خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ | فروش PancakeSwap | قیمت CAKE

با گسترش بازار ارزهای دیجیتال، صرافی‌های رمز ارزی نیز ظهور کردند. به‌مرور این پلتفرم‌های معاملاتی توسعه یافتند و خدمات کریپتویی گوناگونی را به کاربران ارائه دادند. بااین‌حال، اولین و بزرگ‌ترین صرافی‌های این حوزه متمرکز بودند و توسط شرکت‌های خاصی اداره می‌شدند. این مدیریت متمرکز نارضایتی بسیاری از کاربران را به‌همراه داشت؛ تا اینکه صرافی‌های غیرمتمرکز پدید آمدند. این پلتفرم‌های معاملاتی، بدون نظارت شخص ثالث، کاربران را به یکدیگر متصل می‌کنند. این صرافی‌ها بر روی بلاک چین‌های گوناگون حضور دارند و یکی از معروف‌ترینِ آن‌ها پنکیک سواپ (PancakeSwap) است که از زنجیره هوشمند بایننس بهره می‌برد. شهرت این صرافی باعث شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران به خرید پنکیک سواپ (CAKE)، یعنی توکن بومی آن، علاقه‌مند شوند. به همین خاطر، در این مقاله، ضمن معرفی این پروژه، عوامل موثر بر قیمت پنکیک سواپ را بررسی می‌کنیم. همچنین، نحوه خرید و فروش پنکیک سواپ را در صرافی رمز ارز اکسبیتو توضیح خواهیم داد.


قیمت ارز دیجیتال پنکیک سواپ CAKE

قیمت ارز دیجیتال پنکیک سواپ CAKE

با مراجعه به تاریخچه قیمت پنکیک سواپ، اولین نرخ این رمز ارز در فوریه 2021، برابر 9.37 دلار مشاهده می‌شود. در دو ماه بعد از این تاریخ، قیمت پنکیک سواپ رشد بسیار خوبی را تجربه کرده و به اوج تاریخی خود در 40.79 دلار می‌رسد. بااین‌حال، این سطح قیمت CAKE دوام نمی‌آورد و تا ژوئن 2021، این رمز ارز به 13.83 دلار سقوط می‌کند.


در دو ماه بعد، قیمت پنکیک سواپ دوباره جان می‌گرد و در اوت 2021، به 22.89 دلار می‌رسد. پس از آن، یک روند نزولی آرام در قیمت PancakeSwap آغاز می‌شود و در پایان این سال، نرخ این ارز دیجیتال را برابر با 11.70 دلار می‌بینیم.


این روند نزولی در سال 2022 هم ادامه پیدا می‌کند؛ به‌طوری که قیمت پنکیک سواپ در ژوئن 2022، به 3.04 دلار سقوط می‌کند. این روندهای صعودی و نزولی با رشد و سقوط کل بازار کریپتو همراه بوده‌اند و نمی‌توان تأثیر شرایط کل مارکت را بر آن‌ها نادیده گرفت.


بااین‌وجود، در سال 2023، قیمت پنکیک سواپ رشد قابل توجهی را به نمایش نمی‌گذارد و در بازه‌ی 1.1 تا 3.4 دلار به نوسان می‌پردازد.


خرید و فروش ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در ایران

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یکی از قدرتمندترین صرافی‌های غیرمتمرکز است که خدمات گوناگونی را به کاربران ارائه داده و با صرافی‌های بزرگ متمرکز به رقابت می‌پردازد؛ به‎ همین خاطر، خرید و فروش پنکیک سواپ در بسیاری از صرافی‌های معتبر متمرکز جهان، مانند بایننس، کوکوین، کوین بیس و... فراهم شده است.


همچنین، شاید بتوان مرجع جهانی خرید CAKE را خود صرافی پنکیک سواپ دانست. بااین‌حال، به‌علت تحریم‌های جهانی علیه ایران، کاربران ایرانی نمی‌توانند به‌راحتی از خدمات این صرافی‌ها استفاده کنند و حتی احتمال دارد که در خطر ازدست‌رفتن دارایی‌هایشان قرار بگیرند. توجه داشته باشید که خود صرافی پنکیک سواپ نیز سرورهای ایران را مسدود کرده است. علاوه‌بر آن، امکان خرید پنکیک سواپ با ریال در هیچ‌کدام از صرافی‌های بین‌المللی فراهم نمی‌باشد.


