خرید تتر | پایین‌ترین قیمت Tether | فروش USDT احراز هویت آسان

خرید تتر با پایین ترین قیمت یکی از دغدغه‌های مهم کاربران بازار ارز دیجیتال است. تتر که آن را بیشتر با نماد USDT نمایش می‌دهند، نوعی استیبل کوین و به عبارتی یکی از معروف‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار کریپتو است. اهمیت تتر به قدری بالا است که بسیاری از فعالان حوزه ارز دیجیتال، آینده این صنعت را از آینده این رمز ارز جدا نمی‌دانند. ثبات قیمت تتر و سایر استیبل کوین‌ها برای بازار ارز دیجیتال بسیار حیاتی است.


از این رو یک سرمایه‌گذار یا فعال حوزه ارزهای دیجیتال باید تتر را که یکی از معروف‌ترین استیبل کوین‌های موجود است، بشناسد و با ارزش‌های به وجود آمده توسط آن آشنا باشد. بسیاری از تحلیل‌های مورد استفاده برای استیبل کوین‌ها را به راحتی می‌توان به کمک تتر آموزش دید.


آشنایی با نمودارهای مختلف تتر کمک می‌کند تا افراد به مهارت لازم برای ارزیابی نمودارهای سایر استیبل کوین‌ها نیز دست یابند. به طور کلی مطالعه و کسب آموزش درباره ارزهای دیجیتال را می‌توان از روی تتر با کیفیت بسیاری بالایی به دست آورد. چرا که مارکت عمیق و متفاوت به وجود آمده توسط این استیبل کوین تجربیات زیادی را برای مطالعه این حوزه در اختیار کاربران قرار می‌دهد.


تتر (Tether) چیست و چه تفاوتی با دلار دارد؟

برای آن‌که تتر را بشناسیم و تفاوت‌های آن را با دلار بسنجیم بد نیست ابتدا نگاهی به تاریخچه این استیبل کوین با ارزش انداخته و نقطه پیدایش آن را رصد کنیم.


ریو کالینز یک کارآفرین و موسس چند شرکت معتبر از جمله Traffic Marketplace است. او به همراه بروک پیرس، متخصص و فعال حرفه‌ای در زمینه ارز دیجیتال و مدیر بنیاد بیت کوین و کریگ سلارس عضو بنیاد Omni، برای اولین‌بار در سال ۲۰۱۵ از Tether به عنوان یک استیبل کوین رونمایی کردند.


به طور کلی استیبل کوین‌ها با هدف بالا بردن سرعت تراکنش‌های مالی و اجتناب از نوسانات قیمت به وجود آمدند. دلیل پیدایش آن‌ها نیز نواقص و چالش‌هایی بود که بیت کوین به واسطه نوسان قیمت بالا و سرعت پایین تراکنش برای کاربران خود به وجود آورده بود.

به این ترتیب می‌توان گفت که تتر برای کاربران خود سه ویژگی مثبت را به ارمغان آورده بود:

  1. عدم وجود نوسانات قیمت شدید
  2. انتقال سریع و آسان به کیف پول‌ها
  3. تبدیل سریع و آسان به دلار (و ریال در صرافی‌های ایرانی)

پشتوانه تتر (Tether)، دلار آمریکا است. به این معنا که ۱ دلار معادل ۱ تتر است. این موضوع به کاربران حوزه ارز دیجیتال این امکان را می‌دهد که برای خرید و فروش رمز ارزها ابتدا تتر تهیه کنند، سپس تترهای خود را به ارز دیجیتال مدنظرشان تبدیل کنند. این روش ترید برای کاربران ایرانی بسیار کارآمد است. آن‌ها از Tether به عنوان یک ارز واسطه برای سرمایه‌گذاری با ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند، به این ترتیب که ابتدا ریال یا ارز فیات خود را به تتر تبدیل کرده و سپس تتر را به بازارهای مختلف و صرافی‌ها انتقال می‌دهند تا خرید و فروش خود را انجام دهند.


