خرید ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو | فروش Unifi Protocol DAO | قیمت UNFI

شبکه بلاک چین (Blockchain) با ارائه اولین ارز دیجیتال (بیت کوین) در سال‌های 2008 و 2009، بیشتر به‌عنوان یک فناوری مالی و اقتصادی شناخته شد. اگرچه بلاک چین می‌تواند در هر زمینه و صنعتی به کار گرفته شود، اما فعالیت‌های مالی مبتنی بر این فناوری بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند؛ به‌طوری‌ که پیشرفت‌های فناوری بلاک چین، منجر به ایجاد حوزه‌ای جدید و جذاب به‌نام دیفای (DeFi) شد که مبتنی بر امور مالی غیرمتمرکز است. پروژه‌های بسیاری هستند که در زمینه دیفای فعالیت می‌کنند که یکی از جذاب‌ترین آن‌ها با عنوان پروژه یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) شناخته می‌شود. رمز ارز یونیفای پروتکل دائو با نماد «UNFI» در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب، ضمن بررسی ماهیت و نحوه کارکرد رمز ارز یونیفای پروتکل دائو، نحوه خرید یونیفای پروتکل دائو و عوامل مؤثر بر قیمت یونیفای پروتکل دائو را بررسی خواهیم کرد.


قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو UNFI

قیمت ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو UNFI

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) برای اولین‌بار در تاریخ 20 نوامبر 2020 با نرخ 3.9202 دلار در بازار کریپتو ارائه شد و 9 روز بعد به قیمت 4.9510 دلار رسید و در 9 سپتامبر 2020 توانست مرز 10دلار را رد کند. یونیفای بین قیمت‌های 4 تا 10 دلار در نوسان بود تا اینکه در 10 فوریه 2021 توانست مرز 20 دلار را طی کرده و یک روند صعودی شارپ را آغاز کند؛ به‌طوری‌ که یونیفای موفق شد بالاترین قیمت تاریخی خود را در 1 مارس 2021 با نرخ 43.91 دلار به ثبت برساند؛ اما مدتی از پس از آن به زیر 10 دلار سقوط کرد.


یونیفای کمترین قیمت تاریخی خود را در 12 می 2022 با نرخ 1.3436 دلار به نمایش گذاشته و پس از آن بیشتر بین 3 تا 7 دلار در نوسان بود. رمز ارز یونیفای پروتکل دائو (UNFI) درحال‌حاضر (ژانویه 2024) با نرخ حدود 6 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، گیت (Gate.io)، کوین بیس (Coinbase)، پایونکس (Pionex)،‌ بینگ ایکس (BingX)، کوکوین (KuCoin)، فیمیکس (Phemex) و بیت گت (Bitget) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید رمز ارز یونیفای پروتکل دائو را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند. در همین راستا، رمز ارز یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی آنلاین اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


1_ خرید و فروش محدود


2_ خرید و فروش فوری


3_ سواپ


یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چیست؟

یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چیست؟

یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) یک رویکرد مالی غیرمتمرکز (DeFi) محسوب می‌شود که به‌صورت یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) راه‌اندازی شده است. این پروتکل از قراردادهای هوشمند غیرمتمرکز و چندزنجیره‌ای استفاده می‌کند تا فرصت‌های جدیدی را به حوزه دیفای ارائه دهد. در وصف بیشتر ماهیت پروژه یونیفای پروتکل دائو می‌توان گفت:


1_ یونیفای پروتکل دائو، گروهی از قراردادهای هوشمند چند زنجیره‌ای (Multichain)، غیرمتمرکز (Decentralized) و غیرقابل کنترل (Non-custodial) است که هدف رشد و ارتقای حوزه دیفای را دنبال می‌کند.


2_ یونیفای پروتکل دائو خدمات گسترده‌ای از بلاک چین را به توسعه‌دهندگان جدید بلاک چین ارائه می‌دهد. یونیفای همچنین محصولات دیفای مبتنی بر اتریوم را به بازارهای روبه‌رشد دیفای در بلاک چین‌های مختلف متصل می‌کند.


3_ اگرچه شبکه یونیفای با چندین بلاک چین تعامل دارد، اما مانند بسیاری از پروژه‌های لایه 2 دیفای در شبکه اتریوم میزبانی می‌شود.


4_ یونیفای پروتکل دائو امیدوار است با اتصال بازارهای دیفای، به تجارت زنجیره‌ای ساده و کم‌هزینه دست یابد.


