خرید ارز دیجیتال بایننس کوین| فروش Binance Coin| قیمت BNB

بایننس (Binance) یک نام آشنا برای فعالین حوزه ارز دیجیتال است. در واقع، بایننس بزرگ‌ترین صرافی رمز ارزی متمرکز در جهان بوده که بیشتر آلت‌ کوین‌ها بر بستر آن معامله می‌شوند. مدیرعامل این صرافی یعنی چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) در 21 نوامبر 2023 از جانب کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و اداره تحقیقات فدرال (FBI) به پولشویی و عدم رعایت مقررات متهم گردید و مجبور به استعفا شد؛ این اتفاق ضربه سنگینی برای بایننس بود؛ اما این صرافی هنوز هم پابرجا باقی مانده و اقتدار پیشین خود را دارد. ارز دیجیتال اختصاصی و بومی این صرافی از سال 2017 با عنوان بایننس کوین و نماد «BNB» در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب ضمن بررسی ماهیت BNB، نحوه خرید و فروش بایننس کوین و عوامل مؤثر بر قیمت بایننس کوین را بررسی خواهیم کرد.قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) برای اولین‌بار در تاریخ 25 جولای 2017 با قیمت حدود 0.1152 دلار عرضه شد. کمترین قیمت بایننس کوین به 2 آگوست 2017 با نرخ 0.09972 دلار برمی‌گردد. بایننس کوین پس از آن یک روند صعودی را در پیش گرفت و تا 19 آگوست توانست مرز 2 دلار را نیز پشت سر بگذارد و در دسامبر به بالای 10 دلار رسید. بایننس کوین با ورود به سال 2018 توانست به بالای 20 دلار برسد و پس از آن یک روند نزولی را در پیش گرفت. این ارز دیجیتال در آوریل 2019 به مسیر صعودی خود بازگشت و در فوریه 2021 به بالای 100 دلار رسید. بیشترین قیمت ثبت‌شده برای BNB به 4 می 2021 در قیمت 676 دلار برمی‌گردد. ارز دیجیتال بایننس کوین در‌حال‌حاضر (ژانویه 2024) با نرخ حدود 298 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در بهترین صرافی‌های ارز‌دیجیتال جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، بای بیت (Bybit)، کوکوین (KuCoin)، اوکی ایکس (OKX)، اچ تی ایکس (HTX)، گیت (Gate.io) و بینگ ایکس (BingX) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید ارز دیجیتال بایننس کوین را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند. در همین راستا، ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید بایننس کوین در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


  • خرید و فروش محدود

  • خرید و فروش فوری

  • سواپ

بایننس کوین (Binance Coin) چیست؟

بایننس کوین (Binance Coin) چیست؟

بایننس کوین (Binance Coin) ارز دیجیتال اختصاصی صرافی بایننس (Binance) است. بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان بر اساس حجم معاملات روزانه در نظر گرفته می‌شود. این صرافی سازوکار کاملی از عملکردهای مختلف را برای کاربران خود راه‌اندازی کرده است. شبکه بایننس شامل زنجیره بایننس (Binance Chain)، زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain)، آکادمی بایننس (Binance Academy)، تراست والت (Trust Wallet) و پروژه‌های تحقیقاتی بسیاری می‌شود که همگی از قدرت‌های فناوری بلاک چین برای ارائه امور مالی عصر جدید به جهان استفاده می‌کنند. ارز دیجیتال بی ان بی (BNB) بخشی جدایی‌ناپذیر از عملکرد موفقیت‌آمیز بسیاری از پروژه‌های فرعی بایننس محسوب می‌شود. در وصف بیشتر ماهیت ارز دیجیتال بی ان بی می‌توان گفت:


1_ بایننس کوین (BNB) یک ارز دیجیتال است که می‌تواند برای تجارت و پرداخت هزینه در صرافی ارز دیجیتال بایننس استفاده شود.


2_ کاربران بایننس کوین از تخفیف در کارمزد تراکنش در صرافی بایننس برخوردار می‌شوند. همچنین BNB را می‌توان با سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و... مورد معامله یا مبادله قرار داد.


3_ بایننس کوین در ابتدا روی شبکه بلاک چین اتریوم با استاندارد «ERC-20» کار می‌کرد تا اینکه به ارز اصلی بلاک چین خود بایننس، یعنی زنجیره بایننس تبدیل شد.


4_ بایننس کوین به‌عنوان یک ارز دیجیتال ابزاری برای کارمزدهای معاملاتی با تخفیف ایجاد شد، اما کاربردهای آن به برنامه‌های متعددی از جمله پرداخت هزینه تراکنش (در زنجیره بایننس)، رزرو سفر، سرگرمی، خدمات آنلاین و خدمات مالی گسترش یافته است.


