فروش و خرید اکسی اینفینیتی (AXS)

ارز دیجیتال AXS در واقع ارز دیجیتال پلتفرم Axie Infinity Shard (اکسی اینفینیتی) است که مخفف آن را برای نام اختصاری ارز آن به کار برده اند. AXS توکن این پلتفرم است که به عنوان پاداش از طریق خزانه داری Axie Infinity تامین می‌گردد. اکسی یک بازی مبتنی بر NFT است که اکوسیستم آن بر روی بلاکچین اتریوم و استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده است.


اکسی اینفینیتی یا ارز AXS چیست؟

این پلتفرم دارای بازی است که کاربران آن می‌توانند با رای دهی و بازی کردن در این پلتفرم توکن AXS که از پلتفرم اکسی اینفینیتی به وجود آمده، دریافت کنند. بازی Axie Infinity مبتنی بر بلاکچین اتریوم است و اخیرا با بالاترین رکورد تاریخ در حجم معاملات NFT و بالاترین قیمت تاریخ برای توکن مدیریتی AXS مورد توجه قرار گرفت؛ که توانست یک رکورد بزرگ دیگر ثبت کند. این رکورد درباره فعالیت کاربران بر روی سایت اکسی است که بیش از یک میلیون کاربر فعال دارد.


توکن این پلتفرم یعنی توکن اکسی AXS در نوامبر ۲۰۲۰ معرفی و عرضه شد و جالب است بدانید کل عرضه این توکن 270 میلیون AXS است که برخی از آن ها برای فروش عمومی مورد استفاده قرار گرفته است، برخی دیگر به مشاوران Sky Mavis اختصاص داده شده است و تعدادی از آنها به بخش ویژگی‌های دریافتی در ازای بازی کردن، اختصاص یافته است.

Axie infinity

خرید ارز دیجیتال AXS (اکسی اینفینیتی)

همانطور که گفته شد اولین قدم برای خرید ارز دیجیتال اکسی در اکسبیتو ایجاد حساب کاربری است. گام بعدی افزایش اعتبار ریالی حساب کاربریتان است که از طریق واریز از درگاه امکان پذیر است. پس از شارژ ریالی کیف پول خرید اکسی اینفینیتی امکان پذیر می‌شود. کاربران اکسبیتو می‌توانند از دو جهت نسبت به خرید و فروش AXS اقدام نمایند. شما می‌توانید از قسمت بازارهای معاملاتی و همچنین از تبدیل سریع نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنید.


فروش ارز AXS یا اکسی اینفینیتی

فروش ارز اکسی در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو سریع، امن و ساده می باشد. در صورتیکه قصد فروش ارز اکسی اینفینیتی خود را دارید می‌توانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز به فروش اکسی اینفینیتی خود اقدام کنید. به منظور فروش اکسی اینفینیتی می‌بایست ابتدا ارزدیجیتال اکسی خود را به کیف پول AXS خود در اکسبیتو انتقال دهید و بعد از آن نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال اقدام کنید. در صورتیکه ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی را در کیف پول خود در اکسبیتو دارید نیاز به انتقال آن نیست و می‌توانید در لحظه نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال خود اقدام نمایید.


قیمت ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی

قیمت لحظه ای اکسی اینفینیتی و دیگر ارزهای دیجیتال را می توانید در قسمت مارکت، در بهترین صرافی ارز دیجیتال ایران یعنی اکسبیتو مشاهده نمایید. درج قیمت این ارز به طور لحظه ای امکان پذیر نمی باشد، زیرا رمز ارز اکسی دارای نوسان قیمتی است و قیمت ثابت و مشخصی در یک ساعت هم ندارد. اما برای کاربرانی که در لحظه نگارش مقاله، آن را مطالعه می کنند قیمت هر واحد توکن اکسی و ارزش بازار آن را درج می نماییم. ارزش کل بازار این توکن در این لحظه 3,611,309,686$ و قیمت هر واحد آن 59.29$ می باشد.


روش ساخت کیف پول رمز ارز اکسی

در زمانی که از صرافی آنلاین اکسبیتو استفاده می‌کنید نیاز به ساخت کیف پول جداگانه برای ارزهای دیجیتال خود ندارید. زیرا پلتفرم معتبر خرید و فروش ارز اکسی این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید کیف پول خود را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود داشته باشید و به راحتی انتقال رمز ارز و یا خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهید.


خرید اکسی اینفینیتی از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. تعداد صرافی ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی و دیگر رمزارزها، امروزه باعث شده است که انتخاب صرافی آنلاین ارزدیجیتال به سختی صورت پذیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما، استفاده از پلتفرم معاملاتی دانش بنیان اکسبیتو است که امنیت بسیار زیاد و کیف پول رایگان و کارمزد معاملاتی بسیار پایینی را برای کاربرانش فراهم کرده است.


توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.


خرید و فروش ارز دیجیتال اکسی در صرافی آنلاین اکسبیتو

برای خرید و فروش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بگذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)