خرید الگورند و فروش ارز دیجیتال ALGO | قیمت لحظه‌ای و تبدیل Algorand


ارز دیجیتال الگورند چیست؟

الگورند یک ارز دیجیتال یک ارز دیجیتال مبتنی بر الگوریتم اثبات سهام یا POS است که برای رقابت با اتریوم به بازار کریپتوکارنسی آمده است. پلتفرم محبوب الگوراند با کاهش هزینه انتقال و تراکنش‌ها چاره‌ای برای کارمزد تراکنش‌ها در مبادلات رمزارزی ارائه داده است. سرعت 10 برابری پردازش تراکنش‌ها در این شبکه تمامی طرفداران بلاکچین و کریپتوکارنسی را به وجد آورده است. در ویدئو آماده شده با ALGO توکن پلتفرم Algorand و کارکرد این بلاکچین بیشتر آشنا می‌شویم.


algorand1.png

بلاکچین الگوراند چگونه کار می‌کند؟

الگوراند یک بلاک چین لایه 1 است که با ایجاد سریع بلوک ها و نهایی شدن در لحظه آن‌ها برای تراکنش و قراردادهای هوشمند، توان عملیاتی بالایی دارد. این بلاکچین در عین حال که توانسته سرعت تراکنش‌ها را بالا ببرد، بسیار امن و کم هزینه و پایدار است.


این بلاکچین با رفع 3 مشکل بلاکچینی که شامل سرعت، امنیت و تمرکز هستند، و همچنین کاهش گس فی که اغلب در تراکنش‌های اتریوم برای کاربران مشکلاتی ایجاد می‌کرد، برای رقابت به میدان آمده است.


الگورند یا Algorand با مکانیزم اثبات سهام کار می‌کنند و با پشتیبانی از اسمارت کانترکت‌ها یا همان قراردادهای هوشمند، از برنامه‌های هوشمند هم میزبانی می‌کند. توسعه دهندگان در ASA یا همان پروتکل استاندارد دارایی‌های الگوراند برای ساخت توکن‌های جدید از این بلاکچین استفاده می‌کنند. توسعه دهندگان با استفاده از ASA می‌توانند تمامی توکن‌ها و دارایی‌های خود را با انتقال به این پلتفرم بر بستر این بلاکچین با سرعت بالاتر و هزینه تراکنش پایین‌تر استفاده کنند.


algorand3.png

الگوراند و وب 3

الگورند دارای یک اکوسیستم پررونق با صدها پروژه در حال ساخت در گوشه و کنار اکوسیستم وب ۳، بازی‌ها، امور مالی غیرمتمرکز، nft و بسیاری دیگر دارد. سرعت پردازش تراکنش‌ها در این شبکه و استفاده از قراردادهای هوشمند لایه 1 الگوراند که امنیت بلاکچین الگوراند را به شدت بالا می‌برند، علت جذاب شدن این بلاکچین و رشد استفاده از آن در اکوسیستم وب 3 است.


برنامه زمانی ورود الگورند به بازار ارزهای دیجیتال

۱- پنج سال اول: 3 میلیارد توکن ALGO وارد چرخه عرضه قابل فروش می‌شوند.
۲- پاداش نودهای توزیع‌کنندگان: 1.7 میلیارد ALGO در طول زمان پاداش داده می‌شوند.
۳- نودهای رله: 2.5 میلیارد ALGO در طول زمان بیت نودهای رله توزیع می‌شوند.
۴- ذخیره در بنیاد Algorand: 2.5 میلیارد ALGO در بنیاد این بلاکچین و شرکت Algorand Inc ذخیره خواهد شد.
۵- جایزه به کاربران: 0.25 میلیارد ALGO برای جایزه به کاربران در نظر گرفته شده است.

خرید الگوراند از صرافی یا تبدیل به ارزهای دیگر

ALGO کوین رسمی و اصلی شبکه بلاکچین الگوراند است که در صرافی‌های معتبر متمرکز و غیرمتمرکز قابل خرید و فروش است. در بین صرافی‌های ایرانی، شما می‌توانید این ارز را در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو خرید و فروش کرده یا به ارزهای دیگر تبدیل کنید. قابلیت دیگر صرافی اکسبیتو امکان عکس این عملیات و تبدیل ارزهای دیگر مانند تتر، اتریوم، بیت کوین و … به الگورند است.


algorand2.png

کیف‌پول‌های الگوراند

کیف‌پول ارز دیجیتال یک اپلیکیشن، پلتفرم یا وسیله برای نگهداری ارزهای دیجیتال است. هر کوین و توکن برای ذخیره‌سازی و نگه‌داری به یک کیف‌پول نیاز دارد. این کیف پول می‌تواند متعلق به یک صرافی بوده یا کیف پول مجزایی باشد. بهترین کیف پول‌های الگوراند را در زیر برای شما ذکر می‌کنیم:

  • کیف پول نرم افزاری: MyALGO، اتمیک ولت، کوینومی، اکسبیتو، Algorand core wallet، تراست ولت و کوین بیس از بهترین کیف پول‌های ایرانی و خارجی برای نگهداری و حفظ الگورند هستند.
  • کیف پول سخت افزاری: لجر بهترین کیف پول سخت افزاری برای نگهداری از ALGO است که از این ارز پشتیبانی می‌کند.

قیمت الگوراند و نمودار قیمت لحظه‌ای ALGO

در ابتدای همین صفحه که صفحه ارز دیجیتال الگورند نام دارد، یک نمودار از تریدینگ ویو با امکان رصد لحظه‌ای قیمت این ارز در اختیار شما قرار داده شده است. با استفاده از این نمودار و باکس کناری آن می‌توانید قیمت این ارز، تغییرات 24 ساعته آن، قیمت به ریال الگوراند و قیمت الگوراند به تتر را مشاهده کنید. این نمودار بر اساس تایم فریم‌های مختلف قابل تغییر است و به شما دید خوبی در راستای تبدیل سریع یا خرید و فروش ارز ALGO ارائه می‎‌دهد.

راهنمایی برای خرید و فروش ارز شبکه Algorand

در صورت نیاز به راهنمایی در خصوص خرید و فروش ارز دیجیتال الگوراند، نحوه ذخیره سازی این ارز در کیف پول ایرانی اکسبیتو و راهنمایی استفاده میتوانید با اکسبیتو در ارتباط باشید و از طریق چت آنلاین به ما پیغام دهید.