خرید ارز دیجیتال فلو | فروش Flow | قیمت FLOW

اولین بلاک چینی که بستری را برای ایجاد و اجرای قراردادهای هوشمند فراهم می‌کرد، اتریوم بود. بسیاری از توسعه‌دهندگان به این شبکه روی آوردند تا نرم‌افزارهای غیرمتمرکزی را بسازند. بااین‌حال، اتریوم از مشکل مقیاس‌پذیری و سرعت پایین رنج می‌بُرد و این محدودیت‌ها کاربران نرم‌افزارها را دچار دردسر می‌کرد. به همین خاطر، بلاک چین‌های جدیدتری پدید آمدند تا کارایی بالاتری داشته باشند و امکانات بیشتری را به توسعه‌دهندگان و کاربران ارائه دهند. یکی از همین پروژه‌های پیشرو، فلو (Flow) است. این شبکه مزایای ویژه‌ای را در اختیار نرم‌افزارهای غیرمتمرکز می‌گذارد و دریچه‌ی نوینی را به امور مالی می‌گشاید. ازاین‌رو، در این مقاله، قصد داریم ارز فلو را به‌طور کامل معرفی کنیم و نحوه خرید و فروش فلو در صرافی بدون احراز هویت اکسبیتو را برایتان شرح دهیم.قیمت ارز دیجیتال فلو FLOW

با نگاهی به تاریخچه قیمت فلو، نرخ این رمز ارز را در ژوئیه 2021، برابر با 24.36 دلار می‌بینیم. یک ماه بعد، قیمت فلو تا 25.14 دلار هم بالا می‌آید که اوج تاریخی این ارز دیجیتال است. بااین‌حال، پس از آن، ارز فلو روندی نزولی را در پیش می‌گیرد و تا ژوئن 2022، به قیمت 1.51 دلار می‌رسد که نسبت به اوج تاریخی‌اش، نرخ بسیار پایینی است. از آن تاریخ تا آغاز سال 2024، قیمت فلو نتوانسته رشد قابل توجهی را تجربه کند و هم‌اکنون، در حدود 1 دلار معامله می‌شود.


قیمت ارز دیجیتال فلو FLOW

خرید و فروش ارز دیجیتال فلو (FLOW) در ایران

فلو (Flow) یکی از کارآمدترین و مقیاس‌پذیرترین شبکه‌های غیرمتمرکز است که بستری مناسب را برای توسعه‌ی نرم‌افزارها، بازی‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض فراهم می‌کند؛ به همین دلیل، خرید و فروش فلو در بسیاری از صرافی‌های معتبر بین‌المللی، مانند بایننس، او کی ایکس، بای بیت و... فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این پلتفرم‌ها ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌دهند. از طرفی، امکان خرید فلو با ریال نیز در هیچ‌کدام از این صرافی‌ها فراهم نشده است.


ازاین‌رو، برای خرید و فروش فلو به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش فلو و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش FLOW در صرافی اکسبیتو، امکان پرداخت ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز فلو را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


فلو (Flow) چیست؟

فلو (Flow) چیست؟

فلو (Flow) اکوسیستم و پلتفرمی مبتنی بر فناوری بلاک چین است که راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری را برای توسعه نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌های بلاک چینی ارائه می‌دهد. معماری شبکه فلو به‌گونه‌ای طراحی شده که تراکنش‌هایی سریع و بدون ترافیک را در اختیار نرم‌افزارها بگذارد. ازاین‌طریق، محیطی مناسب و تعاملی برای اجرای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و توکن‌های کاربردی فراهم می‌شود. در اکوسیستم فلو، می‌توان NFTها را مانند سایر توکن‌ها ایجاد و معامله کرد. همچنین، فلو برای ساخت این دارایی‌های منحصربه‌فرد، هزینه‌ی بسیار ناچیزی را در نظر گرفته است. ازاین‌رو، کلکسیونرها به شبکه فلو علاقه بسیاری نشان می‌دهند. البته همه افراد برای دسترسی به امکانات این شبکه، به مقداری ارز فلو (FLOW) نیاز دارند.