5_ شبکه یونیفای با استفاده از مکانیزم اثبات سهام نیابتی (DPoS) ایمن شده است؛ یعنی کاربران می‌توانند با اشتراک‌گذاری توکن‌های بومی این شبکه، به گره‌های اعتبارسنجی بپیوندند و پاداش بگیرند.


6_ یونیفای پروتکل دائو دارای یک سیستم چند توکنی است که توکن‌های پاداش آپ (UP) و توکن حاکمیت و سهام یونیفای (UNFI) را شامل می‌شود. این دو توکن، ستون فقرات یونیفای پروتکل دائو هستند که این پلتفرم را فعال نگه‌ می‌دارند.


یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چگونه کار می‌کند؟

یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چگونه کار می‌کند؟

یونیفای پروتکل دائو، پلی برای اتصال اقتصاد موجود محصولات دیفای مبتنی بر اتریوم به بازارهای روبه‌رشد دیفای در سایر بلاک چین‌ها است. این پلتفرم دارای محصولات و سرویس‌های متعددی بوده که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:


پل میان‌زنجیره‌ای یوبریج (uBridge)

یکی از اجزای اصلی یونیفای، پروتکل زنجیره‌ای متقابل آن است که با عنوان یوبریج (uBridge) شناخته می‌شود. یوبریج وظیفه انتقال توکن‌های متصل‌شده از یک پروتکل به پروتکل دیگر را بر عهده دارد. کاربران می‌توانند از طریق یوبریج دارایی‌ها را به هر بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) منتقل کنند. شیوه عملکرد و ویژگی‌های این سرویس به قرار زیر هستند:


  • یوبریج تقریباً روی هر بلاک چین متصل به پروتکل یونیفای مستقر است. هنگامی‌ که تراکنش‌ها در زنجیره مبدأ آغاز می‌شوند، یوبریج در زنجیره مقصد واکنش نشان داده و صحت تراکنش را قبل از تکمیل به‌صورت رمزنگاری تأیید می‌کند.

  • اولین نسخه یوبریج به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های UNIFI را بین شبکه‌های موجود انتقال دهند (با نقدینگی که در ابتدا توسط UNIFI در دسترس است). در نسخه بعدی یوبریج، یونیفای می‌تواند دیگر توکن‌های با استاندارد «ERC-20» را نیز بین پروتکل‌ها منتقل کند.

عملکرد یوبریج متفاوت از روش متداول پل زدن زنجیره‌ای متقابل در سایر پروژه‌ها است که ارائه توکن‌های پیچیده، ضرب کردن و سوزاندن را شامل می‌شوند؛ یونیفای در عوض، بر روی استقرار وجوه از استخرهای نقدینگی بنا به درخواست کاربر تمرکز کرده است. این روش اگرچه بهتر از سایر زنجیره‌های متقابل عمل می‌کند، اما ضعف‌هایی هم دارد؛ به‌طوری‌ که هزینه‌های گس (Gas) معمولی که کاربران باید برای تمام تراکنش‌های زنجیره‌ای پرداخت کنند را بالا می‌برد. همچنین، حساب‌های پل زدن به‌دلیل جریان زیاد دارایی‌ها در یک مکان، اهداف بزرگی برای هکرها هستند.


صرافی غیرمتمرکز یوترید (uTrade)

یوترید به‌عنوان یک دکس (Dex) یکی از ویژگی‌های پیشرو در سیستم یونیفای است که مانند سایر صرافی‌های غیرمتمرکز از روش بازارساز خودکار (AMM) استفاده می‌کند. یوترید در سال 2022 فعال شده و از طریق آن می‌توان مبادلات زنجیره‌ای انجام داد. علاوه‌بر این، برای اجرای روان یوترید از استخرهای نقدینگی استفاده می‌شود و ارائه‌دهندگان نقدینگی برای حمایت از آن‌ها پاداش می‌گیرند. یوترید از گروهی از قراردادهای هوشمند به نام یوپیر (uPair) تشکیل شده است. چندین معامله توکن را می‌توان در یک یوپیر انجام داد که به کاربر اجازه می‌دهد نقدینگی در یوپیرها را با ترکیب نامحدودی از توکن‌ها معامله یا سرمایه‌گذاری کند. با راه‌اندازی نسخه‌ی دوم یوترید، کاربران می‌توانند بیش از 400 جفت‌ارز مختلف را مورد معامله قرار دهند.


