خرید ارز دیجیتال فن توکن آلپاین | فروش Alpine F1 Team Fan Token | قیمت ALPINE

فن توکن آلپاین (ALPINE)، توکن هواداری تیم مسابقه فرمول یک آلپاین است. آلپاین اولین توکن هواداری برای تیم‌های فرمول ۱ اتومبیل‌رانی در سراسر جهان به شمار می‌آید که توسط صرافی بزرگ بایننس (Binance) صادر شده است. تیم اتومبیل‌رانی آلپاین متعلق به یکی از زیرمجموعه‌های شرکت فرانسوی رنو بوده که ماشین‌های ورزشی تولید می‌کند. بایننس با صدور توکن هواداری این مجموعه، به یکی از شرکای این تیم ورزشی تبدیل شده و لوگوی این صرافی روی ماشین‌های آلپاین حک خواهد شد. توکن‌های هواداری، ابتکاری تازه از بلاک چین هستند که به طرفداران تیم‌های ورزشی امکان می‌دهند تا ارتباط بیشتر و عمیق‌تری با تیم‌های مورد علاقه خود داشته باشند. در این مقاله شما را با توکن هواداری آلپاین، نحوه خرید و فروش توکن آلپاین و عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (Alpine Fan Token) آشنا می‌کنیم.


قیمت ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE)

قیمت ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE)

ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) برای اولین‌بار در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ وارد بازار شد. قیمت این ارز دیجیتال در هنگام عرضه ۵.۴ دلار بود، اما با ریزشی ناگهانی و در طی دو هفته به قیمت ۲.۳ دلار رسید. با رسیدن به این قیمت، فن توکن آلپاین رشد شارپی را در قیمت خود شاهد بود و خیلی زود و در طول چند روز بالاترین قیمت خود را در ۹.۵ دلار تجربه کرد. این رشد ناگهانی مدت زیادی به طول نینجامید و فن توکن آلپاین دوباره وارد فاز نزولی شد. پایین‌ترین قیمت این ارز دیجیتال در ماه می سال ۲۰۲۲ و در قیمت ۱.۴ دلار اتفاق افتاد.


فن توکن آلپاین (ALPINE) در روندی نوسانی به سر می‌برد و پایین‌تر از قیمت عرضه اولیه خود معامله می‌شود. درحال‌حاضر که در پایان ماه ژانویه سال ۲۰۲۴ به سر می‌بریم، قیمت این ارز دیجیتال در حدود ۲ دلار است.


 خرید و فروش ارز دیجیتال آلپاین (ALPINE) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال آلپاین (ALPINE) در ایران

صرافی‌های زیادی در سراسر دنیا فن توکن تیم آلپاین (ALPINE) را لیست کرده‌اند. اطلاعات سایت کوین مارکت کپ (Coinmarketcap) نشان می‌دهد که صرافی‌های مهمی مانند بایننس (Binance)، بیت گت (Bitget)، گیت آی او (Gate.io)، کوکوین (Kucoin)، مکسی (Mexc) و غیره معاملات این ارز دیجیتال را ارائه می‌کنند. بااین‌حال دسترسی کاربران ایرانی به‌دلیل تحریم‌های بین‌المللی محدود است و نمی‌توانند در این صرافی‌ها به معامله فن توکن آلپاین (ALPINE) بپردازند. در نتیجه صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال بهترین انتخاب به شمار می‌آیند. صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو خرید و فروش ارز دیجیتال آلپاین را با بهترین قیمت و به‌صورت امن برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. اکسبیتو به کاربران امکان می‌دهد تا ارز دیجیتال آلپاین را در بازارهای تتری و ریالی خرید و فروش کنند و ارز خود را در سریع‌ترین زمان در کیف پول خود داشته باشند. برای خرید ارز دیجیتال آلپاین در صرافی اکسبیتو از ۳ روش می‌توان اقدام کرد:


1- خرید و فروش فوری فن توکن آلپاین (ALPINE)