ارزش تتر و دلار آمریکا

ارتباط دو طرفه‌ای که میان Tether و دلار وجود دارد، افراد را به سمت این باور سوق می‌دهد که تتر توسط دولت آمریکا پشتیبانی می‌شود. با وجود این باور عمومی تتر توانست ثابت کند که به هیچ دولت و سازمانی وابسته نیست و به صورت مستقل در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارد. توکن‌ Tether روی سه بلاک چین زیر پیاده‌سازی می‌شود:


۱. بلاک چین بیت کوین: Tether پیاده‌سازی‌شده روی شبکه بیت‌ کوین، Omni Layer USDT نام دارد و افراد بلاک چین آن را با نام Bitcoin Omnilayer می‌شناسند.

۲. بلاک چین اتریوم: این بلاک چین از الگوریتم ERC۲۰ پیروی می‌کند و تتری که روی این شبکه پیاده‌سازی می‌شود را با نام‌های زیر می‌شناسند:


  • USDT

  • ERC۲۰

  • eUSDT

آدرس کیف پول‌هایی که توانایی پشتیبانی از این نوع Tether را دارند با ۰ x آغاز می‌شود.


۳. بلاک چین ترون: این بلاک چین از الگوریتم TRC۲۰ پیروی می‌کند. این نوع تتر را با نام‌های زیر می‌شناسند:


  • USDT

  • TRC۲۰

آدرس کیف پول‌هایی که توانایی پشتیبانی از این نوع تتر را دارند با TX آغاز می‌شود.


به طور کلی یکی از ارزش‌های خلق شده توسط Tether این است که کاربران را از دنیای سنتی و قدیمی ارز فیات‌ به دنیای تکنولوژی منتقل کرده است. نگهداری و ایمنی تتر سبب بروز آسایش و افزایش سرعت تراکنش‌ها برای کاربران این حوزه شده است.

معامله ارزهای دیجیتال با پایین‌ترین قیمت در اکسبیتو

بهترین سایت خرید تتر چه ویژگی باید داشته باشد؟

بهترین صرافی برای خرید و فروش تتر باید قابلیت دریافت و انتقال تتر روی همه شبکه‌های بلاکچینی یا اغلب شبکه‌های پر طرفدار را داشته باشد. صرافی که بتواند روی یک شبکه بلاکچینی تتر را دریافت کند و روی شبکه دیگری به شما تحویل دهد، قطعا امتیاز بالاتری برای شما باید داشته باشد. به عنوان مثال، شما در کیف پول تراست ولت خود USDT روی شبکه اتریوم یا ERC-20 دارید اما می‌خواید روی شبکه ترون یا TRC20 به فرد دیگری انتقال دهید. برای این منظور می‌توانید تتر خود را به صرافی که هر دو شبکه ترون و اتریوم را پشتیبانی می‌کند (مانند اکسبیتو) تتر خود را روی شبکه ERC انتقال دهید و روی شبکه TRC برداشت بزنید.

از طرف دیگر صرافی باید به صورت شفاف معاملات بازار تتر ریال خود را به کاربر نشان دهد و لیست سفارشات و لیست معاملات را برای نمایش داشته باشد. صرافی مناسب برای خرید و فروش تتر، به کاربر نشان می‌دهد در تایم‌فریم‌های مختلف، چه اتفاقی در صرافی و بازار تتری در حال رخ دادن است و در هر لحظه چه تعداد سفارش، با کدام قیمت تتر انجام می‌شود.


صرافی خوب برای خرید و فروش تتر باید قیمت رقابتی داشته باشد و به کاربر اجازه دهد قیمت مد نظر خود را در بازار تتر-ریال ثبت کند. نمودار قیمت تتر به ریال را به کاربر نشان دهد و روی نمودار هم اجازه استفاده از اندیکارتورهای مختلف را به کاربر بدهد.