پلتفرم وام‌دهی یولند (uLend)

پلتفرم وام‌دهی یولند (uLend)

یولند، یک پروتکل وام‌دهی مستقر در پلتفرم یونیفای است که از طریق قراردادهای هوشمند در بلاک چین یونیفای ایجاد می‌شود. این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا در وام دادن و وام گرفتن توکن‌های UNFI شرکت کنند. این سرویس به‌صورت همتابه‌همتا (P2P) و کاملاً غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. با توجه به اینکه وام دادن یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین فعالیت‌های دیفای است، فعال کردن یولند یک مزیت بزرگ برای پروژه یونیفای محسوب می‌شود. برنامه‌های وام‌دهی در uLend می‌توانند از طیف وسیعی از توکن‌ها به‌عنوان وثیقه استفاده کنند.


یونیفای استیکنیگ و فارمینگ (UNFI Staking and Farming)

پروتکل یونیفای با توجه به اینکه دارای یک نوع الگوریتم اجماع مبتنی بر سهام (PoS) است، می‌توان توکن‌های آن را استیک کرد. یونیفای به کاربران این امکان را می‌دهد با سهام‌گذاری در شبکه پاداش بگیرند. نکته جالب این است که 100 درصد از جوایز گره به‌دست‌آمده در یونیفای با جامعه سهامداران به اشتراک گذاشته می‌شوند. کاربرانی که توکن Unifi را به اشتراک می‌گذارند، توکن «vUNIFI» که یک توکن ERC-20 غیرقابل انتقال است را دریافت می‌کنند. توکن vUNIFI به‌عنوان رسیدی عمل می‌کند که نشان می‌دهد کاربر مقداری توکن UNIFI را به اشتراک گذاشته و در هر زمان برای توکن اصلی UNIF قابل بازخرید است. فارمینگ یا مزارع داده نیز در پروتکل یونیفای پشتیبانی می‌شوند.


مجموعه NFT یونیفای (Unifi NFT Anniversary Collection)

مجموعه NFT یونیفای به‌منظور قدردانی از جامعه این پروتکل برای شرکت در فعالیت‌ها ایجاد شد؛ این مجموعه برای اعضای جامعه که UNIFI خود را استیکینگ کرده‌اند، به بازار آمد. در مجموع فقط 750 عدد ساخته شده که هر NFT دارای ویژگی‌های فوق العاده نادر و خاصی است. برخی از آن‌ها کمیاب‌تر از سایرین هستند و تعدادی از آن‌ها لوازم جانبی دارند. برخی از ویژگی‌های کمیاب شامل تی‌شرت‌های زرد، کفش‌های الماسی یا لوازم جانبی کمیاب مانند عینک، تکه‌های چشمی یا جعبه‌های پیتزا هستند. این NFTها در دسترس کاربرانی قرار می‌گیرند که نقش فعالی در اداره پروتکل یونیفای داشته‌اند.


توکن آپ (UP Token)

توکن آپ (UP Token)

توکن آپ (UP) یکی از توکن‌های بومی یونیفای پروتکل دائو است که بین ارائه‌دهندگان نقدینگی در صرافی غیرمتمرکز یوترید توزیع می‌شود؛ این توکن براساس خواسته‌های کاربر سوزانده و ساخته شده و با فعالیت‌های تراکنشی در کل سیستم یونیفای پروتکل دائو متناسب است. توکن UP عرضه نامحدودی دارد. سیستم پاداش و درآمد منحصربه‌فرد یونیفای، انگیزه‌ای قوی برای کاربران ایجاد می‌کند تا UP را نگه‌ دارند؛ چراکه این توکن تا زمانی‌ که نگه‌ داشته شود، به کسب سهمی از کارمزدها و سایر درآمدهای تولیدشده توسط یونیفای ادامه می‌دهد.


توکن یونیفای (UNFI Token)

توکن یونیفای (UNFI) یکی دیگر از توکن‌های پلتفرم یونیفای پروتکل دائو است که نشانه حاکمیت و سهام‌داری آن محسوب می‌شود. دارندگان این توکن با واگذاری مبلغ سهام خود به نماینده شورای جامعه (CCR) در مدیریت پلتفرم حق رأی دارند (هر CCR متعلق به شورای یونیفای نمایندگان بوده و هیئت حاکمیتی اولیه که از نمایندگان تعیین‌شده شورا تشکیل شده است). صاحبان توکن‌های UNFI می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب پاداش از پروتکل به اشتراک بگذارند؛ این پاداش‌ها درآمد حاصل از فعالیت‌های تراکنش در سایر پلتفرم‌های دیفای در سیستم یونیفای هستند.


