خرید ارز دیجیتال مانا دیسنترالند و فروش MANA | قیمت و نمودار لحظه‌ای ارمزارز Decentraland

دیسنترالند یک پروژه مجازی است که کاربران در آن می‌توانند با استفاده از ارز مانا اقدام به خرید زمین، اشیا و... کنند. همچنین کاربران با داشتن ارز مانا می‌توانند مالکیت مجازی زمین‌های دیسنترالند را به دست بیاورند؛ در رأی‌گیری‌های مربوط به دیسنترالند شرکت کرده و به بهبود این دنیای مجازی کمک کنند. اولین بار که ارز مانا به بازار عرضه شد، تعداد 2.6 میلیارد از این ارز وجود داشت که 1.7 میلیارد آن در بازار در حال گردش بود. برای خرید مانا و فروش ارز دیجیتال دیسنترالند با اکسبیتو همراه باشید.


در اولین عرضه ارز دیجیتال مانا، توسعه‌دهندگان تعداد زیادی از این ارز را به‌اصطلاح سوزاندند و از بازار خارج کردند. در زمان نگارش این مقاله تعداد 2.2 میلیارد ارز مانا وجود دارد. ارزش بازار ارز MANA در تاریخ 8 اسفند 1400 حدودا برابر با 4 هزار و 821 میلیارد دلار بود و حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال به 542 میلیون دلار می‌رسید. البته ازآنجایی که قیمت ارزهای دیجیتال روز به روز در حال نوسان است، نمی توان قیمت قطعی آن ها را اعلام کرد. اگر می‌خواهید ارز MANA خریداری کنید، می‌توانید از صرافی ایرانی اکسبیتو استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا روش خرید ارز مانا را به شما نشان بدهیم.


دیسنترالند چیست؟.png

ارز دیجیتال مانا چیست؟

ارز دیجیتال مانا یک توکن اتریوم است که مبتنی بر استاندارد ERC-20 بوده و ارز دیجیتال اختصاصی پلتفرم غیرمتمرکز و واقعیت مجازی دیسنترالند به شمار می‌رود. این ارز دیجیتال در سال 2017 به بازار عرضه شد. کاربران برای خرید زمین، اشیا، بازی، خدمات مجازی و... در دسنترالند باید از رمز ارز مانا استفاده کنند. ارز مانا در دیسنترالند نقش حیاتی دارد. به‌عنوان‌مثال، کاربران با داشتن ارز Mana می‌توانند آواتارهای خود را شخصی‌سازی کنند، در دنیای متاورس به گشت‌وگذار بپردازند و با سایر کاربران تعامل داشته باشند. برای خرید ارز Mana می‌توانید وارد صرافی ایرانی اکسبیتو شده و این کار را انجام دهید. این صرافی بسیار امن بوده و امکانات زیادی را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌کند.


تولد دیسنترالند

دیسنترالند یک پروژه واقعیت مجازی است. این مجموعه به شما امکان تجربه سه بعدی واقعیت مجازی را می‌دهد. در واقع این پروژه بستری برای ورود به عرصه متاورس است. کاربران این پروژه می‌توانند فعالیت‌های مختلف مجازی داشته باشند و در ابعاد مختلفی رویدادها و فضاهای مورد علاقه خود را در این فضا اجرا کنند. این پروژه در سال 2017 آغاز شد و در سال 2020 در اختیار عموم کاربران قرار گرفت. این پروژه یکی از مهمترین و بهترین پروژه‌های متاورس است. دلیل اهمیت این فضا این است که در مقیاسی خیلی بزرگ و به صورت غیرمتمرکز اجرا شده است.


تولد مانا.png

نحوه عملکرد پروژه دیسنترالند (مانا)

دیسنترالند در واقع پلتفرمی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در آن فضای متاورس به صورت غیرمتمرکز اجرا می‌شود. به عبارتی دیسنترالند نقطه مالکیت ندارد و چندین کاربر به صورت مشترک در گسترش این پلتفرم سهم دارند. این پروژه با فروش کوین‌های خود به شما سهمی در این جهان می‌دهد و به همین دلیل است که خرید ارز دیجیتال دیسنترالند می‌تواند یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های شما در جهان دیجیتال باشد.


ارز متاورس.png

ارزان ترین قیمت MANA در ایران

برای خرید هر ارز دیجیتال بهتر است ابتدا در مورد آن تحقیق کرده و سپس برای خرید آن‌ها اقدام کنید. اکسبیتو امکانات زیادی ازجمله تحلیل بازار ارزهای دیجیتال را برای شما قرار داده‌ایم تا به‌راحتی بتوانید برای خرید ارز دیجیتال موردنظر خود تصمیم‌ گیری کنید. ارز مانا یکی از ارزهای دیجیتال است که در بازی دیسنترالند مورداستفاده قرار می‌گیرد. این ارز دیجیتال که ارز اختصاصی یکی از مشهورترین متاورس‌ها یعنی دسنترالند است، احتمالاً آینده خوبی داشته باشد، زیرا دنیای بازی‌های مجازی روزبه‌روز در حال گسترش است. پس اگر برای خرید ارز دیجیتال MANA تصمیم خود را گرفته‌اید، هر چه زودتر خرید خود را از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو انجام دهید.


دیسنترالند.png

خرید و فروش MANA با ریال و تتر

برای اینکه بتوانید خرید ارزهای دیجیتال را به‌راحتی و با ایمنی بالا انجام دهید، باید از یک صرافی معتبر استفاده کنید. کاربران ایرانی بهتر است از صرافی‌های ایرانی برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده کنند. خرید ارزهای دیجیتال از صرافی اکسبیتو به‌راحتی انجام می‌شود. برای خرید ارز مانا باید به سایت اکسبیتو رفته و در این سایت ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام می‌توانید اکانت خود را با ریال شارژ کرده و سپس با تبدیل ریال به تتر ارز دیجیتال مانا را خریداری کنید. بعدازاینکه خرید خود را انجام دادید، بهتر است ارز دیجیتال مانا را به یک کیف پول ایمن انتقال دهید. با خرید از صرافی ایرانی اکسبیتو خیالتان راحت است که سرمایه‌تان دچار هیچ مشکلی نمی‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال مانا تفاوت زیادی با هم ندارند. همان‌طور که از طریق صرافی اکسبیتو این ارز دیجیتال را خریداری کردید، می‌توانید این ارز دیجیتال را به فروش برسانید. برای این کار باید به حساب کاربری خود در سایت اکسبیتو وارد شوید. پس از واردکردن نام کاربری و رمز عبور، در قسمت تعداد ارز دیجیتال، باید تعداد ارز مانا که می‌خواهید به فروش برسانید را وارد کنید. قیمت لحظه‌ای ارز مانا به شما نشان داده می‌شود و نسبت به تعدادی که انتخاب کرده‌اید، مبلغ کل تراکنش محاسبه شده و پس از تأیید به حساب شما واریز می‌شود. البته کارمزد تراکنش در انتها از حساب شما کسر می‌گردد.