در نتیجه، برای خرید و فروش پنکیک سواپ به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش پنکیک سواپ و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش CAKE در صرافی اکسبیتو، امکان پرداخت ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز PancakeSwap را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


پنکیک سواپ (PancakeSwap) چیست؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) چیست؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که در شبکه زنجیره هوشمند بایننس (BNB Smart Chain) حضور دارد و از مکانیزم بازارساز خودکار برای تسهیل مبادلات رمز ارزی استفاده می‌کند. این پلتفرم معاملاتی در سال 2020، توسط عده‌ای از توسعه‌دهندگان ناشناس راه‌اندازی شد. پنکیک سواپ یک صرافی غیرمتمرکز بدون مجوز محسوب می‌شود و به هرکسی اجازه می‌دهد که با ایجاد استخر نقدینگی، توکن‌های خود را در این پلتفرم معاملاتی لیست کند. برخی دیگر از امکانات پنکیک سواپ عبارت‌اند از:


 • سواپ ارز دیجیتال

 • تامین نقدینگی

 • کشت سود

 • استیکینگ

 • معاملات دائمی

 • قرعه‌کشی

 • بازار NFT

 • لانچ‌پد

 • و...

همان‌طور که می‌بینید، پنکیک سواپ یکی از معدود صرافی‌های غیرمتمرکزی است که خدمات گسترده‌ی امور مالی غیرمتمرکز (Defi) را به کاربران ارائه می‌دهد؛ درحالی‌که اغلب DEXها فقط روی خدمات محدودی تمرکز دارند. ازاین‌طریق، پنکیک سواپ می‌تواند با صرافی‌های متمرکزی که توسط شرکت‌هایی بزرگ ارائه می‌شوند، به رقابت بپردازد.


PS CAKE

درحال‌حاضر، PancakeSwap بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز و نرم‌افزار دیفای مستقر در شبکه زنجیره هوشمند بایننس است که به‌طور تقریبی، سرمایه‌ای در حدود 2.95 میلیارد دلار، در این پلتفرم نگهداری می‌شود. از طرفی، وجه تمایز پنکیک سواپ نسبت به صرافی‌های غیرمتمرکزی مانند یونی سواپ و سوشی سواپ، حضور آن در BSC است که امکان انجام تراکنش‌هایی ارزان‌تر و سریع‌تر را برای این پلتفرم معاملاتی فراهم می‌کند. به‌این‌ترتیب، پنکیک سواپ توانسته کارمزد معاملات را به 0.2 درصد برای هر تراکنش کاهش دهد که این صرافی را به گزینه بسیار مطلوبی برای معامله‌گران روزانه تبدیل کرده است.


بااین‌حال، باید به این نکته توجه داشت که ارائه چنین امکانات گسترده‌ای در پنکیک سواپ، نیاز به مدیریتی قدرتمند دارد و به همین خاطر، تا حدودی تمرکززدایی این صرافی قربانی خدمات گوناگونش می‌شود. این مسئله نارضایتی برخی از کاربران را به‌همراه داشته است.


پنکیک سواپ (PancakeSwap) چگونه کار می‌کند؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش پنکیک سواپ (PancakeSwap) برویم، باید ببینیم که این صرافی غیرمتمرکز چگونه کار می‌کند و چه عواملی بر روی قیمت پنکیک سواپ تأثیر می‌گذارند. به همین خاطر، در این بخش، اجزای مختلف اکوسیستم PancakeSwap را بررسی خواهیم کرد.


صرافی پنکیک سواپ (PancakeSwap Exchange)

در صرافی پنکیک سواپ می‌توانید توکن‌های مبتنی بر استاندارد BEP-20 را مورد معامله قرار دهید. همچنین، شما اجازه دارید که توکن‌های خود را با ایجاد استخر نقدینگی، به صرافی پنکیک سواپ اضافه کنید. با ایجاد نقدینگی، توکن‌های LP را دریافت خواهید کرد. کاربرانی که توکن‌های LP را در اختیار داشته باشند، سهمی 0.17 درصدی را از کارمزدهای معاملات دریافت می‌کنند. بااین‌حال، ایجاد نقدینگی همیشه با خطرهایی همراه است و احتمال کاهش قیمت توکن‌های ارائه‌شده وجود دارد. در نتیجه، پیش از ارائه نقدینگی، باید به‌خوبی در مورد توکن‌های مورد نظر خود تحقیق کنید.


علاوه‌بر آن، کاربران می‌توانند از قرارداد دائمی (Trade Perpetual) یا سواپ توکن (Swap Token) برای انجام معاملات خود استفاده کرده و آن‌ها را به‌صورت «سفارش محدود» (Limit Order) ثبت نمایند.


