فروش و خرید بیت کوین کش (BCH)

یکی از مهم ترین مزیت های بیت کوین کش نسبت به بیت کوین اندازه بلوک آن میباشد. بیت کوین کش دارای اندازه بلوک 32 مگابایتی میباشد در حالیکه این رقم برای بیت کوین 1 است. این موضوع سرعت بالای تراکنش ها و کارمزد پایین تری را تضمین میکند. تنها مزیت بیت کوین نسبت به بیت کوین کش ارزش بالاتر آن میباشد. بیت کوین کش یک فورک از بیت کوین می باشد که در سال ۲۰۱۷ انجام شده است. مزیت آن هم مشخص است و ارزش افزوده خاص دیگری ندارد.


این موضوع باعث شده است که با وجود مزیت های ذکر شده بیت کوین جایگاه بهتری را نسبت به بیت کوین کش در بین کاربران داشته باشد. در حال حاضر بیت کوین کش به عنوان یکی از رمزارز های محبوب در تقریبا در تمامی صرافی های معتبر پشتیبانی میشود. ارز بازاری این کوین حدود 5,676,600,300$ می باشد. لازم به ذکر است اندازه بلاک های بیت کوین کش به نسبت بیت کوین از ۱ مگابایت به ۸ مگابایت تغییر پبدا کرد. تغییر بلاک های بیت کوین کش سبب انتقال بهتر با سرعت بالا و کارمزد پایین شد.


ارز دیجیتال بیت کوین کش چیست؟

بیت کوین کش با نماد BCH یک رمزارز P2P همچون بیت کوین میباشد که امکان انتقال آن در تمام دنیا و بدون واسطه وجود دارد. ارز دیجیتال بیت کوین کش در واقع یکی از هارد فورک های (نوآوری و انشعاب) بیت کوین محسوب میشود که در سال 2017 معرفی شد. توسعه دهندگان بیت کوین کش معتقدند که این ارز دیجیتال اهداف بیت کوین را دنبال میکند. پیش از معرفی این رمزارز لازم است ذکر کنیم که از زمان معرفی بیت کوین همواره سرکت و کارمزد تراکنش ها مورد انتقاد کاربران بوده است و در واقع ایده معرفی و توسعه بیت کوین کش از همینجا آغاز شد.

bitcoin cash


قیمت بیت کوین کش:

بیت کوین کش دارای نوسان قیمتی است و در دسته استیبل کوین ها قرار ندارد. بنابراین قیمت ثابتی هم ندارد و می باید قیمت لحظه ای بیت کوین کش را دنبال کرد. به منظور در جریان قرار گرفتن بیت کوین کش میتوانید از همین صفحه و از ابتدای صفحه این اقدام را انجام دهید. ضمنا در نظر داشته باشید بیت کوین کش مانند بیت کوین غیرمتمرکز کامل نمیباشد و حدالمقدور تیم مدیریتی آن مشخص میباشند.


خرید بیت کوین کش:

همانطور که گفته شد اولین قدم برای خرید بیت کوین کش در اکسبیتو ایجاد حساب کاربری میباشد. گام بعدی افزایش اعتبار ریالی حساب کاربریتان میباشد که از طریق واریز از درگاه امکان پذیر میباشد. پس از شارژ ریالی کیف پول خرید بیت کوین کش امکان پذیر میباشد. کاربران اکسبیتو میتوانند از دو جهت نسبت به خرید و فروش بیت کوین کش اقدام نمایند. کاربران میتوانند هم از قسمت بازارهای معاملاتی و هم چنین از تبدیل سریع نسبت به خرید و فروش آن اقدام نمایند.


فروش بیت کوین کش:

برای فروش بیت کوین کش در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو میتوانید پس از ورود به حساب کاربری خود درصد و تعداد دلخواهی از دارایی تان را برای فروش مشخص نمایید. ثبت سفارش نیز به دو صورت محدود و بازار امکان پذیر میباشد که با توجه به ماهیت این مدل سفارش گذاری ها و کارمزد ها میتوانید نسبت به انتخاب شیوه مناسب و دلخواه سفارش گذاری اقدام نمایید.


خرید و فروش بیت کوین کش در اکسبیتو:

برای خرید و فروش بیت کوین کش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید ارز دیجیتال بیت کوین کش از بهترین صرافی آنلاین ایرانی:

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.