2- خرید و فروش محدود فن توکن آلپاین (ALPINE)


3- سواپ یا مبادله ارز دیجیتال آلپاین با دیگر ارزهای دیجیتال


آلپاین فن توکن (ALPINE) چیست؟

آلپاین فن توکن (ALPINE) چیست؟ فن توکن آلپاین (Alpine F1 Team Fan Token) اولین توکن هواداری مسابقات فرمول یک بوده که توسط صرافی بایننس (Binance)، بزرگترین و محبوب‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان منتشر شده است. توکن آلپاین (ALPINE) به طرفداران تیم فرمول یک آلپاین فرصت می‌دهد تا با تیم مورد علاقه خود تعامل داشته باشند.


تاریخچه تیم فرمول یک آلپاین

تیم فرمول یک آلپاین برای اولین‌بار در مسابقات جایزه بزرگ بحرین سال ۲۰۲۱ شرکت کرد. این تیم جانشین تیم اصلی رنو (Renault F1) است و سرمایه‌گذاری این شرکت خودروسازی، در مسابقات و اتومبیل‌های ورزشی به شمار می‌آید. تیم فرمول یک آلپاین، با راننده‌های بزرگی مانند فرناندو آلونسو (Fernando Alonso) در مسابقات قهرمانی فرمول یک جهانی شرکت کرده و به یکی از تیم‌های شاخص این مسابقات تبدیل شده است.


مدیران تیم ورزشی آلپاین با اشتیاق زیادی وارد دنیای کریپتوکارنسی شده‌اند و فن توکن تیم خود را تغییری مهم و جذاب می‌دانند. آقای لورنت روسی (Laurent Rossi)، مدیرعامل تیم فرمول یک آلپاین در این مورد گفته که همکاری با صرافی بایننس، اشتیاق ما را برای تغییر چشم‌انداز مسابقات و بازکردن درهای تعامل بیشتر با طرفدارانمان زیاد کرده و بسیار هیجان‌زده هستیم.


اکوسیستم توکن هواداری آلپاین (ALPINE)

اکوسیستم توکن هواداری آلپاین (ALPINE)

توکن‌های هواداری می‌توانند شور و هیجان زیادی به اکوسیستم ارزهای دیجیتال بیاورند و کاربران بیشتری را به دنیای غیرمتمرکز اضافه کنند. صرافی بایننس تضمین کرده که توکن هواداری آلپاین (ALPINE) تجربه طرفداران را متحول خواهد کرد.


پایگاه مجازی فن توکن آلپاین (ALPINE) درحال‌حاضر از مرز 6 میلیون نفر در شبکه‌های اجتماعی فراتر رفته است. با استفاده از این فن توکن، می‌توان هویت برند آلپاین را با تعامل بیشتر با طرفداران تقویت کرد. به زبان ساده، توکن هواداری آلپاین به میلیون‌ها طرفدار اجازه می‌دهد تا در تجربیات انحصاری شرکت کنند و به تخفیف‌های اختصاصی در کالاهای خریداری‌شده دسترسی پیدا کنند. با افزایش پایگاه طرفداران و پیشنهادات آن‌ها، این اکوسیستم رشد بیشتری خواهد داشت. این توکن مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌آورد، از قبیل:


  • شرکت در نظرسنجی‌ها و رای‌گیری‌ در تصمیمات مهم تیم

  • فرصت خرید کلکسیون‌های دیجیتال و خرید توکن‌های غیرمثلی (NFT) که به‌صورت اختصاصی توسط تیم فرمول یک آلپاین تولید می‌شوند.

  • دریافت پاداش، امکان داشتن تجربیات تازه از مسابقات، شرکت در جلسات اختصاصی و دیدار با اعضای تیم آلپاین

 آلپاین فن توکن (ALPINE) چگونه کار می‌کند؟

آلپاین فن توکن (ALPINE) چگونه کار می‌کند؟

فن توکن آلپاین برای بهبود تجربه طرفداران این تیم ورزشی به وجود آمده و قصد دارد تا تحولی بزرگ در دنیای طرفداران تیم‌های ورزشی به وجود بیاورد. این ارز دیجیتال به هواداران امکان می‌دهد تا در تصمیم‌گیری‌های تیم شرکت کنند و فقط شاهد اخبار نباشند.


