فروش و خرید کاردانو (ADA)

کاردانو یک بلاکچین است که از آن به عنوان پیشرو نسل سوم بلاکچین‌ها نام برده می‌شود. ارز دیجیتال کاردانو توسط آن معرفی و عرضه شده است. ارز دیجیتال کاردانو همواره در حال رشد است و همچنان قیمت آن به صورت لحظه ای تغییر می‌کند و بالا می رود. اما به یاد داشته باشید این رشد به آن معنا نیست که ارز کاردانو هیچ نوسان قیمتی نداشته و فقط به صورت ثابت صعود کرده، خیر اینطور نیست و ارز دیجیتال کاردانو هم مانند دیگر رمز ارزها دارای قیمت لحظه ای می‌باشد و روند آن ها همیشه صعودی نیست و گاهی در این بین شاهد ریزش آن ها می‌شوید. برای مشاهده قیمت لحظه‌ای کاردانو به بالای صفحه ارز دیجیتال کاردانو مراجعه کنید.

ارز دیجیتال کاردانو


ارز کاردانو درواقع پلتفرمی است که سرعت پردازش تراکنش بسیار بالایی دارد، و همچنین تکنولوژی آن به سرعت در حال پیشرفت است. علت تمایز این بلاکچین با دیگر رقیب های خود، استفاده درست از اصول ریاضی در معماری چند لایه آن است. در زمانی که شبکه اتریوم راه‌اندازی و رونمایی شد، رقابت اصلی کاردانو و ارز سولانا با این شبکه هم آغاز شد. در سال 2015 ارزهای دیجیتال مختلفی رونمایی شد، که از بازار قراردادهای هوشمند، اپلیکیشن های غیرمتمرکز، دیفای و ان اف دی‌ها پشتیبانی می‌کند.


قیمت لحظه ای کاردانو

ارز دیجیتال کاردانو یک رمزارز یا ارز دیجیتال است که برای خرید و فروش کاردانو باید از طریق ریال و دلار یا همان تتر اقدام نمایید و یک صرافی کاردانو برای خرید پیدا کنید. قیمت کاردانو استیبل نیست و در سال ۲۰۲۱ رشد خیره کندده ایی را به خود دیده است و نوسانات زیادی دارد و در رده ششم بهترین ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین رمز ارز قرار دارد. ارزش بازار این کوین در زمان درج مقاله 32,243,687,850$ و قیمت کاردانو امروز 0.9541$ می‌باشد. برای آگاهی از قیمت آنلاین کاردانو و دیگر ارزهای دیجیتال در هر لحظه می توانید از طریق بهترین صرافی خرید کاردانو یعنی اکسبیتو اقدام نماید. برای مشاهده قیمت روز کاردانو می‌توانید از طریق همین صفحه و در بالای صفحه اقدام نمایید


خرید ارز کاردانو

خرید ارز کاردانو

خرید کاردانو در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته انجام میپذیرد و کاربران این امکان را خواهند داشت با استفاده از کیف پول های ریال و تتر خود به خرید ارز دیجیتال کاردانو اقدام نمایند. پس از خرید این ارز دیجیتال موجودی در کیف پول کاربران افزایش میابد و کاربران قادر خواهند بود که نسبت به انتقال آن اقدام نمایند. در اکسبیتو قیمت ارز کاردانو به صورت لحظه ایی همگام با بازارهای جهانی تغییر میکند لذا دقت داشته باشید که در صورتیکه برای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام می نمایید قیمت لحظه ایی آن ها را همیشه می‌توانید از اکسبیتو مشاهده کنید و بهترین معامله را انجام دهید.


فروش ارز دیجیتال کاردانو

فروش کاردانو از طریق واریز به کیف پول امن اکسبیتو و در شبکه های مختلف و تبدیل آن به دارایی مقصد امکان‌پذیر می‌باشد. کاربران می‌توانند با انتقال دارای های خود به کیف پول اکسبیتو و تبدیل آن به ریال یا تتر اقدام نمایند. کارمزد انتقال کاردانو بسته به شبکه انتقال آن متفاوت می‌باشد و این موضوع می‌تواند در زمان انتقال باعث کاهش هزینه های انتقال کاربران را فراهم آورد. کاربران پس از تایید شبکه کاردانو می‌توانند دارایی خود را در اکسبیتو مشاهده نمایند.


خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو (Cardano-ADA) در اکسبیتو

برای خرید و فروش در اکسبیتو می‌بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره‌مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بگذارد.


کاربران اکسبیتو می توانند قیمت لحظه ای کاردانو را به صورت لحظه ایی از طریق سایت و اپلیکیشن اکسبیتو که جزء صرافی های ارز دیجیتال آنلاین است بررسی نمایند و نسبت به خرید و فروش دارایی دیجیتال آدا خود اقدام نمایند. همچنین می‌توانید نمودار کاردانو را با کلیک بر روی لینک مشاهده نمایید.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید و فروش ارز دیجیتال کاردانو (Cardano-ADA) در اکسبیتو

خرید رمز ارز کاردانو (ADA) از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می‌باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می‌باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می‌شوید.