خرید ارز دیجیتال ترشهولد | فروش Threshold | قیمت T

روزبه‌روز بر تعداد کاربران امور مالی غیرمتمرکز (Defi) اضافه می‌شود و افراد بیشتری از خدمات مبتنی بر فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند. بااین‌حال، یکی از مشکلات اساسی این حوزه، شفاف بودن اطلاعات کاربران است. ازآنجایی‌که شبکه‌های بلاک چین عمومی به‌صورت دفاتر کل توزیع‌شده راه‌اندازی می‌شوند، بسیاری از اطلاعات مهم کاربران در دسترس همگان قرار می‌گیرند. این مسئله می‌تواند به مانعی برای پذیرش گسترده‌ی امور مالی غیرمتمرکز تبدیل شود. ازاین‌رو، شبکه ترشهولد، ترش هولد یا ترشولد (Threshold) با توکن اختصاصی "T" راه‌‌اندازی شده است تا حفظ حریم خصوصی کاربران را در بلاک چین‌های عمومی امکان‌پذیر کند. این قابلیت ویژه‌ی ترشهولد باعث شده که بسیاری از افراد به خرید ارز T علاقه‌مند شوند. به‌خاطر همین، در این مقاله از اکسبیتو، به‌سراغ این پروژه رفته‌ایم تا ببینیم که ترش هولد چیست، چه عواملی روی قیمت ارز T اثر دارند و نحوه خرید و فروش ارز ترشهولد چگونه است.


قیمت ارز دیجیتال ترشهولد T

قیمت ارز دیجیتال ترشهولد T

با نگاهی به تاریخچه قیمت ارز دیجیتال ترشهولد (Threshold)، اولین قیمت ارز T را در ژانویه 2023، برابر با 0.049 دلار مشاهده می‌کنیم. جالب است که این نرخ، اوج تاریخی قیمت ترشولد نیز به حساب می‌آید. یک ماه بعد، قیمت ارز ترش هولد به 0.038 دلار می‌رسد. اگرچه، تا ماه مارس، قیمت توکن T، کمی جان گرفته و تا 0.042 دلار هم بالا می‌آید، اما نمی‌تواند در این محدوده باقی بماند و روند نزولی شدیدی را آغاز می‌کند. به‌این‌ترتیب، قیمت ارز ترشهولد را در ژوئن 2023، برابر با 0.023 دلار مشاهده می‌کنیم.


یک ماه بعد، قیمت ارز T موفق می‌شود که به‌اندازه 0.002 دلار افزایش پیدا کند؛ اما نمی‌تواند در این قیمت بماند و در ماه اوت، تا 0.014 دلار پایین می‌آید. این نرخ، کمترین قیمت تاریخی ارز ترش هولد است. پس از آن، قیمت ترشولد کمی افزایش پیدا می‌کند و در ماه نوامبر، شاهد نرخ 0.024 دلار هستیم.


خرید و فروش ارز دیجیتال ترشهولد (T) در ایران

ترشهولد (Threshold) یکی از پروژه‌های منحصربه‌فرد دنیای کریپتو است که بر روی ویژگی‌های تمرکززدایی، حفظ حریم خصوصی و ارتباط زنجیره‌ای تمرکز دارد. به‌خاطر همین، امکان خرید و فروش ارز T در صرافی‌های معتبری مانند بایننس ، کوکوین، اچ تی ایکس و او کی ایکس فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها، ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. حتی اگر شما با استفاده از ابزارهای تغییر آی‌پی در این صرافی‌ها ثبت‌نام کنید، باز هم در خطر ازدست‌دادن دارایی‌هایتان قرار خواهید گرفت. علاوه‌بر آن، امکان خرید ترشولد با ریال نیز در هیچ‌کدام از این صرافی‌های خارجی فراهم نشده است.