علاوه‌بر آن، فلو پروژه اختصاصی‌ای را نیز بر اساس توکن‌های غیرقابل تعویض، در این شبکه، ایجاد کرده که «ان بی ای تاپ شات» (NBA Top Shot) نامیده می‌شود. از سوی دیگر، شبکه فلو «قراردادهای هوشمند قابل ارتقا» (upgradable smart contracts) را ارائه کرده است که بدون هیچ اشکالی عمل می‌کنند و با سرعت بالایی که دارند، راهی ساده برای ایجاد و اجرای NFTها و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز به حساب می‌آیند.


در ضمن، فلو به‌جای استفاده از روش «شاردینگ» (Sharding)، مشکل مقیاس‌پذیری را با استفاده از الگوریتم اجماع «اثبات سهام» (Proof of Stake) حل می‌کند تا نرم‌افزارهای کاربردی و بازی‌های بلاک چینی با سرعت بالاتری اجرا شوند.


فلو (Flow) چگونه کار می‌کند؟

فلو (Flow) چگونه کار می‌کند؟

تیم توسعه‌دهنده فلو (Flow) تصمیم گرفت تا این شبکه را مستقل از اتریوم یا هر بلک چین لایه 1 دیگری بسازد؛ ازاین‌رو، فلو یک بلاک چین مجزا به حساب می‌آید. این شبکه از طراحی «چند نقشی» (Multi-role) بهره می‌برد تا بدون نیاز به راه‌حل‌های لایه 2، ویژگی‌های منحصربه‌فردی را در بَر بگیرد. پروتکل فلو چهار ویژگی اصلی را شامل می‌شود که در ایجاد تجربه‌های متمایز سرگرمی و سرمایه‌گذاری برای کاربران تأثیر به‌سزایی دارند. در این بخش، این چهار نقش را توضیح خواهیم داد. ازاین‌طریق، با پروژه Flow بیشتر آشنا می‌شوید و می‌توانید با دید کامل‌تری به خرید فلو اقدام کنید.


معماری چند نقشی (Multi-role architecture)

شبکه فلو از گره‌هایی استفاده می‌کند که دارای 4 نقش هم‌زمان هستند و به پلتفرم اجازه می‌دهند تا بدون به خطر افتادن تمرکززدایی یا محدود کردن توسعه نرم‌افزارها، به توان عملیاتی بالا و امنیت زیادی دست پیدا کند. ازآنجایی‌که فلو فرایندهای قطعی مانند محاسبات را از فرایندهای غیرقطعی مانند دستیابی به اجماع جدا کرده است، می‌تواند چنین کارایی بالایی را فراهم سازد.


4 نقش مختلف گره‌ها عبارت‌اند از:


 • گره‌های اجماع (Consensus Nodes) ترتیب و در دسترس بودن تراکنش‌ها را تعیین می‌کنند.

 • گره‌های تأیید (Verification Nodes) با گره‌های اجماع همکاری کرده و امنیت شبکه را افزایش می‌دهند. همچنین، آن‌ها به حفظ یکپارچگی پلتفرم کمک خواهند کرد.

 • گره‌های اجرایی (Execution Nodes) وظیفه انجام صحیح محاسباتِ روی زنجیره را بر عهده دارند.

 • گره‌های جمع‌آوری (Collection Nodes) مسئول تقویت اتصال به شبکه و افزایش دسترسی به نرم‌افزارهای غیرمتمرکز هستند. ازاین‌طریق، نرم‌افزارها می‌توانند برای اجرای قراردادهای هوشمند و سایر فرایندهای مرتبط، از داده‌های فلو استفاده کنند.

برنامه‌نویسی منبع‌گرا (Resource-oriented programming)

برنامه‌نویسی منبع‌گرا (Resource-oriented programming)

فلو (Flow) شکل جدیدی از زبان برنامه‌نویسی را به نام «کادنس» (Cadence) توسعه داده که با عنوان «زبان برنامه‌نویسی منبع‌گرا» شناخته می‌شود. استفاده از کادنس ساده، ایمن و کاربردی است؛ همچنین، این زبان توانایی بالایی برای نمایش مستقیم مالکیت دارایی‌ها دارد. کادنس با هدف کاهش پیچیدگی ساخت برنامه‌ها و افزایش عملکرد نرم‌افزارهای غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین فلو، ایجاد شده است.