5_ بایننس کوین پس از خرید و فروش بیت‌ کوین، اتریوم و تتر در جایگاه چهارمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار کریپتوکارنسی‌ها دیده می‌شود.


بایننس کوین (Binance Coin) چگونه کار می‌کند؟

بایننس کوین (Binance Coin) چگونه کار می‌کند؟

بلاک چین لایه 1 بایننس ادغام شده تا زنجیره BNB (زنجیره هوشمند بایننس و زنجیره بایننس) تشکیل شود. بایننس کوین (BNB) به‌عنوان یک ارز دیجیتال کاربردی برای صرافی بایننس و یک ارز دیجیتال بومی برای زنجیره بایننس کار می‌کند. این توکن در ابتدا برای ارائه تخفیف در کارمزدهای معاملاتی برای کاربران بایننس ایجاد شد، اما از آن زمان به‌صورت یک دارایی دیجیتال همه‌کاره با طیف وسیعی از موارد استفاده عمل می‌کند. زنجیره BNB از زنجیره‌های «BNB beacon Chain» و «BNB Smart Chain» تشکیل شده که اولی به دارندگان BNB اجازه می‌دهد در سهام‌گذاری و رأی گیری شرکت کنند. مورد دوم نیز به‌عنوان یک لایه اجماع، با ماشین مجازی اتریوم سازگاری دارد. چگونگی عملکرد بایننس کوین با وظایف آن در شبکه تعریف می‌شود. در ادامه به بررسی مفاهیمی می‌پردازیم که درک عملکرد BNB را نشان می‌دهند:


سوزاندن بایننس کوین (BNB Burning)

بایننس برخی از درآمدهای خود را در هر سه ماهه سال برای بازخرید و سوزاندن BNB خرج می‌کند؛ آن‌گاه این BNBهای بازخریدشده را به‌صورت کامل از بین می‌برد. بایننس از سال 2017 به‌طور مداوم ارز دیجیتال‌های خود را در هر سه ماه از سال سوزانده است. در واقع بایننس به سوزاندن سکه‌های BNB در هر سه ماهه ادامه می‌دهد تا زمانی‌ که 100 میلیون سکه بایننس یا نیمی از حداکثر عرضه اولیه خود را نابود کند؛ این فرایند عرضه بایننس کوین را کاهش می‌دهد و بر نادر بودن آن تأثیر می‌گذارد.


بایننس همچنین چیزی به‌نام پایونر برن پروگرام (BNB Pioneer Burn Program) دارد. این قابلیت موارد خاصی را که دارندگان BNB به‌طور غیرقابل جبرانی سکه‌های خود را از دست داده‌اند، بازپرداخت کرده و مبلغ را از سوخت بعدی BNB کسر می‌کند.


هزینه و مخارج شبکه (Fees & Expenses)

هزینه و مخارج شبکه (Fees & Expenses)

ارز دیجیتال BNB برای استفاده در مبادلات داخلی ایجاد شده و واحدهای آن قبلاً استخراج گردیده‌اند؛ بنابراین هیچ هزینه‌ای برای شبکه وجود ندارد؛ بااین‌حال، وقتی کوین‌های بایننس کوین را خریداری می‌کنید یا هر معامله دیگری در صرافی بایننس انجام می‌دهید، باید 0.1 درصد از مبلغ معامله را بپردازید. اگر هزینه معاملات خود با BNB پرداخت کنید، 50 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. به‌عنوان مثال، اگر قصد دارید 100 دلار BNB از طریق صرافی بایننس با استفاده از هر سکه یا پول معمولی دیگری خریداری کنید، 0.10 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. البته اگر با ارز BNB پرداخت کنید، فقط نیمی از آن را خواهید پرداخت؛ یعنی 0.05 دلار یا 5 سنت.


سایر موارد استفاده BNB

ارز دیجیتال BNB علاوه‌بر استفاده به‌عنوان توکن ابزاری برای صرافی بایننس، ارز دیجیتال بومی زنجیره بایننس نیز هست؛ یعنی BNB برای تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند در بلاک چین استفاده می‌شود. بایننس کوین همچنین به بایننس دکس (Binance DEX) که یک صرافی غیرمتمرکز بر روی زنجیره بایننس است، قدرت می‌دهد. بایننس دکس تجارت همتابه‌همتا (P2P) ارزهای دیجیتال را بدون نیاز به واسطه امکان‌پذیر می‌کند. BNB به‌عنوان ارز دیجیتال اصلی برای پلتفرم بایننس دکس استفاده شده و برای انجام معاملات و همچنین برای شرکت در مدیریت پلتفرم ضروری است.


بنیان‌گذاران بایننس کوین (Binance Coin) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران بایننس کوین (Binance Coin) چه افرادی هستند؟

صرافی بایننس در کشور چین مستقر است. با توجه به اینکه ارز دیجیتال BNB متعلق به صرافی بایننس بوده، ارائه این ارز دیجیتال به بنیان‌گذاران صرافی بایننس برمی‌گردد که اسامی آن‌ها به قرار زیر است:


1_ ژانک پانگ ژائو (Changpeng Zhao): آقای ژائو «CZ» به‌عنوان بنیان‌گذار اصلی صرافی بایننس شناخته می‌شود. ژائو به‌عنوان یک کارآفرین موفق سریالی با سابقه چشمگیر استارت‌آپ‌های موفق است. وی بایننس را در جولای 2017 راه‌اندازی کرده و در عرض 180 روز، آن را از نظر حجم معاملات به بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان تبدیل کرد. وی قبلاً مدیر ارشد فناوری در صرافی اوکی ‌کوین (OKCoin) بود.


2_ یی او (Yi He): خانم یی او، یکی از بنیانگذاران اوکی کوین بود که به ژائو پیوست و به‌عنوان مدیر ارشد بازاریابی صرافی بایننس فعالیت می‌کند. به نظر می‌رسد وی نیز به‌عنوان یکی از دست‌اندرکاران کلیدی در صرافی بایننس، در ارائه BNB نقش داشته است. یی او استراتژی تجاری پشت رشد بایننس را برای تبدیل شدن به بزرگترین صرافی رمز ارزی در جهان رهبری کرد. وی همچنین به‌عنوان یکی از تأثیرگذارترین کارآفرینان در صنعت بلاک چین شناخته می‌شود و به ایجاد روند استخدام مدیران زن در فناوری بلاک چین کمک کرده است. اگرچه ارائه ارز دیجیتال BNB توسط بنیان‌گذاران صرافی بایننس صورت گرفته، اما ازآنجایی‌که BNB از قبل استخراج شده و مقادیر زیادی از آن برای محدود کردن عرضه سوخته، هیچ تیم فعلی وجود ندارد که روی توسعه خود ارز دیجیتال BNB کار کند.


چه چیزی بایننس کوین (Binance Coin) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی بایننس کوین (Binance Coin) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

بایننس کوین یک ارز دیجیتال بسیار محبوب و مشهور است که وجوه تمایز قابل توجهی دارد. دلایل تمایز و منحصربه‌فرد بودن بایننس کوین عبارتند از:


1_ سوزاندن‌های سه ماهه

یکی از ویژگی‌هایی که BNB را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند، ویژگی سوزاندن این ارز در بازه‌های سه ماهه است. جالب اینجاست که هر سه ماهه، شرکت 20 درصد از سود خود را صرف خرید مجدد BNB کرده و متعاقباً آن‌ها را به آدرس‌هایی ارسال می‌کند که هیچکس نمی‌تواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد؛ این کار با عنوان سوزاندن توکن (Burn token) شناخته می‌شود. سازوکار سوزاندن BNB کمک می‌کند تا شکاف عرضه و تقاضا ایجاد شده و در نهایت ارزش این ارز دیجیتال افزایش پیدا کند.


2_ تخفیف‌های کارمزد

اگر برای فعالیت در صرافی بایننس از ارز دیجیتال BNB برای پرداخت استفاده می‌کنید، صرافی برای انجام هر یک از میلیاردها معامله، تنها 0.1 درصد هزینه دریافت می‌کند. صرافی بایننس برای تشویق استفاده از ارز دیجیتال BNB تخفیف‌های قابل توجهی را ارائه می‌دهد؛ اما BNB بسیار بیشتر از ارائه تخفیف‌های معاملاتی است؛ به‌طوری‌ که کسب‌وکارها می‌توانند از BNB در برنامه‌های مختلف مانند DApps و تبادل نقدینگی Binance استفاده کنند.


3_ کاربردهای فراتر از صرافی

هم مشاغل و هم افراد می‌توانند از BNB برای خریدهای آنلاین مانند رزرو هتل، رزرو پرواز، هدایای مجازی و کارت‌های هدیه استفاده کنند. ارز دیجیتال BNB به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا سکه‌های خود را به خیریه بایننس (Binance charity) اهدا کرده و از فعالیت‌های مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) خود مراقبت کنند.


ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) چیست؟

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) چیست؟

ارز دیجیتال بایننس کوین «BNB» ارز دیجیتال بومی شبکه بایننس است؛ این کوین نیز درست مانند سایر ارزهای دیجیتالِ درحال تکامل، چندین کاربرد دارد که فراتر از صرافی بایننس هستند، بایننس کوین همچنین توسط کارت‌های اعتباری گوناگون پشتیبانی می‌شود. کاربردهای BNB عبارتند از:


1_ کارمزد تراکنش در صرافی: از BNB می‌توان برای پرداخت تراکنش‌ها در صرافی بایننس استفاده کرد. کاربران با استفاده از بایننس کوین می‌توانند در صرافی بایننس شامل تخفیف شوند و هزینه مبادلات خود را کاهش دهند.


2_ پردازش پرداخت: بازرگانان می‌توانند ارز دیجیتال BNB را به‌عنوان وسیله پرداخت برای مشتریان ارائه دهند؛ این کار باعث خواهد شد تا انعطاف‌پذیری بیشتری در روش‌های پرداخت ارائه شود.


3_ رزرو سفر: از ارز دیجیتال BNB می‌توان برای رزرو هتل و پرواز در وبسایت‌های منتخب استفاده کرد؛ یعنی افرادی که این ارز دیجیتال را در کیف پول خود دارند، بدون نیاز به تبدیل آن به فیات، می‌توانند هتل یا پرواز مورد نظر خود را از پلتفرم‌هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، رزرو نمایند.


4_ سرگرمی: ارز دیجیتال BNB اهداف مختلفی را در فضای سرگرمی انجام می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان پرداخت هدایای مجازی تا خرید بلیت بخت آزمایی را نام برد.


5_ سرمایه گذاری: چندین پلتفرم مختلف هستند که به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند تا با استفاده از بایننس کوین در سهام، ETF و سایر دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کنند.


6_ وثیقه وام: ارز دیجیتال BNB می‌تواند به‌عنوان وثیقه برای وام در برخی از پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو استفاده شود. افرادی که مقدار قابل توجهی BNB در کیف پول خود دارند، می‌توانند با وثیقه گذاشتن آن، ارز دیجیتال بیشتری وام بگیرند.


7_ معامله: بایننس کوین را می‌توان با سایر ارزهای دیجیتال در صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی معامله کرد. تریدرها می‌توانند از نوسان قیمت BNB در بازار سود بگیرند. همین حالا می‌توانید قیمت بایننس کوین را در اکسبیتو مشاهده کرده و برای خرید بایننس کوین اقدام نمایید.


توکنومیک ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

توکنومیک ارز دیجیتال بایننس کوین BNB

عرضه کلی کوین‌های BNB برابر با 200 میلیون واحد است که از این تعداد، بیش از 153.86 میلیون واحد آن در گردش قرار دارند. نحوه توزیع اولیه کوین‌های BNB به این شکل بوده است:


1_ حدود 40 درصد برای تیم مؤسس (80 میلیون BNB)


2_ حدود 10 درصد برای سرمایه‌گذاران (20 میلیون BNB)


3_ حدود 50 درصد برای فروش عمومی (100 میلیون BNB)


تمام 100 میلیون ارز دیجیتال BNB موجود برای فروش عمومی در طول ICO به قیمت 15 سنت برای هر توکن فروخته شد.


مزایا و معایب بایننس کوین (Binance Coin) کدامند؟

تا به اینجا فقط به بررسی ویژگی‌ها و مزایای بایننس کوین پرداخته‌ایم؛ اما در جدول زیر می‌توان علاوه بر مزایا، معایب این پروژه را نیز مشاهده کرد:


مزایا و معایب بایننس کوین (Binance Coin) کدامند؟

ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از بایننس کوین‌های خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای BNB، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید BNB از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


1_ لجر (Ledger)


2_ ترزور (Trezor)


3_ تراست والت (Trust Wallet)\


4_ اتمیک والت (Atomic Wallet)


5_ اکسودوس (Exodus)


6_کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید بایننس کوین از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال BNB را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید بایننس کوین در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت لحظه‌ای Binance Coin را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید بایننس کوین یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید BNB در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش بایننس کوین و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود قابل انجام است.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید بایننس کوین به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از طرفی، برای خرید بایننس کوین به‌صورت قیمت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پولتان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال بایننس کوین، مقدار BNB مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری‌تان قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بایننس کوین در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش بایننس کوین، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش BNB در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را پشت‌سر بگذارید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که BNB را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش BNB در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش بایننس کوین، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش BNB را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی بایننس کوین (BNB) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش بایننس کوین می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در طی مراحل خرید و فروش بایننس کوین یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سؤالات شما هستند.