فروش و خرید گالا | قیمت ارز GALA | تبدیل سریع gala

اکوسیستم گالا یک پلتفرم مبتنی بر شبکه‌های اتریوم و بایننس است که برای بازی کردن ایجاد شده است. این اکوسیستم برای بازی کردن، یکی از جالب‌ترین و هیجان‌انگیزترین اکوسیستم‌هاست. توکن‌های این اکوسیستم به نام ارز دیجیتال گالا معامله می‌شوند. اگر قصد خرید و فروش ارز دیجیتال گالا را دارید، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.


گالا چیست؟

Gala یک اکوسیستم بازی جدید مبتنی بر اتریوم است که توسط اریک شیرمایر و جان اسوالد ایجاد شده است. این پروژه یک راه منحصر به فرد برای بازی کردن و کسب جوایز ارائه می‌دهد. رمز بومی پروژه - ارز دیجیتال Gala - هنوز در مراحل اولیه خود است، اما در حال حاضر محبوبیت زیادی در بین گیمرها و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال به دست آورده است.

گالا چیست؟

برخلاف سایر ارزهای دیجیتال، گالا استخراج نمی‌شود. در عوض، با انجام بازی در اکوسیستم بازی‌های گالا، آن را به دست می‌آورید. این مدل بازی برای کسب درآمد است که در اینجا استفاده می‌شود: هر چه بیشتر بازی کنید، توکنٰهای Gala بیشتری کسب می‌کنید. مدیران بازی‌های گالا اظهار داشتند که ارز دیجیتال و سیستم بازی برای کسب درآمد آنها را قادر می‌سازد.


برای سودآور کردن بازی‌های رایگان و در عین حال کنترل بیشتر بازیکنان با دارایی‌های NFT درون بازی، گالا علاوه بر اینکه یک راه سرگرم کننده و آسان برای کسب ارز دیجیتال است، فرصتی برای سرمایه گذاری در آینده صنعت بازی نیز ارائه می دهد: بازیکنان می توانند در مورد تصمیمات کلیدی توسعه بازی رای دهند.


تولد گالا

گالا در سال 2020 راه اندازی شد و هدف آن تبدیل شدن به مقصد برتر بازی و سرگرمی بود. در همان سال، این شرکت پیشنهادات خود را گسترش داد تا شامل یک بازار آنلاین شود که در آن کاربران می‌توانند با استفاده از توکن‌های Gala، یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین، اقلام را خریداری کنند و بفروشند. توکن Gala برای خرید آیتم‌های درون بازی و باز کردن بخش‌های پولی در محیط بازی استفاده می‌شود. این شرکت قصد دارد به ایجاد پلتفرم و پیشنهادات خود در آینده ادامه دهد، با هدف نهایی تبدیل شدن به بزرگترین اکوسیستم سرگرمی غیرمتمرکز جهان.


تولد گالا

شبکه‌های حامی Gala

اکوسیستم گالا بر روی بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است و توکن های GALA بین کاربرانی که کنترل کاملی بر نحوه استفاده از آنها دارند، قابل انتقال هستند. از آنجایی که GALA مبتنی بر اتریوم است، به جای کوین، یک توکن است. ممکن است سوالاتی مانند "کوین بازی‌های GALA چیست؟" یا ارجاع به ارزش سکه گالا، قیمت سکه گالا یا حتی پیش بینی قیمت سکه گالا. همه اینها از نظر فنی نادرست است.


شبکه های حامی کالا

کاربران همچنین می‌توانند نودهایی را در GALA، Ether یا (Basic Attention Token (BAT بخرند و حق رای بگیرند که بازی‌های بعدی در پلتفرم منتشر شوند و همچنین به بازیکنان اجازه دهد نظر خود را در مورد تغییرات سیستم بیان کنند. این فرآیند همچنین به‌عنوان Founder’s Nodes در اکوسیستم بازی‌های گالا نیز شناخته می‌شود که توسط بیش از 16000 گره اجرا شده توسط بازیکن پشتیبانی می‌شود.


