خرید و فروش سریع رمزارز را میتوانید از سایت اکسبیتو تجربه کنید. کاربران اکسبیتو این امکان را دارند در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته نسبت به خرید و فروش و تبدیل دارایی های خود اقدام نمایند. تیم مجرب فنی اکسبیتو همواره در تلاش بوده که تجربه کاربری سایت را آسان تر نماید. در صورت وجود هر گونه مشکل میتوانید با مطالعه مقالات موجود در صفحه آموزش اکسبیتو پاسخ کلیه سوالات خود را پیدا نمایید.


دراکسبیتو میتوانید دارایی های ریالی خود را به ارزهای دیجیتال رایج در بازار، و یا کریپتوکارنسی های خود را به ریال یا تتر تبدیل نمایید. به یاد داشته باشید برای خرید و فروش سریع نیاز به احراز هویت تکمیلی نمی باشد و تنها احراز هویت سریع کافی می باشد.


خرید و فروش سریع در اکسبیتو:

خرید و فروش سریع (Swap)

در صورتیکه در اکسبیتو حساب کاربری ندارید نیاز است ابتدا یک حساب کاربری در اکسبیتو ایجاد نمایید به همین منظور ابتدا وارد سایت شوید از طریق گزینه ثبت نام در سمت چپ بالای سایت،‌ پروفایل خود را در مدتی کوتاه بسازید و وارد حساب کاربری خود شوید. برای ثبت نام میتوانید از طریق لینک درج شده اقدام نمایید.


در صورتیکه که در اکسبیتو حساب کاربری دارید میتوانید با ورود به حساب کاربری خود نسبت به خرید و فروش بیت کوین و یا سایر رمزارزها اقدام نمایید. پس از ورود به حساب کاربری، در منوی سمت راست سایت،‌ کافیست گزینه تبدیل را انتخاب نمایید.

خرید و فروش سریع (Swap)

به منظور خرید و فروش بیت کوین و یا سایر رمزارزها میبایست در کادر اول ارز مبدا و در کادر دوم ارز مقصد را انتخاب نمایید. سپس نسبت به ورود میزان مورد نظر دارایی ها جهت تبدیل اقدام نمایید.

برای مثال در صورتیکه میخواهید خرید بیت کوین انجام دهید میبایست در کادر بالا بر روی ریال و در کادر پایین بیت کوین را انتخاب نمایید و در نتیجه ریال شما تبدیل به بیت کوین میشود. به منظور انجام عملیات تبدیل بر روی دکمه تبدیل کلیک نمایید و در نهایت از شما تاییدیه قبل از تبدیل می خواهد، که به شرح زیر است. در مدت زمان بیست ثانیه میتوانید تبدیل را انجام دهید و تاییدیه را بزنید تا تبدیل شما صورت پذیرد.

خرید و فروش سریع (Swap)
خرید و فروش سریع (Swap)

بعد از تایید تبدیل شما، رسید تبدیل خود را دریافت می کنید و همچنین می توانید این رسید را در بخش تاریخچه در قسمت تبدیل سریع مشاهده کنید. لازم به ذکر است ارز هایی که در عکس های فوق مشاهده می کنید برای مثال است و شما میتوانید از دیگر ارز های موجود نیز استفاده نمایید. کافیست مانند عکس زیر بر روی ارز کلیک نمایید تا در لیست ارزهای دیگر برای شما نمایان شود.

خرید و فروش سریع (Swap)
خرید و فروش سریع (Swap)

نکته: در صورتیکه در زمان انتخاب ارزها تمایل به تبدیل مبدا و مقصد رمزارزها دارید میتوانید با استفاده از دکمه آبی رنگ در زیر کادر نسبت به تغییر رمزارزها اقدام نمایید. ضمنا میتوانید با انتخاب هر کادر نسبت به مشاهده لیست رمزارزها و جستجو در آنها اقدام نمایید.

نکته: کاربران میتوانند از طریق انتخاب میزان درصد دارایی ها نسبت به تبدیل مورد نیاز دارایی خود انتخاب نمایند.

مثال عملی تبدیل سریع:


۱- نوع رمزارز قابل تبدیل را انتخاب نمایید.
۲- میزان مورد تقاضا برای خرید یا فروش را در یکی از کادرها وارد نمایید و محاسبه گر به صورت اتومات مبلغ خرید یا فروش را تکمیل میکند.
نکته: در کلیه رمزارزها حداقل میزان خرید یا فروش وجود دارد که میبایست برای خرید یا فروش به این نکات توجه نمایید.

خرید و فروش سریع (Swap)

پس از دریافت این هشدار، می بایست مبلغ را به حداقل مبلغ تعریف شده در سیستم تغییر دهید و یا اینکه مبلغ انتخابی خود را که بیشتر از این عدد است را وارد نمایید. بعد از درج مبلغ حالا باید تایید را انتخاب نمایید و اطلاعات را تایید کنید تا تبدیل بیت کوین به ریال شما انجام شود.

خرید و فروش سریع (Swap)

زمانی که تایید اطلاعات انجام شود می توانید رسید تبدیل سریع اکسبیتورا که بیت کوین به ریال بوده است را مشاهده نمایید. بعد از ارائه رسید میتوانید موجودی افزایش یافته در کیف پول مقصد را مشاهده نمایید.

خرید و فروش سریع (Swap)
خرید و فروش سریع (Swap)

بعد از انجام تمامی این مراحل می توانید از منوی داخل حساب کاربریتان گزینه تاریخچه را انتخاب نمایید تا بتوانید در قسمت تبدیل های سریع، تراکنش هایی که انجام داده اید را بررسی کنید. انجام تمامی مراحل ذکر شده توسط اکسبیتو، به راحتی و آسانی خواندن درباره آن است و شما کاربرانگرامی به راحتی می توانید آن را انجام دهید در صورت بروز هرگونه سوال درباره تبدیل سریع و یا خرید و فروش سریع ارز در اکسبیتو، می توانید با پشتیبانی از طریق لینک درج شده در ارتباط باشید.

محدودیت های تبادل سریع

به منظور شفاف سازی در گزینه تبادل سریع به استحضار میرساند محدودیت ها اعلام شده در این بخش به شرح ذیل میباشد.
- تبدیل سریع در هر جفت رمزارز در هر ساعت تنها سه مرتبه قابل انجام است.
- تبدیل سریع در کلیه رمزارزها تنها ده مرتبه در هر ۲۴ ساعت امکان پذیر است.
- هر یک از رمزارزها دارای سقف تبدیل میباشند که در صورت نیاز به آگاهی از آن میتوانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید.