خرید ارز دیجیتال بنکور | فروش Bancor | قیمت BNT

ارزهای دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین (Blockchain) از سال‌های 2008 و 2009 پا به عرصه ظهور گذاشته و خیلی زود به ابزارهایی جذاب برای مبادله و سرمایه‌گذاری تبدیل شدند؛ این روند تا سال 2017 ادامه داشت تا اینکه مفهوم دیگری به‌نام دیفای (DeFi) مطرح شد. دیفای امور مالی غیرمتمرکز مانند مبادلات، وام‌دهی و سوددهی غیرمتمرکز را هدف قرار داده بود. یکی از اولین پلتفرم‌های دیفای در کریپتو با نام پروژه بنکور (Bancor) شناخته می‌شود که در بستر آن می‌توان بدون دخالت شخص ثالث، به مبادله توکن و سهام‌گذاری توکن در استخرهای نقدینگی پرداخت. ارز دیجیتال بنکور با نماد BNT در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب، ضمن بررسی ماهیت و نحوه کارکرد رمز ارز بنکور، نحوه خرید بنکور و عوامل مؤثر بر قیمت بنکور را بررسی خواهیم کرد.


قیمت ارز دیجیتال بنکور BNT

قیمت ارز دیجیتال بنکور BNT

ارز دیجیتال بنکور (BNT) برای اولین‌بار در تاریخ 18 ژوئن 2017 با قیمت حدود 13.74 دلار در بازار کریپتوکارنسی‌ها قرار گرفت و چهار روز بعد از عرضه، به بالای 21 دلار رسید که بالاترین قیمت تاریخی بنکور محسوب می‌شود؛ این ارز دیجیتال یک روز بعد، یعنی در 23 ژوئن به 4.1583 دلار سقوط کرد.


قیمت بنکور در ماه جولای به زیر 2 دلار نیز رسید و تا آخر سال 2017 در محدوده 1 تا 3 دلار در نوسان بود. بنکور در ژانویه 2018 توانست به حدود 10 دلار برسد و سپس دوباره وارد روند نزولی شد و کمترین قیمت تاریخی خود را در 13 مارس 2020 با نرخ 0.1174 دلار ثبت کرد. بنکور در سال 2021 به محدوده نوسانی 2 تا 4 دلار برگشت؛ اما بیشتر روزها در سال‌های 2022 و 2023 با قیمت زیر یک دلار در بازار حضور داشت. ارز دیجیتال بنکور (BNT) درحال‌حاضر (فوریه 2024) با قیمت حدود 0.7 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور (BNT) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال بنکور (BNT) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال بنکور (BNT) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، اوکی ایکس (OKX)، اچ تی ایکس (HTX)، فیمیکس (Phemex)، کوین بیس (Coinbase)، بینگ ایکس (BingX)، ال بانک (LBank)، گیت (Gate.io) و بیت گت (Bitget) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید رمز ارز بنکور را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند.


در همین راستا، رمز ارز بنکور (BNT) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز بنکور در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


1- خرید و فروش محدود


2- خرید و فروش فوری


3- سواپ


بنکور (Bancor) چیست؟

بنکور (Bancor) چیست؟

بنکور (Bancor) پروتکلی است که امکان تبدیل مستقیم ارزهای دیجیتال مختلف را فراهم می‌کند. بنکور روی شبکه بلاک چین اتریوم اجرا می‌شود و یکی از معتبرترین سیستم‌هایی است که از سیستم بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند. بنکور به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های مختلف را به‌جای مبادله در صرافی‌های ارزهای دیجیتال، به‌صورت مستقیم و فوری به همدیگر تبدیل کنند. در وصف بیشتر ماهیت پروژه بنکور می‌توان گفت:


1- بنکور یک شبکه مالی غیرمتمرکز است که هدف تأمین نقدینگی و ایجاد بازدهی برای تأمین‌کنندگان نقدینگی را در برنامه خود دارد.


2- بنکور تعیین قیمت خودکار و مکانیزم نقدینگی مستقل برای توکن‌ها در بلاک چین‌های قرارداد هوشمند را امکان‌پذیر می‌کند.


3- بنکور یک صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال و بستری برای ایجاد توکن‌های قابل معامله است. کاربران می‌توانند در بنکور بدون نیاز به واسطه یا نهاد مرکزی، توکن‌ها را مبادله کنند.


