ارز دیجیتال شیبا اینو و سولانا در اکسبیتو افزوده شد. زین پس شما می توانید از این دو رمز ارز در کیف پول خود استفاده نمایید برای اطلاع از روش خرید شیبا اینو، خرید سولانا و فروش شیبا اینو و فروش سولانا میتوانید مقاله تبادل سریع رمز ارز را مشاهده نمایید. در این مقاله خرید و فروش رمز ارز در اکسبیتو را می آموزید. این دو رمز ارز برای بسیاری از افراد در بازار های جهانی کریپتوکارنسی ها شناخته شده اند، اما روی صحبت اکسبیتو با کسانی است که این رمزارزها را نمی شناسند و آگاهی از وجود آن ها ندارند. کاربران گرامی که در این حوزه فعالیت دارید اما از این دو ارز دیجیتال آگاهی کافی ندارید، می توانید مقاله شیبا اینو چیست و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رمز ارز سولانا می توانید مقاله سولانا چیست را مطالعه نمایید.


برای خرید سولانا و خرید شیبا اینو و همچنین فروش رمز ارز سولانا و فروش شیبا اینو،‌ می بایست از طریق تبادل سریع رمزارزها اقدام نمایید و برای تبادل سریع باید در اکسبیتو حساب کاربری داشته باشید. در اکسبیتو دو نوع احراز هویت و ثبت نام وجود دارد، که نوع اول شامل احراز هویت و ثبت نام سریع است که در این نوع احراز هویت نمیتوان کریپتوکارنسی برداشت کرد و در نوع دوم که احراز هویت تکمیلی است می بایست اطلاعات هویتی خود را به همراه فرم تعهدنامه در سایت درج کنید.


برای تبادل سریع شیبا و سولانا نیاز به احراز هویت تکمیلی نمی باشد و برای شروع تبدیل می توانید در عرض دو دقیقه احراز هویت سریع خود را انجام دهید و سپس خرید و فروش رمز ارز خود را آغاز کنید. برای آگاهی از مراحل احراز هویت و ثبت نام در سایت اکسبیتو می توانید از طریق مقاله آموزش احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو اقدام نمایید. همچنین لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه سوال درباره تبادل سریع رمز ارز های ذکر شده و یا احراز هویت در سایت می توانید با پشتیبانی اکسبیتو در تماس باشید.