در نتیجه، برای خرید ارز ترش هولد به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش توکن T و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش ارز T در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما با 3 روش «خرید و فروش فوری»، «خرید و فروش محدود» و «سواپ» می‌توانید ارز دیجیتال ترش هولد را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


ترشهولد (Threshold) چیست؟

ترشهولد (Threshold) چیست؟

شبکه ترشولد، ترش هولد یا ترشهولد (Threshold)، در سال 2022، در اثر ادغام زنجیره‌ای بین دو شبکه NuCypher و Keep Network به‌وجود آمد. این شبکه قصد دارد که مالکیت افراد بر دارایی‌های رمزنگاری‌شده‌ی خود را تضمین کند. این دارایی‌ها می‌توانند شامل مواردی مانند کیف پول‌ها، ارزهای دیجیتال، داده‌های کاربران، اطلاعات موجود بر روی قراردادهای هوشمند، نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) باشند. علاوه‌بر آن، شبکه ترشولد می‌تواند در برابر هک‌ها و حملات مخرب حوزه‌ی بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز، از حریم خصوصی کاربران محافظت کند.


برای دستیابی به این اهداف، شبکه ترش هولد دو عنصر کلیدی را ترکیب می‌کند. این دو عنصر عبارت‌اند از:


 • ویژگی‌های Keep Network: عناصر ساختاری شبکه ترشولد با الهام از Keep Network ایجاد شده‌اند. این شبکه از کانتینرها (Containers) یا بسته‌های نرم‌افزاری برون‌زنجیره‌ای (Off-chain) برای رمزنگاری، ذخیره‌سازی و انتقال داده‌های خصوصی کاربران استفاده می‌کند. این کانتینرهای برون‌زنجیره‌ای با عنوان "KEEP" شناخته می‌شوند و بدون هیچ‌گونه خطری در زمینه حریم خصوصی کاربران، در اختیار توسعه‌دهندگان قراردادهای هوشمند و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز قرار دارند. پیش از ترشهولد، این فناوری با موفقیت در پُل tBTC مورد استفاده قرار گرفته بود. tBTC یکی از قابل اعتمادترین پل‌های حوزه دیفای است که ارز BTC را به شبکه اتریوم متصل می‌کند.

 • ویژگی‌های NuCypher: شبکه NuCypher ابزارهایی را برای حفظ حریم خصوصی ارائه می‌کرد که با استفاده از آن‌ها امکان مدیریت اطلاعات محرمانه و حساس فراهم می‌شد. این ابزارها می‌توانستند اطلاعات را بدون خطر افشا شدن، در سطح بالای KEEPها، پردازش و رمزنگاری کنند. علاوه‌بر آن، این شبکه می‌توانست مجوز دسترسی به اطلاعات حساس را صادر یا لغو کرده و از این داده‌ها به‌شکل مطلوبی محافظت کند. یکی دیگر از ویژگی‌های شبکه NuCypher ارائه‌ی ابزار رمزنگاری مجدد داده‌ها بود. این ابزار با عنوان NuCypher's Proxy شناخته می‌شد. همه‌ی این ویژگی‌ها به شبکه Threshold انتقال یافته‌اند.

ترشهولد (Threshold) چگونه کار می‌کند؟

ترشهولد (Threshold) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش ارز ترشهولد (Threshold) برویم، باید ببینیم که این پروژه چگونه کار می‌کند، تا با عوامل موثر بر قیمت ترشولد بیشتر آشنا شوید. علاوه‌بر مواردی که در بخش قبل گفتیم، یکی از اهداف مهم این شبکه، تمرکز بر تمرکززدایی و جامعه‌محور بودن است. این امر از طریق راه‌اندازی «سازمان خودمختار غیرمتمرکز ترشولد» (Threshold DAO) امکان‌پذیر می‌شود.


ترش هولد از یک «سیستم حاکمیتی سه‌‌گانه» (three-pronged system) استفاده می‌کند تا امکان رأی‌دهی غیرمتمرکز و دموکراتیک در این شبکه فراهم شود. هرکدام از اجزای این سیستم، می‌توانند دو دائوی دیگر را مورد پرسش قرار دهند تا عملکرد کل شبکه مانند «سیستم‌ کنترل و تعادل» (checks and balances system) در دولت‌های مرکزی، اداره شود.


برای اینکه با این پروژه بیشتر آشنا شوید، در ادامه سه دائوی Threshold را توضیح خواهیم داد.


