خرید ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن | فروش SS Lazio Fan Token | قیمت LAZIO

تاکنون ارزهای دیجیتال به حوزه‌های گوناگونی راه پیدا کرده‌اند تا خدمات دموکراتیک‌تری را در اختیار مردم جهان بگذارند. یکی از جذاب‌ترین کاربردهای رمز ارزها، ایجاد توکن‌های هواداری (Fan Tokens) است. این توکن‌ها که توسط باشگاه‌های ورزشی سرشناس دنیا ارائه می‌شوند، تعامل نزدیک‌تری را بین تیم‌های ورزشی و طرفداران آن‌ها رقم می‌زنند. یکی از همین رمز ارزها، لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) با نماد اختصاری LAZIO است. فن توکن لاتزیو توسط تیم فوتبال پرطرفدار لاتزیوی ایتالیا ارائه شده و می‌خواهد تجربه هواداری متفاوتی را به طرفداران خود عرضه کند. از طرفی، اخیراً سرمایه‌گذاران نیز به خرید لاتزیو فن توکن علاقه پیدا کرده‌اند. به همین دلیل، در این مقاله، ضمن معرفی SS Lazio Fan Token، عوامل مؤثر بر قیمت توکن هواداری لاتزیو را بررسی می‌کنیم. همچنین، نحوه خرید و فروش لاتزیو فن توکن را در صرافی اکسبیتو برای شما توضیح خواهیم داد.


قیمت ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن LAZIO

قیمت ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن LAZIO

با مراجعه به تاریخچه قیمت لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token)، اولین نرخ این رمز ارز را در اکتبر 2021، برابر با 1.48 دلار مشاهده می‌کنیم. جالب است که این قیمت توکن هواداری لاتزیو، اوج تاریخی آن نیز به حساب می‌آید. پس از آن، روندی نزولی در نمودار قیمت فن توکن لاتزیو آغاز می‌شود و این رمز ارز تا ژانویه 2022، به 3.11 دلار سقوط می‌کند.


در این سال، ابتدا قیمت لاتزیو فن توکن رشدی را تا 4.22 دلار در ماه مارس نشان می‌دهد؛ اما دوباره به محدوده قبلی بازمی‌گردد. سپس، حرکت صعودی بعدی تا اکتبر ادامه پیدا می‌کند و قیمت لاتزیو فن توکن به 7.86 دلار می‌رسد. البته این سطح قیمتی با دوام همراه نبوده و قیمت توکن هواداری لاتزیو سال میلادی را در 2.95 دلار به پایان می‌برد.


در سال 2023 و دو ماهه‌ی آغازین 2024 نیز قیمت فن توکن لاتزیو را در بازه 1.75 تا 3.47 دلار می‌بینیم.


خرید و فروش ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در ایران

لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) رمز ارز هواداری باشگاه سرشناس لاتزیوی ایتالیا است که هیجان فوتبال و تجربه معامله‌گری کریپتو را ادغام می‌کند؛ به همین خاطر، صرافی‌های بین‌المللی معتبری، مانند بایننس، کوین بیس و... امکان خرید و فروش لاتزیو فن توکن (LAZIO) را فراهم کرده‌اند. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها، از قوانین ایالات متحده پیروی می‌کنند و کشور ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند. بنابراین، شما نمی‌توانید به خرید و فروش توکن هواداری لاتزیو در این صرافی‌ها اقدام کنید. همچنین، امکان خرید فن توکن لاتزیو با ریال نیز در این صرافی‌ها فراهم نشده است.


در نتیجه، برای خرید و فروش لاتزیو فن توکن (LAZIO) به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو امکان خرید و فروش ارز لاتزیو فن توکن و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است.


یکی دیگر از مزایای خرید و فروش توکن هواداری لاتزیو در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز لاتزیو فن توکن (LAZIO) را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


اتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چیست؟

لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چیست؟

در گذشته، توکن‌های هواداری اغلب با استفاده از پلتفرم «سوشیوس» (Socios) راه‌اندازی می‌شدند؛ بااین‌حال، اخیراً اکوسیستم بایننس با ارائه پلتفرم فن توکن خود، سعی کرده تا جامعه کاربری گسترده‌اش را با هواداران تیم‌های سرشناس ورزشی ادغام کند. در همین راستا، همکاری بین باشگاه ورزشی لاتزیوی ایتالیا و بایننس نیز آغاز شد تا توکن هواداری لاتزیو (LAZIO) در اختیار کاربران قرار بگیرد.


