فروش و خرید اتریوم (ETH)

اتریوم ارز دیجیتال نسل دوم می‌باشد که یک شبکه غیرمتمرکز و مستقل است که توسط هیچ فرد، نهاد و سازمانی ساخته و تولید نشده است. بلاکچین اتریوم برای اجرای کدهای برنامه نویسی و برنامه های غیرمتمرکز طراحی و تولید شده است و همانند بیت کوین یک بلاکچین عمومی توزیع شده است. به عبارتی دیگر باید از خود بپرسید اتریوم و بیت کوین مشابه هم هستند؟ پاسخ این سؤال هم بله است و هم خیر زیرا اتریوم کاربرد های متفاوتی از بیت کوین دارد و از سوی دیگر مشابه بیت کوین یک ارز دیجیتال است. این ارز دیجیتال توسط فردی به نام ویتالیک بوترین که جوانی ۲۳ ساله روسی می‌باشد، وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد.


اتریوم در واقع فرآیند تولید برنامه های بلاکچینی را ساده‌تر کرده و سرعت ایجاد آنها را بالاتر برده است. به عبارتی ساده‌تر به جای آنکه برای هر برنامه یک بلاکچین تهیه کنند می‌تواند از این بلاکچین برای اجرای برنامه های مختلف استفاده نمایند. از مزایای ارز دیجیتال اتریوم می‌توان به غیر متمرکز بودن، دارا بودن فضای بلاکچینی اختصاصی، تغییر ناپذیری، امنیت بالا، حفظ حریم خصوصی و نفوذ ناپذیری اشاره کرد. مزایای اصلی این ارز دیجیتال،‌ شبکه غیر متمرکز است که توسط رمزنگار ایجاد شده و از نرم افزارها در برابر حملات سایبری حفاظت می‌کند. برای مشاهده نمودار اتریوم و مقایسه قیمت اتریوم لحظه‌ای با ماه‌های اخیر بر روی لینک کلیک نمایید تا نمودار اتریوم را مشاهده نمایید.


اتریوم (ETH) چیست؟

اتریوم یکی از جذابترین پروژه های دنیای رمزارز از لحاظ فنی می‌باشد. اتریوم یا ایتریوم یک شبکه بلاکچینی غیر متمرکز می‌باشد که به طور رسمی در سال 2015 توسط ویتالیک بوترین یک پژوهشگر حوزه رمزارز و برنامه نویس ارائه شد. وب سایت رسمی اتریوم این پروژه را بدین صورت تعریف کرده است که این شبکه یک بستر غیر متمرکز می‌باشد که وابسته به هیچ فردی نیست و احتمال از کار افتادگی؛ سانسور یا تقلب در آن وجود ندارد. ارز دیجیتال شبکه اتریوم که با نماد ETH نمایش داده می‌شود اتر نام دارد و عموما در بین کاربران ارز های دیجیتال به این رمزارز نیز اتریوم گفته می‌شود.

اتریوم چیست


در حال حاضر پس از ارز بیت کوین اتر به عنوان دومین رمز ارز محبوب در بین کاربران رمز ارز جایگاه دارد و در تمامی صرافی‌های اتریوم مطرح پشتیبانی می‌شود. اتریوم امکانات قابل گسترده تری نسبت به بیت کوین دارد به همین دلیل است که کاربران از آن استقبال کرده اند و روند رشد قیمت اتریوم ارز دیجیتال، ادامه دار می‌باشد.


قیمت روز اتریوم، قیمت لحظه‌ای اتریوم

اتریوم ارز دیجیتال می‌باشد که همانطور در مطالب بالاتر ذکر شد یک رمز ارز است که برای خرید و فروش اتریوم باید از طریق ریال و یا دلار یا همان تتر اقدام نمایید. قیمت روز اتریوم استیبل نیست و نوسانات زیادی دارد و در رده دوم بهترین ارزهای دیجیتال در صرافی اتریوم قرار دارد. ارزش بازار این کوین در زمان درج مقاله 300,943,473,619$ و قیمت هر اتریوم 2,528.70$ می‌باشد. برای آگاهی از قیمت آنلاین اتریوم در هر لحظه می‌توانید از طریق بهترین صرافی ارز دیجیتال یعنی اکسبیتو اقدام نماید. برای دیدن قیمت لحظه ای اتریوم بر روی لینک کلیک کنید.


خرید اتریوم

خرید اتریوم از بهترین صرافی اتریوم آنلاین این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد که از نوسانات قیمتی آن سود بدست بیاورند. پس کاربران می‌توانند با خرید ارز اتریوم به کسب درآمد اقدام نمایند. برای خرید و فروش اتریوم به صورت ۲۴ ساعته می‌توانید از بازار معاملاتی اکسبیتو استفاده نمایید. به منظور خرید با ریال ابتدا می‌بایست کیف پول ریالی خود را افزایش موجودی دهید و سپس نسبت به تبدیل دارایی خود به اتریوم در سایت و اپلیکیشن اکسبیتو اقدام نمایید.

خرید اتریوم


فروش اتریوم

فروش اتریوم در اکسبیتو به صورت معاملات مستقیم با کاربران قابل انجام است. شما در هر ساعت از شبانه روز این امکان را خواهید داشت با استفاده از پلتفرم معاملاتی اکسبیتو به خرید و فروش اتریوم های خود اقدام نمایید. ضمنا امکان انتقال و نگه داری اتریوم در کیف پول امن اکسبیتو فراهم می‌باشد. برای فروش اتریوم ابتدا می‌بایست کیف پول خود را شارژ نمایید یعنی ارز اتریوم های خود را به آن واریز نمایید و سپس نسبت به فروش اتریوم اقدام فرمایید.


خرید و فروش اتریوم در اکسبیتو

برای خرید و فروش اتریوم در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو می‌بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره‌مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد. همین حالا با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی با اطمینان کامل و کارمد بسیار کم خرید ارز دیجیتال انجام دهید.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می‌توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید ارز اتریوم از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

خرید ارز اتریوم از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می‌باشد که می‌توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد خرید اتریوم در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر می‌شود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می‌باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می‌باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می‌شوید.