استیکر دائو (Staker DAO)

این سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) قدرت اصلی تصمیم‌گیری در شبکه ترش هولد است. استیکر دائو از افرادی تشکیل شده که ارز T را در شبکه سهام‌گذاری کرده‌اند. این افراد گره‌های غیرمتمرکز شبکه را اجرا می‌کنند. ازاین‌طریق، تراکنش‌های جدید پردازش شده و شبکه در حالت اجرا نگه داشته می‌شود. برای عضویت در این دائو، افراد باید از قبل به خرید ارز ترشهولد اقدام کرده و سپس در شبکه سهام‌گذاری کنند. قدرت رأی هر فرد به میزان سهم او بستگی دارد.


توکن هولدر دائو (TokenHolderDAO)

اعضای این دائو، مدیریت خزانه‌داری، صدور توکن و اداره شبکه را بر عهده دارند. این فرایند از طریق رأی‌گیری غیرمتمرکز و تصمیم‌گیری جامعه‌محور انجام می‌شود. همچنین، برای اینکه استیکر دائو به شبکه پاسخگو باشد، توکن هولد دائو می‌تواند تصمیمات آن را وتو کند. در ضمن، همه‌ی اعضای توکن هولد دائو باید مقداری ارز T را در اختیار داشته باشند.


شورای منتخب و نمایندگان Keep Network و NuCypher

اعضای این شورا درباره‌ی جوایز استکینگ تصمیم‌ می‌گیرند تا دارندگان توکن ترشولد را به سهام‌گذاری در شبکه تشویق کنند. علاوه‌بر آن، شورای منتخب می‌تواند تصمیمات دو دائوی دیگر را وتو کرده و تمرکززدایی را در شبکه ترش هولد بالاتر ببرد.


بنیان‌گذاران ترشهولد (Threshold) چه افرادی هستند؟

آشنایی با بنیان‌گذاران ترشهولد به شما کمک می‌کند که با این پروژه بیشتر آشنا شوید و با شناخت بهتری به خرید ارز Threshold اقدام کنید. ترش هولد در سال 2020، توسط «مک لین ویلکیسون» (MacLane Wilkison) راه‌اندازی شد. او یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل NuCypher بوده است. علاوه‌بر آن، ویلکیسون به‌عنوان مهندس نرم‌افزار و مدیر سرمایه‌گذاری در شرکت خدمات مالی «مورگان استنلی» (Morgan Stanley) فعالیت کرده که این شرکت خدماتی در حوزه تأمین مالی شرکت‌های فناوری، رسانه و مخابرات ارائه می‌کرد. همچنین، او متخصص امنیت سیستم‌های اطلاعاتی (CISSP)، تحلیلگر مالی خبره (CFA) و مدیر ریسک مالی گواهی‌شده نیز به حساب می‌آید.


چه چیزی ترشهولد (Threshold) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی ترشهولد (Threshold) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد ترشولد این شبکه را از سایر رقبا متمایز می‌کنند و می‌توانند روی قیمت توکن T هم اثر بگذارند. یکی از ویژگی‌های اساسی ترشهولد این است که به پیشرفت‌های فعلی اکتفا نمی‌کند و مدام درحال توسعه خواهد بود. پس از یکپارچه‌سازی و ادغام کامل دو شبکه NuCypher و Keep Network، ترش هولد قصد دارد که جامعه‌محوری و ساختار سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز خود را بهبود ببخشد. این به‌روزرسانی شامل اتحادیه یکپارچه‌سازی (Integrations Guild)، انجمن بازاریابی (Marketing Guild)، گروه ضربت مدیریت خزانه‌داری (Treasury Management Task Force) و گروه ضربت ترشهولد یو اس دی (Threshold USD Task Force) خواهد بود.


علاوه‌بر آن، یکی از مهم‌ترین اهداف شبکه ترشولد، راه‌اندازی tBTC v2 است که نسخه‌ی جدید پُل tBTC به حساب می‌آید. این پل بلاک چینی می‌تواند امکان اتصال حداکثر 1 درصد از کوین‌های BTC را به شبکه اتریوم فراهم کند. ازاین‌طریق، ارز دیجیتال بیت کوین حضور پررنگ‌تری در نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) و برنامه‌های مبتنی بر دیفای خواهد داشت. اگر این هدف عملی شود، تحولی بزرگ در حوزه دیفای رخ خواهد داد و کاربران به‌راحتی می‌توانند از بزرگ‌ترین ارز دیجیتال در امور مالی غیرمتمرکز استفاده کنند.