4- نام بنکور برگرفته از ایده‌ای برای یک ارز فراملی به نام بنکور است که در کنفرانس برتون وودز (Bretton Woods) در سال 1944 مطرح شد؛ این ایده توسط جان مینارد کینز (John Maynard Keynes) پیشنهاد شده بود.


5- ارز دیجیتال بومی و اختصاصی پلتفرم بنکور با نماد «BNT» در بازار کریپتو عرضه شده که مخفف «Bancor Network Token» است. این توکن هر روزه توسط تریدرها مورد معامله قرار می‌گیرد.


بنکور (Bancor) چگونه کار می‌کند؟

بنکور (Bancor) چگونه کار می‌کند؟

پروتکل بنکور از استخرهای نقدینگی تشکیل شده که هر استخر حاوی ترکیبی از توکن‌های BNT و یک ارز دیجیتال دیگر است. استخرهای نقدینگی نحوه ارائه معاملات ارزهای دیجیتال توسط بنکور را مشخص می‌کنند. شیوه کار به این صورت است:


  • هر کسی می‌تواند ارز دیجیتال خود را به بنکور سپرده و به یک ارائه‌دهنده نقدینگی تبدیل شود؛ همچنین در ازای آن بر اساس مبلغی که سپرده‌گذاری کرده، سود دریافت خواهد کرد. کاربران می‌توانند هر یک از ارزهای دیجیتال را در استخر نقدینگی بنکور سپرده‌گذاری کنند، اما نرخ بهره برای کسانی که سپرده BNT داشته باشند، بسیار بالاتر است.

  • هنگامی که معامله‌ای در بنکور رخ می‌دهد، توکنBNT به‌عنوان توکن واسطه‌ای عمل کرده که استخرها و بلاک چین‌های مختلف را به هم متصل می‌کند.

  • برای هر معامله در بنکور، کارمزد تراکنش کمی وجود دارد. کارمزد معاملات برای پرداخت به تأمین‌کنندگان نقدینگی استفاده می‌شوند.

  • همه‌چیز در پلتفرم بنکور توسط قراردادهای هوشمند مدیریت خواهد شد؛ این قراردادهای هوشمند زمانی قیمت‌ها را دریافت می‌کنند که مردم بخواهند رمز ارزها را معامله کرده و استخرهای نقدینگی پروتکل را کنترل کنند.

بنکور قصد دارد برای خودکارسازی سرویس AMM، کاربران را تشویق کند تا دارایی‌ها را در استخرها واریز نمایند. هر استخر از یک جفت توکن و یک ذخیره ارز دیجیتال BNT تشکیل شده است. هنگامی که یک کاربر سکه‌ها را در یک استخر واریز می‌کند، در ازای آن یک توکن جدید دریافت می‌کند. این توکن به‌عنوان پول توکن (Pool Token) شناخته می‌شود و به کاربر اجازه می‌دهد تا مقدار اصلی را که در پروتکل قفل کرده، بازیابی کند.


توکن‌های BNT به‌عنوان یک ارز واسطه در هنگام معامله هر توکن در بنکور مورد استفاده قرار می‌گیرند.


 استخرهای نقدینگی بنکور

استخرهای نقدینگی بنکور

بسیاری از رمز ارزهای کوچک با توجه به ارزش بازارشان و اینکه آیا در یک صرافی فهرست شده‌اند یا نه، نقدینگی ندارند؛ به همین خاطر، هزینه‌ تراکنش این رمز ارزها می‌تواند از سایر ارزهای دیجیتال مشهور بیشتر باشد؛ بنابراین معامله‌گرانی که می‌خواهند با سکه‌های کوچک معامله کنند، می‌توانند برای این منظور از بنکور کمک بگیرند. قراردادهای هوشمند بنکور با شرایط معامله بین طرف‌های معامله در خطوط کد نوشته شده‌اند و امکان خرید هر نوع سکه در اسرع وقت را فراهم می‌کنند.


سهام‌داری یک‌طرفه (Single-Sided Staking)

اکثر AMMها نیاز به واریز مقادیر مساوی از دو ارز دیجیتال به استخرهای نقدینگی خود را دارند؛ اما بنکور برای تمام دارایی‌های خود سهام یک طرفه ارائه می‌دهد؛ به این معنی که شما می‌توانید به‌جای دو توکن، فقط یک نوع توکن ارائه دهید و سود آن را دریافت نمایید.


حفاظت از ضرر دائمی (Impermanent Loss Protection)

حفاظت از ضرر دائمی (Impermanent Loss Protection)

ضرر دائمی زمانی اتفاق می‌افتد که قیمت توکن‌هایی که در استخر نقدینگی قرار داده‌اید، تغییر کرده و سرمایه شما از دست برود. وقتی شما توکن‌های خود را به یک استخر نقدینگی در بنکور واریز می‌کنید، این مقدار با استفاده از توکن‌های BNT با سپرده شما مطابقت خواهد داشت؛ بنابراین اگر هنگام برداشت شما زیان دائمی رخ دهد، بنکور از کارمزدها برای جبران جزئی یا کامل خسارت شما استفاده می‌کند.


فرمول بنکور (Bancor Formula)

بنکور به‌صورت خودکار قیمت توکن‌ها را از طریق فرمول بنکور (Bancor Formula) تعیین می‌کند. این فرمول از BNT به‌عنوان یک واسطه برای تعیین قیمت توکن و اطمینان از نقدینگی روی پلتفرم بهره می‌گیرد. به عبارت دیگر می‌توان گفت که فرمول بنکور یک قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین اتریوم است که برای تعیین خودکار قیمت توکن‌ها استفاده می‌شود. این روش نیاز به صرافی مرکزی یا واسطه را از بین می‌برد و به کاربران امکان می‌دهد تا در هر زمان، بدون در نظر گرفتن تعداد فروشندگان یا خریداران در بازار، توکن‌ها را بخرند یا بفروشند.


درآمد غیرفعال در بنکور

شما می‌توانید با استفاده از پلتفرم بنکور، درآمد غیرفعال داشته باشید؛ در واقع این موضوع یکی از بزرگترین مزایای پروتکل بنکور است. وقتی ارز دیجیتال را به استخرهای نقدینگی بنکور واریز می‌کنید، بنکور به شما سود می‌دهد. سپرده شما می‌تواند توکن‌های BNT یا هر نوع توکن دیگری باشد که بنکور پشتیبانی می‌کند. برای کسب سود در بنکور یا استفاده از سایر خدمات آن، فقط به یک کیف پول بلاک چینی نیاز دارید. بااین‌حال، شما در برابر توکن‌های خود سود دریافت می‌کنید؛ بنابراین قیمت باید ثابت بماند یا افزایش پیدا کند تا شما بتوانید درآمد غیرفعال از بنکور داشته باشید.


بنیان‌گذاران بنکور (Bancor) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران بنکور (Bancor) چه افرادی هستند؟

پروتکل بنکور در سال‌های 2016 و 2017 توسط یک خواهر و برادر اسرائیلی تأسیس شد که اسامی آن‌ها به قرار زیر است:


1- گای بنارتزی (Guy Benartzy): گای یکی از اعضای اصلی و بنیان‌گذاران بنکور محسوب می‌شود که در سال 2005 یک شرکت توسعه بازی به نام مای توپیا (Mytopia) را راه‌اندازی کرده بود. وی هم‌اینک مدیر اجرایی بنکور است.


2- گالیا بنارتزی (Galia Benartzi): گالیا که خواهر گای بنارتزی است، سال‌ها به‌عنوان کارآفرین فعالیت می‌کرد و سابقه راه‌اندازی شرکت فناوری محور «Particle Code» را در کارنامه دارد. وی یکی از بنیان‌گذاران بنکور محسوب می‌شود.


هر دوی این افراد در پروژه بنکور فعال هستند، گای در شورای بنیاد فعالیت دارد؛ درحالی‌که گالیا مسئول توسعه تجارت است. گالیا همچنین یکی از حامیان قوی زنان در بلاک چین و کریپتو محسوب می‌شود. از دیگر افراد تأثیرگذار در راه‌اندازی و توسعه پروژه بنکور می‌توان افراد زیر را نام برد:


1- یودی لوی (Yudi Levi): لوی مدیر ارشد فناوری پروژه بنکور است. وی قبلاً به‌مدت 20 سال به‌عنوان کارآفرین فعالیت داشته و پروژه‌های فناوری محور بسیاری را ایجاد کرده است.


2- ایال هرتزوگ (Eyal Hertzog): ایال نیز یک کارآفرین موفق بود که به پروژه بنکور پیوست. وی قبلاً یک شبکه اشتراک‌گذاری ویدئو را در اسرائیل ایجاد کرده بود که بیش از چند میلیون نفر از آن استفاده می‌کردند.


