خرید تتر | پایین‌ترین قیمت Tether | فروش USDT احراز هویت آسان

خرید تتر با پایین ترین قیمت یکی از دغدغه‌های مهم کاربران بازار ارز دیجیتال است. تتر که آن را بیشتر با نماد USDT نمایش می‌دهند، نوعی استیبل کوین و به عبارتی یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار کریپتو است. اهمیت تتر به قدری بالا است که بسیاری از فعالان حوزه ارز دیجیتال، آینده این صنعت را از آینده این رمز ارز جدا نمی‌دانند. ثبات قیمت تتر و سایر استیبل کوین‌ها برای بازار ارز دیجیتال بسیار حیاتی است.


از این رو ضروری است سرمایه‌گذاران یا فعالان حوزه ارزهای دیجیتال تتر را که یکی از معروف‌ترین استیبل کوین‌های موجود است، بشناسند و با ارزش‌های به وجود آمده توسط آن آشنا شوند. بسیاری از تحلیل‌های مورد استفاده برای استیبل کوین‌ها را به راحتی می‌توان به کمک تتر آموزش دید.


آشنایی با نمودارهای مختلف تتر کمک می‌کند تا افراد به مهارت لازم برای ارزیابی نمودارهای سایر استیبل کوین‌ها نیز دست یابند. به طور کلی مطالعه و کسب آموزش درباره ارزهای دیجیتال را می‌توان از روی تتر با کیفیت بسیاری بالایی به دست آورد. چرا که مارکت عمیق و متفاوت به وجود آمده توسط این استیبل کوین تجربیات زیادی را برای مطالعه این حوزه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


قیمت ارز دیجیتال تتر Tether

شبکه تتر (USDT) برای کاهش نوسانات ارزهای دیجیتال در ژوئن 2014 راه اندازی شد و هر توکن را 1 دلار ارزش گذاری کرد. پشتوانه تتر ذخایر دلاری است و به دلیل پیوند با یک ارز ثابت فیات، تتر و سایر ارزهای دیجیتالِ مشابه «استیبل کوین» نامیده می‌شوند.


تتر پس از نوسانات نسبی در بازار کریپتوکارنسی به ثباتی در برابر دلار آمریکا دست یافت و به هدفی که برای آن طراحی شده بود، رسید. این در واقع به این معنی است که یک تتر تقریباً همیشه یک دلار آمریکا ارزش دارد. کمترین قیمت تتر 0.5884888 دلار در مارس 2015 و حداکثر قیمتی که تتر به آن رسید، 1.21 دلار در فوریه 2015 بود. بهترین سال برای قیمت Tether در سال 2018 میانگین قیمت 1.00 دلار بود و قیمت پس از رسیدن به حداکثر قیمت 1.29 دلار در 1.01 دلار بسته شد.


قیمت تتر در حال حاضر معادل 1.00 دلار است و با حجم بازاری بیش از 83 میلیارد دلار رتبه سوم را در کوین مارکت کپ دارد.


تتر Tether چیست؟

تتر USDT در جولای 2014 با نام RealCoin راه‌اندازی شد و سپس در نوامبر 2014 به تتر Tether تغییر نام داد. این ارز متعلق به یک شرکت واقع در هنگ کنگ بنام iFinex است که مالکیت صرافی ارز دیجیتال BitFinex را نیز بر عهده دارد.


تتر متعلق به نسلی از ارزهای دیجیتال به نام استیبل کوین‌ها است که هدفشان ثابت نگه داشتن قیمت توکن‌هایشان تحت نوسانات بازار است.


تتر (USDT) بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار است و با هدف به حداقل رساندن نوسانات ارزهای دیجیتال بر قیمت خود به وجود آمده است. معامله گران و سرمایه‌گذاران کریپتو از استیبل کوین تتر به عنوان کارمزد برای انتقال ارزهای دیجیتال مختلف استفاده می‌کنند. همینطور تتر برای انتقال سرمایه گذاری به ارزهای فیات یا ارز دیجیتال کاربرد دارد.