ارز دیجیتال ترشهولد (T) چیست؟

توکن T ارز دیجیتال بومی شبکه ترشولد (Threshold) است. این ارز دیجیتال نه‌تنها یک توکن کاربردی (utility token) محسوب می‌شود، بلکه به‌عنوان یک توکن حاکمیتی (governance token)، در سازمان‌های خودمختار غیرمتمرکز ترش هولد عمل می‌کند. توسعه‌دهندگان این پروژه فرصت‌های مناسب گوناگونی را برای به‌دست‌آوردن ارز T در نظر گرفته‌اند. این فرصت‌ها عبارت‌اند از:


 • استیکینگ: شبکه ترشولد روش استیکینگ خود را Threshold Staking می‌نامد. در این روش، کاربرانی که از قبل به خرید توکن T اقدام کرده‌ باشند، می‌توانند ارزهای خود را در یک «حساب امانی» (escrow) قرار دهند. ازآنجایی‌که ترش هولد از مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) سود می‌برد، سپرده‌های کاربران برای تشکیل گره‌های اعتبارسنج شبکه استفاده می‌شود. این افراد بابت شرکت در اعتبارسنجی، پاداش دریافت خواهند کرد.

 • استخرهای نقدینگی: شبکه ترشهولد چندین استخر نقدینگی را ارائه کرده است. کاربران با خرید ارز T و قرار دادن آن در استخرهای نقدینگی، می‌توانند بازدهی سالانه دریافت کنند. دارایی‌های موجود در این استخرهای نقدینگی، تجارت اکوسیستم دیفای را تسهیل کرده و همچنین، می‌توانند به ایجاد بازارسازهای خودکار کمک کنند. حاکمیت: دارندگان ارز T می‌توانند در تصمیمات حاکمیتی ترش هولد مشارکت داشته باشند. این افراد باید عضو ترشهولد دائو شده و در نظرسنجی‌ها شرکت کنند.

توکنومیک ارز دیجیتال ترشهولد T

توکنومیک ارز دیجیتال ترشهولد T

ارز دیجیتال ترشولد (T) دارای عرضه کلی برابر با 10.5 میلیارد واحد است. درحال‌حاضر (4 نوامبر 2023)، حدود 9.3 میلیارد از توکن‌های ارز ترشولد در گردش بازار کریپتو قرار دارند. همچنین، ارزش بازار این ارز دیجیتال در حدود 216 میلیون دلار بوده و حجم معاملات روزانه آن برابر 34 میلیون دلار است.


علاوه‌بر آن، کل واحدهای ارز ترش هولد به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 45 درصد به NuCypher

 • 45 درصد به Keep Network

 • 10 درصد به Threshold DAO

مزایا و معایب ترشهولد (Threshold) کدامند؟

ترشولد نیز مانند اغلب پروژه‌های کریپتو، در کنار مزایایش، معایبی دارد. آشنایی با مزایا و معایب این پروژه، به شما کمک می‌کند که با شناخت کامل به خرید ارز ترشهولد اقدام کنید. به‌خاطر همین، در این بخش، مزایا و معایب این شبکه را توضیح خواهیم داد.


مزایا و معایب ترشهولد (Threshold) کدامند؟

ارزش ترشهولد (Threshold) از کجا ناشی می‌شود؟

اگرچه قیمت ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی، مانند اقتصاد جهانی، اخبار مختلف و شرایط کلی بازار کریپتو، بستگی دارد؛ اما شرایط فنی پروژه ترشولد هم نقشی مهم در تعیین قیمت ارز T خواهد داشت. ازآنجایی‌که ارز T، به‌طور هم‌زمان، توکن حاکمیتی و کاربردی پروژه است، کاربردهای مختلفی در شبکه ترش هولد دارد. همچنین، توسعه‌دهندگان پروژه روش‌های مختلفی را برای کسب توکن T در نظر گرفته‌اند. این مسئله نشان می‌دهد که با گسترش استفاده از شبکه ترشولد، تقاضا برای ارز T نیز زیادتر خواهد شد. این اتفاق می‌تواند روی قیمت توکن T هم تأثیر بگذارد.


