خرید ارز دیجیتال گالا | فروش ارز Gala Games| قیمت GALA

فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال به حوزه‌های مختلفی نفوذ کرده‌اند. یکی از زمینه‌هایی که در سال‌های اخیر با ارزهای دیجیتال توسعه یافته، بازی‌های مبتنی بر بلاک چین است. این بازی‌ها امکان درآمدزایی را برای گیمرها فراهم می‌کنند. بااین‌حال، بسیاری از بازی‌هایی که بر اساس ارزهای دیجیتال کار می‌کنند، دارای محدودیت‌ها و دشواری‌هایی هستند. در همین راستا، پروژه‌ی گالا گیمز (Gala Games) با توکن بومی GALA آمده است تا یک پلتفرم بازی جامع و فراگیر را به کاربران عرضه کند. این مسئله باعث شده که بسیاری از سرمایه‌گذاران به خرید ارز دیجیتال گالا علاقه‌مند شوند. به‌خاطر همین، در این مقاله، به‌سراغ بررسی جنبه‌های مختلف این پروژه رفته‌ایم و همچنین، نحوه خرید و فروش GALA را در صرافی اکسبیتو برایتان توضیح خواهیم داد.


قیمت ارز دیجیتال گالا GALA

قیمت ارز دیجیتال گالا GALA

با نگاهی به تاریخچه‌ی قیمت ارز دیجیتال گالا، می‌بینیم که در سپتامبر 2021، قیمت GALA برابر با 0.1 دلار است. تا یک ماه بعد، قیمت گالا در همان محدوده باقی می‌ماند؛ اما از اکتبر تا نوامبر، با رشدی بی‌سابقه در قیمت ارز گالا مواجهیم و با یک روند شدیداً صعودی به اوج قیمت GALA، یعنی 0.62 می‌رسیم. بااین‌حال، در دو ماه آینده، قیمت ارز GALA به 0.19 دلار باز می‌گردد. سپس، تا ماه مارس 2022، شاهد نوساناتی در قیمت لحظه‌ای ارز گالا هستیم. بعد از آن، دوباره روندی نزولی آغاز می‌شود و تا ژوئن 2022، قیمت ارز دیجیتال گالا به محدوده‌ی 0.5 دلار می‌رسد. در نهایت، تا سال 2023، قیمت لحظه‌ای گالا بین 0.1 تا 0.5 دلار نوسان می‌کند و شاهد اتفاق خاصی نیستیم.


خرید و فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) در ایران

گالا گیمز (Gala Games) یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین است و به‌خاطر همین، بسیاری از صرافی‌های معتبر جهانی، مانند Binance، Kucoin، Coinbase و Kraken امکان خرید و فروش GALA را فراهم کرده‌اند. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها کشور ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. همچنین، امکان خرید ارز GALA با ریال، در هیچ‌کدام از این صرافی‌ها فراهم نیست.


در نتیجه، برای خرید ارز گالا و فروش آن، به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش ارز دیجیتال گالا را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش GALA در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید ارز دیجیتال گالا را با 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» در صرافی اکسبیتو، معامله کنید.


گالا گیمز (Gala Games) چیست؟

گالا گیمز (Gala Games) چیست؟

گالا (Gala) که بر بستر اتریوم راه‌اندازی شده، مجموعه‌ای از بازی‌ها را ارائه کرده است. این بازی‌ها به گیمرها اجازه می‌دهند که ارز دیجیتال و توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) را کسب کنند. پلتفرم گالا بر روی مجموعه‌ای از گره‌های شبکه توسعه پیدا کرده و این گره‌ها امنیت شبکه را تضمین می‌کنند.


یکی از اولین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) بود که الهام‌بخش مسیر بازی برای کسب‌ درآمد شد. پس از آن، در سال 2019، گالا گیمز (Gala Games) توسعه یافت و شهرت بازی‌های مبتنی بر بلاک چین را در بین گیمرها افزایش داد. این بازی‌ها، هم برای بازیکنان جذاب بوده و هم مورد استقبال اهالی کریپتو قرار گرفته‌اند؛ چون‌که کسب ارزهای دیجیتال با روش بازی‌کردن، شیوه‌ای نوآورانه برای کسب درآمد محسوب می‌شود.


