آخرین قیمت (IRR)
112,424,512ریال
(10.16%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
110,000,000ریال
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (IRR)
127,680,000ریال
بالاترین قیمت بایننس‌کوین بر حسب ریال 194,658,256 ریال در تاریخ May 10, 2021
آخرین قیمت (USDT)
390.7$
(12.54%-)
بیشترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
380.4$
کمترین قیمت 24 ساعت گذشته (USDT)
451.5$
بالاترین قیمت بایننس‌کوین بر حسب تتر 686.31 $ در تاریخ May 10, 2021

بایننس کوین برخلاف نامش یک کوین نیست و در واقع یک توکن معرفی شده توسط صرافی بایننس است. در جدول بهترین ارزهای دیجیتال رده سوم را دارد و لازم به ذکر است که دارای پلتفرم بزرگ DeFi البته بعد از اتریوم است. از همین رو هرزمان که بازار DeFi رشد کند،‌ و انجام پروژه های بیشتری بر روی بایننس اسمارت چین سبب تقاضای بیشتر این توکن و افزایش قیمت آن می شود. ارزش بازار این توکن حدود 78,624,241,303$ است.


بایننس کوین چیست؟

بایننس کوین با نماد BNB یکی از معروف ترین رمزارز هایی میباشد که در سال 2017 توسط صرافی بایننس معرفی و عرضه شد. بنابراین میتوان BNB را توکن اختصاصی صرافی بایننس نامید. تعداد بی ان بی ها مانند بیت کوین نیز محدود می باشد و در اولین عرضه آن حدود 200 میلیون واحد از آن ارائه شد. برخلاف بیت کوین این رمزارز قابلیت استخراج نداشته و تنها توسط توسعه دهندگان آن ارائه میشود. هدف اصلی معرفی BNB تامین و پرداخت هزینه های انجام عملیات و تراکنش ها در صرافی بایننس و اکوسیستم آن بود اما پس از عرضه آن جنبه های دیگری نظیر سرمایه گذاری مورد توجه کاربران قرار گرفت.


بایننس کوین ابتدا روی بلاکچین اتریوم ساخته شد اما در سال 2019 به بلاکچین اختصاصی خود یعنی BSC منتقل شد. رشد قیمتی بایننس کوین از اوایل سال ۲۰۲۱ بسیار پرسرعت بوده است و جذابیت متفاوتی را در بین علاقه مندان به کریپتوکارنسی ها ایجاد کرده است. ما در اکسبیتو امکان نقل و انتقال بایننس کوین را در دو شبکه BSC, BNB برای کاربران در نظر گرفته اییم که بسته به کیف پول مقصد امکان جابه جایی دارایی ها برای مشتریان فراهم می باشد.


خرید بایننس کوین

خرید بایننس کوین در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو به صورت ۲۴ ساعته انجام میپذیرد و کاربران این امکان را خواهند داشت با استفاده از کیف پول های ریال و تتر خود به خرید بایننس کوین اقدام نمایند. پس از خرید بایننس کوین موجودی در کیف پول کاربران افزایش میابد و کاربران قادر خواهند بود که نسبت به انتقال آن اقدام نمایند.


فروش بایننس کوین

فروش بایننس کوین از طریق واریز به کیف پول امن اکسبیتو و تبدیل آن به دارایی مقصد امکان پذیر میباشد. کاربران میتوانند با انتقال بایننس کوین های خود به کیف پول اکسبیتو و تبدیل آن به ریال یا تتر اقدام نمایند. کارمزد انتقال بایننس کوین بسته به شبکه انتقال آن متفاوت می باشد و این موضوع میتواند در زمان انتقال باعث کاهش هزینه های انتقال کاربران را فراهم آورد.


امنیت شبکه بایننس کوین چیست؟

بایننس در حدود ۴ سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۷ ارز دیجیتال خود را به عنوان توکن ERC-20 در بلاکچین اتریوم راه انداخت و بعد از آن، بعد از گذشت مدتی، بلاکچین خود را راه اندازی کرد نام این بلاکچین زنجیره هوشمند بایننس است که کارمزد بسیار پایین تری نسبت به شبکه اتریوم یا ERC-20 دارد. زنجیره هوشمند بایننس در واقع یک شبکه بلاکچین براساس قرارداد هوشمند است و هدف ایجاد آن، تولید یک اکوسیستم مالی غیر متمرکز است. و از نظر ایمنی بسیار امن است زیرا از مکانیزم Proof-of-Authority استفاده می کند. برای مشاهده دیگر شبکه های موجود در اکسبیتو مقاله شبکه انتقال ارز دیجیتال اکسبیتو را مطالعه نمایید.


خرید و فروش بایننس کوین در اکسبیتو:

برای خرید و فروش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید بایننس کوین از بهترین صرافی آنلاین ایرانی:

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.