شبکه بنکور هم‌اینک توسط بنیاد بنکور (Bancor Foundation) که در زوگ (Zug) سوئیس مستقر است، نظارت می‌شود. این شرکت همچنین دارای یک مرکز تحقیق و توسعه در تل‌آویو (Tel Aviv) اسرائیل است که به شرکت مستقر در زوگ کمک می‌کند.


چه چیزی بنکور (Bancor) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی بنکور (Bancor) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

بنکور یک پروتکل دیفای است. اگرچه این تنها شبکه در نوع خود نیست، اما به‌عنوان یکی از بهترین‌ها در این رده در نظر گرفته می‌شود و وجوه برتری قابل توجهی دارد که عبارتند از:


1- چیزی که شبکه بنکور را از سایر شبکه‌های مشابه در بازار دیفای متمایز می‌کند، توانایی اتصال به شبکه‌های دیگر مانند اتریوم (Ethereum) و ایاس (EOS) است. درحال‌حاضر، کاربران بنکور می‌توانند به این دو شبکه متصل شوند تا نقدینگی بیشتری برای انجام معاملات در بنکور اضافه کنند. پیش‌بینی می‌شود در آینده شبکه‌های بیشتری به این لیست اضافه شوند.


2- بنکور برای تعیین خودکار قیمت‌ها از روش اختصاصی به‌نام فرمول بنکور (Bancor Formula) استفاده می‌کند.


3- کاربران در بنکور می‌توانند توکن‌های مختلف استاندارد «ERC-20» را بدون واسطه معامله کنند؛ این پلتفرم به‌گونه‌ای طراحی شده که کاربرپسند باشد و یک رابط در دسترس برای تجارت توکن فراهم کرده که استفاده از آن را حتی برای کاربران غیرفنی مناسب می‌کند.


4- بنکور به کاربران اجازه می‌دهد تا استخرهای نقدینگی ایجاد کرده و آن‌ها را قادر می‌سازد تا توکن‌ها را به اشتراک بگذارند و برای ارائه نقدینگی به صرافی پاداش دریافت کنند.


5- از طریق پروتکل بنکور، هر توکنی (حتی آن‌هایی که به‌صورت خصوصی ایجاد شده‌اند) می‌توانند نقدینگی فوری دریافت کنند؛ در واقع صرف‌نظر از اینکه توکن از چه حجم بازاری برخوردار است، به‌آسانی می‌تواند در بنکور معامله شود؛ این عملکرد فوق‌العاده مهمی است که به تسهیل پذیرش برنامه‌های غیرمتمرکز کمک خواهد کرد.


 ارز دیجیتال بنکور (BNT) چیست؟

ارز دیجیتال بنکور (BNT) چیست؟

توکن اختصاصی شبکه بنکور با نماد «BNT» شناخته می‌شود که یک توکن با استاندارد «ERC-20» در شبکه اتریوم است. کاربردهای توکن BNT عبارتند از:


1- واسطه: توکن BNT در وهله اول به‌عنوان یک واسطه عمل کرده که استخرها و بلاک چین‌های مختلف در بنکور را به هم متصل می‌کند.


2- تأمین نقدینگی: ارائه‌دهندگان نقدینگی توکن BNT را در استخرها به اشتراک می‌گذارند که امکان تأمین مداوم نقدینگی برای توکن‌های مختلف در شبکه بنکور را فراهم می‌کند. استفاده از BNT در استخرهای نقدینگی امکان بازارسازی خودکار و غیرمتمرکز را فراهم کرده و تبدیل توکن‌های فوری را تسهیل می‌کند.


3- حکمرانی و تصمیم‌گیری: دارندگان توکن BNT با رأی دادن به پیشنهادات از طریق بنکور دائو (BancorDAO) به‌صورت فعال در اداره شبکه بنکور شرکت می‌کنند؛ بنابراین، تصمیمات مربوط به ارتقای پروتکل، بهبود شبکه و جهت‌گیری‌های استراتژیک تحت‌تأثیر رأی جمعی دارندگان توکن BNT قرار دارند. هرکس که توکن BNT بیشتری داشته باشد، حق رأی بیشتری هم خواهد داشت.