تمرکز بر توسعه‌دهنده (Developer-focused)

فلو امکانات زیر را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد:


 • قراردادهای هوشمند قابل ارتقا

 • نهایی‌سازی سریع و قطعی تراکنش‌ها

 • طیف وسیعی از ابزارهای مورد نیاز توسعه‌دهندگان

 • محیطی برای آزمایش نرم‌افزارها، پیش از اجرای نهایی

فرایند همراه‌سازی مشتری (Consumer onboarding)

فلو به‌شکلی کاربرپسند ساخته شده است و به‌شیوه‌ای امن و ساده با کاربران به تعامل می‌پردازد. همچنین، نرم‌افزارها و کیف پول‌های فلو قابل خواندن هستند تا کاربران، پیش از تصمیم‌گیری، بتوانند فرایندها را به‌خوبی درک کنند. علاوه‌بر آن، این پلتفرم یک «حساب هوشمند» را در اختیار افراد می‌گذارد تا بدون نیاز به حفظ کردن عبارت پیچیده، امنیت کیف پول خود را تأمین کرده و در هنگام مدیریت توکن‌های غیرقابل تعویض و سایر دارایی‌ها، کلیدهای خصوصی‌شان را به خطر نیندازند.


بنیان‌گذاران فلو (Flow) چه افرادی هستند؟

پیش از آموزش نحوه خرید و فروش فلو، باید بنیان‌گذاران این پروژه را بشناسید تا با آگاهی کامل به سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال فلو اقدام کنید. پروژه و ارز فلو (FLOW) توسط شرکت «دپر لبز» (Dapper Labs) توسعه داده شد؛ یعنی همان تیمی که یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارها و بازی‌های بلاک چین اتریوم را با عنوان «کریپتوکیتیز» (CryptoKitties) تأسیس کرد. کریپتوکیتیز یکی از سرشناس‌ترین بازی‌های حوزه‌ی رمز ارزها است که کلکسیونرها و گیمرها به آن علاقه زیادی دارند.


ازآنجایی‌که اتریوم با مشکل مقیاس‌پذیری دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، افزایش کاربران باعث ایجاد مشکلاتی در بازی کریپتوکیتیز شد. به همین خاطر، دپر لبز تصمیم گرفت تا یک پلتفرم بلاک چین مقیاس‌پذیر را ایجاد کند. ازاین‌طریق، اکوسیستم فلو به‌عنوان بستری مناسب برای بازی‌ها و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز، در سال 2020، تأسیس گردید. یکی از اصلی‌ترین بنیان‌گذاران این پروژه، «دیتر شرلی» (Dieter Shirley) بود که مدیرعامل دپر لبز نیز به حساب می‌آید.


چه چیزی فلو (Flow) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی فلو (Flow) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد Flow این شبکه را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌کنند و بر روی قیمت فلو نیز تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل، باید با ویژگی‌های ارز فلو و بلاک چین آن بیشتر آشنا شوید. این موارد عبارت‌اند از:


 • فلو مقیاس‌پذیری بالایی دارد و بدون نیاز به راه‌حل‌های لایه 2، سرعت پردازش تراکنش‌ها را تا حد زیادی بالا برده است.

 • معماری فلو به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها، نرم‌افزارها و توکن‌های غیرقابل تعویض را ایجاد کنند.

 • تقسیم کار بین گره‌هایی با نقش‌های متفاوت، یک اکوسیستم کارآمد را به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد.

 • نه‌تنها این پروژه امکان سرمایه‌گذاری بر روی NFTها را فراهم کرده است، بلکه بسیاری از سرمایه‌گذاران به خرید فلو (FLOW) نیز علاقه‌مند هستند.

 • تراکنش‌های ارز فلو با سرعت بسیار بالایی بر روی زنجیره نهایی می‌شوند.

ارز دیجیتال فلو (FLOW) چیست؟.

ارز دیجیتال فلو (FLOW) چیست؟

ارز فلو (FLOW) توکن بومی این پروژه است که کارایی عملیاتی شبکه را افزایش می‌دهد. کاربردهای ارز فلو عبارت‌اند از:


 • ارز دیجیتال فلو برای پرداخت هزینه‌های نرم‌افزارهای غیرمتمرکز این شبکه کاربرد دارد.

