اکسنیکو

اکسنیکو؛

سکه‌های نیکوکاری

اینجا سکه‌ها هم مهربان می‌شوند...

اکسنیکو یا قهرمان ارزهای دیجیتال؟

اکسنیکو یکی از خدمات صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو است که کاربران می‌توانند مبالغ رمزارزی یا ریالی موجود در کیف‌پول خود را از طریق آن به سازمان‌ها یا بنیادهای داوطلب اهدا کنند. این قابلیت با هدف انجام مسئولیت اجتماعی اکسبیتو به پلتفرم رمزارزی ما اضافه شده است.

نام اکسنیکو از دو بخش EX از کلمه Exchange و ابتدای نام اکسبیتو و نیکو از کلمه نیکوکاری و کار نیک گرفته شده است.

چطور به فکر اکسنیکو افتادیم؟

همیشه در انجام تراکنش‌ها و مبادلات مالی، مبالغ خردی در کیف‌پول افراد باقی می‌ماند. این مبالغ ممکن است حتی به اندازه خرید یا تبدیل یک ارز بسیار کم ارزش برای اضافه شدن به کیف‌پول نباشد؛ در حالی که می‌توان با روی هم گذاشتن مبالغ موجود در حساب ‌های کاربری متعدد، به افراد دیگری کمک کرد. از طرف دیگر، بسیاری از ایرانیان خارج از کشور داوطلبند که در بحران‌های اجتماعی از طریق واسطه‌هایی مانند بنیادها و سازمان‌های تاثیرگذار، مبالغ نقدی خود را به دست افراد بحران‌زده برسانند. اینجا است که اکسنیکو برای کمک کردن به میدان می‌آید...

سکه‌های اکسنیکو برای...

کمک به افراد آسیب دیده

با واسطه بنیادهای نیکوکاری
در فاز اول طراحی و اجرای اکسنیکو، ما به بنیادهای نیکوکاری فکر کردیم و تصمیم گرفتیم کاربرانمان بتوانند به بنیادهای نیکوکاری و سازمان‌های خیریه کمک کند.

کمک به استارت‌آپ‌ها

با درخواست دونیشن
در ادامه مسیر دریافتیم که شاید کار نیکو کردن از پر کردن است و می‌توان به مجموعه‌ها و سازمان‌هایی مانند استارت‌آپ‌ها که به واسطه رفع نیازمندی دغدغه اجتماعی یا خلاقیت در حل مشکلات، ارزش جمع‌آوری دونیشن رمزارزی دارند هم بتوانیم این خدمت را ارائه دهیم.

شما از طریق اکسنیکو می‌توانید به موسسات و استارت‌آپ‌ها، مهرتان را هدیه دهید.

اگر صاحب استارت‌آپ نوپا و یا نماینده‌ی بنیادهای نیکوکاری هستید و مایل هستید از طریق اکسنیکو دونیشن دریافت کنید، می‌توانید از طریق پشتیبانی اکسبیتو، با ما در ارتباط باشید.

با امید به ساخت دنیایی سرشار از خیر و نیکویی

تبدیل و بالاتر از تبدیل با اکسنیکو

مبالغ دونیت شده توسط کاربران به منظور ایجاد شفافیت مالی، به صورت ریالی به سازمان انتخاب شده اهدا می‌شوند. اگر بخواهید به صورت ریالی به سازمانی دونیت انجام دهید، عین معادل ریالی به مجموعه اهدا خواهد شد و در صورتی که بخواهید به صورت رمزارزی به مجموعه‌ای مبلغی را اهدا کنید، قیمت هنگام تبدیل، از قیمت هنگام استفاده از تبدیل سریع اکسبیتو بیشتر خواهد بود تا سهمی هر چند اندک از این هم‌دستی، سهم اکسبیتو باشد.
در موارد خاص که حرکت جمعی نیکوکاری برای اهدا به شخص خاصی است، این مبالغ به صورت کریپتوکارنسی نیز قابل انتقال خواهند بود.

آخرین مقالات درباره اکسنیکو

مشاهده مطالب بیشتر در بلاگ

سوالات متداول

آیا می‌توان از طریق اکسنیکو به افراد کمک کرد؟

اکسنیکو چیست؟

چگونه می‌توانم از خدمات اکسنیکو استفاده کنم؟

مبالغ کمک ارز دیجیتال به چه صورت پرداخت می‌شود؟