از آنجا که ارزش USDT با دلار آمریکا پیوند خورده است، نباید تحت تأثیر نوسانات بازار قرار بگیرد و مانند سایر رمز ارزها دستخوش تغییرات شود و به عنوان یک توکن دیجیتالی می‌تواند در سراسر بلاک چین استفاده شود. تتر استیبل‌کوین‌هایی را ارائه می‌کند که به چندین ارز مختلف فیات، از جمله دلار آمریکا (USDT)، یورو (EURT)، پزو مکزیک (MXNT) و رنمینبی چین (CNHT) و همچنین طلا (XAUT) متصل هستند.


گفتنی است که تتر Tether استخراج نمی‌شود و شرکت آن دارای یک نهاد مرکزی است که توکن‌های USDT را صادر کرده و می‌سوزاند تا عرضه و تقاضای آن را در بازار کنترل کند. همینطور ارز تتر USDT بلاک چین ندارد، اما کاربران می‌توانند با USDT در برخی از بلاک چین‌ها از جمله اتریوم، ترون، الگوراند، سولانا، آوالانچ، پالیگان تراکنش‌های خود را انجام دهند.استیبل کوین تتر Tether بر روی سه بلاک چین زیر پیاده‌سازی می‌شود که عبارتند از:


۱_ بلاک چین بیت کوین: Tether پیاده‌سازی‌شده روی شبکه بیت‌ کوین، Omni Layer USDT نام دارد و افراد بلاک چین آن را با نام Bitcoin Omnilayer می‌شناسند.


۲_بلاک چین اتریوم: این بلاک چین از الگوریتم ERC۲۰ پیروی می‌کند و تتری که روی این شبکه پیاده‌سازی می‌شود را با نام‌های زیر می‌شناسند:


 • USDT

 • ERC۲۰

 • eUSDT

آدرس کیف پول‌هایی که توانایی پشتیبانی از این نوع Tether را دارند با ۰ x آغاز می‌شود.


۳. بلاک چین ترون: این بلاک چین از الگوریتم TRC۲۰ پیروی می‌کند. این نوع تتر را با نام‌های زیر می‌شناسند:


 • USDT

 • TRC۲۰

آدرس کیف پول‌هایی که توانایی پشتیبانی از این نوع تتر را دارند با TX آغاز می‌شود.


تفاوت تتر Tether و دلار چیست؟

همانطور که گفته شد استیبل کوین‌ها با هدف بالا بردن سرعت تراکنش‌های مالی و اجتناب از نوسانات قیمت به وجود آمدند. دلیل پیدایش آن‌ها نیز نواقص و چالش‌هایی بود که بیت کوین به واسطه نوسان قیمت بالا و سرعت پایین تراکنش برای کاربران خود به وجود آورده بود.


به این ترتیب می‌توان گفت که تتر برای کاربران خود سه ویژگی مثبت را به ارمغان آورده است:


1_ عدم وجود نوسانات قیمت شدید


2_ انتقال سریع و آسان به کیف پول‌ها


3_ تبدیل سریع و آسان به دلار (و ریال در صرافی‌های ایرانی)


پشتوانه تتر (Tether)، دلار آمریکا است. به این معنا که ۱ تتر معادل ۱ دلار است. بنابراین USDT به کاربران حوزه ارز دیجیتال این امکان را می‌دهد که برای خرید و فروش رمز ارزها ابتدا تتر تهیه و سپس تتر‌های خود را به ارز دیجیتال مدنظرشان تبدیل کنند. این روش ترید برای کاربران ایرانی بسیار کارآمد است. آن‌ها از Tether به عنوان یک ارز واسطه برای سرمایه‌گذاری با ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، به این ترتیب که ابتدا ریال یا ارز فیات خود را به تتر تبدیل کرده و سپس تتر را به بازارهای مختلف و صرافی‌ها انتقال می‌دهند تا خرید و فروش خود را انجام دهند.


ارزش تتر و دلار آمریکا

ارتباط دو طرفه‌ای که میان Tether و دلار وجود دارد، افراد را به سمت این باور سوق می‌دهد که تتر توسط دولت آمریکا پشتیبانی می‌شود. با وجود این باور عمومی تتر توانست ثابت کند که به هیچ دولت و سازمانی وابسته نیست و به صورت مستقل در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. برخی از تفاوت‌های دلار USD و تتر USDT عبارتند از:


دلار (USD) به پول نقد فیات اشاره دارد و واحد پول رسمی ایالت متحده آمریکا است. میزان نقدینگی دلار توسط دولت تعیین می‌شود، در حالی که نقدینگی تتر بصورت یک نهاد مستقل توسط وضعیت بانک‌های دارای اوراق بهادار مشخص می‌شود.


