درباره ما

اکسبیتو (exbito) استارتاپ پلتفرم معاملاتی آنلاین در حوزه رمزارزها می باشد. بنیان گذاران اکسبیتو از افراد مشهور در حوزه بلاک چین و از فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های تهران می باشند که بیش از ده سال در زیست بوم فنآوری بلاک چین کشور مشغول به نفش آفرینی مستمر بوده اند. محصولات متنوعی تولید کرده اند و همواره سعی میکنند خدماتی نوین ارائه دهند.

توسعه پلتفرم معاملاتی اکسبیتو از سال ۱۳۹۵ آغاز شده است و همزمان با فرآیند توسعه، در سایر برندها اقدام به جذب کاربران نموده است. توسعه مداوم همراه با نگاه به توسعه فنآوری های جهانی، باعث شده است گروه اکسبیتو از پیشتازان استفاده از فناوری بلاک چین در ایران باشد. گروه اکسبیتو در تلاش است بتواند محصولاتی در رده جهانی و با استانداردهای لازم را در اختیار مخاطبان خود قراردهد و در این مسیر سعی دارد که با کسب دانش و ترند های مطرح دنیا جزو پر مخاطب ترین ارائه دهندگان خدمات قرارگیرد.

معنای لغوی اکسبیتو تفکیک شده از لغات اکس که ابتدای کلمه اکسچنج و به معنای تبادل، بیت که خلاصه شده از بیت کوین می باشد برگرفته شده است. ما در اکسبیتو همواره تلاش میکنیم با توسعه محصولات خدماتی منحصر به فرد در اختیار مخاطبان خود قرار دهیم.

درباره اکسبیتو
هدف ما در اکسبیتو ارایه‌ی محصولی است مطابق با استانداردهای جهانی در جهت توسعه بازارهای مالی غیرمتمرکز.

تاریخچه‌ی ما

بنیان گذاران اکسبیتو از سال های گذشته در حوزه صنعت ارزدیجیتال کشور مشغول به فعالیت بوده اند. در این سال ها خدماتی متمایز را شامل محصولات متفاوت و منحصر به فرد به بازار ارائه داده اند و سعی داشته اند با بررسی حوزه های نوپا در صنعت بلاک چین به بهبود فضای کسب و کار در این زمینه کمک داشته باشند. با در نظر داشتن اینکه رمزارزها به تازگی پا به دنیای واقعی گذاشته بودند و امکان نگاه جامعه جهانی به آن ها وجود داشته است تصمیم گرفته شد که نسبت به ارائه خدماتی جدید در این زمینه اقدام شود و تحقیقات اولیه آن از اواخر سال ۱۳۹۵ شروع گردید.
شروع داستان اکسبیتو
2016
2017
2018
2019
2020
2021

چشم‌انداز و هدف ما

اکسبیتو پلتفرمی است هوشمند؛ قابل اعتماد و بومی در راستای تسهیل معاملات رمزارزها. این محصول برخاسته از یک نیاز جمعی در جهت پیشبرد اهداف بلاک‌چین و دارایی‌های دیجیتال همراه با توزیع یکسان آن برای همگان است.از این رو ما در اکسبیتو تلاش کرده ایم تا با هم‌اندیشی همیشگی با کاربرانمان، امکان تجربه‌ی معاملاتی آگاهانه، به روز و آسان را در فضای رقابتی با محصولات مشابه بین‌المللی خلق کنیم.

به ما بپیوند!

اکسبیتو سازمانی است که همکاران ما در کنار هم رشد و بهبود را تجربه میکنند، باهم کار تیمی انجام می دهیم و در کنار هم از زمان هایمان بهترین استفاده را می بریم. همکارانمان را با فرهنگ سازمانی مختص به خود آشنا مینماییم و از آن ها میخواهیم با تلاش و پشتکار مسائل را رفع نمایند. اگر برایتان یادگیری، حضور در یک تیم خلاق، بهبود فرآیند های کسب و کار، مشارکت و همکاری در توسعه محصول و از همه مهمتر اخلاق مداری اهمیت دارد امکان حضور شما در اکسبیتو فراهم است.