ترشهولد (Threshold) چگونه ایمن می‌شود؟

ترشهولد (Threshold) چگونه ایمن می‌شود؟

ارز دیجیتال T امنیت خود را از شبکه ترش هولد می‌گیرد. این شبکه از مکانیزم اثبات سهام (PoS) برای تأمین امنیت خود استفاده می‌کند؛ بنابراین، گره‌های شبکه نقش اصلی را در حفظ امنیت آن بر عهده دارند. علاوه‌بر آن، ساختار سه‌گانه حاکمیتی ترشولد جلوی رفتار مخرب را می‌گیرد و اعضای هر سه سازمان خودمختار غیرمتمرکز می‌توانند بر تصمیم‌گیری‌های حیاتی شبکه نظارت داشته باشند.


ارز دیجیتال ترشهولد (T) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری روی ارز ترشهولد، پس از خرید توکن T، به کیف پولی برای ذخیره‌سازی ارزهای دیجیتال خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز T باید به مواردی مانند امنیت، شبکه‌های انتقال و قابلیت ادغام با نرم‌افزارهای دیگر توجه داشته باشید. به همین خاطر، در این بخش، بهترین کیف پول‌های مناسب برای ارز ترش هولد را به شما معرفی خواهیم کرد. این ولت‌ها عبارت‌اند از:


 • تراست ولت (Trust Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • لجر (Ledger)

 • آیم توکن (imToken)

 • توروس (Torus)

 • کوین بیس (Coinbase)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • آی توکن ولت (iToken Wallet)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نامبرده، پس از خرید ترشهولد، می‌توانید از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو، برای نگهداری از توکن‌هایتان استفاده کنید. کیف پول اختصاصی اکسبیتو امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه نقل‌و‌انتقال ارز T را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال ترشهولد (T) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال ترشهولد (T) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ترشهولد (T) در صرافی اکسبیتو بسیار ساده است و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید ارز ترشولد در صرافی اکسبیتو، باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری خود وارد شده و مراحل احراز هویت اکسبیتو را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو بسیار ساده بوده و با سرعت بالایی انجام می‌شود. این احراز هویت دارای 2 مرحله است. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، به شما امکان خرید و فروش ارز ترش هولد و سایر رمزارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. همچنین، برای اطلاع از این مراحل می‌توانید به بخش احراز هویت صرافی اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز T می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری اکسبیتو استفاده کنید. برای خرید ترش هولد با ریال باید مبلغ مورد نظرتان را به صرافی اکسبیتو واریز کرده و برای خرید توکن T با تتر باید مقدار تتر (USDT) مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و فروش ارز دیجیتال ترشولد، مقدار T مورد نظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا در صورت تمایل، می‌توانید ارزهای خود را به یک آدرس دیگر انتقال دهید.


فروش ارز دیجیتال ترشهولد (T) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال ترشهولد (T) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ترشهولد (T) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش ارز T، معادل ریالی و یا تتری آن، به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل شده و شما به‌سرعت می‌توانید وجه خود را از این صرافی برداشت کنید. برای فروش ترشولد در صرافی اکسبیتو، باید مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز پول ارائه دهید.


4_ ارز دیجیتال ترش هولد را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که ارز T در کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش ارز ترشهولد را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش ترشولد، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان) به کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا با ثبت درخواست تسویه حساب آنی، می‌توانید وجه خود را به‌سرعت برداشت کنید و یا اینکه تترهای خود را به آدرسی دیگر انتقال دهید.


تسویه حساب آنی ترشهولد (T) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ترشهولد (T) در صرافی اکسبیتو به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو از 14 بانک معتبر کشور برای واریز آنی پول استفاده می‌کند. تسویه حساب آنی اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد و تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب، شما به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته می‌توانید تسویه حساب آنی ارز ترش هولد را در اکسبیتو انجام داده و وجه خود را با سرعت بسیار بالایی برداشت کنید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش ترشهولد (T) و سایر ارزهای دیجیتال با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. علاوه‌بر آن، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته‌ پاسخگوی سوالات شما هستند.