 • توسعه‌دهندگان با استفاده از ارز فلو به خدمات شبکه FLOW دسترسی پیدا می‌کنند و می‌توانند ازاین‌طریق، برنامه‌های مورد نظر خود را مستقر کرده و آن‌ها را به اجرا درآورند.

 • افرادی که به خرید فلو اقدام می‌کنند، با سهام‌گذاری یا استیکینگ این رمز ارز، درآمد غیرفعال خواهند داشت.

 • کارمزدهای تراکنش‌های شبکه نیز با ارز فلو پرداخت می‌شوند.

 • کاربرانی که تمایل داشته باشند، با سپرده‌گذاری و قفل کردن ارز فلو، قادر هستند که استیبل کوین این شبکه را تحت‌عنوان FUSD آزاد کنند.

توکنومیک ارز دیجیتال فلو FLOW

توکنومیک ارز دیجیتال فلو FLOW

کل عرضه ارز فلو برابر با 1.49 میلیارد واحد بوده که همه این توکن‌ها در گردش بازار قرار گرفته‌اند. درحال‌حاضر (یکم ژانویه 2024)، ارزش کل بازار ارز فلو در حدود 1.33 میلیارد دلار می‌باشد و این رمز ارز با حجم معاملات روزانه‌ای در حدود 55 میلیون دلار، در رتبه 58 بازار کریپتو قرار دارد. همچنین، کل واحدهای ارز دیجیتال فلو به‌صورت زیر تخصیص داده شده‌اند:


 • 27.78 درصد به حامیانِ پیش از راه‌اندازی پروژه

 • 16.67 درصد به تیم توسعه

 • 18.53 درصد به دپر لبز

 • 29.66 درصد به ذخایر اکوسیستم

 • 7.37 درصد به پاداش استیکینگ

ارزش فلو (Flow) از کجا ناشی می‌شود؟

توسعه‌دهندگان می‌توانند نرم‌افزارهای کاربردی مورد نظرشان را بر روی شبکه فلو (Flow) راه‌اندازی کنند. ازآنجایی‌که این نرم‌افزارها از ظرفیت‌های فنی فلو بهره می‌برند، ارزش ذاتی این پروژه را افزایش می‌دهند. همچنین، توسعه‌دهندگان اجازه دارند تا از ارز فلو به‌عنوان ابزار انتقال ارزش در نرم‌افزارها و بازی‌های خود استفاده کنند. این مسئله باعث افزایش نیاز به خرید فلو می‌شود. علاوه‌بر آن، هر کسی که می‌خواهد توکن غیرقابل تعویضی را ایجاد کند، باید مقداری ارز FLOW در اختیار داشته باشد.


با توجه به گسترش استفاده از این شبکه، می‌توان انتظار داشت که فشار تقاضا باعث رشد قیمت فلو شده و این رمز ارز را به یکی از محبوب‌ترین توکن‌های بازار تبدیل کند.


مزایا و معایب فلو (Flow) چیست؟

فلو (Flow) یکی از بلاک چین‌های پیشروی دنیای کریپتو است. ازآنجایی‌که این پروژه به‌تازگی راه‌اندازی شده، طبیعتاً در کنار مزایایش، معایبی نیز دارد. به همین خاطر، در این بخش، به معرفی مزایا و معایب فلو می‌پردازیم.


مزایا و معایب فلو (Flow) چیست؟

امنیت فلو (Flow) چگونه تأمین می‌شود؟

شبکه فلو (Flow) از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) بهره برده و اعتبارسنجی خود را به 4 مرحله تقسیم می‌کند. ازاین‌رو، هر گره نقش منحصربه‌فردی را می‌پذیرد و در کنار گره‌های دیگر به فعالیت می‌پردازد. این مسئله نه‌تنها کارایی فلو را بالا می‌برد، بلکه باعث افزایش ایمنی آن نیز می‌شود.