علاوه‌بر آن، توکن بومی پلتفرم گالا، یعنی GALA، ارزی برای درون بازی است که کاربردهای گسترده‌ای دارد و این پلتفرم را تقویت می‌کند. همین مسئله باعث شده است که بسیاری از افراد به سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال گالا و خرید GALA علاقه‌مند شوند.


گالا گیمز (Gala Games) چگونه کار می‌کند؟

برخی معتقدند که بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، بیش از جذابیت بازی، روی کسب درآمد تمرکز کرده‌اند. پلتفرم و بازی گالا می‌خواهد با ارائه‌ی همزمان بازی‌های جذاب و روشی برای کسب درآمد، این انتقاد را رد کند. گالا گیمز شبیه پلتفرم‌های Steam و Epic Games است و شما می‌توانید از بین چندین بازی، یکی را انتخاب کنید. با این تفاوت که در گالا گیمز، بازی‌کردن رایگان است و مانند یک برنامه‌ی غیرمتمرکز، در دسترس همگان قرار دارد.


پلتفرم گالا بر بستر بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده است و توکن بومی آن، یعنی GALA، یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-20 محسوب می‌شود. به‌خاطر همین، فعالیت گالا بر روی اتریوم و شلوغی این شبکه، می‌تواند کارمزد تراکنش‌های گالا را بالا ببرد. در همین راستا، از اوایل سال 2021، گالا گیمز همکاری خود را با چند بلاک چین دیگر نیز آغاز کرده تا بتواند هزینه‌های تراکنش‌ها را کاهش دهد.


درحال‌حاضر، علاوه‌بر اتریوم، گالا گیمز از بلاک چین‌های پالیگان و زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) نیز استفاده می‌کند. این دو شبکه می‌توانند هزینه‌های تراکنش‌های کاربران را پایین بیاورند. همچنین، گالا گیمز خبر داده است که قصد دارد بلاک چین اختصاصی خود (Gala Chain) را راه‌اندازی کند.


شبکه گالا گیمز (Gala Games) از چه گره‌هایی تشکیل شده است؟

در این شبکه، 4 نوع گره‌ اصلی وجود دارند که عملکرد مناسب گالا را فراهم می‌کنند. در واقع، کاربرانی که توان محاسباتی خود را برای اجرای بازی‌های گالا به اشتراک می‌گذارند، به گره‌های این شبکه تبدیل می‌شوند. کاربرانی که خود را به‌عنوان یک گره ثابت کنند، پاداش‌هایی را با ارز گالا و یا NFTها دریافت خواهند کرد. در نتیجه، شما می‌توانید با خرید ارز دیجیتال گالا در این فرایند هم شرکت کنید و پاداش به دست بیاورید.


این 4 نوع گره عبارت‌اند از:


 • گره‌های بنیان‌گذار: 50 هزار گره در اختیار خود مدیران گالا گیمز قرار دارند و به آن‌ها اجازه می‌دهند که در مورد پروژه، تصمیم‌گیری کنند. این گره‌ها بر روی NFTهای مالکیتی ساخته شده‌اند و از الگوریتم اثبات کار (PoW) استفاده می‌کنند.

 • گره‌های بازی: این نوع از گره، مخصوص کاربرانی است که از بازی خاصی میزبانی کرده و می‌توانند نظرات خود را روی این بازی‌ها اعمال کنند. کاربران می‌توانند پس از خرید ارز گالا، این گره‌ها را اجاره کنند و درآمدزایی داشته باشند. این گره‌ها بر اساس الگوریتم اثبات سهام (PoS) کار می‌کنند.

 • گره‌های پخش‌کننده: این گره‌ها به پخش‌کنندگان موسیقی اختصاص دارند و از این طریق، کاربران می‌توانند موسیقی‌ها را به‌صورت NFT بارگذاری کنند.

 • گره‌های فیلم: این گره‌ها شبیه به گره‌های موسیقی هستند؛ با این تفاوت که به فیلم اختصاص دارند. گره‌های فیلم و پخش‌کننده بر اساس الگوریتم اثبات ذخیره (Proof of Storage) کار می‌کنند.

بازی‌های اکوسیستم گالا گیمز (Gala Games) کدام‌اند؟

بازی‌های اکوسیستم گالا گیمز (Gala Games) کدام‌اند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال گالا برویم، باید ببینیم که این اکوسیستم از چه اجزایی تشکیل شده و چه عواملی روی ارزش GALA اثر می‌گذارند تا بتوانید با شناختی کافی به خرید ارز گالا اقدام کنید. به‌خاطر همین، در این بخش، مشهورترین بازی‌های گالا گیمز را بررسی می‌کنیم.


تاون استار (Town Star)

تاون استار (Town Star) اولین بازی پلتفرم گالا گیمز است که به‌طور مستقیم توسط تیم سازنده‌ی پلتفرم، ایجاد شد. در سال 2022، این بازی توانست جایزه‌ی ABIC را برای بهترین بازی مبتنی بر بلاک چین، برنده شود. در Town Star، شما مالک یک شهر کوچک می‌شوید و برای آن باید کالاهایی را تولید کنید. سپس، با فروش این کالاها، می‌توانید درآمدزایی داشته باشید. این بازی کاملاً رایگان است؛ البته شما با پرداخت هزینه، می‌توانید توکن‌های غیرقابل‌تعویضی را به دست بیاورید که در انجام مراحل بازی به شما کمک می‌کنند.


اسپایدر تنک (Spider Tank)

اسپایدر تنک (Spider Tank) دومین بازی در اکوسیستم گالا است. برخلاف تاون استار، این بازی توسط یک استودیوی بازی‌سازی هلندی، به نام «گیم‌دیا» (Gamedia) راه‌اندازی شد. در این بازی، گیمرها می‌توانند تانک‌های خود را بسازند و به نبرد با بازیکنان دیگر بروند. این بازی هم رایگان است؛ اما اگر تانک‌ها را به‌صورت NFT خریداری نکنید، تعداد تانک‌های شما بسیار اندک خواهد بود.


میراندوس (Mirandus)

میراندوس (Mirandus) یک بازی ماجراجویی و فانتزی است که گیمرها باید با هیولاها بجنگند و زمین‌های اختصاصی خود را بسازند. هدف از ایجاد این بازی، شبیه‌سازی یک ماجراجویی واقعی بوده است و کاربران می‌توانند در زمین‌هایشان، کسب درآمد داشته باشند. در میراندوس، شخصیت‌های مختلفی، به‌صورت NFT، وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را با ارز GALA خریداری کنید.


سوپریور (Superior)

بازی سوپریور (Superior) توسط شرکت Drifter توسعه یافته است و یک بازی تیراندازی سوم‌شخص محسوب می‌شود. در این بازی، ابرقهرمانانی پرورش یافته‌اند و جهان رو به تاریکی می‌رود؛ بنابراین، شما باید با آدم‌های شرور بجنگید و دنیا را نجات بدهید.


بازی مردگان متحرک (Walking Dead)

این بازی توسط AMC توسعه یافته و بازیکنان برای بقا، باید با تعداد نامحدودی زامبی مبارزه کنند. کاربران با در اختیار داشتن تعدادی NFT، می‌توانند در این بازی پیشرفت کنند. برای مثال، با داشتن تفنگ، شما می‌توانید زامبی‌ها را مورد هدف قرار دهید و زنده بمانید.


فروشگاه NFT گالا گیمز چگونه است؟

اکوسیستم گالا، یک بازار توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs Marketplace) را نیز ارائه کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از ارزهای دیجیتال مختلف، NFTها را در این بازار خرید و فروش کنند. به همین منظور، اکوسیستم گالا یک کیف پول اختصاصی را برای نگهداری از این توکن‌های غیرقابل‌تعویض ارائه کرده است. با خرید ارز دیجیتال گالا، شما می‌توانید انواع این ان‌‌اف‌تی‌ها را به دست بیاورید. همچنین، نگهداری از آن‌ها نیز نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.


بنیان‌گذاران گالا گیمز (Gala Games) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران گالا گیمز (Gala Games) چه افرادی هستند؟

شناخت بنیان‌گذاران این پروژه‌ی کریپتو، به شما کمک می‌کند که با ارزش گالا بیشتر آشنا شوید و برای خرید ارز دیجیتال GALA تصمیم درستی بگیرید. گالا گیمز در سال 2019، توسط «اریک شیرمایر» (Eric Schiermeyer) راه‌اندازی شد. شیرمایر یکی از بنیان‌گذاران Zynga نیز محسوب می‌شود. او در این مسیر، از کارشناسان و پژوهشگران با تجربه‌ی حوزه‌ی بلاک چین کمک گرفت. درحال‌حاضر، دو پلتفرم گالا گیمز و گالا فیلم، روی هم حدود 400 کارمند دارند که از نقاط مختلف جهان، با این شرکت همکاری می‌کنند.


چه چیزی گالا گیمز (Gala Games) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد گالا گیمز این پلتفرم را از سایر رقبا متمایز می‌کنند و روی قیمت ارز گالا نیز تأثیر می‌گذارند. مدیران این اکوسیستم از سال‌ها تجربه‌ی بازی‌های کامپیوتری استفاده کرده‌اند تا یک بازی مبتنی بر بلاک چین را با بهترین ویژگی‌ها طراحی کنند. آن‌ها بخش سرگرمی و بازی‌کردن را در اولویت خود قرار داده‌اند و می‌خواهند تجربه‌ای جذاب را برای گیمرها خلق کنند. متخصصان گالا گیمز از پیشرفته‌ترین جنبه‌های فناوری وب 3 (Web 3) استفاده می‌کنند تا امکانات زیر را به گیمرها ارائه دهند:


 • کسب درآمد

 • مالکیت دارایی

 • بازی‌کردن

علاوه‌بر آن، گالا گیمز می‌خواهد دسترسی به خدمات وب 3 را برای کاربران ساده کند. این امکانات عبارت‌اند از:


 • امکان خرید بسیاری از آیتم‌های گالا با کارت‌های اعتباری فراهم شده است.

 • کاربران با استفاده از دو کیف پول Coinbase و MetaMask می‌توانند به تراکنش‌های بلاک چین دسترسی داشته باشند.

 • گالا گیمز همکاری نزدیکی با پلتفرم «اوپن سی» (OpenSea) دارد تا ارائه‌ی توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) را ساده‌تر کند. کاربران می‌توانند از طریق این پلتفرم، انواع NFT را به‌صورت همتابه‌همتا معامله کنند.

 • کاربران می‌توانند از بازی‌های مختلف این اکوسیستم، ارزهای دیجیتال را جمع‌آوری کنند و یا حتی با خرید GALA، این ارز را به پلتفرم انتقال دهند.

 • اگرچه گالا گیمز بازی‌های اختصاصی خود را ارائه می‌دهد؛ اما با شرکت‌های بازی‌سازی دیگری نیز برای توسعه‌ی اکوسیستم همکاری دارد.

ارز دیجیتال گالا (GALA) چیست؟

ارز دیجیتال گالا (GALA) چیست؟

توکن بومی پلتفرم گالا گیمز، GALA نام دارد. امکان خرید و فروش ارز گالا در پلتفرم‌های مختلفی فراهم شده است. همچنین، شما می‌توانید این ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین اتریوم را از طریق بازی‌های مختلف به دست آورید. پس از خرید ارز گالا و یا کسب آن در بازی، می‌توانید از آن، برای خرید توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) و آیتم‌های مختلف درون بازی استفاده کنید.


به‌این‌ترتیب، 4 راه برای کسب گالا وجود دارد:


 • انجام مراحل بازی

 • دعوت از کاربران جدید به گالا گیمز

 • مشارکت در اعتبارسنجی و اجاره‌ی یک گره

 • خرید ارز دیجیتال گالا از صرافی

توکنومیک ارز دیجیتال گالا GALA

توکنومیک ارز دیجیتال گالا GALA

عرضه‌ی نهایی توکن‌های گالا (GALA) برابر با 50 میلیارد واحد خواهد بود. ازآنجایی‌که برای کاهش تورم، مقداری از این توکن‌ها سوزانده خواهند شد؛ در نهایت، کل واحدهای گالا به 37.9 میلیارد توکن خواهند رسید. علاوه‌بر آن، روزانه 17،123،286 واحد گالا عرضه می‌شوند که این تعداد در سال 2022، به 8،561،643 واحد کاهش پیدا کرد. عرضه‌ی روزانه نیز، به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شود:


 • 50 درصد به بازی‌ها

 • 50 درصد به کاربران گره‌های بنیان‌گذار

مزایا و معایب گالا گیمز (Gala Games) چیست؟

گالا گیمز (Gala Games) هنوز در حال توسعه است و طبیعتاً در کنار مزایای گسترده‌اش، معایبی نیز دارد. به‌خاطر همین، پیش از اینکه به خرید GALA اقدام کنید، باید با عواملی که روی قیمت ارز دیجیتال گالا اثر می‌گذارند، آشنا شوید.


مزایا و معایب گالا گیمز (Gala Games) چیست؟.

گالاورس (Galaverse) چیست؟

هر دو سال یکبار، گالا گیمز میزبان رویدادی به نام گالاورس (Galaverse) است. این رویداد، فراتر از یک همایش بوده و در آن‌، طرف‌داران گالا گیمز گردهم می‌آیند و تجربه‌های زیر را پشت‌سر می‌گذارند:


 • بازی

 • موسیقی زنده

 • اطلاعیه‌ها

 • انتشار بازی‌های جدید

و...


ارز دیجیتال گالا (GALA) را کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال گالا (GALA) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال گالا، پس از خرید GALA، به کیف پولی برای نگهداری از ارزهایتان نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای گالا، باید به مواردی مانند امنیت، کارمزدها و شبکه‌های انتقال توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌های این ارز را به شما معرفی می‌کنیم تا پس از خرید ارز دیجیتال گالا، بتوانید به‌راحتی از آن‌ها استفاده کنید:


 • Trust Wallet

 • MetaMask

 • Ledger

 • imToken

 • Torus

 • Coinbase

 • TokenPocket

 • کیف پول اخنصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر این موارد، پس از خرید ارز دیجیتال GALA، شما می‌توانید ارزهایتان را در کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو نگهداری کنید. کیف پول اکسبیتو امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی انتقال و نگهداری GALA را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال گالا (GALA) برای بازی گالا گیمز (GALA Games)

⚠️همان‌طور که گفتیم، شما با بازی‌کردن در گالا گیمز (Gala Games) می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. بااین‌حال، باید به این نکته توجه کنید که بدون خرید ارز دیجیتال گالا، انجام بازی‌ها دشوار است؛ چون‌که بسیاری از آیتم‌های درون بازی پولی هستند و شما تنها با دراختیار‌داشتن آن‌ها می‌توانید در بازی پیشرفت کنید و درآمد خوبی داشته باشید. در نتیجه، با خرید ارز گالا می‌توانید به آیتم‌ها و ابزارهای بیشتری دسترسی داشته باشید.

به همین منظور، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید GALA را با کمترین قیمت برای شما فراهم کرده است؛ بنابراین، شما می‌توانید با خرید ارز GALA از صرافی اکسبیتو، توکن‌هایتان را به گالا گیمز انتقال دهید و به آیتم‌های مختلف درون آن، دسترسی پیدا کنید.


خرید ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی اکسبیتو، با کمترین قیمت و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید GALA در صرافی اکسبیتو، باید مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌تان وارد شوید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت در صرافی اکسبیتو بسیار ساده و سریع است و دو مرحله دارد. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، به شما امکان خرید و فروش ارز دیجیتال گالا و سایر رمزارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌تان را برای واریز پول، ارائه دهید. (واریز پول در صرافی اکسبیتو، به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ریالی گالا باید مبلغ موردنظر را به صرافی اکسبیتو واریز کنید و برای خرید تتری GALA باید مقدار تتر مدنظرتان را به کیف پول خود در صرافی اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال گالا، مقدار GALA موردنظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود.


فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش GALA، معادل ریالی و یا تتری آن، به کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو منتقل شده و شما به‌سرعت می‌توانید وجه خود را برداشت کنید. برای فروش ارز GALA در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شوید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز پول، ارائه دهید.


4_ ارز دیجیتال گالا را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که از ارز GALA در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش ارز دیجیتال GALA را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش گالا، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول اختصاصی شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید وجه خود را به‌سرعت برداشت کنید.


تسویه حساب آنی گالا (GALA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب اکسبیتو، پس از فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور انجام می‌دهد و این تسویه حساب تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید تسویه حساب آنی اکسبیتو را تا سقف 50 میلیون تومان، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته انجام دهید.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال گالا (GALA) و سایر رمزارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.