خرید ارز دیجیتال برگر سیتیز | فروش BurgerCities | قیمت BURGER | اکسبیتو

فضای کریپتو مدام درحال تحول بوده و ازآنجایی‌که فناوری بلاک چین هنوز در مراحل اولیه خود است، پروژه‌ها باید برای شناسایی فرصت‌های مختلف برای افزایش تقاضای بازار در این صنعت تلاش کنند. یکی از این فرصت‌ها، متاورس است که کارشناسان معتقدند تا سال 2024 ارزش آن به 800 میلیارد دلار می‌رسد. با این اوصاف، پروژه برگر سیتیز (BurgerCities) که با پشتوانه صرافی غیرمتمرکز برگر سواپ (BurgerSwap) برای بهره‌برداری از زیرساخت‌های توکن‌شده اقتصاد مجازی تکامل یافته، پتانسیل عظیم متاورس را شناسایی کرده و ازاین‌طریق، ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب، نحوه خرید و فروش BURGER و عوامل موثر بر قیمت لحظه‌ای BURGER را بررسی خواهیم کرد.


قیمت ارز دیجیتال برگر سیتیز BURGER

قیمت ارز دیجیتال برگر سیتیز BURGER

ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) برای اولین‌بار در تاریخ 24 سپتامبر 2020 در بازار کریپتو با قیمت 1.7368 دلار عرضه شد و بلافاصله روند نزولی در پیش گرفت؛ به‌طوری که تا فوریه 2021 با قیمت زیر یک دلار معامله می‌شد؛ اما از آن به بعد افزایش قیمت پیدا کرد. قیمت ارز دیجیتال برگر در 23 فوریه 2021 به 8.8705 دلار رسید و در 3 می 2021 توانست مرز 20 دلار را رد کند که بالاترین نرخ تاریخی آن است؛ اما برگر از آن پس دوباره وارد روند نزولی شد؛ به‌طوری که در می 2022 به زیر یک دلار برگشت. به نظر می‌رسد کمترین قیمت برگر 0.3022 دلار بوده که در تاریخ 12 سپتامبر 2023 ثبت شده است. در‌حال‌حاضر (نوامبر 2023) ارز دیجیتال برگر با نرخ حدود 0.4099 دلار معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، کوکوین (KuCoin)، پنکیک سواپ (PancakeSwap) و بیت گت (Bitget) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید ارز دیجیتال برگر سیتیز را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند. در همین راستا، توکن برگر سیتیز (BURGER) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید توکن برگر سیتیز در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


 • خرید و فروش محدود

 • خرید و فروش فوری

 • سواپ

برگر سیتیز (BurgerCities) چیست؟

برگر سیتیز (BurgerCities) چیست؟

برگر سیتیز (BurgerCities) یک بازی برگرفته از برگر سواپ (Burgerswap) است. برگر سواپ یک صرافی غیرمتمرکز (Dex) بوده که بر روی زنجیره هوشمند بایننس «BSC» اجرا می‌شود. برگر سیتیز به‌عنوان یکی از بهترین محصولات این صرافی، چندین سرویس مختلف را در زمینه دیفای، متاورس و وب 3 ارائه کرده است. در وصف بیشتر ماهیت برگر سیتیز می‌توان گفت:


1_ برگر سیتیز یک پلتفرم متافای بازی برای کسب درآمد (P2E) با بلاک چین است که توسط زنجیره هوشمند بایننس پشتیبانی می‌شود. (متافای (Meta-Fi) مخفف عبارت «Metaverse Finance» بوده که برای توصیف پروتکل‌ها، محصولات و خدماتی استفاده می‌شود که امکان تعامل مالی پیچیده بین NFTها و ارزهای دیجیتال و همچنین مشتقات آن‌ها با وب 3 را فراهم می‌کنند.)


2_ کاربران می‌توانند در دنیای مجازی برگر سیتیز معاشرت کرده، بازی کنند و در سایر فعالیت‌های روزانه شرکت نمایند؛ همچنین در عین حال از قابلیت‌های DeFi مانند تعویض توکن و استیکینگ نیز لذت ببرند.


3_ برگر سیتیز سیستمی است که امور مالی متمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) را در جهت ایجاد یک متاورس مبتنی بر وب 3 (Web3) ترکیب می‌کند. برگر سیتیز می‌خواهد از این طریق به توسعه بیشتر متاورس و وب 3 یاری برساند.