لاتزیو فن توکن به این باشگاه کمک می‌کند تا حضور دیجیتالی خود را گسترش داده و تجربه هواداری متفاوتی را به طرفداران خود ارائه دهد. ازاین‌طریق، هواداران به مالکان اصلی باشگاه محبوب خود تبدیل می‌شوند و می‌توانند در تصمیمات مهم باشگاه نقش داشته باشند. همچنین، فن توکن لاتزیو امکانات گوناگونی را مانند خرید بلیط بازی، شرکت در رویدادهای مهم، دریافت پاداش و... به کاربران ارائه می‌دهد. بااین‌حال، برای سرمایه‌گذاری بر روی LAZIO، نیازی نیست که حتماً شما طرفدار این تیم باشید، بلکه به‌راحتی می‌توانید با خرید لاتزیو فن توکن، هیجان فوتبالی را با معامله‌گری در دنیای کریپتو ترکیب کنید.


 لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چگونه کار می‌کند؟

لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چگونه کار می‌کند؟

لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) با استاندارد BEP-20 و بر روی زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده است. توکن هواداری لاتزیو (LAZIO) به‌طور هم‌زمان از زنجیره هوشمند بایننس و پلتفرم بایننس فن توکن بهره می‌برد تا امکانات گوناگونی را به کاربران ارائه دهد.


بنیان‌گذاران لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) چه افرادی هستند؟

لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) توسط باشگاه سرشناس لاتزیوی ایتالیا ارائه شده که شهرت این تیم ورزشی می‌تواند بر روی قیمت LAZIO اثرگذار باشد. در واقع، اهمیت این باشگاه سبب می‌شود که سرمایه‌گذاران به خرید لاتزیو فن توکن اقدام کنند. باشگاه "SS Lazio" یکی از ریشه‌دارترین تیم‌های فوتبال ایتالیایی محسوب می‌شود که اخیراً در لیگ قهرمانان اروپا نیز حضور داشته است.


لاتزیو دو قهرمانی در سری آ، هفت قهرمانی کوپا ایتالیا، سه قهرمانی در سوپرکاپ ایتالیا و یک قهرمانی در جام برندگان یوفا را در کارنامه خود دارد. این تیم که از سال 1900 در لیگ ایتالیا شرکت می‌کند، در سال 2021، به ایجاد توکن هواداری لاتزیو (LAZIO) اقدام کرد.


چه چیزی لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

لاتزیو فن توکن (LAZIO) از مدل توکن‌های هواداری اغلب باشگاه‌های بزرگ دنیا پیروی می‌کند؛ بنابراین، به هواداران حق رأی اعطا می‌کند تا بتوانند برای تیم محبوبشان تصمیمات مهمی را بگیرند. برای مثال، افرادی که به خرید لاتزیو فن توکن اقدام کرده باشند، قادر هستند که پیامِ روی بازوبند کاپیتانی را انتخاب کنند. همچنین، دارندگان فن توکن لاتزیو از دسترسی انحصاری به خدمات و محصولات این باشگاه بهره‌مند می‌شوند که امکان دارد، تماشای بازی از جایگاه VIP را نیز برایشان به‌همراه داشته باشد.


ازآنجایی‌که توکن هواداری لاتزیو بر روی زنجیره هوشمند بایننس راه‌اندازی شده، سرعت بالا و تراکنش‌هایی مقیاس‌پذیر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از طرفی، وقتی خرید فن توکن لاتزیو را انجام داده باشید، از ویژگی‌های پلتفرم بایننس فن توکن نیز برخوردار خواهید شد.


 ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) چیست؟

ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) چیست؟

نماد اختصاری توکن هواداری لاتزیو، LAZIO است که این رمز ارز در دسترس طرفداران این باشگاه و همه کاربران کریپتو قرار دارد. فن توکن LAZIO امکانات زیر را در اختیار دارندگان خود می‌گذارد:


 • شرکت در تصمیم‌گیری‌های مهم باشگاه

 • تمرکززدایی از حاکمیت تیم

 • دسترسی به تبلیغات انحصاری

 • باز کردن قفل پاداش‌های VIP

 • به رسمیت شناخته شدن توسط باشگاه

توکنومیک ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن LAZIO

توکنومیک ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن LAZIO

عرضه کل لاتزیو فن توکن (LAZIO) برابر با 40 میلیون واحد است. از این تعداد تا کنون (فوریه 2024)، حدود 8.6 میلیون توکن در گردش بازار کریپتو قرار گرفته‌اند. ارزش بازار ارز لاتزیو نیز در حدود 24 میلیون دلار بوده و حجم معاملات روزانه آن به 5.5 میلیون دلار می‌رسد.


از طرفی، کل واحدهای توکن هواداری لاتزیو به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 10 درصد به بایننس لانچ‌پد

 • 15 درصد به تیم

 • 20 درصد به اشتراک وفاداری

 • 35 درصد به صندوق کاربری

 • 20 درصد به صندوق توسعه‌دهندگان

مزایا و معایب لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) کدامند؟

توکن هواداری لاتزیو ارزی نوظهور است و طبیعتاً در کنار مزایایش، معایبی نیز دارد. به همین خاطر، در این بخش، مزایا و معایب فن توکن LAZIO را برای شما شرح می‌دهیم تا بتوانید با آگاهی کامل به خرید لاتزیو فن توکن اقدام کنید.


مزایا و معایب لاتزیو فن توکن (SS Lazio Fan Token) کدامند؟

ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی ارز لاتزیو فن توکن، پس از خرید LAZIO، به یک کیف پول دیجیتالی برای نگهداری از توکن هواداری لاتزیو نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز لاتزیو فن توکن، باید به مواردی مانند کارمزد انتقال، هزینه استفاده و شبکه‌های پشتیبانی‌شده توجه داشته باشید. به همین خاطر، در این بخش، بهترین کیف پول‌های توکن هواداری لاتزیو را به شما معرفی می‌کنیم:


 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • سیمپل هولد ولت (SimpleHold Wallet)

 • اتمیک ولت ولت (Atomic Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر ولت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، پس از خرید لاتزیو فن توکن، می‌توانید از توکن‌های LAZIO خود در کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو محافظت کنید. کیف پول اکسبیتو با پلتفرم معاملاتی جامع اکسبیتو ادغام شده و در دو نسخه اندروید و وب در اختیار شما قرار گرفته تا برای خرید و فروش لاتزیو فن توکن، نیازی به جابه‌جایی توکن LAZIO نداشته باشید.


خرید ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید توکن هواداری لاتزیو در صرافی اکسبیتو، کافی است که مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌تان مراجعه کرده‌ و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو دارای دو مرحله است و با سرعت زیادی انجام می‌شود. مرحله اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، امکان خرید و فروش لاتزیو فن توکن و سایر رمز ارزها را برای شما فراهم خواهد کرد. مرحله دوم احراز هویت اکسبیتو نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر این صرافی بوده که برای اطلاع از آن، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3- اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4- برای خرید لاتزیو فن توکن با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کرده و برای خرید توکن هواداری لاتزیو با تتر، مقدار USDT مد نظر خود را به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو انتقال دهید.


5- پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید لاتزیو فن توکن، مقدار توکن LAZIO مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید به‌راحتی توکن‌های LAZIO خود را به آدرس دیگری منتقل کرده و یا در کیف پول اکسبیتو از ارز لاتزیو فن توکن نگهداری کنید.


فروش ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت قابل انجام است. پس از فروش توکن هواداری لاتزیو، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما)، به کیف پول اختصاصی‌‌تان در صرافی اکسبیتو منتقل شده و شما با سرعت زیادی می‌توانید وجه حاصل از فروش ارز لاتزیو فن توکن را برداشت کنید. برای فروش LAZIO در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را پشت‌سر بگذارید.


3- اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز نقدی ارائه دهید.


4- ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که فن توکن LAZIO در کیف پول اختصاصی شما در صرافی اکسبیتو قرار نگهداری می‌شود، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5- سفارش فروش توکن هواداری لاتزیو را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6- پس از فروش فن توکن لاتزیو، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید با ثبت درخواست تسویه حساب آنی توکن LAZIO در صرافی اکسبیتو، وجه ریالی حاصل از فروش لاتزیو فن توکن را با سرعت برداشت کنید و یا اینکه تترهای خود را به آدرس دیگری انتقال دهید.


 تسویه حساب آنی لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از فروش لاتزیو فن توکن (LAZIO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. تسویه حساب آنی توکن هواداری لاتزیو و سایر رمز ارزها در اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه به طول می‌انجامد. صرافی اکسبیتو برای تسویه حساب آنی فن توکن لاتزیو از 14 بانک معتبر کشور استفاده می‌کند. به همین خاطر، شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، درخواست تسویه حساب آنی ارز لاتزیو فن توکن را ثبت کرده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز، وجه حاصل از فروش LAZIO را از اکسبیتو برداشت نمایید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال لاتزیو فن توکن (LAZIO) و سایر رمز ارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخگوی سوالات شما هستند.