فروش و خرید بیت کوین (BTC)

ارز دیجیتال یا Cryptocurrency شکلی متفاوت از پول دیجیتال است که بر اساس علم رمزنگاری تولید شده است. اکثر ارزهای دیجتال شامل ویژگی غیرمتمرکز بودن، هستند و این ویژگی به این معناست که هیچ گروه، نهاد و یا سازمانی آن‌ها را کنترل نمی‌کند. کریپتوکارنسی را می‌توانید بدون واسطه و به طور مستقیم در بازار ارزهای دیجیتال خرید کنید و بفروشید و آن را به شخص دیگری انتقال دهید. برای انتقال و ارسال ارزهای دیجیتال به اشخاص دیگر نیازی به افتتاح حساب های بانکی و خدمات بانک یا سازمان های دیگر نخواهید داشت چون کیف پول شما درواقع بانک شما است و این کیف پول در اکسبیتو به صورت رایگان و امن در اختیارتان قرار می‌گیرد.


بیت کوین چیست؟

بیت کوین یکی از اعضای خانواده ارزهای دیجیتال و شناخته شده ترین آنها می‌باشد که در سال 2009 و برای اولین بار توسط توسعه دهنده یا گروهی از توسعه دهندگان ناشناس ایجاد شد. مهم ترین علت محبوبیت ارز بیت کوین این است که تمام ویژگی پول های واقعی نظیر امکان خرید و فروش؛انتقال؛ سرمایه گذاری و ... را دارد و امروزه به عنوان یکی از ابزار های رایج معاملات استفاده می‌شود. برخی افرادیکه در بازارهای ارز دیجیتال حضور دارند، بر این باورند که بیت کوین اولین ارز دیجیتال حقیقی و رمز ارزی است که ایده آن در وایت پیپر بیت کوین در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

بیت کوین چیست؟


بیت کوین رمزارزی است که توسط فردی به نام ساتوشی ناکاموتو ساخته شده و همچنان محبوبیت خود در برابر دیگر ارزها حفظ نموده است. بیش از ۱۰ سال از ساخت و تولید ارز دیجیتال بیت کوین می‌گذرد اما همچان در صدر جدول قرار دارد و کانون توجه است. در حال حاضر بیش از ۲۲۰۰ تا ارز دیجیتال وجود دارد که بیت کوین اولین آنها است و سمت خود را جدول ارزشمندترین ارزهای دیجیتال حفظ کرده است.


علاوه بر این تمامی معاملات بر پایه بیت کوین ارز دیجیتال، در بستری امن به اسم بلاکچین انجام می‌شود که مهم ترین ویژگی آن غیرمتمرکز بودن آن می‌باشد.بدین معنا که معاملات ارز بیت کوین تحت نظارت هیچ سازمان خاصی نمی‌باشد و در نتیجه هیچگونه واسطه ای در اینگونه معاملات وجود ندارد. واحدهای بیت کوین تحت عملیات های پیچیده ریاضی استخراج میگردد که این فرایند به اصلاح ماینینگ نامیده می‌شود. همانطور که گفته شد به دلیل پیچیدگی استخراج و عدم دسترسی به کد های آن امکان هرگونه تقلب در معاملات صفر می‌باشد. امروزه نیز ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان بخشی جدا نشدنی از صرافی های رمزارز در جهان در حال توسعه می‌باشد و روزانه بر تعداد درگاه های پذیرنده بیت کوین افزوده می‌شود.


خرید بیت کوین

خرید بیت کوین به راحتی و در زمان چند لحظه در بهترین سایت صرافی آنلاین معتبر خرید بیت کوین یعنی اکسبیتو انجام می‌شود. در صورتیکه میخواهید با ریال بیت کوین خریداری نمایید، می‌توانید با داشتن یکی از کارت های شتاب نسبت به خرید بیت کوین در لحظه اقدام نمایید. برای خرید بیت کوین نیاز به کیف پول ندارید و صرافی آنلاین اکسبیتو کیف پول بیت کوین را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ضمنا شما می‌توانید بعد از خرید با درنظر داشتن شرایط برداشت و سطح کاربری نسبت به دریافت بیت کوین خود در کیف پول های مورد نظر اقدام نمایید. قیمت بیت کوین به صورت لحظه ایی در حال تغییر می‌باشد و کاربران صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو این امکان را خواهند داشت با بهترین قیمت بیت کوین نسبت به خرید ارز دیجیتال اقدام نمایند. کارمزد شبکه بیت کوین منطبق با سریعترین حالت انجام در شبکه محاسبه و در زمان برداشت کسر میگردد. سرویس بازار بیت کوین به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته در اکسبیتو فعال می‌باشد.

خرید بیت کوین


فروش بیت کوین

فروش بیت کوین در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو سریع، امن و ساده می‌باشد. در صورتیکه قصد فروش ارز بیت کوین خود را دارید می‌توانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز به فروش بیت کوین خود بپردازید؛ به منظور فروش بیت کوین می‌بایست ابتدا ارزدیجیتال بیت کوین خود را به کیف پول بیت کوین خود در اکسبیتو انتقال دهید و بعد از آن نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال اقدام نمایید. در صورتی که ارز دیجیتال بیت کوین را در کیف پول خود در اکسبیتو دارید نیاز به انتقال آن نیست و می‌توانید در لحظه نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال خود اقدام نمایید.


روش ساخت کیف پول بیت کوین

در زمانی که از صرافی آنلاین اکسبیتو استفاد می‌کنید نیاز به ساخت کیف پول جداگانه برای ارزهای دیجیتال خود ندارید. زیرا سایت معتبر خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین یعنی اکسبیتو این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید کیف پول خود را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود داشته باشید و به راحتی انتقال رمز ارز و یا خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهید.


خرید و فروش بیت کوین در صرافی آنلاین اکسبیتو

برای خرید و فروش در اکسبیتو می‌بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.) لازم به ذکر است که شما کاربران گرامی صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، می‌توانید خرید بیت کوین بدون احراز هویت انجام دهید. اما برای برداشت و انتقال آن باید حساب کاربری شما احراز هویت شده باشد.

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

روش ساخت کیف پول بیت کوین


خرید بیت کوین از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. تعدا د صرافی بیت کوین و دیگر رمزارزها، امروزه باعث شده است که انتخاب صرافی آنلاین ارزدیجیتال به سختی صورت پذیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما، استفاده از پلتفرم معاملاتی دانش بنیان اکسبیتو است که امنیت بسیار زیاد و کیف پول رایگان و کارمزد معاملاتی بسیار پایینی را برای کاربرانش فراهم کرده است. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر می‌شود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می‌باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می‌باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می‌شوید.