4- تراکنش‌های زنجیره‌ای: توکن BNT سازگاری بین‌زنجیره‌ای را تسهیل می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا توکن‌ها را به‌صورت یکپارچه بین شبکه‌های مختلف بلاک‌ چین پشتیبانی‌شده مبادله کنند؛ این عملکرد زنجیره‌ای، تطبیق‌پذیری BNT را افزایش می‌دهد و آن را به یک دارایی ارزشمند برای کاربرانی که به‌دنبال قابلیت همکاری هستند، تبدیل می‌کند.


پاداش استیکینگ

5- پاداش استیکینگ: قرار دادن توکن BNT در استخرهای نقدینگی بنکور، به وسیله‌ای برای کاربران برای کسب جوایز استیکینگ (Staking) تبدیل می‌شود. بنیاد بنکوردائو توزیع جوایز استیکینگ را تعیین کرده و یک ساختار انگیزشی برای کاربران ایجاد می‌کند تا فعالانه در ارائه نقدینگی به شبکه مشارکت نمایند.


6- تخفیف تراکنش‌ها: توکن BNT همچنین برای دریافت تخفیف در تراکنش‌های بنکور مورد توجه قرار می‌گیرد.


7- ایجاد انگیزه پذیرش: همانطور که بنکور سیستم خود را گسترش می‌دهد و ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کند، استفاده از توکن BNT کاربران را تشویق خواهد کرد تا با پلتفرم بنکور تعامل بیشتری داشته باشند، نقدینگی را تقویت کرده و به رشد کلی شبکه کمک کنند؛ بنابراین توکن BNT یک توکن مشوق برای فعالیت در شبکه محسوب می‌شود.


توکن BNT جزء جدایی‌ناپذیر عملیات شبکه بنکور است و به‌عنوان رگ حیاتی آن عمل می‌کند؛ این سکه تأمین نقدینگی غیرمتمرکز، حاکمیت و مشوق‌هایی را برای مشارکت فعال در شبکه فراهم می‌سازد.


توکنومیک ارز دیجیتال بنکور BNT

توکنومیک ارز دیجیتال بنکور BNT

توکن BNT دارای 133.4 میلیون توکن در گردش از مجموع عرضه 133.4 میلیون توکنی خود است. توکن‌های BNT به قرار زیر توزیع شده‌اند:


1- حدود 50 درصد به مشارکت‌کنندگان در جمع‌آوری کمک‌های مالی


2- حدود 20 درصد به مشارکت، کمک‌های مالی اجتماعی و جوایز عمومی


3- حدود 20 درصد به بودجه عملیاتی بلندمدت پروژه


4- حدود 10 درصد به بودجه پروژه


مزایا و معایب بنکور (Bancor) کدامند؟

تا به اینجا فقط به بررسی ویژگی‌ها و مزایای بنکور پرداخته‌ایم؛ اما در جدول زیر می‌توان علاوه‌بر مزایا، معایب این پروژه را نیز مشاهده کرد:


مزایا و معایب بنکور (Bancor) کدامند؟

ارز دیجیتال بنکور (BNT) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های بنکور خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای BNT، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید بنکور از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


1- بنکور والت (Bancor Wallet)


2- لجر (Ledger)


3- ترزور (Trezor)


4- مای اتر والت (MyEtherWallet)


5- متامسک (Metamask)


6- تراست والت (Trust Wallet)


7- اتمیک والت (Atomic Wallet)


8- اکسودوس (Exodus)


9- کوین بیس والت (Coinbase Wallet)


10- کیف پول اختصاصی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید بنکور از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال BNT را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید بنکور در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت بنکور را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید بنکور یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید رمز ارز بنکور در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1- ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2- ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش بنکور و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3- ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود قابل انجام است.)


4- پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید رمز ارز بنکور به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از سوی دیگر، برای خرید رمز ارز بنکور به‌صورت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پولتان در اکسبیتو انتقال دهید.


5- پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال بنکور، مقدار BNT مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری‌تان قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بنکور در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش بنکور، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش بنکور در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را پشت‌سر بگذارید:


1- ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2- ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3- وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4- انتقال ارز دیجیتال بنکور (BNT) به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که BNT را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن ندارید.)


5- ثبت سفارش فروش بنکور در صرافی اکسبیتو


6- پس از فروش بنکور، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش BNT را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی بنکور (BNT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش بنکور می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در طی مراحل خرید و فروش بنکور یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.