شاید این تجربه تا قبل از ورود ارزهای دیجیتال و فن توکن‌ها امکان‌پذیر نبود. اگر طرفداری می‌خواست وارد اردوی تیم شود یا از جایگاه اختصاصی مسابقه‌ها را ببیند، باید حتما امتیاز خود را نسبت به دیگران نشان می‌داد. افراد کمی از تصمیمات درون تیم آگاهی داشتند و فقط می‌توانستند پشتیبانی خود را از تیم مورد علاقه‌شان نشان دهند. فن توکن‌ها این تجربیات را کاملا دگرگون کرده‌اند و کانال ارتباطی تازه‌ای را میان هواداران و تیم ورزشی به وجود آورده‌اند.


نقش فن توکن آلپاین (ALPINE) در برندینگ تیم فرمول یک آلپاین

فن توکن آلپاین (ALPINE) با پشتوانه صرافی ارز دیجیتال بایننس وارد بازار شده است. این فن توکن سعی دارد تا از طریق جوایز منحصربه‌فرد خود که منجر به مشارکت بیشتر هوادارن می‌شود، برندینگ خود را ارتقا دهد و فرصت‌های تازه‌ای را برای برندسازی به وجود بیاورد. این فن توکن به هوادارن امکان می‌دهد تا علاوه‌بر پیست مسابقه، در فضای مجازی هم به تعامل با تیم خود بپردازند.


نوآوری‌های بیشتر مانند مجموعه‌های NFT تیم آلپاین

مدیران تیم ورزشی آلپاین، فن توکن خود را فرصتی می‌دانند که پنجره‌های بیشتری را به روی تیم باز خواهد کرد. آن‌ها معتقدند، سفر تازه این تیم با راه‌اندازی توکن ALPINE و رونمایی از مجموعه NFTهای آن آغاز می‌شود. این NFTها، تعهد تیم آلپاین را در تلاش برای زیبایی و جسارت نشان می‌دهند. تیم ورزشی آلپاین قصد دارد در این فضای تازه پیشگام باشد و مسابقات مجازی را در دنیای غیرمتمرکز پشت سر بگذارد.


بنیان‌گذاران آلپاین فن توکن (ALPINE) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران آلپاین فن توکن (ALPINE) چه افرادی هستند؟

تیم اتومبیل‌رانی آلپاین، مربوط به شرکت خودروسازی به همین نام است. این شرکت یکی از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی رنو به شمار می‌آید که خودروهای مسابقه‌ای و ورزشی تولید می‌کند. شرکت خودروسازی رنو در سال ۱۹۵۵ تاسیس شد و شاخه خودروهای ورزشی خود را در سال ۲۰۲۱ به وجود آورد.


افراد زیر تیم توسعه‌دهنده و بنیانگذاران توکن هواداری آلپاین (ALPINE) را تشکیل می‌دهند:


1- گیوم ورناس (Guillaume Vergnas): ورناس سالهای زیادی در صنعت اتومبیل فعالیت داشته و تجربیات زیادی در تیم‌های فرمول یک دارد.


2- آشیل دولاک (Achille Dulac): دولاک در سمت مدیریت توسعه کسب و کار فعالیت می‌کند و برندینگ این تیم ورزشی را به عهده دارد.


3- آنجلا لیو (Angela Liu): خانم آنجلا لیو مشاور کسب و کار در حوزه سرگرمی و ورزش است و استراتژی‌های لازم را برای توسعه این حوزه در تیم فرمول یک آلپاین می‌چیند.