داربی (DARBi)

داربی یکی دیگر از محصولات پلتفرم یونیفای است که یک راه‌حل آربیتراژ غیرمتمرکز برای مشارکت نهادهای خصوصی در دیفای را اعلام می‌کند. داربی به شرکت‌کنندگان DeFi یک استراتژی پایدار و بی‌طرف از بازار را برای بازدهی قابل پیش‌بینی و قابل اعتماد ارائه داده و درعین‌حال خطر از دست دادن دارایی ناشی از نوسانات بازار را کاهش می‌دهد. کاربران می‌توانند با استفاده از استخرهای نقدینگی داربی، کنترل انحصاری موقعیت‌های آربیتراژ خود در استخرهای عمومی را حفظ کنند.


بنیان‌گذاران یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) چه افرادی هستند؟

ایده یونیفای برای اولین‌بار در آوریل 2018 مطرح گردید؛ در همان زمان، سازمان ساسمی سید (SesameSeed) راه‌اندازی شد؛ اما یونیفای پروتکل دائو در نهایت در سال 2020 به‌صورت رسمی مورد انتشار قرار گرفت. افرادی که یونیفای پروتکل دائو و سازمان ساسمی سید را پایه‌گذاری کردند، عبارتند از:


1_ جولیون برابون (Juliun Brabon): جولیون برابون مدیر اجرایی و یکی از بنیان‌گذاران اصلی یونیفای پروتکل دائو است که از سال 2014 در این فضا کار می‌کند. وی در تأسیس DAO و برنامه‌های کاربردی بسیاری فعالیت داشته است.


2_ وی یانگ کرک (Wei Yang Kirk): کرک فارغ‌التحصیل رشته علوم کامپیوتر بوده و درحال‌حاضر به‌عنوان توسعه‌دهنده‌ی قراردادهای هوشمند در یونیفای فعالیت می‌کند. وی یکی از بنیان‌گذاران یونیفای پروتکل دائو محسوب می‌شود.


3_ دانیل بلانکو (Daniel Blanco): دانیل بلانکو توسعه‌دهنده اصلی یونیفای پروتکل دائو است. وی پیشینه قوی در فناوری اطلاعات دارد و برای شرکت‌هایی چون «Transparent CDN» و «Seedtag» کار کرده است. وی در اکتبر 2020 به‌صورت تمام‌وقت به یونیفای پروتکل دائو پیوست.


چه چیزی یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

یونیفای پروتکل دائو زنجیره‌های متعدد را به یک بازار واحد و عظیم دیفای متصل می‌کند. توانایی دسترسی معامله‌گران به فعالیت زنجیره‌ای ساده، سریع و کارآمد، بزرگترین نقطه قوت پروژه یونیفای بوده و چیزی است که آن را واقعاً منحصربه‌فرد می‌کند. از دیگر دلایل تمایز و برتری یونیفای پروتکل دائو می‌توان موارد زیر را نام برد:


1_ پروتکل یونیفای از طریق جاه‌طلبی‌های زنجیره‌ای متقابل خود در میان جمعیت رو به رشد پروژه‌های DeFi متمایز است. قراردادهای هوشمند این شبکه در چندین شبکه سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) مانند زنجیره بایننس (BNB) و آوالانچ (Avalanche) مستقر هستند.


2_ دارندگان توکن UNFI نقدینگی بالا و جوایزی به دست می‌آورند که به‌عنوان مشوقی برای اعضای جامعه عمل می‌کنند. توکن UP قلب تپنده این شبکه پیچیده DeFi محسوب می‌شود که متناسب با میزان فعالیت اقتصادی در شبکه‌های زنجیره‌ای Unifi ایجاد شده و مشوق‌هایی را برای کاربران شرکت‌کننده در تمام زمینه‌های پروتکل Unifi فراهم می‌کند.


3_ یونیفای پروتکل دائو دارای محصولات متنوعی از جمله سیستم مدیریت آربیتراژ برای شرکت‌های خصوصی، پل میان‌زنجیره‌ای برای ارتباط بین شبکه‌های مختلف، صرافی غیرمتمرکز، سیستم استیکینگ و فارمینگ و همچنین مجموعه NFT برای کاربران فعال خود است؛ این مجموعه محصولات سبب شده‌اند تا یونیفای به یک ترکیب منحصر‌به‌فرد در بین سایر پروژه‌های دیفای تبدیل شود.


ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) چیست؟

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) چیست؟

اگرچه یونیفای پروتکل دائو یک پلتفرم چند توکنی است، اما توکن UNFI آن در خارج از پلتفرم و در بازار کریپتو بیشتر مورد توجه قرار دارد و به‌عنوان توکن کاربردی و حاکمیتی شبکه شناخته می‌شود. کاربردهای این توکن عبارتند از:


1_ پرداخت: توکن UNFI نیز مانند هر توکن بومی دیگر، ابتدا برای پرداخت‌های یک شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد و کلیدی برای ورود به پلتفرم یونیفای پروتکل دائو محسوب می‌شود.


2_ حاکمیت: توکن UNFI یک توکن حاکمیتی است؛ یعنی کاربرانی که توکن UNFI را در یکی از بلاک چین‌های اتریوم (Ethereum)، زنجیره بایننس (BNB Chain)، پالیگان (Polygon)، فانتوم (Fantom)، آوالانچ (Avalanche) یا هارمونی (Harmony) نگهداری کنند، می‌توانند در نظرسنجی‌ها و تصمیمات حاکمیتی این پروژه مشارکت داشته باشند.


3_ استیکینگ: دارندگان توکن UNFI می‌توانند با سهام‌گذاری (استیک) توکن‌های خود، جوایز و بازده سالیانه دریافت کنند. درحال‌حاضر سهام‌گذاری UNFI تنها در شبکه بلاک چین اتریوم قابل انجام است؛ بااین‌حال یونیفای تلاش می‌کند تا بلاک‌ چین‌های دیگری را نیز به این پروژه اضافه کند. علاوه‌بر همه این موارد، دارندگان توکن UNFI می‌توانند با راه‌اندازی uTrade V2 به جفت ارزهای فوق‌العاده یونیفای دسترسی داشته باشند.


4_ مبادله: توکن UNFI خارج از پلتفرم یونیفای پروتکل دائو، در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود و تریدرها از نوسان قیمت این رمز ارز سود می‌گیرند. همین حالا می‌توانید برای مشاهده قیمت یونیفای پروتکل دائو و خرید یونیفای پروتکل دائو در اکسبیتو اقدام نمایید.


توکنومیک ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو UNFI

توکنومیک ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو UNFI

مجموعه کل توکن‌های UNFI برابر با 10 میلیون واحد است که از این تعداد حدود 5.3 میلیون واحد در گردش قرار دارند. توزیع توکن‌های UNFI به قرار زیر بوده است:


1_ حدود 51 درصد به استخر نقدینگی


2_ حدود 15 درصد به بنیان‌گذاران و توسعه‌دهندگان اصلی


3_ حدود 12 درصد به فروش خصوصی


4_ حدود 10.5 درصد به حمایت و پشتیبانی


5_ حدود 6.5 درصد به فروش بذر (Seed)


6_ حدود 4 درصد به استخراج از استخر


7_ حدود 1 درصد به زنجیره BNB بایننس (Binance)


مزایا و معایب یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) کدامند؟

تا به اینجا فقط به بررسی ویژگی‌ها و مزایای یونیفای پروتکل دائو پرداخته‌ایم؛ اما در جدول زیر می‌توان علاوه‌بر مزایا، معایب این پروژه را نیز مشاهده کرد:


مزایا و معایب یونیفای پروتکل دائو (Unifi Protocol DAO) کدامند؟

ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های یونیفای پروتکل دائو خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای UNFI، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید یونیفای پروتکل دائو از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


1_ لجر (Ledger)


2_ ترزور (Trezor)


3_ متامسک (MetaMask)


4_ مای اتر والت (MyEtherWallet)


5_ تراست والت (Trust Wallet)


6_اتمیک والت (Atomic Wallet)


7_ کوین بیس والت (Coinbase Wallet)


8_ کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید یونیفای پروتکل دائو از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال UNFI را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت یونیفای پروتکل دائو را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید یونیفای پروتکل دائو یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش یونیفای پروتکل دائو و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود قابل انجام است.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید یونیفای پروتکل دائو به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از سوی دیگر، برای خرید یونیفای پروتکل دائو به‌صورت قیمت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پولتان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو، مقدار UNFI مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری‌تان قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش یونیفای پروتکل دائو، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را پشت‌سر بگذارید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال یونیفای پروتکل دائو (UNFI) به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که UNFI را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش یونیفای پروتکل دائو در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش یونیفای پروتکل دائو، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش UNFI را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی یونیفای پروتکل دائو (UNFI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش یونیفای پروتکل دائو می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در طی مراحل خرید و فروش یونیفای پروتکل دائو یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.