خرید فلو و فروش Flow | قیمت فلو

Flow یک بلاک چین سریع، غیرمتمرکز و پسند توسعه‌دهنده است که به‌عنوان پایه‌ای برای نسل جدیدی از بازی‌ها، برنامه‌ها و دارایی‌های دیجیتالی طراحی شده است که به آنها قدرت می‌دهد. این مبتنی بر یک معماری منحصر به فرد و چند نقشی است و به گونه‌ای طراحی شده است که بدون خرد شدن مقیاس، پیشرفت‌های عظیمی در سرعت و توان عملیاتی داشته باشد و در عین حال محیطی سازگار با ACID را حفظ کند. اگر به خرید و فروش فلو علاقه دارید یا دوست دارید روی ارز دیجیتال فلو سرمایه گذاری کنید، درباره آن اطلاعات کامل کسب کنید.


ارز دیجیتال فلو چیست؟

Flow یک اکوسیستم و پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین با راه حل های مقیاس پذیر برای تجربیات تعاملی، پروژه های کاربردی غیرمتمرکز و بازی های مبتنی بر بلاک چین است. شبکه Flow بر ارائه یک محیط و معماری مقیاس‌پذیر برای تراکنش‌های سریع و بدون تراکم تمرکز دارد تا محیطی برای توکن‌ها، dApps و بازی‌های غیرقابل تعویض ایجاد کند. NFT ها را می توان مانند سایر ارزهای دیجیتال ایجاد و معامله کرد، در حالی که تفاوت اساسی این است که هر NFT منحصر به فرد است و قیمت متفاوتی دارد، به همین دلیل است که NFT ها به عنوان کلکسیونی شناخته می شوند.ارز دیجیتال فلو چیست؟

Flow پروژه خودش را در شبکه دارد، NBA Top Shot، و با رونق گرفتن بازار NFT، Flow می تواند محبوبیت فزاینده ای را نیز تجربه کند. Flow قراردادهای هوشمند قابل ارتقا را ارائه می دهد که می توانند برای رفع هر گونه اشکال وصله شوند، نهایی شدن آن در چند ثانیه انجام می شود، و راهی آسان برای ساخت dApps و ایجاد NFT با زبان برنامه نویسی آسان Flow، Cadence.


Flow به جای استفاده از پروتکل کارآمد Proof of Stake، مشکلات مربوط به مقیاس پذیری را که در پلتفرم اتریوم مشاهده می شود، بدون استفاده از اشتراک گذاری حل می کند. به این ترتیب Flow اجرای روان عملیات را امکان پذیر می کند و تراکم در شبکه را برای dApps و بازی های بلاک چین مانند CryptoKitties به حداقل می رساند.


تولد فلو

پروژه Flow توسط Dapper Labs، که همان تیمی است که مسئول توسعه یکی از محبوب‌ترین dApps و بازی‌های بلاک چین میزبان اتریوم، CryptoKitties است، تأسیس شد. CryptoKitties محبوبیت زیادی را تجربه کرد و همچنان به جذب علاقه مندان به بلاک چین و طرفداران کلکسیون های مبتنی بر بلاک چین ادامه می دهد.


تولد فلو

با افزایش تعداد کاربران، اتریوم ثابت کرد که مشکلات مقیاس پذیری دارد، بنابراین CryptoKitties با مشکلاتی در عملیات مواجه شد، به همین دلیل است که تیم Dapper Labs تصمیم گرفت یک پلت فرم بلاک چین مقیاس پذیر ایجاد کند که یک محیط بسیار کاربردی برای dApps و بازی هایی مانند CryptoKitties باشد. - جریان.


Flow در سال 2020 به عنوان یک پروتکل Proof of Stake راه اندازی شد که به توسعه دهندگان اجازه می دهد NFT ها را ایجاد، استفاده کنند، و تجارت کنند، و همچنین dApps و بازی های مبتنی بر بلاک چین را بر روی این پلتفرم توسعه دهند. بنیانگذار Flow همچنین مدیر ارشد فناوری Dapper Labs، دیتر شرلی است.


نحوه عملکرد فلو

Flow از پروتکل Proof of Stake برای دستیابی به مقیاس پذیری بدون استفاده از Sharding استفاده می کند، که یک تکنیک مقیاس پذیری رایج برای افزایش سرعت و ظرفیت شبکه است. Flow کار روی شبکه را در میان گره‌هایی که سیستم را پشتیبانی می‌کنند، توزیع می‌کند، با گره‌های مختلف که وظایف مختلفی را بر اساس قابلیت‌های فنی‌شان اختصاص می‌دهند. افزایش توان عملیاتی بلاک چین با جداسازی فرآیندهای غیر قطعی (مثلاً تبدیل تراکنش ها به یک بلوک) از فرآیندهای قطعی (مثلاً اجرای آن بلوک تراکنش ها) به دست می آید.


به منظور کاهش تلاش اضافی، Flow از معماری چند نقشی و چند گرهی استفاده می کند. برای ایجاد مقیاس بندی کل شبکه به روشی کارآمد و مقرون به صرفه، Flow فرآیند اعتبار سنجی را به چهار نقش تقسیم می کند و وظایف مختلف را بین انواع مختلف گره ها توزیع می کند. برای افزایش کارایی، گره ها وظایف را تقسیم می کنند و در اعتبارسنجی هر تراکنش در شبکه شرکت می کنند. چهار نوع گره عبارتند از گره های مجموعه، گره های اجماع، گره های اجرایی و گره های تأیید.


ویژگی‌های ارز دیجیتال فلو

بلاک چین جریان برای پشتیبانی از بازی ها و برنامه های کاربردی مصرف کننده طراحی شده است و به طور بالقوه می تواند تراکنش های میلیون ها کاربر فعال را پردازش کند. بازی‌ها، کلکسیون‌ها و برنامه‌های مرتبط را می‌توان توسط زنجیره بلوکی جریان پشتیبانی کرد.


ویژگی های فلو

با پشتیبانی از تعامل میان قراردادهای هوشمند، بلاک چین جریانی به گونه‌ای قرار می‌گیرد که تعداد زیادی از برنامه‌های کاربردی را در پلتفرم خود، بسیار شبیه به بلاک چین اتریوم، امکان‌پذیر کند.


ارزان ترین قیمت flow در ایران

اگر علاقه دارید روی ارز دیجیتال flow سرمایه گذاری بکنید یا به عنوان تریدر آن را برای مدت کوتاهی خریداری کنید یا بفروشید لازم است بهترین و ارزان ترین قیمت فلو را در ایران انتخاب کنید و سپس این ارز را خریداری کنید. صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو به عنوان یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران، با بررسی دقیق قیمت فلو، ارزان ترین قیمت فلو را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما نیز می‌توانید به راحتی این ارز دیجیتال را خریداری کنید.


خرید وفروش ارز دیجیتال فلو

خرید و فروش فلو با ریال و تتر

برای اینکه بتوانید خرید ارز دیجیتال فلو را به راحتی و ایمنی انجام دهید؛ باید در صرافی ایرانی ثبت نام کنید و بعد از تبدیل ریال خود به تتر، به میزان مورد علاقه خود فلو بخرید. در واقع اگر شما در اکسبیتو ثبت نام کنید؛ حساب خود را با ریال شارژ کنید؛ با ریال خود تتر بخرید و در ادامه با استفاده از آن تتر بفروشید و فلو خریداری کنید.