فروش و خرید پولکادات (DOT)

بلاکچین پولکادات، نسل تازه و جدیدی است که از الگوریتم اجماع مختص به خود یعنی GRANDPA استفاده می‌کند. این شبکه ویژگی‌ها و بخش‌های مهمی دارد که شامل مقیاس پذیری (Scalability)، انزوا (Isolation)، ریلِی چین (Relay Chain)، پاراچین (Parachain) و بریج چین (Bridge Chain) می‌باشد. کاربرد هر یک از این ویژگی ها متفاوت و مهم است. به طور مثال بریج چین برای اتصال زنجیره هایی می‌باشد که از پروتکل هایی همچون گاورننس (Gavernance - نظردهی پولکادات) استفاده نمی‌کنند.


پولکادات چیست

پولکادات چیست؟

پولکادات چیست سوالی است که برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال پیش می آید که سبب می‌شود برای شناخت و خرید این ارز می‌توانید به سایت خرید پولکادات از صرافی ایرانی مراجعه نمایند. به عنوان نسل جدیدی از شبکه های بر پایه بلاک چین در سال 2016 و توسط سه تن از فعالان حوزه ارزهای دیجیتال به نام های گاوین وود؛ پیتر چابان و رابرت هابرمایر معرفی شد. پیش از معرفی این شبکه لازم است به بررسی علت معرفی این شبکه بپردازیم.


یکی از مهم ترین مشکلات شبکه های مبتنی بر بلاکچین تا پیش از معرفی ارز پولکادات عدم تعامل شبکه های موجود با یکدیگر بود و نیاز دائمی به بستری جهت تعامل شبکه های موجود سبب معرفی و ایجاد شبکه پولکادات گردید. بنابراین در سال 2016 پولکادات ارز دیجیتال به عنوان نسل جدیدی از پروتکل های بلاکچین با هدف ایجاد تعامل بین شبکه های بلاکچین معرفی شد و از آن همواره به عنوان تسهیل کننده نسل های بعدی یاد می‌شود. برای مشاهده قیمت ارز dot بر روی لینک کلیک نمایید.


این شبکه دارای رمزارز رسمی خود تحت عنوان DOT ارز دیجیتال می‌باشد که به منظور پرداخت هزینه های شبکه مورد استفاده قرار میگیرد. بر خلاف اینکه مدت کوتاهی از زمان معرفی این رمزارز میگذرد اما همواره جایگاه مناسبی در میان رمزارز های محبوب داشته و در بسیاری از کیف پول های معتبر پشتیبانی می‌شود.

قیمت پولکادات


قیمت پولکادات

قیمت لحظه ای ارز پولکادات و دیگر ارزهای دیجیتال را می‌توانید در قسمت مارکت، در بهترین صرافی خرید پولکادات ایران یعنی اکسبیتو مشاهده نمایید. درج قیمت ارز دیجیتال پولکادات ارز به طور لحظه ای امکان‌پذیر نمی‌باشد، زیرا رمز ارز پولکادات دارای نوسان قیمتی است و قیمت پولکادات ثابت و مشخص نمی باد حتی در یک ساعت. اما برای کاربرانی که در لحظه نگارش مقاله، آن را مطالعه می‌کنند قیمت ارز پولکادات و ارزش بازار آن را درج می‌نماییم. ارزش بازار این توکن در این لحظه 18,216,994,773$ و قیمت هر واحد آن 18.53$ می‌باشد.


خرید ارز دیجیتال پولکادات

برای خرید ارز دیجیتال پولکادات میتوانید از اکسبیتو استفاده نمایید.بدین منظور کافیست پس از ایجاد اکانت یک کارت بانکی به اسم خودتان در سیستم ثبت نمایید و پس از شارژ ریالی کیف پول نسبت به خرید پولکادات اقدام نمایید. خرید پولکادات هم در قسمت تبدیل و هم در قسمت بازارها وجود دارد و کاربران اکسبیتو این امکان را دارند در هر دو بخش نسبت به خرید و فروش پولکادات اقدام نمایند. برای خرید این ارز می‌توانید به سایت خرید پولکادات مراجعه کنید.


پولکادات یک رمزارز آینده دار در نیای کریپتو کارنسی ها به شمار میاید و بسیاری از تحلیل گران ارز دیجیتال dot را دارای آینده خوبی میدانند. بعد از خرید این ارز دیجیتالُ می‌توانید نسبت به انتقال پولکادات به تراست ولت اقدام نمایید اگر نگران نحوه انتقال در تراست ولت هستید کافیست مقاله نحوه خرید و فروش و انتقال ارز دیجیتال در تراست ولت را مطالعه نمایید.

خرید ارز دیجیتال پولکادات


فروش ارز دیجیتال پولکادات

برای فروش پولکادات پس از ورود به اکانت خود میتوانید در بخش بازار ها دارایی های خود را بفروشید و ریال برداشت نمایید. همچنین برای مشاهده وضعیت قیمتی و تحلیل روند قیمت ارز دیجیتال dot و تصمیم گیری صحیح در مورد فروش دارایی خود میتوانید از امکانات بازار حرفه ای استفاده نمایید. در صورتیکه دارایی شما در کیف پول دیگیری غیر از اکسبیتو قرار دارد کافی است ابتدا پولکادات خود را به اکسبیتو منتقل نمایید. می‌توانید این ارز را با بالاترین قیمت پولکادات در اکسبیتو به فروش برسانید.


خرید و فروش ارز پولکادات در صرافی آنلاین اکسبیتو

برای خرید و فروش ارز دیجیتال DOT (پولکادات) در اکسبیتو می‌بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره‌مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

خرید و فروش ارز پولکادات در صرافی آنلاین اکسبیتو


  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید ارز پولکادات از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. تعداد زیاد صرافی ارز DOT و دیگر رمزارزها، امروزه باعث شده است که انتخاب صرافی آنلاین ارز دیجیتال به سختی صورت پذیرد. ارز dot را در صرافی اکسبیتو به صورت آنلاین مشاهده کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما، استفاده از پلتفرم معاملاتی دانش بنیان اکسبیتو است که امنیت بسیار بالا و کیف پول رایگان و کارمزد معاملاتی بسیار پایینی را برای کاربرانش فراهم کرده است.

خرید ارز پولکادات از بهترین صرافی آنلاین ایرانی


توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر می‌شود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می‌باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می٬باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می‌شوید. میتوانید کارمزد تراکنش ها را در همان صفحه سطوح کاربری مشاهده کنید.