فارمینگ

ییلد فارمینگ پنکیک سواپ (PancakeSwap Yield Farming)

با قابلیت ییلد فارمینگ پنکیک سواپ، دارندگان توکن‌های LP می‌توانند با ارائه نقدینگی به هرکدام از جفت‌ارزهای موجود در لیست "PancakeSwap Farms" و قفل کردن این توکن‌ها، بازدهی سالانه دریافت کنند. این سودها با ارز دیجیتال پنکیک سواپ یا CAKE پرداخت می‌شوند.


پاداش ییلد فارمینگ از مجموع «بازدهی درصدی سالانه پایه مزرعه» (Farm Base APR) و «بازدهی درصدی سالانه پاداش توکن ال‌پی» (LP Rewards APR) حاصل خواهد شد. APR پایه مزرعه با توجه به ضریب مزرعه و مقدار کل نقدینگی آن به دست می‌آید. پاداش توکن LP هم همان 0.17 درصد حاصل از کارمزدهای معاملات انجام‌شده با جفت‌های موجود در مزرعه است. ازاین‌طریق، شما می‌توانید توکن‌های خود را به هر استخری که تمایل دارید، اختصاص دهید و درآمد غیرفعال داشته باشید.


استخرهای سیروپ پنکیک سواپ (PancakeSwap Syrup Pools)

استخرهای سیروپ پنکیک سواپ (PancakeSwap Syrup Pools)

کاربران می‌توانند با خرید پنکیک سواپ (CAKE)، توکن‌های خود را در استخرهای سیروپ سهام‌گذاری یا استیک کرده و ازاین‌طریق، CAKE بیشتری را به دست آورند. همچنین، امکان کسب سایر رمز ارزها نیز وجود دارد.


درصورتی‌که کاربران سود خود را به میزان توکن استیک‌شده بیفزایند، پاداش نهایی‌شان نیز افزایش پیدا خواهد کرد.


دراین‌بین، دو نوع استیکینگ «انعطاف‌پذیر» (Flexible staking) و «ثابت» (Fixed-term staking) وجود دارند. در روش انعطاف‌پذیر، استیک‌کنندگان هر زمانی که بخواهند، قادر هستند که سهام‌گذاری خود را متوقف کرده و سودشان را دریافت کنند. استیکینگ انعطاف‌پذیر شامل 0.1 درصد کارمزد برای برداشت در 72 ساعت اول بوده و کل فرایند نیز کارمزدی 2 درصدی دارد. این کارمزدها که با ارز پنکیک سواپ پرداخت می‌شوند، برای کاهش عرضه کل CAKE سوزانده خواهند شد.


در روش استیکینگ ثابت، کاربران توکن‌های خود را برای مدت معینی قفل می‌کنند تا حداکثر بازدهی را داشته باشند. در این فرایند، هیچ کارمزدی وجود ندارد و اگر توکن‌های CAKE را برای حداقل 52 هفته قفل کنید، بیشترین بازدهی ممکن را به دست خواهید آورد. همچنین، تا پایان فرایند استیکینگ، دسترسی به پاداش نیز امکان‌پذیر نیست.


کاربرانِ استیک ثابت از مزایایی مانند مشارکت در حاکمیت پروژه، عرضه اولیه فارم (IFO) و... برخوردار می‌شوند.

ورژن دوم لاتاری پنکیک سواپ (PancakeSwap Lottery V2)

کاربران می‌توانند با خرید بلیط لاتاری در قرعه‌کشی پنکیک سواپ (PancakeSwap) شرکت کنند. هر بلیط تقریباً 5 دلار قیمت دارد که این مبلغ باید با توکن CAKE پرداخت شود؛ بنابراین، این افراد باید قبل از شرکت در قرعه‌کشی، به خرید پنکیک سواپ اقدام کرده باشند.


هر بلیط دارای یک ترکیب شش‌رقمی از اعداد 0 تا 9 است که از سمت چپ شروع می‌شوند و برای برنده‌شدن، شماره بلیط کاربر باید با توپ‌های قرعه‌کشی مطابقت داشته باشد. هرچه این مطابقت بالاتر برود، جایزه کاربر نیز افزایش می‌یابد. قرعه‌کشی پنکیک سواپ هر 12 یا 36 ساعت یک‌بار انجام می‌شود و هر دفعه، فقط 100 بلیط وجود خواهد داشت.