4- متیاس مولین (Matthias Moulin): مدیریت توسعه کسب و کار را به عهده دارد و در حوزه تبلیغات فعالیت می‌کند.


صرافی بایننس که فن توکن آلپاین را صادر کرده‌ است، توسط آقای ژانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) تاسیس شد و هم‌اکنون بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا به حساب می‌آید. این صرافی در سال ۲۰۲۰ پلتفرم سوسیوس (Socios) را خریداری کرد و به یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌ها برای صدور فن‌توکن‌ها تبدیل شد.


چه چیزی آلپاین فن توکن (ALPINE) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی آلپاین فن توکن (ALPINE) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

فن توکن آلپاین مزایای بسیاری را برای این تیم و طرفداران آن به ارمغان می‌آورد:


بلافاصله پس از راه‌اندازی و خرید این توکن، هولدرهای توکن آلپاین (ALPINE) می‌توانند در رای‌گیری‌های مرتبط با تیم خود در صرافی بایننس شرکت کنند. موارد و تصمیم‌های مختلفی در این رای‌گیری‌ها به رای گذاشته می‌شوند که برای هر تیم ورزشی متفاوت است.


قبل از این، توکن‌های هواداری دیگری نیز مانند توکن هواداری تیم فوتبال لاتزیو (LAZIO) و توکن هواداری تیم فوتبال پورتو پرتغال (PORTO) به طرفداران خود امکان دادند تا در مورد مسائلی مانند انتخاب تیم‌های رقیب در بازی‌های تمرینی و رنگ بازوبند کاپیتان تیم خود رای دهند.


هولدرهای توکن آلپاین (ALPINE) می‌توانند NFTهای خود را برای دریافت پاداش‌ و کسب سود، در پلتفرم «ان‌اف‌تی پاور استيشن» استیک کنند. یعنی علاوه‌بر امکان خرید و فروش، امکان کسب سود به‌صورت غیرمستقیم نیز از ان‌اف‌تی‌ها وجود دارد.


طرفداران با خرید این توکن به مزایای دیگری مانند ارتباط مستقیم با تیم فرمول یک آلپاین در پلتفرم هواداری بایننس، هدایای امضاشده، دیدار با راننده‌ها و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.


در آینده، دارندگان توکن خواهند توانست مستقیماً به تیم، کمک مالی کنند و در ازای کمک‌های مالی خود یک نشان وفاداری بگیرند.


این پلتفرم همچنین توسعه‌ بیشتری در راه خواهد داشت. به‌عنوان مثال کاربران می‌توانند با توکن‌های هواداری خود، حق عضویت بپردازند و در فروشگاه‌های مجازی تیم، کالاهای مورد نظر خود را خریداری کنند. توکن‌ هواداری آلپاین قصد دارد یک اکوسیستم اقتصادی مستقل را برای این تیم‌ ورزشی به وجود آورد و به آلپاین کمک کند تا کانال‌های درآمدی بیشتری داشته باشند.


 ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) چیست؟

ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) چیست؟

فن توکن تیم آلپاین با نماد ALPINE معامله می‌شود. این توکن بر بستر اسمارت چین بایننس قرار دارد و با استاندارد BEP-20 ساخته شده است. فن توکن آلپاین به هدف متحول ساختن تجربه هواداری برای این تیم ورزشی به وجود آمده و برای هولدرهای خود امکانات زیادی به ارمغان می‌آورد. تیم توسعه‌‌دهنده فن توکن آلپاین به همراه هیئت‌مدیره این تیم ورزشی اهداف بزرگی در سر دارند تا به کمک این فن توکن، آن‌ها را محقق کنند.