خرید تتر (Tether) با پایین‌ترین قیمت

از آنجایی که قیمت Tether معادل قیمت دلار است نمی‌توان در خرید و فروش آن از روش‌های مختلف تفاوت‌ بارزی را مشاهده کرد اما صرافی‌هایی که برای خرید تتر یا سایر رمز ارزها نسبت به صرافی‌های دیگر کارمزد کمتری دریافت می‌کنند، می‌توانند یک انتخاب بهتری برای فعالان حوزه ارز دیجیتال باشند. با وجود اینکه تتر یک استیبل کوین یا ارز دیجیتال پایدار است، در صرافی‌های مختلف با کارمزدهای متفاوتی به فروش می‌رسد. برای خرید تتر انتخاب صرافی‌ای که کارمزد کمتری دریافت می‌کند، هوشمندانه است.


صرافی اکسبیتو علاوه بر آن‌که در فهرست صرافی‌هایی با مارکت کپ بالا قرار دارد، فضایی امن را با دسترسی سریع و راحت برای کاربران این حوزه فراهم کرده است. کاربران و افرادی که در زمینه ترید فعالیت دارند، می‌توانند با مشاهده قیمت تتر در این صرافی در هر ساعت از شبانه روز نسبت به خرید تتر(Tether) اقدام کنند. همچنین سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال، می‌توانند تترهایی را که پیش‌تر خریداری کرده‌اند از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو به دیگر رمز ارزها تبدیل کنند.

خرید و فروش تتر(Tether) با بهترین قیمت


خرید تتر (Tether) با احراز هویت آسان

برای خرید تتر USDT ابتدا نیاز است که در صرافی اکسبیتو یک حساب‌ کاربری برای خود ایجاد کرده و سپس فرایند احراز هویت را طی کنید. مراحل احراز هویت ساده و روان است و شما می‌توانید با مطالعه دقیق راهنما، مراحل را به سادگی اجرا کنید تا احراز هویت شما با موفقیت انجام شود.


برای خرید تتر و به طور کلی ورود به دنیای استیبل کوین‌ها و رمز ارزها، احراز هویت امری ضروری است. این فرایند در صرافی اکسبیتو بسیار ساده بوده و کافیست به همراه کارت شناسایی خود و عبارتی که از پیش برای شما تعیین شده است و آن را روی کاغذ نوشته‌اید، در قاب دوربین قرار بگیرید و عکسی واضح و مشخص از خود بگیرید.


فروش و خرید تتر (Tether) با ریال و دیگر رمز ارزها

کاربران حوزه ارز دیجیتال برای خرید رمز ارزها باید پرداخت دلاری انجام دهند. سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال می‌توانند از طریق صرافی اکسبیتو ابتدا با ریال تتر تهیه کنند و سپس تترها را در زمان مناسب به رمزارز مورد نظر خود تبدیل کنند.


به علاوه، کاربران برای انجام مبادلات مالی و پرداخت‌های دلاری پروژه‌های بین‌المللی می‌توانند از طریق صرافی اکسبیتو معادل دلار مدنظر خود، خرید تتر (Tether) انجام داده و مبادلات خود را به ثمر برسانند. به طور کلی فروش و خرید تتر USDT با ریال و دیگر رمز ارزها از طریق صرافی اکسبیتو برای همه افراد فعال در این حوزه مقدور و فراهم است. به علاوه، فروش تتر در این صرافی با کمترین کارمزد صورت می‌پذیرد و فرصتی مناسب برای معامله‌گران ارز دیجیتال فراهم کرده است.

خرید و فروش تتر (Tether) از صرافی ارز دیجیتال  اکسبیتو


تتر (Tether) بهتر است یا سایر استیل کوین‌ها؟

به طور واضح نمی‌توان برای ارزهای دیجیتال، استیبل کوین‌ها یا حتی ارزهای فیات‌ از کلمات مقایسه‌ای مانند بهتر یا بدتر استفاده کرد، چرا که هر یک از آن‌ها برای هدفی در حال گردش در بازار هستند.


به خوبی می‌دانیم که تتر (Tether) ارز دیجیتال پایداری است که توسط دلار پشتیبانی می‌شود، بنابراین می‌توان از همین نکته به عنوان وجه تمایز آن با سایر استیبل کوین‌ها استفاده کرد و به نوعی آن را در اولویت انتخاب‌های خود برای خرید قرار داد.