از سوی دیگر، فرایندهای فلو از قابلیت خواندن برخوردار هستند تا کاربران با آگاهی کامل در شبکه فعالیت کنند. این ویژگی نیز جلوی اتفاقات ناگوار و فعالیت‌های مخرب را می‌گیرد. در ضمن، تیم توسعه‌دهنده فلو یک تکنیک رمزنگاری را به نام «اثبات تخصصی دانش محرمانه» (Specialized Proofs of Confidential Knowledge) ایجاد کرده است. این فناوری به افراد کمک می‌کند تا مالکیت دارایی خود را اثبات نمایند، بدون اینکه به افشای اطلاعاتشان نیاز داشته باشند.


ارز فلو (FLOW) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی این رمز ارز، پس از خرید فلو، به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌هایتان نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز فلو، باید به مواردی مانند امنیت، شبکه‌های انتقال، کارمزد پایین و... توجه داشته باشید. به همین خاطر، در این بخش، بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال فلو را به شما معرفی خواهیم کرد:


 • دپر ولت (Dapper Wallet)

 • لجر (Ledger)

 • بلاکتو (Blockto)

 • مجیک لینک (Magik.link)

 • نیفتوری (Niftory)

 • فینوآ (Finoa)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

همان‌طور که می‌بینید، به‌جز لجر، اغلب کیف پول‌های اصلی ارز فلو شهرت چندانی ندارند؛ چراکه بلاک چین Flow به‌تازگی بنا شده و این ولت‌ها نیز از همین شبکه استفاده می‌کنند. دراین‌بین، کیف پول اکسبیتو نامی آشنا برای کاربران حرفه‌ای ایرانی است که از پروتکل‌های قدرتمندی برای محافظت از ارز فلو و سایر رمز ارزها استفاده می‌کند. همچنین، این ولت با صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو ادغام شده و به شما اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به انتقال توکن‌ها، به خرید و فروش فلو اقدام نمایید.


خرید ارز دیجیتال فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید فلو (FLOW) در صرافی اکسبیتو، به‌سرعت و با کمترین قیمت بازار صورت می‌گیرد. همچنین، صرافی اکسبیتو برای معامله FLOW پایین‌ترین کارمزد را در نظر گرفته است. ازاین‌رو، برای خرید فلو در این صرافی، باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل نمایید. (احراز هویت در صرافی اکسبیتو بسیار سریع بوده و به‌راحتی انجام می‌شود. احراز هویت اکسبیتو شامل دو مرحله می‌باشد که مرحله‌ی اولِ آن، تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه می‌دهد تا به خرید و فروش فلو و سایر رمز ارزها را اقدام کنید. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن، می‌توانید به بخش احراز هویت این صرافی مراجعه نمایید.)


3_ اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز پول ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید فلو با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کنید و برای خرید FLOW با قیمت تتر، مقدار تتر مد نظر را به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید فلو، مقدار FLOW مورد نظرتان به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل خواهد شد.


فروش ارز دیجیتال فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش فلو (FLOW) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. پس از فروش ارز فلو، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان)، به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و سپس، می‌توانید وجه خود را با سرعت زیادی از این صرافی برداشت کنید. برای فروش فلو در اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌‌تان را برای واریز پول ارائه دهید.


4_ ارز فلو را به صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو منتقل کنید. (اگر ارز دیجیتال فلو در کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش فلو را در اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش فلو، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان) به کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا با ثبت درخواست برداشت ریالی، می‌توانید وجه خود را به‌سرعت برداشت کرده و یا اینکه تترهایتان را به آدرسی دیگر انتقال دهید.


تسویه حساب آنی فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی فلو (FLOW) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی، پس از فروش فلو، در صرافی اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو از 14 بانک معتبر کشور برای واریز پول استفاده می‌کند. تسویه حساب آنی ارز فلو در اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول کشیده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز قابل انجام است. در نتیجه، شما به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته می‌توانید درخواست تسویه حساب آنی ارز فلو (FLOW) را در اکسبیتو ثبت کرده و وجه خود را به‌سرعت برداشت کنید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش ارز فلو (FLOW) و یا سایر رمز ارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه فرمایید. علاوه‌بر آن، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته‌ پاسخگوی سوالات شما هستند.