فروش و خرید یونی سواپ (UNI) | قیمت لحظه‌ای ارز یونی (Uniswap)

یونی سوآپ (Uniswap) یک صرافی برای معاملات ارزهای دیجیتال است. این صرافی از نوع غیرمتمرکز رمزنگاری شده است که بر روی بلاکچین اتریوم قرار دارد. ارز دیجیتال اختصاصی این صرافی نیز یونی سوآپ نام دارد. البته علامت اختصاری این ارز دیجیتال UNI است. صرافی یونی سوآپ با صرافی‌هایی مثل بایننس کاملاً متفاوت است. این صرافی که کاملاً غیرمتمرکز است، متعلق به یک نهاد واحد نیست و توسط دولت یا نهادهای دیگر اداره نمی‌شود. صرافی یونی سوآپ از نوع نسبتاً جدیدی از مدل معاملاتی به نام پروتکل نقدینگی خودکار استفاده می‌کند.


ارز یونی سوآپ (Uniswap) چیست؟

ارز یونی سوآپ در سپتامبر سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شد. دارندگان این ارز دیجیتال از حاکمیت برخوردار می‌شوند، یعنی می‌توانند برای بهبود این پلتفرم رأی بدهند. ارز دیجیتال یونی سوآپ در ابتدا به دلیل اینکه مشتریان به سمت صرافی رقیب یعنی سوشی سوآپ نروند ایجاد شد. Uniswap در کل یک میلیارد یونی سوآپ UNI عرضه کرد و برای جلب اطمینان مشتریان تعداد 150 میلیون از این ارز دیجیتال را بین آن‌ها توزیع کرد. هر فرد 400 ارز UNI دریافت کرد که در آن زمان بیش از هزار دلار قیمت داشت.


درمجموع تعداد یک میلیارد ارز دیجیتال uni در جهان وجود دارد که تعداد 686.809.000 عدد از آن در بازار در حال معامله و گردش است. در زمان نگارش این مطلب حجم معاملات این ارز دیجیتال 7.043.660.000 دلار بوده و در رتبه 22 بازار قرار دارد. اگر شما هم مایل به خرید یونی سوآپ هستید، می‌توانید این ارز دیجیتال را از صرافی ایرانی اکسبیتو تهیه کنید.

what-is-uniswap

تحلیل قیمت ارز دیجیتال یونی UNI

یکی از مهم‌ترین عوامل خریدوفروش یک ارز دیجیتال قیمت آن است. برای خرید ارز دیجیتال باید به قیمت آن توجه داشت و با توجه به میزان سرمایه تصمیم به خرید گرفت. قیمت ارزهای دیجیتال نوسان زیادی دارد و نمی‌توان آن‌ها را تعیین و پیش‌بینی کرد. قیمت ارز دیجیتال UNI هم ثابت نیست و اگر قصد خرید آن را دارید، می‌توانید قیمت آن را در همین صفحه در سایت اکسبیتو مشاهده کنید.


بررسی قیمت و خرید ارز یونی سوآپ UNI

اگر می‌خواهید در Uniswap سرمایه‌گذاری کنید، چند راه وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را انجام دهید. برای کاربران ایرانی بهتر است تا برای خرید ارز یونی سوآپ از صرافی‌های ایرانی استفاده کنند. بهترین گزینه یک صرافی ایرانی آنلاین است که در دوران همه‌گیری کرونا به‌راحتی می‌توانید در آن‌ها ثبت‌نام کنید. ما در صرافی ایرانی و آنلاین اکسبیتو بهترین امکانات را در اختیار کاربران ایرانی قرار می‌دهیم تا با خیال راحت برای خرید ارز یونی سوآپ یا هر ارز دیجیتال دیگری اقدام کنند. فقط کافی است تا در سایت اکسبیتو ثبت‌نام کرده و یک حساب کاربری برای خودتان بسازید. بعدازآن به‌راحتی می‌توانید در بازار ارزهای دیجیتال به معامله بپردازید.


فروش رمز ارز یونی UNI

فروش ارزهای دیجیتال کار ساده‌ای است، درصورتی‌که در زمان مناسب این کار را انجام دهید. برای فروش ارزهای دیجیتال می‌توانید از صرافی آنلاین اکسبیتو استفاده کنید. برای این کار بعدازاینکه وارد حساب کاربری خود شدید، به قسمت فروش ارز دیجیتال بروید و نام رمز ارز یونی و تعداد آن را وارد کنید. بعدازاین مرحله می‌توانید گزینه تأیید را انتخاب کنید. برای فروش رمز ارز یونی از صرافی اکسبیتو باید کارمزد پرداخت کنید، اما کارمزد یونی سوآپ و هر ارز دیجیتال دیگر در اکسبیتو بسیار مقرون‌به‌صرفه است.


تحلیل و بررسی خریدوفروش ارز دیجیتال یونی سوآپ (UNI) در اکسبیتو

امروزه امکان خریدوفروش ارز دیجیتال یونی سوآپ در صرافی یونی سوآپ برای کاربران فراهم شده است. اما ایرانی‌ها می‌توانند برای راحتی خودشان از صرافی‌های ایرانی استفاده کنند. امکان سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو برای شما فراهم شده است و این ارز در لیست این صرافی موجود است.


برای خریدوفروش یونی سوآپ ارز دیجیتال پلتفرم یونی سوآپ، باید یک حساب کاربری در صرافی اکسبیتو ایجاد کنید. بعدازآن باید فرآیند احراز هویت را تکمیل کنید. در این مرحله باید یک شماره شبا داشته باشید و آن را در فرم احراز هویت خود وارد کنید. بعد از آن هر معامله و تراکنشی که انجام دهید، از این کارت استفاده می‌شود. برای خرید ارزهای دیجیتال باید حساب خود را از طریق همین کارت‌بانکی شارژ کنید. اگر هم ارز دیجیتالی را به فروش برسانید، پول آن به همین شماره‌حساب واریز خواهد شد.


خرید ارز یونی سوآپ UNI از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

همان‌طور که گفتیم، بهترین روش انجام معاملات در بازار ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی، استفاده از یک صرافی ایرانی است. صرافی‌های ایرانی مانند اکسبیتو با اطلاع از وضعیت اقتصادی و تحریم‌ها شما را در داشتن بهترین معاملات یاری می‌کنند. صرافی اکسبیتو با ارائه به‌روزترین و علمی‌ترین تحلیل‌ها به کاربران کمک می‌کند تا معاملات کم ریسکی را انجام بدهند.


این نکته را فراموش نکنید که دنیای ارزهای دیجیتال پر از فراز و نشیب است و اگر بدون علم و دانش وارد آن شوید، قطعاً ضرر خواهید کرد. یکی از اهداف صرافی اکسبیتو ایجاد محیطی امن و مطمئن است تا کاربران بتوانند معاملات خود را در بستر آن انجام دهند. شما هم برای خرید ارز یونی سوآپ و یا هر ارز دیجیتال دیگری می‌توانید از طریق این صرافی آنلاین و ایرانی اقدام کنید.