این قرعه‌کشی از پروتکل چین لینک (Chainlink) برای تولید اعداد تصادفی استفاده می‌کند.


بازار پیش‌بینی پنکیک سواپ (PancakeSwap Predictions market)

بازار پیش‌بینی پنکیک سواپ (PancakeSwap Predictions market)

پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک بازار پیش‌بینی غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد که کاربران می‌توانند در آن، کاهش یا افزایش قیمت ارز BNB را حدس بزنند. این فرایند 5 دقیقه طول می‌کشد و شامل یک کارمزد 3 درصدی می‌شود. درصورتی‌که کاربران پیش‌بینی درستی را انجام دهند، سهم متناسبی را از «استخر پرداخت» (Payout Pool) دریافت می‌کنند.


بازار توکن‌های غیرقابل تعویض پنکیک سواپ (PancakeSwap NFT Marketplace)

همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، بازار توکن‌های غیرقابل تعویض پنکیک سواپ، بازاری است که به NFTها و دارایی‌ها کلکسیونی زنجیره هوشمند بایننس اختصاص دارد. هنرمندان و کلکسیونرها در این بازار معاملات خود را انجام می‌دهند.


سیستم نمایه NFT پنکیک سواپ (PancakeSwap NFT Profile System)

سیستم نمایه ان‌اف‌تی (NFT Profile System) به شما اجازه می‌دهد که یک پروفایل شخصی را در پنکیک سواپ ایجاد کرده و دستاوردهای خود را با دوستانتان و یا سایر تیم‌ها به اشتراک بگذارید. هزینه ایجاد یک نمایه اختصاصی، 1.5 CAKE است.


عرضه اولیه فارم پنکیک سواپ (PancakeSwap IFO)

عرضه اولیه فارم پنکیک سواپ (PancakeSwap IFO)

عرضه اولیه فارم (Initial Farm Offering) یا IFO به کاربران اجازه می‌دهد که توکن‌های جدید را با استفاده از ارز CAKE خریداری کنند. ازاین‌طریق، دارندگان ارز پنکیک سواپ به‌ سرمایه‌گذاران پروژه‌های نوظهور تبدیل می‌شوند. برخی از پروژه‌هایی که با این روش راه‌اندازی شده‌اند، عبارت‌اند از:


 • معادن دالارنیا (Mines of Dalarnia)

 • فرویو (Froyo)

 • هات کراس (Hot Cross)

معاملات دائمی پنکیک سواپ (PancakeSwap Perpetual Trading)

پنکیک سواپ با همکاری «آپولو ایکس» (Apollo X) شروع به ارائه معاملات دائمی (Perpetual Trading) کرده است. در واقع، پرپچوال نوعی از قراردادهای آتی (Futures Contracts) محسوب می‌شود که تاریخ انقضا ندارد. ازاین‌طریق، کاربران می‌توانند جفت‌ارزهای مورد علاقه خود را به‌صورت غیرمتمرکز، بدون واسطه، سریع و ایمن معامله کنند. برخی از این جفت‌های معاملاتی شامل BTC/USDT ،ETH/USDT ،DOGE/USDT هستند.


معاملات آتی به کاربران اجازه می‌دهند تا با قرض گرفتن وجوه، سرمایه‌گذاری خود را بهینه کنند. همچنین، استفاده از اهرم (leverage) کمک خواهد کرد تا کاربران معاملات خود را با ابعاد بزرگ‌تری انجام دهند. علاوه‌بر آن، بازار آتی امکان معامله در هر دو جهت صعودی و نزولی را فراهم می‌کند.


بنیان گزاران پنکیک سواپ

بنیان‌گذاران پنکیک سواپ (PancakeSwap) چه افرادی هستند؟

پنکیک سواپ (PancakeSwap) توسط تیمی ناشناس از توسعه‌دهندگان با نام مستعار «سرآشپز» (Chef)، در سال 2020، راه‌اندازی شد. هویت این افراد برای عموم ناشناخته است. بااین‌حال، استفاده از بازارساز خودکار و ارائه خدمات غیرمتمرکز باعث شده تا کاربران به این پلتفرم اعتماد پیدا کنند.


چه چیزی پنکیک سواپ (PancakeSwap) را منحصربه‎‌فرد می‌کند؟

چه چیزی پنکیک سواپ (PancakeSwap) را منحصربه‎‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد PancakeSwap این پروژه را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌کنند و بر روی قیمت پنکیک سواپ (CAKE) هم تأثیر می‌گذارند. به همین خاطر، پیش از خرید پنکیک سواپ، شما باید از این ویژگی‌ها مطلع شوید:


 • معامله (Trade): کاربران می‌توانند از طریق پنکیک سواپ، رمز ارزهای گوناگون را معامله کنند. آن‌ها برای انجام معاملات خود به هیچ حساب کاربری‌ای نیاز ندارند. در واقع، کاربران تنها با اتصال یک کیف پول به پنکیک سواپ، تراکنش‌های خود را انجام می‌دهند.

 • کسب درآمد (Earn): کاربرانی که توکن‌های خود را در پنکیک سواپ سپرده‌گذاری کنند، از این راه سود کسب خواهند کرد.

 • برنده شدن (Win): پنکیک سواپ امکان شرکت در قرعه‌کشی و مسابقات تجاری را فراهم کرده است. این صرافی به‌طور منظم مسابقاتی را برگزار کرده و جوایزی را با ارزهای دیجیتال به کاربران پرداخت می‌کند.

 • توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs): علاوه‌بر ارزهای دیجیتال، کاربران پنکیک سواپ می‌توانند به معامله توکن‌های غیرقابل تعویض نیز بپردازند.

ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) چیست؟

ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) چیست؟

توکن بومی صرافی ارز دیجیتال پنکیک سواپ، CAKE نام دارد. کاربردهای CAKE عبارت‌اند از:


 • استیکینگ: کاربران با سهام‌گذاری توکن CAKE می‌توانند درآمد غیرفعال کسب کنند.

 • نقدینگی: کاربرانی که به خرید پنکیک سواپ اقدام کرده باشند، قادر هستند که این توکن‌ها را برای ایجاد نقدینگی در پلتفرم به استخرهای نقدینگی واریز کرده و بازدهی سالانه دریافت نمایند.

 • عرضه اولیه: پروژه‌های جدید با پرداخت CAKE، توکن‌های جدید خود را در لیست پنکیک سواپ قرار می‌دهند تا سرمایه اولیه مورد نیازشان را جمع‌آوری کنند.

 • حاکمیت: پنکیک سواپ یک پلتفرم غیرمتمرکز است و دارندگان CAKE درباره آینده آن تصمیم‌گیری خواهند کرد.

توکنومیک ارز دیجیتال پنکیک سواپ CAKE

توکنومیک ارز دیجیتال پنکیک سواپ CAKE

در ابتدا، پنکیک سواپ (PancakeSwap) عرضه کل 750 میلیون واحدی را برای CAKE در نظر گرفته بود. سپس، این پروژه تصمیم گرفت که با توکن‌سوزی، این عرضه را به 450 میلیون واحد کاهش دهد. نحوه توزیع این توکن‌ها به این شکل است که روزانه 122400 واحد به فارمینگ و لاتاری اختصاص پیدا می‌کنند و 36400 واحد نیز به استخر سیروپ تعلق می‌گیرند. همچنین، از مجموع این تعداد، هر روز 46000 واحد سوزانده می‌شوند.


سایر مکانیزم‌های توکن‌سوزی‌ پنکیک سواپ به شرح زیر هستند:


 • 0.05 درصد از هر معامله

 • 100 درصد هزینه‌های کسب‌شده از IFOها

 • 100 درصد کارمزدهای مربوط به ساخت توکن‌های غیرقابل تعویض و پروفایل

 • 100 درصد پیشنهادات مزایده فارمینگ

 • 20 درصد از هزینه‌های خرید بلیط قرعه‌کشی

 • 3 درصد از کارمزد شرکت در هر دور پیش‌بینی

 • 2 درصد از برداشت CAKE از استخرها

 • 2 درصد از معاملات NFT

علاوه‌بر آن، درحال‌حاضر (ژانویه 2024)، حدود 246 میلیون CAKE در گردش بازار کریپتو قرار دارند. ارزش بازار پنکیک سواپ نیز در حدود 608 میلیون دلار بوده و حجم معاملات روزانه این رمز ارز به 77 میلیون دلار می‌رسد.


ارزش پنکیک سواپ (PancakeSwap) از کجا ناشی می‌شود؟

ارزش پنکیک سواپ (PancakeSwap) از کجا ناشی می‌شود؟

هرکسی که قصد خرید پنکیک سواپ (CAKE) را دارد، باید بداند که ارزش و قیمت پنکیک سواپ از کجا ناشی می‌شود. در واقع، CAKE یک توکن کاربردی است که در زمینه‌های مختلفی مانند استخرهای نقدینگی، استیکینگ، عرضه‌های اولیه و معاملات رمز ارزی کاربرد دارد. علاوه‌بر آن، پنکیک سواپ رویکردی ضدتورمی را برای CAKE در نظر گرفته و عرضه کل این رمز ارز کاهش پیدا کرده است.


این ویژگی‌ها می‌توانند باعث رشد قیمت پنکیک سواپ در درازمدت شوند و CAKE را به یکی از رمز ارزهای قدرتمند و کاربردی بازار کریپتو تبدیل کنند که با فلسفه مشخصی به بازار آمده است.


مزایا و معایب پنکیک سواپ (PancakeSwap) چیست؟

تا اینجای مقاله، با ویژگی‌های PancakeSwap آشنا شدید. بااین‌حال، پیش از اقدام به خرید پنکیک سواپ (CAKE)، باید معایب این پروژه را هم بدانید تا با آگاهی کامل، سرمایه‌گذاری خود را انجام دهید. به همین خاطر، در جدول زیر، مزایا و معایب این پروژه را به‌طور کامل برای شما شرح خواهیم داد.


مزایا و معایب سواپ پیکیک.

ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی CAKE، پس از خرید پنکیک سواپ، به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌هایتان نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای PancakeSwap، باید به مواردی مانند امنیت، کارمزد تراکنش‌ها و قابلیت ادغام با نرم‌افزارهای کاربردی توجه داشته باشید. به همین خاطر، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید پنکیک سواپ می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد:


 • گواردا ولت (Guarda Wallet)

 • بیت گت ولت (Bitget Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • تراست ولت (Trust Wallet)

 • ولت کانکت (Wallet Connect)

 • مث ولت (MathWallet)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

ولت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری زیادی از پنکیک سواپ پشتیبانی می‌کنند؛ بااین‌حال، استفاده از یک کیف پول داخلی برای ایرانیان می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. ازاین‌رو، کیف پول اکسبیتو با استفاده از بهترین پروتکل‌های امنیتی، فضای امنی را برای ذخیره‌سازی توکن‌های CAKE شما فراهم کرده است. کیف پول اکسبیتو با یک پلتفرم معاملاتی جامع ادغام شده و شما به‌راحتی می‌توانید از داخل کیف پولتان، به خرید و فروش پنکیک سواپ اقدام نمایید.


خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی اکسبیتو، با کمترین قیمت و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید پنکیک سواپ در صرافی اکسبیتو، کافی است که مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌تان وارد شوید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت در صرافی اکسبیتو سرعت بسیار بالایی دارد و به‌راحتی انجام می‌شود. احراز هویت صرافی اکسبیتو شامل دو مرحله است. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، به شما امکان خرید و فروش پنکیک سواپ و سایر رمز ارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو بوده و برای اطلاع از آن، می‌توانید به بخش احراز هویت این صرافی مراجعه کنید.)


3- اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز پول ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4- برای خرید پنکیک سواپ با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کنید و برای خرید CAKE به قیمت تتر، مقدار تتر مد نظر را به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو انتقال دهید.


5- پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید پنکیک سواپ، مقدار CAKE مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل خواهد شد.


فروش ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش پنکیک سواپ، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان)، به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل شده و شما به‌سرعت می‌توانید وجه خود را از این صرافی برداشت کنید. برای فروش پنکیک سواپ در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3- اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز پول ارائه دهید.


4- ارز پنکیک سواپ را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که توکن‌های CAKE در کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو قرار دارند، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5- سفارش فروش پنکیک سواپ را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6- پس از فروش پنکیک سواپ، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان) به کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. حالا با ثبت درخواست برداشت ریالی، می‌توانید وجه خود را به‌سرعت برداشت کرده و یا اینکه تترهایتان را به آدرسی دیگر انتقال دهید.


تسویه حساب آنی پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی پنکیک سواپ (CAKE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی، پس از فروش پنکیک سواپ، در صرافی اکسبیتو به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو از 14 بانک معتبر کشور برای واریز آنی پول استفاده می‌کند. تسویه حساب آنی اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد و تا سقف 50 میلیون تومان در روز قابل انجام است. ازاین‌طریق، شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، تسویه حساب آنی پنکیک سواپ (CAKE) را در اکسبیتو انجام داده و وجه خود را با سرعت بسیار بالایی برداشت کنید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش پنکیک سواپ (CAKE) و سایر ارزهای دیجیتال با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته‌ پاسخگوی سوالات شما هستند.