از تتر USDT می‌توان برای انتقال ارزهای دیجیتال در بازار کریپتوکارنسی استفاده کرد در حالی که دلار این قابلیت را ندارد.


قیمت دلار همیشه ثابت است در حالی که ارز تتر نوسانات قیمتی کمی را تجربه می‌کند.


یک دلار همیشه 100 سنت ارزش دارد، در حالی که ارزش 1 تتر USDT بسته به شرایط بازار و ارزش فیات متغیر است.


دلار با نماد "$" نشان داده می‌شود، در حالی که USDT نمادی از خودش است.


به طور کلی یکی از ارزش‌های خلق شده توسط Tether این است که کاربران را از دنیای سنتی و قدیمی ارز فیات‌ به دنیای تکنولوژی منتقل کرده است. نگهداری و ایمنی تتر سبب بروز آسایش و افزایش سرعت تراکنش‌ها برای کاربران این حوزه شده است.


معامله ارزهای دیجیتال با پایین‌ترین قیمت در اکسبیتو

مزایای خرید تتر USDT چیست؟

با توجه به حجم بالای بازار تتر (Tether)، بی شک این استیبل کوین ویژگی‌هایی داشته که کاربران را به خود علاقه‌مند نموده و با مزایایی همراه است. در ادامه به برخی از مزایای ارز تتر می‌پردازیم:


 • پشتیبانی از چندین بلاک چین

توکن‌ تتر USDT بر روی چندین بلاک چین ساخته شده‌است که باعث سهولت ادغام پلتفرم‌های مختلف در انتقال رمز ارزها می‍شود.


 • نقدینگی بالا

تتر USDT حجم معاملات روزانه بسیار بالایی دارد و نقدینگی بی نظیری ارائه می‌دهد.


 • پذیرش گسترده

توکن تتر از مقبولیت بالایی برخوردار است و به عنوان جایگزینی مناسب توسط صرافی‌ها، کیف پول‌های دیجیتال، پروتکل‌های مالی غیر متمرکز (DeFi) و خدمات پرداخت استفاده می‌شود.


 • پشتیبانی 100٪ توسط ذخایر Tether

تمامی توکن‌های تتر Tether به ارز فیات متصل شده و توسط ذخایر تتر پشتیبانی می‌شوند.


 • شفافیت

تترهای مینت شده و ذخایر آنها به صورت عمومی در دسترس هستند و مدام به روز می‌شوند.


 • دسترسی بالا در ارزهای مختلف (بغیر از دلار)

تتر از دلار آمریکا (USD)، یورو (EUR)، پزوی مکزیک (MXN) و یوان چینی فراساحلی (CNH) پشتیبانی می‌کند.


 • تطابق با مقررات جهانی

تتر معیارها و ضوابط استاندارد جهانی را برای مبارزه با پولشویی (AML)، مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT)، تحریم‌ها، و شناخت قوانین و مقررات مشتری خود (KYC) حفظ می‌کند.


 • پشتیبانی قوی

تیم پشتیبانی مشتری در این شبکه به صورت 24/7 به مشتریان خدمت رسانی می‌کند.


تتر (Tether) بهتر است یا سایر استیل کوین‌ها؟

به طور واضح نمی‌توان برای ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها یا حتی ارزهای فیات‌ از کلمات مقایسه‌ای مانند بهتر یا بدتر استفاده کرد، چرا که هر یک از آن‌ها برای هدفی در حال گردش در بازار هستند.


به خوبی می‌دانیم که تتر (Tether) ارز دیجیتال پایداری است که توسط دلار پشتیبانی می‌شود، بنابراین می‌توان از همین نکته به عنوان وجه تمایز آن با سایر استیبل کوین‌ها استفاده کرد و به نوعی آن را در اولویت انتخاب‌های خود برای خرید قرار داد.


