اکسبیتو پلتفرم آنلاین خرید و فروش رمزارزها می باشد. در این جا قصد داریم به تعریف کلی از پلتفرم معاملاتی اکسبیتو بپردازیم و در آن نگاهی گذار به ویژگی ها آن داشته باشیم.

ارز دیجیتال

ارزدیجیتال یا رمزارز، مفهمومی جدید از دارایی می باشد که در نظیر ثروت فیزیکی دارای ارزش است و در دنیای واقعی فارغ از نوع آن قابل خرید یا فروش میباشد. مفهوم ارزدیجیتال سالیان سال است که در جهان در حال مناقشه می باشد اما مفهوم رمزارز طی دهه گذشته پررنگ و قابل درک شده است. رمزارز با بیت کوین شناخته میشود اما امروزه حیطه رمزارزها گسترش بسیار زیادی تا به زندگی بسیاری از انسان ها داشته است. لذا تبدیل و خرید و فروش ارز دیجیتال امروزه به صورت مرسوم در دنیا در حال انجام میباشد. بنیان گذاران پلتفرم معاملاتی اکسبیتو با سالیان سال تجربه در زمینه ارزدیجیتال اقدام به راه اندازی مرکزی به منظور خرید و فروش رمزارزها کرده اند تا به واسطه آن هم وطنان به صورت پلتفرم معاملاتی بتوانند نسبت به انجام معاملات رمزارز با هم اقدام نمایند.

کیف پول رمزارز

کیف پول امن اکسبیتو، با نگاه به نگه داری دارایی کاربران به منظور خرید و فروش رمزارز توسط تیم فنی با فناوری پیچیده که نیازمند تحقیق و توسعه پیاده سازی شده است. سرورهای کیف پول به صورت کامل توسط تیم تکنیکال اکسبیتو پیاده سازی شده است و کاربران میتوانند با اطمینان خاطر نسبت به واریز و برداشت دارایی رمزارز اقدام نمایند. پیاده سازی کوین های متفاوت دارای پیچیدگی های گوناگون می باشد و لذا افزودن کوین ها با بررسی و درخواست کاربران به محصول انجام میگردد.

کسب درآمد

در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو امکان کسب درآمد برای کاربران فراهم شده است. کاربران میتوانند ضمن دعوت از دوستان و آشنایان خود با لینک منحصر به فرد و اختصاصی در کارمزد معاملات آنان تا میزان ۲۵ درصد شریک شوند. کارمزدها ۲۴ ساعت بعد از انجام معاملات به کیف پول کاربر واریز میگردد.

بازارهای معاملاتی

خرید و فروش رمزارزها در بازارهای رمزارزی به صورت تتر و ریال صورت میپذیرد. کاربران پلتفرم معاملاتی امکان خرید و فروش به دو صورت سفارش بازار و سفارش محدود را خواهند داشت. کاربران میتوانند سفارشات خود را با قیمت دلخواه و میزان مشخص در بازار ثبت نمایند تا در صورتیکه قیمت رمزارز به قیمت مورد تقاضای کاربر رسید خرید یا فروش به صورت اتومات انجام شود و کیف پول کاربر موجودی افزایش یابد. به ازای خرید و فروش کاربران در زمان معامله کارمزد کسر میشود.

تبدیل دارایی ها

کاربران این امکان را خواهند داشت تا با تبدیل دارایی های خود به یک دیگر امکان خرید و فروش سریع را تجربه نمایند. امکان تبدیل دارایی ها در هر زمان از شبانه روز امکان پذیر است و کاربران میتوانند به راحتی اقدام به این امر نمایند.

ارزهای دیجیتال قابل پشتیبانی

در حال حاضر ارزهای قابل پشتیبانی شامل بیت کوین، اتریوم، تتر، ریپل، کاردانو، پولکادات، یونی سوآپ، ترون، دوج کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، چین لینک، دای، بی ان بی، استلار میباشد

استفاده از وب سرویس

یکی از امکانات معاملات اکسبیتو استفاده از API میباشد. برنامه نویسان و معامله گران برای استفاده از وب سرویس، میتوانند به صورت اتوماتیک نسبت به ساخت توکن اختصاصی خود اقدام نمایند و با استفاده از مستندات اکسبیتو نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند.  

 

 

 

ما به منظور حفظ صیانت از دارایی کاربران و هم چنین کاهش کارمزدهای معاملاتی سطوح کاربری مختلف را در نظر گرفته اییم که کاربران این امکان را خواهند داشت در سطوح مختلف کاربری نسبت به انجام معاملات اقدام نمایند.