برای انجام مراحل احراز هویت خود در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو و سایر صرافی‌ها باید از طریق یک عکس واقعی، هویت حقیقی خود را به پلتفرم اثبات کنید. هر صرافی یا موسسه بانکی پروتکل، تعهدنامه و شیوه خاصی برای شناسایی کاربرانش دارد.

اکسبیتو با توجه به سیاست‌های خود که همیشه راحتی کاربر در الویت لیست آن بوده، مراحل زیر را تدوین نموده است. شما برای انجام مراحل احراز هویت تکمیلی خود به گرفتن عکس سلفی نیاز دارید که در ادامه به طور کامل برای شما چگونگی انجام آن را شرح داده‌ایم.

راهنمای گرفتن عکس سلفی (از روبرو) برای انجام احراز هویت

آموزش ویدئویی گرفتن عکس سلفی در اکسبیتو 👇🏻*

برای گرفتن عکس مناسب برای انجام احرازهویت در صرافی آنلاین اکسبیتو و سایر بازارهای ارز دیجیتال، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا فرم تعهدنامه موجود در سایت را دانلود کرده و پرینت بگیرید سپس جاهای خالی را با اطلاعات خود پر کنید. یا به صورت دستی متن تعهدنامه را به صورت کامل بنویسید و در نهایت تعهدنامه کاغذی را امضا کنید.
  • کارت ملی هوشمند خود را به وسیله یک قطعه چسب نواری در جایی که متن تعهدنامه و امضای شما را نمی‌پوشاند بچسبانید.
  • در صورتی که کارت ملی هوشمند شما صادر نشده است، برگه رسید کارت ملی و شناسنامه را به همان ترتیب در کنار متن تعهدنامه قرار دهید.
  • از یک نفر از اطرافیان خود بخواهید از زاویه روبرو در حالی که متن تعهدنامه و کارت ملی هوشمند (یا رسید کارت ملی و شناسنامه) را در دست دارید عکس بگیرد.
  • در صورتی که فردی را برای گرفتن عکس ندارید، می‌توانید دوربین گوشی موبایل خود را روی تایمر قرار داده و پس از تنظیم چهره و تعهدنامه عکس از روبرو را بگیرد و در اکسبیتو بارگذاری (آپلود) کنید.

نمونه عکس سلفی قابل قبول برای انجام احراز هویت در صرافی

احراز هویت در اکسبیتو