به عبارت دیگر تتر USDT یک رمزارز وابسته به ارز فیات است که نوسانات آن به قدری پایین است که آن را صفر در نظر می‌گیرند. همین موضوع تتر را به ابزاری کارآمد برای ایجاد ارتباط میان شبکه‌ها و سرویس‌های بین‌بانکی متمرکز یا غیرمتمرکز تبدیل می‌کند. از سوی دیگر کاربرانی که در کیف پول خود تتر نگهداری می‌کنند، سریعتر از سایرین و با هزینه کمتری در زمان مناسب به بازارهای کریپتویی و بر پایه USDT وارد می‌شوند.


آیا امکان سقوط تتر (Tether) وجود دارد؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم پشتوانه تتر، فیات دلار است. از آنجایی که نوسانی برای قیمت تتر وجود ندارد و سرعت و ایمنی تراکنش‌های به وجود آمده توسط آن از جمله ارزش‌ها و ویژگی‌های مثبت این استیبل کوین است، نمی‌توان گفت که امکان سقوط قیمت تتر در آینده نزدیک وجود دارد.


به علاوه اینکه دلار یک ارز بین‌المللی است که بسیاری از مبادلات جهانی را پوشش می‌دهد. وجود تتر با آن ویژگی‌های تسهیل کننده، سبب شده است که تتر در بسیاری از این مبادلات جایگزین دلار شود.


آنچه اکنون می‌توان درباره این موضوع عنوان کرد این است که در حال حاضر هیچ محدودیتی برای تتر (Tether) وجود ندارد. یک واحد از این ارز معادل یک دلار آمریکا است بنابراین تا زمانی که پشتیبان تتر بتواند به ازای هر واحد تتر جدید ۱ دلار آمریکا را به مخزن خود اضافه کند، قیمت تتر ثابت مانده و این ارز به حیات خود ادامه خواهد داد.


همه چیز درباره‌ی تتر

نمودار قیمتی تتر (Tether) برای خرید USDT

نمودارهای قیمتی هر ارز دیجیتال اطلاعات خوبی از بازار آن ارز را در اختیار شما قرار می‌دهد. هر صرافی با توجه به حجم معاملاتی که در بازارهای فعال توسط کاربران انجام می‌شود، نمودار یا چارت قیمتی را به نمایش می‌گذارد. به عبارتی چارت‌ قیمتی تمامی ارزهای دیجیتال مانند تتر نشان دهنده حجم معاملات یک صرافی است. به عنوان مثال، در نمودار قیمت تتر که در بالای همین صفحه مشاهده می‌کنید، کندل‌های قیمتی مختلف در تایم فریم‌های خاصی قابل مشاهده است. این کندل‌ها تغییرات قیمتی موجود در بازار تتر-ریال را نشان می‌دهند و ستون‌های پایین هر کندل، حجم معاملات خرید و فروش تتر را بیان می‌کنند.


تتر چیست؟

چگونه ارزدیجیتال تتر USDT را ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال تتر USDT پس از خرید باید در کیف پولی با فضای امن ذخیره سازی شود. علاوه بر امنیت، کارمزد و شبکه‌های انتقال از اهمیت بالایی در انتخاب کیف پول دیجیتالی برخوردار است. برخی از کیف پول‌های معروف برای نگهداری USDT عبارتند از:


 • eToro

 • Trust Wallet

 • MetaMask

 • Trezor

 • MyEtherWallet

 • OKX

بهترین سایت خرید تتر Tether چه ویژگی باید داشته باشد؟

بهترین صرافی برای خرید و فروش تتر باید قابلیت دریافت و انتقال تتر روی همه شبکه‌های بلاکچینی یا اغلب شبکه‌های پر‌طرفدار را داشته باشد. صرافی که بتواند روی یک شبکه بلاکچینی تتر را دریافت کند و روی شبکه دیگری به شما تحویل دهد، قطعا باید امتیاز بالاتری برای شما داشته باشد. به عنوان مثال، شما در کیف پول تراست ولت خود USDT روی شبکه اتریوم یا ERC-20 دارید، اما می‌خواید روی شبکه ترون یا TRC20 به فرد دیگری انتقال دهید. برای این منظور می‌توانید تتر خود را به صرافی که هر دو شبکه ترون و اتریوم را پشتیبانی می‌کند تتر خود را روی شبکه ERC انتقال دهید و روی شبکه TRC برداشت بزنید.