عملکرد گالا

Gala Games این هدف غیرمتمرکز را در نقشه راه خود نیز گنجانده است. می‌خواهد جامعه در توسعه بازی‌هایش نظری داشته باشد. این کار از طریق کاربرانی که Gala Nodes را اجرا می‌کنند انجام می‌شود، که در ازای ارزهای دیجیتال بومی، NFT‌های انحصاری و قدرت رای‌گیری از شبکه پشتیبانی می‌کنند. یک سیستم گره اثبات سه گانه متشکل از سه پروتکل اجماع مختلف وجود دارد که از شبکه Gala پشتیبانی می‌کند.


 • پروتکل Proof-of-Work نیروی کامپیوتری را که سیستم را اجرا می‌کند فراهم می‌کند. سیستم‌های سخت‌افزاری که این پروتکل را اجرا می‌کنند، Founder Nodes نامیده می‌شوند، زیرا آنها اولین حامیان شبکه Gala هستند.

 • Proof-of-Stake برای گره‌های پولی که بازی‌های خاصی را اجرا می‌کنند، از طریق اجاره قراردادهای هوشمند استفاده می‌شود.

 • Proof-of-Storage برای گره‌های رایگان استفاده می‌شود که اجازه می‌دهد بازی‌ها روی سیستم گره میزبانی شوند، زیرا قابلیت‌های ذخیره‌سازی را فراهم می‌کند. این اتکا به راه حل های ذخیره سازی متمرکز و میزبانی را از بین می‌برد.

دارندگان Node می‌توانند در مورد بازی هایی که باید به پلتفرم اضافه شوند رای دهند. به عنوان مثال، ماه گذشته گالا گیمز یک بازی ماجراجویی جدید به نام Betwixt را پیشنهاد کرد و تنها به Founder Nodes اجازه رای دادن به آن را داد.


بازی‌های گالا

Gala Games ماموریتی برای ساخت بازی‌های بلاک‌چینی دارد که بازیکنان واقعاً می‌خواهند بازی کنند. بازی‌هایی که از فناوری بلاک‌چین استفاده می‌کنند، چه کسب درآمد از طریق بازی (P2E) یا تجارت توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) باشد، در سال گذشته محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. اما Gala Games متوجه یک روند شده است – یعنی در بیشتر مواقع، تجربه گیم پلی در اولویت قرار نمی‌گیرد.


بازی گالا

این به وضوح یک اصل اساسی برای Gala Games است، زیرا وب سایت آن می گوید: «ما معتقدیم که بلاک چین باید در بازی‌های ما نامرئی باشد. ما از مکانیک‌های ساده بازی استفاده می‌کنیم که همه بازیکنان می‌توانند از آن لذت ببرند، خواه خود را حرفه‌ای بلاک چین بدانند یا نه.»

یکی دیگر از اصول کلیدی تیم Gala Games واگذاری مالکیت به بازیکنان و یکی از اولین توسعه دهندگان غیرمتمرکز بازی است. یک اختلال بزرگ در حوزه بازی رخ می‌دهد، جایی که بازیکنان در حال پس گرفتن مالکیت هستند. در بازی‌های سنتی، بازیکنان می‌توانند هزاران ساعت و صدها دلار هزینه کنند بدون اینکه واقعاً چیزی داشته باشند. پیشرفت و سرمایه گذاری آنها را می توان با کلیک یک دکمه از آنها گرفت.


گالا گیمز در سال 2019 راه‌اندازی شد تا این را تغییر دهد. بنیانگذار اریک شیرمایر همچنین یکی از بنیانگذاران Zynga، یک شرکت محبوب بازی‌های موبایل بود. Schiermeyer قبلاً آثار محبوبی مانند Mafia Wars و Farmville را راه اندازی کرده است. اما در جولای 2019 تصمیم گرفت یک شبکه بازی مبتنی بر بلاک چین ایجاد کند که به بازیکنان مالکیت بازی‌هایشان را می‌دهد.


از سفینه‌های فضایی گرفته تا مزرعه‌ها، Gala Games از NFT استفاده می‌کند تا به بازیکنان حق مالکیت آن‌ها را بدهد. این امر کنترل و مالکیت را به دست بازیکنان بازمی‌گرداند. در راستای ماموریت غیرمتمرکز خود، Gala Games بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود، به این معنی که تیم نمی تواند چیزی را از چشم بازیکنان دور کند.


مزایا و معایب ارز دیجیتال Gala

ارز دیجیتال گالا، به عنوان یکی از جدیدترین و جالب‌ترین کوین‌ها مزایا و معایب بسیاری دارد که در ادامه به این مزایا و معایب خواهیم پرداخت و قضاوت برای خریداری یا سرمایه‌گذاری روی آن با خود شماست.


مزایا معایب گالا

مزایای گالا

این ارز دیجیتال مزایای بسیار زیادی دارد و به همین دلیل افراد بسیار زیادی برای خرید و سرمایه‌گذاری روی آن اقدام کرده اند. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


 • بنیانگذاران با تجربه
 • بازخورد مثبت در رسانه های اجتماعی
 • فعالیت از سال 2019
 • راهکارهای واقعی در جهانی مجازی
 • شت کوین نیست

معایب گالا

این ارز دیجیتال در کنار مزایای زیادش، معایبی هم دارد که باعث می‌شود سرمایه‌گذاری روی آن ریسک بالایی داشته باشد. برای مثال:

 • راه دور و درازی در پیش دارد.
 • رقبای سرسختی خواهد داشت.
 • بازدهی نامشخص در دراز مدت

آیا گالا یک سرمایه‌گذاری خوب است؟

دلایل مختلفی وجود دارد که گالا ممکن است یک سرمایه گذاری خوب باشد. اول، توکن هنوز نسبتا جدید است، بنابراین پتانسیل افزایش قیمت وجود دارد. دوم، شرکت پشتیبان Gala در هر دو صنعت بازی و بلاک چین با تجربه است. این به آنها دیدگاه منحصر به فردی در مورد نحوه استفاده از فناوری بلاک چین برای ایجاد یک تجربه کارآمدتر و کاربر پسند می‌دهد. ثالثاً، گالا قبلاً با برخی از نام‌های مهم در صنعت بازی شریک شده است که به آن یک پا را در رقابت می‌دهد. در نهایت، روندهایی مانند افزایش محبوبیت NFT ها و بازی‌های کریپتو نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای این نوع ارز وجود دارد.


سرمایه گذاری روی گالا

آن‌چه همچنین مهم است این است که توکن گالا دارای عرضه محدود 50 میلیارد توکن است که آن را به سرمایه گذاری خوبی تبدیل می‌کند: پتانسیل افزایش ارزش توکن با افزایش تقاضا وجود دارد. در حال حاضر بیش از 1.3 میلیون بازیکن بازی Gala وجود دارد و جامعه در حال گسترش است. تیم گالا به طور مداوم در حال بهبود اکوسیستم بازی‌های گالا و افزایش تعداد بازی‌های گالا در دسترس است، که باعث می‌شود توکن گالا سرمایه‌گذاری بلندمدتی عالی با فضایی برای رشد قیمت به نظر برسد.


آینده‌ی گالا

با توجه به پیشینه چشمگیر سازندگان Gala در توسعه و ترویج بازی‌های موبایل و همچنین فرمت مفید P2E (بازی برای کسب درآمد) Gala، می‌توان با احتمال زیاد گفت که این پروژه آینده درخشانی دارد. خود بنیانگذاران پروژه نظرات خود را در مورد برنامه خود برای تصدی این پروژه به اشتراک گذاشتند.


کل بازار بازی، نه فقط بخش مبتنی بر بلاک چین منتظر شروع فعالیت گالاست. با بازی‌های بسیار محبوبی مانند Town Star، Mirandus، Spider Tanks، و Echoes of Empire که در راه هستند، Gala قطعاً اینجاست که بماند.


خرید ارز دیجیتال گالا

ارز دیجیتال گالا یکی از پروژه‌هایی است که در زمینه بازی فعالیت می‌کند. این ارز دیجیتال برای بسیاری از افراد به عنوان علاقه‌مندان به گیم و یا بازی‌های دیجیتال یک علاقه شخصی است. درحالیکه برای سرمایه‌گذاران، این ارز یک تصمیم سرمایه‌گذاری مهم است. به همین دلیل افراد زیادی در بازار ارزهای دیجیتال به سوی این ارز دیجیتال گرایش دارند و قصد خرید و فروش گالا یا معامله‌ی ارز دیجیتال گالا را دارند. اگر شما هم به این ارز دیجیتال و آینده آن علاقه دارید، همین الان خرید کنید.