به عبارت دیگر تتر USDT یک رمزارز وابسته به ارز فیات است که نوسانات آن به قدری پایین است که آن را صفر در نظر می‌گیرند. همین موضوع تتر را به ابزاری کارآمد برای ایجاد ارتباط میان شبکه‌ها و سرویس‌های بین‌بانکی متمرکز یا غیرمتمرکز تبدیل می‌کند. از سوی دیگر کاربرانی که در کیف پول خود تتر نگهداری می‌کنند، سریعتر از سایرین و با هزینه کمتری در زمان مناسب به بازارهای کریپتویی و بر پایه USDT وارد می‌شوند.


آیا امکان سقوط تتر (Tether) وجود دارد؟

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم پشتوانه تتر، فیات دلار است. از آنجایی که نوسانی برای قیمت تتر وجود ندارد و سرعت و ایمنی تراکنش‌های به وجود آمده توسط آن از جمله ارزش‌ها و ویژگی‌های مثبت این استیبل کوین است، نمی‌توان گفت که امکان سقوط قیمت تتر در آینده نزدیک وجود دارد. به علاوه اینکه دلار یک ارز بین‌المللی است که بسیاری از مبادلات جهانی را پوشش می‌دهد. وجود تتر با آن ویژگی‌های تسهیل کننده، سبب شده است که تتر در بسیاری از این مبادلات جایگزین دلار شود.


آنچه اکنون می‌توان درباره این موضوع عنوان کرد این است که در حال حاضر هیچ محدودیتی برای تتر (Tether) وجود ندارد. یک واحد از این ارز معادل یک دلار آمریکا است بنابراین تا زمانی که پشتیبان تتر بتواند به ازای هر واحد تتر جدید ۱ دلار آمریکا را به مخزن خود اضافه کند، قیمت تتر ثابت مانده و این ارز به حیات خود ادامه خواهد داد.

همه چیز درباره‌ی تتر


نمودار قیمتی تتر (Tether) برای خرید USDT

نمودارهای قیمتی هر ارز دیجیتال اطلاعات خوبی از بازار آن ارز را در اختیار شما قرار می‌دهد. هر صرافی با توجه به حجم معاملاتی که در بازارهای فعال توسط کاربران انجام می‌شود، نمودار یا چارت قیمتی را به نمایش می‌گذارد. چارت‌ قیمتی بسیاری از ارزهای دیجیتال مانند تتر حجم معاملات یک صرافی را به خوبی نشان می‌دهند. به عنوان مثال، در نمودار قیمت تتر که در بالای همین صفحه مشاهده می‌کنید، کندل‌های قیمتی مختلف در تایم فریم‌های خاصی قابل مشاهده است. این کندل‌ها تغییرات قیمتی موجود در بازار تتر-ریال را نشان می‌دهند و ستون‌های پایین هر کندل، حجم معاملات خرید و فروش تتر را بیان می‌کنند.

تتر چیست؟

جمع بندی

به وجود آمدن استیبل کوین‌ها مسیر ترید در حوزه ارز دیجیتال را برای فعالان این عرصه هموارتر کرده است. تتر (Tether) به عنوان یکی از ایمن‌ترین و قوی‌ترین استیبل کوین‌های موجود در مارکت امروز به واسطه ساختار مبتنی بر ارز فیات دلار، یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاربرانی است که می‌خواهند از مزایای استیبل کوین‌ها بهره‌مند باشند. به خصوص کاربران ایرانی زمانی که نیاز به انجام مبادلات مالی بین‌المللی دارند، لازم نیست با توجه به محدودیت‌های موجود برای افتتاح حساب‌های بین‌الملل اقدام کنند. آن‌ها می‌توانند با خرید تتر با قیمت مناسب از صرافی اکسبیتو مبادلات بین‌المللی خود را به راحت‌ترین شکل ممکن به سرانجام برسانند.