4_ ارز دیجیتال بومی پلتفرم برگر سیتیز با نماد «BURGER» در بازار کریپتو عرضه شده و روزانه توسط تریدرها مورد معامله قرار می‌گیرد.


با توجه به آنچه گفته شد، مشخص است با یک پروژه جذاب سروکار داریم که قصد دارد سایر مفاهیم برگرفته از فناوری بلاک چین مانند دیفای، NFTها و متاورس را ترکیب کند. در ادامه به بررسی چگونگی کارکرد این سیستم خواهیم پرداخت.


برگر سیتیز (BurgerCities) چگونه کار می‌کند؟

برگر سیتیز (BurgerCities) چگونه کار می‌کند؟

گیم‌پلی برگر سیتیز شامل قهرمانان با مضمون NFT، وظایف بازی روزانه، تجارت درون بازی و مبارزات تاکتیکی است. برای درک نحوه عملکرد BurgerCities، برخی از اصطلاحات و پروتکل‌های کلیدی آن را در ادامه بررسی می‌کنیم.


مبادله (Swapper)

کاربرانی که هنگام مبادله توکن‌ها به‌دنبال بهترین قیمت هستند، می‌توانند به بازار سیاه برگر سیتیز (Black Market in BurgerCities) مراجعه کنند. بازار سیاه دارای پروتکل‌های تجمیعی است که نقدینگی را از صرافی‌های مختلف دیگر تأمین کرده و بهترین قیمت از بین صرافی‌های دیگر را به کاربران ارائه می‌دهد. بازار سیاه پلتفرمی در BurgerCities است که به بازیکنان اجازه می‌دهد به‌سرعت و ارزان دارایی‌های دیجیتال را مبادله کنند. این بازار از پروتکل‌های تجمیع برای مبادله توکن‌ها با نرخ‌های بسیار رقابتی استفاده کرده است.


قهرمانان مرکزی (Central-NFT Heroes)

گیم‌پلی برگر سیتیز توسط قهرمانان (Heroes) که NFT‌هایی با قابلیت‌های کاربردی و موارد استفاده متنوع هستند، پشتیبانی می‌شود. ابتدا می‌توانید قهرمانان را از طریق تابع احضار پرورش دهید. قهرمانان به چهار سطح از پایین‌ترین به بالاترین تقسیم می‌شوند (سبز، آبی، بنفش و نارنجی).


سرزمین متاورس برگر سیتیز (BurgerCities Metaverse Land)

شما در برگر سیتیز می‌توانید در مالکیت و توسعه زمین متاورس شرکت کنید. سرزمین متاورس برگر سیتیز از درجه بالایی از قابلیت ویرایش برخوردار است تا کاربران بتوانند خانه مجازی‌شان را مطابق با اولویت‌های خود سفارشی‌سازی نمایند. مالکان می‌توانند ساختمان‌های خود را اجاره دهند یا آن را به یک فضای تبلیغاتی برای کسب درآمد تبدیل کنند.


تأمین نقدینگی (Liquidity Provider)

تأمین نقدینگی در برگر سیتیز می‌تواند برای سرمایه‌گذاران بسیار سودآور باشد. برگر سیتیز ارائه‌دهندگان نقدینگی را با استفاده از پاداش‌ تشویق می‌کند.


استیکر (Staker)

برگر سیتیز به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با قرار دادن توکن‌های خود در بانک مرکزی آن، سود کسب کنند. با انجام این کار، جوایز استیکینگ توکن به حداکثر می‌رسند؛ به این معنی که هرچه کاربران دارایی‌های بیشتری در خزانه داشته باشند، پاداش بیشتری دریافت خواهند کرد.


شبیه‌سازی کسب‌وکار (Business Simulation)

در برگر سیتیز به گیمرها یک سناریوی فرا وجهی داده می‌شود که در آن می‌توانند کسب‌وکار خود را در بازی ایجاد کنند. برگر سیتیز به گیمرها اجازه می‌دهد تا دارایی‌های NFT را اجاره داده، ارتقا دهند و معامله کنند؛ علاوه‌بر آن، فرصت دریافت پاداش‌های خارج از بازی را نیز برای کاربران فراهم کرده است.