فضای بلاک چین و ارزهای دیجیتال هر روزه در حال گسترش است و هر کسب و کاری که زودتر به این اکوسیستم ملحق شود، مطمئنا از بقیه جلوتر خواهد بود. تیم‌های ورزشی زیادی درحال صدور فن توکن‌های خود هستند و پلتفرم سوسیوس (Socios) بایننس این خدمات را ارائه می‌دهد. اگر بخواهیم ویژگی‌های فن توکن آلپاین (ALPINE) را خلاصه کنیم، موارد زیر را در بر می‌گیرد:


  • افزایش ارتباط و تعهد طرفداران به تیم فرمول یک آلپاین: با کمک فن توکن آلپاین، طرفداران این تیم امکانات بیشتری برای نشان دادن حمایت از تیم محبوب خود به دست می‌آورند و دیگر تنها شاهد مسابقات نیستند. امکان رای دادن به تصمیمات آینده تیم در پلتفرم بایننس فراهم است و با خرید توکن ALPINE می‌توان در آینده این تیم ورزشی تاثیرگذار بود.

  • دریافت پاداش بیشتر با NFTهای آلپاین: تیم ورزشی آلپاین، ان اف تی‌ها و مجموعه‌های ان اف تی جذابی را روانه بازار کرده است. طرفداران این تیم می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند و با استیک کردن ان اف تی‌ها، سود بیشتری به دست بیاورند. ان اف تی‌ها مثل کارت‌ها و پوستری‌های فیزیکی تیم‌های ورزشی، خاطرات زیادی را به‌همراه دارند. با این تفاوت که یک نسخه دیجیتالی هستند، هیچ وقت از بین نمی‌روند و می‌توان‌ آن‌ها را همه‌ جا با خود برد.

  • تجربیات جذاب با توکن ALPINE: برای هر هوادار دو آتیشه یک تیم ورزشی، دیدن اعضای تیم از نزدیک و گفت‌و‌گو با آن‌ها بسیار جذاب است. طرفداران تیم آلپاین نیز مطمئنا عاشق ارتباط با راننده‌های محبوب خود هستند. فن توکن‌ آلپاین امکان داشتن چنین تجربیاتی را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

  • کمک مالی به تیم فرمول یک آلپاین: هولدرهای توکن هواداری آلپاین می‌توانند به تیم خود کمک‌های مالی اهدا کرده و وفاداری خود را به این تیم ثابت کنند.

توکنومیک ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE)

توکنومیک ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE)

ارز دیجیتال آلپاین فن توکن در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ در لانچ پد صرافی بایننس، عرضه اولیه شد. کل عرضه این ارز دیجیتال ۴۰ میلیون توکن است. ۱۰ درصد از کل عرضه یعنی ۱۰ میلیون کوین، به صرافی بایننس اختصاص یافت؛ چون این صرافی هم توکن آلپاین (ALPINE) را لانچ کرده و هم یکی از شرکای اصلی آن به شمار می‌آید. توزیع مابقی توکن آلپاین به شکل زیر است:


1- 18 درصد از کل عرضه به تیم توسعه‌دهنده داده می‌شود.


2- 15 درصد برای عضویت طرفداران است.


3- 35 درصد به صندوق کاربران اختصاص دارد.


4- 22 درصد به صندوق توسعه‌دهندگان این فن توکن واریز می‌شود.


توکن‌ها در یک دوره زمانی پنج ساله و هر سال یک‌بار وارد بازار می‌شوند.


مزایا و معایب ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) کدامند؟

در جدول زیر، مزایا و معایب فن توکن آلپاین (ALPINE) را برای شما شرح داده‌ایم، این فن توکن مربوط به یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین تیم‌های فرمول یک جهانی است:


مزایا و معایب ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) کدامند؟

ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) را کجا ذخیره کنیم؟

برای ذخیره و انتقال ارزهای دیجیتال، انتخاب یک کیف پول امن و مناسب مهم است. برای انتخاب بهترین کیف پول آلپاین فن توکن، باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. نکاتی از قبیل شبکه‌های پشتیبانی‌شده در کیف پول، امنیت آن، میزان کارمزد دریافتی و غیره بسیار مهم هستند. کیف پول‌های زیر برای ارز دیجیتال آلپاین فن توکن، از بهترین کیف پول‌های در دسترس در بازار به شمار می‌آیند:


1- متامسک (MetaMask)


2- سخت افزاری سیف پال (SafePal)


3- نرم‌افزاری تراست ولت (TrustWallet)


4- لجر (Ledger)


5- کیف پول اختصاصی اکسبیتو


کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو، یک کیف پول امن و با دسترسی راحت است. با استفاده از این کیف پول، می‌توانید هزینه کارمزدهای خود را کاهش دهید و در سریع‌ترین زمان، فن توکن آلپاین یا دیگر دارایی‌های دیجیتال خود را منتقل کنید.


