فروش و خرید سولانا (SOL)

سولانا رمز ارزی است که هم اکنون به عنوان یکی از جدی‌ترین رقبای اتریوم رتبه بندی می‌شود. این رمز ارز در آوریل 2020 با حدود قیمت 0.75 دلار معامله شد. در طول آن سال، قیمت ارز سولانا تقریبا دو برابر شد. در سال 2021 بود که سولانا توجه جریان اصلی بازار رمز ارزها را به خود جلب کرد و به سرعت به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار رسید. مزیت اصلی ارز دیجیتال سولانا انجام تراکنش های سریع در ثانیه و پشتیبانی از شبکه های مختلف می‌باشد که آن را در حوزه بلاک چین محبوب کرده است.

ارز سولانا (SOL) چیست؟

ارز دیجیتال سولانا یکی از جذابترین پروژه های دنیای رمزارز از لحاظ فنی می‌باشد. بنیاد رمزارز سولانا به منظور پیاده‌سازی سولانا که ارزی دیجیتال می‌باشد از سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده اند. آناتولی یاکوونکو و گرگ فیتزجرالد در سال 2017 کوالکام را ترک کردند تا بنیاد ارز سولانا را راه‌اندازی کنند. سام بنکمن فرید، میلیاردر و مدیر عامل FTX Exchange یکی از حامیان اصلی سولانا است. سولانا نوعی ارز دیجیتال یا رمز ارز است که منحصرا به صورت آنلاین وجود دارد و توسط آناتولی یاکوونکو ایجاد شده است و در بستر یک شبکه کامپیوتری غیرمتمرکز با استفاده از دفتر کل (بلاکچین) کار می‌کند. توسعه سولانا به صورت کاملا مستمر ادامه دار دارد و یکی از جذابیت های این ارز حمایت تیم توسعه آن می‌باشد.

ارز دیجیتال سولانا چیست؟

این پایگاه داده معاملات رمز ارزها را مدیریت و ردیابی می‌کند و به طور مؤثر هر تراکنشی را که تا به حال در آن رخ داده است، ثبت می‌کند. این سیستم غیرمتمرکز شبکه را قوی‌تر می‌کند و کاربران می‌توانند بدون نیاز به واسطه، تراکنش‌های مالی را انجام دهند. سولانا ارز دیجیتال خود را سریع‌ترین بلاکچین در جهان می‌نامد و تمام توانایی خود را برای انجام 65000 تراکنش در ثانیه با هزینه کمتر از یک پنی برای هر یک به کار می‌گیرد. همچنین سولانا می‌تواند قراردادهای هوشمند، برنامه‌های مالی غیرمتمرکز، NFT ها و موارد دیگر را پشتیبانی کند.


قیمت سولانا

سولانا رشد بسیار هیجان انگیزی را در سال ۲۰۲۱ تجربه کرده است. برای درک بیشتر این رشد در صورتیکه در سال ۲۰۲۱ از ارز دیجیتال سولانا ۱۰۰۰ دلار خریداری کرده بودید هم اکنون ۱۱۰ هزار دلار موجودی دلاری شما بوده است. خرید ارز سولانا بسیار راحت است فقط کافیست برای خرید داخل سایت بهترین صرافی ارز دیجیتال یعنی اکسبیتو ثبت نام و احراز هویت انجام دهید تا بتوانید از طریق حساب کاربری‌تان کیف پول آنلاین ارز دیجیتال بسازید، و در نهایت رمزارزهای خریداری شده خود را در آنجا نگهداری کنید. قیمت سولانا مانند دیگر رمز ارزهای بازار ارزهای دیجیتال شامل نوسانات قیمتی است بنابراین قیمت دقیق و ثابتی ندارد.


اکسبیتو برای راهنمایی بیشتر شما کاربران قیمت هر واحد و ارزش بازاری آن را در زمان نگارش مقاله درج می‌کند اما به یاد داشته باشید این قیمت ها لحظه ای هستند و دارای نوسان بسیار زیاد بنابراین می‌توانید برای اینکه در جریان قیمت ارزدیجیتال سولانا قرار بگیرید از همین صفحه و بالای صفحه قیمت ها را مشاهده نمایید. قیمت هر واحد سولانا در زمان نگارش مقاله 84.16$ و ارزش بازاری آن شامل 26,426,248,720$ می‌باشد.

قیمت سولانا


خرید ارز دیجیتال سولانا

خرید ارز سولانا به راحتی و در عرض چند لحظه در بهترین سایت خرید ارز سولانا یعنی صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو انجام می‌شود. در صورتیکه میخواهید با ریال ارز sol خریداری نمایید، می‌توانید با داشتن یکی از کارت های شتاب نسبت به خرید آن در لحظه اقدام نمایید. برای خرید سولانا نیاز به کیف پول ندارید و صرافی آنلاین اکسبیتو کیف پول سولانا را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ضمنا شما می‌توانید بعد از خرید با در نظر داشتن شرایط برداشت و سطح کاربری نسبت به دریافت ارز دیجیتال سولانا خود در کیف پول های مورد نظر اقدام نمایید.


قیمت ارز sol به صورت لحظه ایی در حال تغییر می‌باشد و کاربران صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو این امکان را خواهند داشت با بهترین قیمت بازار و یا قیمت پیشنهادی خود در بازار محدود، نسبت به خرید ارز دیجیتال اقدام نمایند. در نظر داشته باشید که شبکه های مورد ساپورت سولانا در حال حاضر در اکسبیتو در بهترین و سریع ترین شبکه های پشتیبانی شده در جهان می‌باشد و همه شرایط را برای انجام معاملات برای شما در اکسبیتو فراهم کرده ایم.

خرید ارز دیجیتال سولانا


فروش رمز ارز سولانا

فروش رمز ارز سولانا در پلتفرم معاملاتی آنلاین اکسبیتو سریع، امن و ساده می‌باشد. در صورتیکه قصد فروش ارز سولانای خود را دارید می‌توانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز نسبت به فروش رمز ارز خود اقدام کنید؛ به منظور فروش ارز SOL می‌بایست ابتدا ارز سولانای خود را به کیف پول آنلاین خود در اکسبیتو انتقال دهید و بعد از آن نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال اقدام نمایید. در صورتیکه ارز دیجیتال SOL را در کیف پول خود در اکسبیتو دارید نیاز به انتقال آن نیست و می‌توانید در لحظه نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال خود اقدام نمایید.


خرید و فروش سولانا در اکسبیتو

برای خرید و فروش ارز SOL ارز دیجیتال در صرافی ایرانی ارز دیجیتال اکسبیتو می‌بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره‌مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد. همین حالا با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی با اطمینان کامل و کارمزد بسیار کم خرید ارز دیجیتال سولانا انجام دهید.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید و فروش سولانا در اکسبیتو


خرید سولانا ارز دیجیتال از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد سولانا در زمان انجام آن در صرافی آنلاین اکسبیتو کسر می‌شود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می‌باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می‌باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می‌شوید.