استخر نقدینگی نیروگاه (Energy Plant Liquidity Pool)

استخر نقدینگی برگر سیتیز، بخشی در این پلتفرم است که به شما امکان می‌دهد به یک ارائه‌دهنده نقدینگی تبدیل شوید. برای شرکت در این بخش باید دو توکن انتخاب کرده و آن‌ها را به استخر واریز کنید. با ارائه نقدینگی، توکن‌های BURGER را به‌عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.


تجمیع‌کننده درآمد دو معدنی بانک مرکزی (Central Bank Dual-Mining Revenue Aggregator)

یکی دیگر از اجزای سازنده مهم برگر سیتیز، بانک مرکزی آن است. این بانک یک جمع‌آوری درآمد با استخراج دوگانه تک توکن محسوب می‌شود. از طریق بانک مرکزی می‌توانید پاداش‌های سرمایه‌گذاری خود را به حداکثر برسانید. جوایز این قسمت با تتر (USDT) توزیع می‌شوند.


مبارزه تاکتیکی (Tactical Combat)

ازآنجایی‌که گول زدن مخالفان در سطح تاکتیکی جزء کلیدی نتیجه نبردها است، گیمرها باید با احضار قهرمانان قوی و استفاده از تاکتیک‌های رزمی، از حریفان پیشی بگیرند. مبارزه تاکتیکی بخشی از گیم‌فای برگر سیتیز محسوب می‌شود که می‌تواند نبردهای هیجان‌انگیزی را برای کاربران رقم بزند.


نبردها (PvP and PvE)

پی‌وی‌پی (PvP) مخفف «Player versus Player» به معنای «بازیکن در برابر بازیکن» و پی‌وی‌‌ای (PvE) مخفف «Player versus Environment» به معنای «بازیکن در برابر محیط» است. این دو عبارت تعیین‌کننده‌ی این هستند که بازیکن در بازی‌اش قرار است در مقابل چه‌کسی قرار بگیرد. هنگام شروع بازی‌های درون برگر سیتیز، کاربران می‌توانند گزینه‌های مختلف گیم پلی PvP و PvE را انتخاب کنند.


مدیریت زمین (Land Management)

گیمرها علاوه‌بر فروش دارایی‌های دیجیتالی مبتنی بر NFT، می‌توانند با روش‌های مختلفی از مالکیت و فروش زمین در برگر سیتیز کسب درآمد کنند. یکی از این راه‌ها «تبلیغات» است؛ چراکه پروژه‌های مختلف علاقه‌مند به درج آگهی بر روی املاک در چنین زمین‌هایی هستند. بنابراین، یکی دیگر از راه‌های درآمدزایی در گیم‌پلی برگر سیتیز برای کاربران، تبلیغات محسوب می‌شود.


موارد فوق آیتم‌هایی هستند که در محیط پلتفرم متافای برگر سیتیز می‌توانید تجربه کنید. هریک از بخش‌های نامبرده با دستورات و گرافیک سطح بالا برای لذت و کسب درآمد کاربران آماده شده‌اند.


بنیان‌گذاران برگر سیتیز (BurgerCities) چه افرادی هستند؟

پروژه برگر سیتیز در سپتامبر 2020 شروع به کار کرد. برگر سیتیز به‌عنوان یک پلتفرم متافای با پیشنهاد سه دانشمند کامپیوتر به‌نام‌های تونی کارسون (Tony Carson)، دکتر مهمت صابر‌ (Mehmet Sabir) و سلیمان کارداس (Suleyman Kardas) ایجاد شده است؛ بااین‌وجود، اطلاعات دقیقی در مورد بنیان‌گذار اصلی این پروژه در دسترس نیست؛ یعنی شخص یا گروه خاصی به‌عنوان بنیان‌گذاران این پروژه معرفی نشده‌اند. شاید دلیل این امر را بتوان به ارائه ندادن یک وایت پیپر نسبت داد. بیشتر اطلاعاتی که در مورد توکن BURGER وجود دارند، در زمینه کارکرد آن در برگر سیتیز و برگر سواپ هستند. کمبود این اطلاعات سرمایه‌گذاران را نسبت به آینده رمز ارز برگر نگران می‌کند.


چه چیزی برگر سیتیز (BurgerCities) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی برگر سیتیز (BurgerCities) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

وجوه تمایز و برتری برگر سیتیز را می‌توان به پلتفرم جامع آن در رابطه با ترکیب فناوری‌های مختلف در نظر گرفت. با توجه به پیشرفت‌های صنعت دیفای در دنیای امروز، ترکیب آن با مفاهیم جذاب‌تری همچون NFT، متاورس، وب 3 و یک گیم‌فای جذاب، یک ابر پلتفرم ایجاد کرده است که می‌تواند نیازهای کاربران به فضای متاورس، کسب درآمد از بازی، تجارت NFTها و تجارت ارزهای دیجیتال را در یک محیط یکپارچه ممکن کند.


ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) چیست؟

ارز دیجیتال برگر (BURGER) توکن بومی و اختصاصی پلتفرم برگر سیتیز و صرافی برگر سواپ است. این توکن با توجه به اینکه در شبکه بایننس اسمارت چین (BSC) ارائه شده، از استاندارد «BEP-20» پیروی می‌کند. توکن BURGER چسبی است که ویژگی‌های مختلف پلتفرم برگر سیتیز را در کنار هم نگه‌ می‌دارد. از جمله کاربردهای توکن BURGER می‌توان موارد زیر را نام برد:


 • استیکینگ

 • دریافت پاداش استخراج

 • کارمزد تراکنش‌ها

 • انجام معاملات درون بازی

 • حاکمیت در مورد به‌روزرسانی‌ها و پیشنهادات پروتکل

تمام کارمزدهای تراکنش‌های برگر سیتیز به BURGER تبدیل شده و به استخر حاکمیت آن ارسال می‌شوند. علاوه‌بر این‌ها، ارز دیجیتال BURGER خارج از پلتفرم‌های برگر سیتیز و برگر سواپ، در صرافی‌های رمز ارزی مختلف مورد معامله قرار می‌گیرد. تریدرها می‌توانند همین حالا برای خرید برگر سیتیز از صرافی اکسبیتو اقدام کرده و از نوسانات این رمز ارز در بازار کریپتو سود بگیرند.


توکنومیک ارز دیجیتال برگر سیتیز BURGER

توکنومیک ارز دیجیتال برگر سیتیز BURGER

عرضه کلی توکن‌های BURGER برابر با 63 میلیون واحد است که از این تعداد، حدود 46 میلیون واحد آن در گردش قرار دارند. توزیع اولیه توکن BURGER به قرار زیر بوده است:


 • ۵۰ درصد به مشوق‌ها

 • ۱۰ درصد به تیم پروژه

 • ۱۰ درصد به تیم تأمین‌کننده مالی استراتژیک

 • ۱۰ درصد به عملیات پروژه و مدیریت نقدینگی

 • ۲۰ درصد به توسعه محیط‌زیست و رشد آینده پروژه

مزایا و معایب برگر سیتیز (BurgerCities) کدامند؟

برای تصمیم‌گیری در مورد خرید برگر سیتیز، باید از مزایا و معایب پلتفرم آن اطلاع داشته باشید. در همین راستا می‌توانید مزایا و معایب برگر سیتیز را در جدول زیر مشاهده کنید:


مزایا و معایب برگر سیتیز (BurgerCities) کدامند؟

ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های برگر سیتیز خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای BURGER، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید BURGER از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


 • لجر (Ledger)

 • ترزور (Trezor)

 • متامسک (Metamask)

 • بایننس والت (Binance Wallet)

 • سیف پل (SafePal)

 • تراست والت (Trust Wallet)

 • کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو

شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید BURGER از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده نمایید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال BURGER را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید برگر سیتیز در صرافی اکسبیتو فرایند راحتی دارد. همچنین می‌توان قیمت لحظه‌ ای BURGER را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید برگر سیتیز یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید BURGER در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش برگر سیتیز و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید برگر سیتیز به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از طرفی دیگر، برای خرید برگر سیتیز به‌صورت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال برگر سیتیز، مقدار BURGER مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال برگر سیتیز (BURGER) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال برگر سیتیز در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش برگر سیتیز، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش BURGER در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی طی شوند:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال برگر سیتیز به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که BURGER را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن نخواهید داشت.)


5_ ثبت سفارش فروش BURGER در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش برگر سیتیز، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش BURGER را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی برگر سیتیز (BURGER) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش برگر سیتیز می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در مراحل خرید و فروش برگر سیتیز یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل روبه‌رو شدید، به بخش سؤالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. در ضمن، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سؤالات شما هستند.