کاربران اکسبیتو دارای گوشی هوشمند آیفون امکان استفاده از نسخه IOS اکسبیتو را خواهند داشت. شما برای خرید و فروش رمز ارز در اکسبیتو برای سیستم عامل اپل نیاز به نصب برنامه اکسبیتو دارید. سیستم عامل iOS یکی از سیستم عامل های کاربردی و بسیار محبوب در سطح جهانی می باشد که دارای قابلیت های متنوعی است که از مهم ترین و اصلی ترین آنها می توان به امنیت بالای آن اشاره کرد که دست سوء استفاده کنندگان را از اطلاعات شما کوتاه می کند. بنابر تحریم هایی که این روزها شاهد آن هستیم، برنامه هایی که ایرانی هستند به سختی می توانند در فروشگاه اپ استور برنامه های خود را درج نمایند تا کاربران ایرانی از طریق این فروشگاه برنامه های دلخواه خود را دانلود و نصب نمایند. از این رو برخی از برنامه های ایرانی بصورت نسخه PWA منتشر می شوند و شما باید به نحوی دیگر آنها را بر روی سیستم عامل iOS نصب کنید. شما را با آموزش نصب و راه اندازی اپلیکیشن اکسبیتو در سیستم عامل اپل بدون نیاز به دانلود از استورهای رسمی و در نسخه PWA آشنا خواهیم نمود.

نصب و راه اندازی اپلیکیشن اکسبیتو در iOS:

برای نصب اکسبیتو در سیستم عامل آی او اس، نیاز به مرورگر سافاری دارید. در مرحله اول میبایست مرورگر سافاری خود را باز نمایید و لینک برنامه به آدرس app.exbito.com را درج نمایید.

installing-the-exbito-app-on-ios

در این قسمت سایت برای شما باز می شود. در گوشی های اپل یک قابلیت وجود دارد که بسیار کاربردی است و دیگر نیاز به صرف هزینه برای خرید اپلیکیشن از طریق اپ استور و یا دانلود آنرا ندارید. در نوار وضعیت پایین صفحه تعدادی آیکون را مشاهده می کنید،‌که علامت وسط یک مربع به همراه فلش میباشد، دقیقا همان قابلیتی است که بالاتر توضیح داده ایم. با انتخاب این آیکون یک منو برای شما باز می شود که باید از طریق آن برای راه اندازی اپلیکیشن پیش روید.

installing-the-exbito-app-on-ios

در این قسمت باید بر روی گزینه add to home screen کلیک نمایید. بعد از آن که این کار را انجام دادید، حال صفحه ای برای شما باز می شود که باید اسم اپلیکیشن یعنی همان Exbito یا اکسبیتو را در آن درج نمایید.

installing-the-exbito-app-on-iOS

عکس بالا نشان دهنده مراحل پایانی کار است. بعد از درج نام برای اپلیکیشن، باید بر روی گزینه اضافه کرد و یا add بزنید و از صفحه خارج شوید و وارد صفحه اصلی یا home screen خود شوید، در اینجا اپلیکیشن که برای شما نصب شده است را مشاهده می کنید. به منظور استفاده از اپلیکیشن IOS اکسبیتو هم نیاز به احراز هویت می باشد. برای راهنمای احراز هویت و ثبت در سایت و اپلیکیشن می توانید مقاله آموزش احراز هویت و ثبت نام را مطالعه نمایید. در صورت بروز هر گونه سوال درباره احراز هویت و نصب برنامه می توانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید.