خرید ارز بیت کوین کش، فروش بیتکوین کش | قیمت BCH

BCH یا بیت‌ کوین کش، ارز دیجیتالی است که برای بازگرداندن تمرکززدایی به ارز دیجیتال ایجاد و راه اندازی شده است. بیت‌ کوین کش تعداد بیشتری از تراکنش‌ها را در یک بلوک نسبت به بیت‌کوین امکان‌پذیر می‌کند، که باید کارمزدها و زمان تراکنش‌ها را کاهش دهد. این ارز دیجیتال برای بسیاری، یک سرمایه‌گذاری مناسب است. اگر شما نیز قصد خرید بیت کوین کش را دارید یا می‌خواهید بیت کوین کش را به فروش برسانید، علاوه بر قیمت بیت کوین کش، باید به پروژه آن نیز آگاه باشید. پس با اکسبیتو همراه باشید.


بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش یک ارز رمزنگاری شده است که از هارد فورک بلاک چین بیت کوین در سال 2017 ایجاد شده است. هارد فورک زمانی است که یک بلاک چین تقسیم می‌شود، بدون هیچ‌گونه سازگاری بین دو فورک. این یک تغییر اساسی در پروتکل شبکه است که بلوک‌ها و تراکنش‌های نامعتبر قبلی را معتبر می‌کند یا برعکس. هارد فورک نیاز دارد که همه گره‌ها یا کاربران به آخرین نسخه نرم افزار پروتکل ارتقا پیدا کنند.


بیت کوین کش چیست؟

بیت‌ کوین کش برای استفاده به‌عنوان یک سیستم پرداخت ارزان طراحی شده است، دقیقاً همان‌طور که بیت‌کوین در ابتدا طراحی شده بود. کارمزد تراکنش‌ها معمولاً کمتر از 0.01 دلار است و زمان تأیید تراکنش به طور قابل توجهی کمتر از بیت کوین است، معمولاً در عرض چند ثانیه.


بیت کوین کش توسط یک جامعه فعال از توسعه دهندگان ایجاد و نگهداری می شود. این توسعه دهندگان همچنان بیت کوین کش را به عنوان یک جایگزین ضروری برای بیت کوین می بینند، زیرا از نظر آنها، بیت کوین بیشتر به یک ابزار سرمایه گذاری تبدیل شده است تا یک سیستم پرداخت. این به عنوان یک سیستم پرداخت همتا به همتا طراحی شده است که مقامات نظارتی و سایر اشخاص ثالث را از تراکنش های مالی حذف می کند.


تولد بیت کوین کش

بیت‌کوین کش در سال 2017 ایجاد شد، زمانی که توسعه‌دهندگان در مورد مسیری که بیت‌کوین برای رسیدگی به مشکلات نوظهور در بلاک چین باید طی کند، اختلاف نظر داشتند. کارمزد تراکنش‌هایی که برای انجام کار به استخراج‌کنندگان پرداخت می‌شد تا انگیزه‌ افراد بیشتری برای تبدیل شدن به ماینر شوند، بین سال‌های 2009 تا 2016 افزایش یافت. کارمزد تراکنش‌هایی که برای انجام کار به استخراج‌کنندگان پرداخت می‌شد، بین سال‌های 2009 تا 2016 افزایش یافت. برای آن‌که انگیزه افراد برای تبدیل شدن به ماینر بیشتر شود.


تولد بیت کوین کش.png

در دسامبر 2017، کارمزدها به 0.03 دلار در هر تراکنش افزایش یافت. تا ژوئن 2017، کارمزدها به 5.56 دلار رسید و در ماه جولای دوباره کاهش یافت و در بقیه سال نوسان کرد و در دسامبر همان سال به 54.64 دلار رسید.


به طور معمول، هارد فورک زمانی اتفاق می‌افتد که گروه‌هایی از ماینرها و توسعه‌دهندگان نمی‌توانند در مورد به‌روزرسانی نرم‌افزار حاکم بر یک توکن دیجیتال خاص به توافق برسند. در نتیجه، یک گروه، تحت همان قوانین به فعالیت خود ادامه می‌دهد، در حالی که گروه دیگر منشعب می‌شوند و یک بلاک چین جدید با یک نرم‌افزار به‌روز تولید می‌کنند. در این فرآیند، دومین ارز دیجیتال تولید می‌شود.


نحوه عملکرد پروژه بیت کوین کش

بیت‌کوین کش بر روی نود بیت‌کوین کش کار می‌کند، که اکوسیستمی است که کاربران را قادر می‌سازد تا در بیت‌کوین کش تراکنش کنند. نود بیت‌کوین کش، بلاک‌چین بیت‌کوین کش است و می‌توان آن را ماشین مجازی در نظر گرفت که شبکه را اجرا می‌کند و تراکنش‌ها را تامین می‌کند.


ارزان ترین قیمت BCH در ایران

برای خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش بهتر است ابتدا در مورد آن تحقیق کرده و سپس برای خرید آن اقدام کنید. ما در اکسبیتو امکانات زیادی از جمله تحلیل بازار ارزهای دیجیتال را برای شما قرار داده‌ایم تا به‌راحتی بتوانید برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود تصمیم‌ گیری کنید. به نظر می‌آید ارز دیجیتال بیت کوین کش آینده خوبی داشته باشد. پس اگر برای خرید ارز دیجیتال BCH تصمیم خود را گرفته‌اید، هر چه زودتر خرید خود را از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو انجام دهید.


خرید بیت کوین کش.png

خرید و فروش BCH با ریال و تتر

برای اینکه بتوانید خرید ارزهای دیجیتال را به‌راحتی و با ایمنی بالا انجام دهید، باید از یک صرافی معتبر استفاده کنید. کاربران ایرانی بهتر است از صرافی‌های ایرانی برای خرید ارزهای دیجیتال استفاده کنند. خرید ارزهای دیجیتال از صرافی اکسبیتو به‌راحتی انجام می‌شود. برای خرید ارز BCH باید به سایت اکسبیتو رفته و در این سایت ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام می‌توانید اکانت خود را با ریال شارژ کرده و سپس با تبدیل ریال به تتر ارز دیجیتال بیت کوین کش را خریداری کنید. بعد از اینکه خرید خود را انجام دادید، بهتر است ارز دیجیتال بیتکوین کش را به یک کیف پول ایمن انتقال دهید. با خرید از صرافی ایرانی اکسبیتو و انتقال ارز به کیف پول اکسبیتو، خیالتان راحت است که سرمایه‌تان دچار هیچ مشکلی نمی‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش تفاوت زیادی با هم ندارند. همان‌طور که از طریق صرافی اکسبیتو این ارز دیجیتال را خریداری کردید، می‌توانید آن را به فروش برسانید. برای این کار باید به حساب کاربری خود در سایت اکسبیتو وارد شوید. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، در قسمت تعداد ارز دیجیتال، باید تعداد ارز BCH که می‌خواهید به فروش برسانید را وارد کنید. قیمت لحظه‌ای ارز بیت کوین کش به شما نشان داده می‌شود و نسبت به تعدادی که انتخاب کرده‌اید، مبلغ کل تراکنش محاسبه شده و پس از تأیید به حساب شما واریز می‌شود. البته کارمزد تراکنش در انتها از حساب شما کسر می‌گردد.