از طرف دیگر صرافی باید به صورت شفاف معاملات بازار تتر ریال خود را به کاربر نشان دهد و لیست سفارشات و لیست معاملات را برای نمایش داشته باشد. صرافی مناسب برای خرید و فروش تتر، به کاربر نشان می‌دهد در تایم‌فریم‌های مختلف، چه اتفاقی در صرافی و بازار تتری در حال رخ دادن است و در هر لحظه چه تعداد سفارش، با کدام قیمت تتر انجام می‌شود.


صرافی خوب برای خرید و فروش تتر باید قیمت رقابتی داشته باشد و به کاربر اجازه دهد قیمت مد نظر خود را در بازار تتر-ریال ثبت کند. نمودار قیمت تتر به ریال را به کاربر نشان دهد و روی نمودار هم اجازه استفاده از اندیکاتورهای مختلف را به کاربر بدهد.


صرافی اکسبیتو از هر دو شبکه ترون و اتریوم پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین چالشی تتر خریده و یا آنها را منتقل کنید. علاوه بر این بازار معاملات اکسبیتو شفاف و واقعی است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا خرید فروش رمز ارزها را با قیمت مورد نظر خود انجام دهند.


خرید تتر Tether با پایین‌ترین قیمت در صرافی اکسبیتو

از آنجایی که قیمت تتر Tether معادل قیمت دلار است، نمی‌توان در خرید و فروش آن از روش‌های مختلف تفاوتی بارز مشاهده کرد. اما صرافی‌هایی که برای خرید تتر یا سایر رمز ارزها کارمزد کمتری نسبت به صرافی‌های دیگر دریافت می‌کنند، می‌توانند یک انتخاب بهتر برای فعالان حوزه ارز دیجیتال باشند. با وجود اینکه تتر یک استیبل کوین یا ارز دیجیتال پایدار است، در صرافی‌های مختلف با کارمزدهای متفاوتی به فروش می‌رسد. برای خرید تتر انتخاب صرافی‌ای که کارمزد کمتری دریافت می‌کند، هوشمندانه است. خرید تتر در صرافی اکسبیتو بسیار آسان است و به راحتی انجام می‌شود. برای خرید تتر USDT در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ ثبت نام در اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل احراز هویت (احراز هویت اولیه در اکسبیتو با سرعت بالا و زیر 1 دقیقه انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این مرحله، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی شخصی خود را برای واریز پول به حسابتان، ارائه کنید. (واریز پول توسط صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز دیجیتال USDT می‌توانید از بازار ریالی اکسبیتو استفاده کنید و مبلغ موردنظر خود را به اکسبیتو واریز کنید.


5_ پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش و خرید ارز تتر، مقدار USDT موردنظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. در ضمن، می‌توانید ارز تتر را در کیف پول مطمئن و کاربردی خود در اکسبیتو نگهداری کنید و کارمزدهای نقل‌و‌انتقال USDT را کاهش دهید.


فروش تتر Tether با پایین‌ترین قیمت در صرافی اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال تتر (USDT) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، با بهترین قیمت فروش، بالاترین سرعت و بسیار آسان انجام می‌شود. پس از فروش تتر، به‌سرعت می‌توانید USDT را به کیف پول خود منتقل کنید؛ فروش تتر USDT در صرافی اکسبیتو، به‌صورت زیر است: ابتدا ثبت‌نام کرده و در اکسبیتو حساب کاربری ایجاد کنید


1_ پس از ورود به حساب کاربری مرحله احراز هویت را تکمیل کنید


2_ ارائه‌ی اطلاعات مربوط به کارت یا حساب بانکی شخصی در این مرحله انجام می‌شود.


3_ سپس ارز دیجیتال تتر (USDT) را به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو انتقال دهید.


4_ در این مرحله سفارش فروش تتر USDT را در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو ثبت کنید.


5_ پس از فروش Tether، معادل ریالی آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، وجه خود را یصورت آنی از صرافی اکسبیتو برداشت کنید.


تسویه فوری تتر USDT در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

جابجایی پول در صرافی اکسبیتو بصورت تسویه حساب آنی یا انتقال آنی صورت می‌گیرد. پس از فروش تتر USDT در بازار اکسبیتو مبلغ درخواستی با سرعتی باورنکردنی و بین 3 ثانیه تا 1 دقیقه به حساب شما واریز می‌شود. تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو از طریق 12 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان و به‌صورت 24 ساعته انجام می‌شود.


خرید تتر (Tether) با احراز هویت آسان

برای خرید تتر USDT ابتدا نیاز است که در صرافی اکسبیتو یک حساب‌ کاربری برای خود ایجاد کرده و سپس فرایند احراز هویت را طی کنید. مراحل احراز هویت ساده و روان است و شما می‌توانید با مطالعه دقیق راهنما، مراحل را به سادگی اجرا کنید تا احراز هویت شما با موفقیت انجام شود.


برای خرید تتر و به طور کلی ورود به دنیای استیبل کوین‌ها و رمز ارزها، احراز هویت امری ضروری است. این فرایند در صرافی اکسبیتو بسیار ساده بوده و کافیست به همراه کارت شناسایی خود و عبارتی که از پیش برای شما تعیین شده است و آن را روی کاغذ نوشته‌اید، در قاب دوربین قرار داده و عکسی واضح و مشخص از خود بگیرید.


فروش و خرید تتر (Tether) با ریال و دیگر رمز ارزها

کاربران حوزه ارز دیجیتال برای خرید رمز ارزها باید پرداخت دلاری انجام دهند. سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق صرافی اکسبیتو ابتدا با ریال تتر تهیه کنند و سپس تترها را در زمان مناسب به رمز ارز مورد نظر خود تبدیل کنند.


به علاوه، کاربران برای انجام مبادلات مالی و پرداخت‌های دلاری پروژه‌های بین‌المللی می‌توانند از طریق صرافی اکسبیتو معادل دلار مدنظر خود، خرید تتر (Tether) انجام داده و مبادلات خود را به ثمر برسانند. به طور کلی فروش و خرید تتر USDT با ریال و دیگر رمز ارزها از طریق صرافی اکسبیتو برای همه افراد فعال در این حوزه مقدور و فراهم است. به علاوه، فروش تتر در این صرافی با کمترین کارمزد صورت می‌پذیرد و فرصتی مناسب برای معامله‌گران ارز دیجیتال فراهم کرده است.


خرید و فروش تتر (Tether) از صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

جمع بندی


به وجود آمدن استیبل کوین‌ها مسیر ترید در حوزه ارز دیجیتال را برای فعالان این عرصه هموارتر کرده است. تتر (Tether) به عنوان یکی از ایمن‌ترین و قوی‌ترین استیبل کوین‌های موجود در مارکت امروز به واسطه ساختار مبتنی بر ارز فیات دلار، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاربرانی است که می‌خواهند از مزایای استیبل کوین‌ها بهره‌مند باشند. بنابراین یافتن پلتفرمی مطمئن و ایمن از مراحل مهم ورود به بازار و کسب درامد از آن است.


صرافی اکسبیتو علاوه بر آن‌که در فهرست صرافی‌هایی با مارکت کپ بالا قرار دارد، فضایی امن را با دسترسی سریع و راحت برای کاربران این حوزه فراهم کرده است. کاربران و افرادی که در زمینه ترید فعالیت دارند، می‌توانند با مشاهده قیمت تتر در این صرافی در هر ساعت از شبانه روز نسبت به خرید تتر(Tether) اقدام کنند.


همچنین سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال، می‌توانند تترهایی را که پیش‌تر خریداری کرده‌اند از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو به دیگر رمز ارزها تبدیل کنند.


خرید و فروش تتر(Tether) با بهترین قیمت

به خصوص کاربران ایرانی زمانی که نیاز به انجام مبادلات مالی بین‌المللی دارند، لازم نیست با توجه به محدودیت‌های موجود برای افتتاح حساب‌های بین‌الملل اقدام کنند. آن‌ها می‌توانند با خرید تتر با قیمت مناسب از صرافی اکسبیتو مبادلات بین‌المللی خود را به راحت‌ترین شکل ممکن به سرانجام برسانند.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش USDT و یا سایر ارزهای دیجیتال، با مشکلی مواجه شدید و یا هر سوال دیگری داشتید، می‌توانید به بخش سوالات متداول صرافی اکسبیتو مراجعه کنید و یا اینکه با همکاران ما در پشتیبانی اکسبیتو تماس بگیرید. تیم پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخگوی سوالات شما است.