خرید ارز زیلیکا ارزان، فروش زیلیکا | قیمت ZIL

سکه زیلیکا رمز ارز بومی بلاک چین Zilliqa است. این بلاک‌چین بر فناوری اشتراک گذاری تمرکز دارد و از مکانیزمی جدید استفاده می‌کند. این پروژه کیفیت و اهمیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل علاقه‌مندان فراوانی پیدا کرده است. اگر شما علاقه‌مند سرمایه‌گذاری هستید که قصد دارید روی این شبکه سرمایه گذاری کنید یا اگر تریدر هستید، باید درباره این ارز اطلاعات کسب کنید.


زیلیکا چیست؟

زیلیکا نام یک پلتفرم بلاک چین بر پایه قرارداد هوشمند است. این پلتفرم از یک تکنولوژی به نام شاردینگ برای افزودن به تعداد تراکنش‌ها استفاده می‌کند. مکانیزم اجماع منحصر به فردی دارد که ترکیبی از اثبات کار و pBFT است. ارز دیجیتال اصلی شبکه بلاکچین زیلیکا است که ZIL نامیده می‌شود. زیلیکا ارزی است که برای پرداخت تراکنش‌ها روی بلاکچین مورد استفاده قرار می‌گیرد. بلاک چین زیلیکا از شاردینگ برای به حداکثر رساندن تراکنش‌هایی که میتوان در هر ثانیه تایید کند. بلاکچین از مکانیزم اجماع ویژه‌ای استفاده می‌کند. شاردینگ حالتی است که رکوردهایی از تاریخچه تراکنش‌ها نگهداری می‌شود. گره‌ها، در بلاکچین بررسی می‌شوند که اطمینان حاصل‌ شود که جعلی نیستند.


مکانیزم زیلیکا باعث می‌شود که بتوانند تعداد تراکنش‌های زیادی را در مدت بسیار کوتاهی انجام دهند. زیلیکا یکی از امن‌ترین و سریع‌ترین پلتفرم‌ها برای تراکنش است.

زیلیکا چیست؟

ویژگی‌های زیلیکا

زیلیکا به عنوان یک شبکه بلاک چین ویژگی‌های منحصر به فرد و مهمی دارد که باعث شده این شبکه و ارز دیجیتال زیلیکا متمایز باشد. در ادامه به بررسی سه مورد از مهمترین این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.


کم هزینگی

شاردینگ که همان خصیصه بلاک چین زیلیکا است، امکان انجام تعداد زیادی تراکنش در ثانیه را فراهم می‌کند پس هزینه تراکنش کم می‌شود.


مقیاس پذیری

شاردینگ علاوه بر این، با افزایش تعداد بلاک چین می‌تواند ظرفیت آن را گسترش دهد.


مقرون به صرفگی ماینینگ

توافق مورد نیاز در pBFT به این معنی است که حتی سخت افزارهای کم مصرف هم می‌توانند بخشی از پاداش بلوک را دریافت کنند. این باعث می‌شود ماینینگ یا استخراج زیلیکا بسیار مقرون به صرفه باشد.

ویژگی های زیلیکا

نحوه خرید زیلیکا و فروش ZIL در صرافی آنلاین

همانطور که می‌دانید، برای خرید زیلیکا باید به یک صرافی آنلاین معتبر مراجعه کنید و از تبدیل تومان به تتر، زیلیکا را خریداری کنید. برای فروش زیلیکا نیز می‌توانید در ازای زیلیکای خود تتر بخرید و سپس تتر را به ریال تبدیل کنید و عملا زیلیکای خود را بفروشید. به عنوان یک تریدر خرید و فروش زیلیکا می‌تواند سود زیادی برای شما داشته باشد. صرافی‌های آنلاین به شما امکان این را می‌دهند تا ارز دیجیتال زیلیکا را خریداری کنید یا آن را بفروشید.


ارزان‌ترین قیمت زیلیکا در ایران

زیلیکا با توجه به وضعیت بازار در قیمت‌های مختلفی به خرید و فروش می‌رسد. به همین دلیل است که شما بعد از بررسی بازار باید صرافی ارز دیجیتالی پیدا کنید که زیلیکا را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. اکسبیتو بهترین قیمت را برای خرید و فروش زیلیکا در اختیار شما قرار می‌دهد.

چطور زیلیکا بخریم؟

چطور با ریال و تتر زیلیکا ZIL بخریم یا بفروشیم؟

زیلیکا به عنوان یکی از ارزهای دیجیتال جدید، به صورت مستقیم قابل ترید با ریال نیست و به همین دلیل است که برای خرید و فروش زیلیکا باید ابتدا ریال خود را به تتر تبدیل کنید. بعد از تبدیل ریال به تتر، می‌توانید به راحتی آن را با زیلیکا معامله کنید. در این حالت شما می‌توانید زیلیکا را به جای بقیه ارزهای دیجیتال، با یک استیبل کوین عوض کنید. این برای بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرها اهمیت خیلی زیادی دارد.


تفاوت ZIL و سایر رمز ارزها

این شبکه یک وجه تمایز به خصوص با سایر ارزهای دیجیتال دارد. شبکه بلاکچین این ارز دیجیتال از تکنولوژی جدید شاردینگ استفاده می‌کند. شاردینگ یکی از جدیدترین تکنولوژی‌هایی است که برای بلاکچین به کار رفته است. همانطور که خواندید، شاردینگ فعالیت‌های بسیار مهمی را برای بلاک چین زیلیکا ممکن می‌کند و این مهمترین تمایز و تفاوت شبکه زیلیکا است.


پیش‌بینی ZIL در سال ۲۰۲۲

ارز دیجیتال زیلیکا با داشتن یک شبکه بلاکچین قوی و ویژه از پشتوانه تکنولوژیکال بسیار مناسبی بهره مند است. همین باعث شده نظر تحلیل گران درباره این ارز مثبت باشد. تحلیل گران و متخصصان بازار ارز دیجیتال بر این باورند که این رمز ارز می‌تواند رشد بسیار زیادی داشته باشد و در نهایت برای سرمایه گذاران سود بسیار زیادی داشته باشد.

آینده زیلیکا 2022

کلام آخر


ارز دیجیتال زیلیکا یکی از جدیدترین و خاص‌ترین ارزهای تاسیس شده به تازگی است. همین باعث شده در ایران بسیاری از افراد از این رمز ارز استقبال کنند. شما می‌توانید با خیال راحت این ارز را خریداری کنید.