خرید ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) به‌صورت امن و سریع در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو انجام می‌شود. توکن هواداری تیم فرمول یک آلپاین، یکی از محبوب‌ترین توکن‌های هواداری است و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. قیمت لحظه‌ای توکن آلپاین در هر لحظه از شبانه روز در صرافی اکسبیتو قابل مشاهده است. برای خرید توکن هواداری آلپاین در صرافی اکسبیتو مراحل زیر را دنبال کنید:


1- ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2- ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت در صرافی اکسبیتو در دو مرحله انجام می‌شود. در مرحله اول که کمتر از یک دقیقه زمان می‌برد، می‌توانید آلپاین فن توکن را خرید و فروش کنید. با تکمیل مرحله دوم احراز هویت امکانات بیشتری برای شما فراهم می‌شود. برای کسب اطلاعات دقیق در مورد فرایند احراز هویت می‌توانید به بخش مربوطه در صرافی اکسبیتو مراجعه کنید.)


3- ثبت اطلاعات حساب بانکی برای واریز وجه (واریز وجه توسط صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام م‌شود.)


4- برای خرید ارز دیجیتال آلپاین (ALPINE) در بازارهای ریالی، باید حساب خود را به میزان مورد نظر شارژ کنید. اگر می‌خواهید فن توکن آلپاین را در بازارهای تتری خریداری نمایید، مقدار تتر مورد نیاز را به کیف پول خود در صرافی اکسبیتو منتقل کنید.


5- با ثبت سفارش خرید، توکن آلپاین به کیف پول شما در صرافی منتقل می‌شود و می‌توانید آن را در داشبورد حساب کاربری خود مشاهده کنید.


فروش ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

توکن هواداری آلپاین (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو در سریع‌ترین زمان و با بالاترین قیمت به فروش می‌رسد و تسویه حساب ریالی آن نیز به‌صورت آنی انجام می‌شود. برای فروش ارز دیجیتال آلپاین باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1- ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2- ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت


3- ثبت اطلاعات حساب بانکی برای دریافت وجه و تسویه حساب


4- انتقال فن توکن آلپاین به کیف پول در صرافی اکسبیت؛ درصورتی‌که ارز دیجیتال شما در کیف پول صرافی قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.


5- ثبت سفارش فروش فن توکن آلپاین (ALPINE) در صرافی اکسبیتو


6- پس از فروش آلپاین فن توکن، وجه حاصل از آن به‌صورت تتر یا ریال (بسته به انتخاب شما) به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو واریز می‌شود. شما می‌توانید برای دریافت وجه خود، تسویه حساب آنی انجام دهید.


تسویه حساب آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آلپاین فن توکن (ALPINE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی در صرافی اکسبیتو به‌صورت آنی و شبانه‌روزی انجام می‌شود. پس از فروش ارز دیجیتال آلپاین فن توکن (ALPINE)، می‌توانید وجه ریالی خود را به‌صورت آنی و بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه دریافت کنید. تسویه حساب آنی اکسبیتو از طریق ۱۴ بانک معتبر کشور و تا سقف ۵۰ میلیون تومان در روز امکان‌پذیر است.


در صورت داشتن سوال و یا هرگونه مشکلی در فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال آلپاین یا تسویه حساب آنی، به بخش سوالات متداول صرافی اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در پشتیبانی صرافی نیز در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستند.