خرید ارز دیجیتال موباکس | فروش MOBOX | قیمت MBOX

در آغاز پیدایش بازار ارزهای دیجیتال، درآمدزایی از این حوزه، به مواردی مانند استخراج، معامله‌گری و سرمایه‌گذاری محدود شده بود. بااین‌حال، گسترش دنیای کریپتو مشاغل جدید و جذابی را پیش روی کاربران قرار داد. یکی از همین روش‌های استثنایی، «بازی برای کسب درآمد» (Play to Earn) است. در واقع، تلفیق رمز ارزها با صنعت بازی‌های رایانه‌ای به گیمرها کمک می‌کند تا در حین اینکه با بازی کردن سرگرم می‌شوند، از این راه کسب درآمد نیز داشته باشند. یکی از پلتفرم‌های ارائه‌دهنده چنین خدماتی، موباکس (MOBOX) محسوب می‌شود که مورد استقبال گسترده گیمرها قرار گرفته است. از طرفی، امکان خرید ارز موباکس (MBOX) نیز در بازار کریپتو فراهم شده و سرمایه‌گذاران به این توکن علاقه زیادی نشان می‌دهند. به همین خاطر، در این مقاله، قصد داریم تا ضمن معرفی این پروژه، نحوه خرید و فروش موباکس در صرافی اکسبیتو را نیز به شما آموزش دهیم.


قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

با نگاهی به تاریخچه قیمت موباکس (MBOX)، اولین قیمت این رمز ارز را در اوت 2021، برابر با 7.5 دلار مشاهده می‌کنیم. یک ماه بعد، قیمت ارز موباکس تا 4.43 دلار کاهش می‌یابد. تا ماه اکتبر، MBOX در همین محدوده نوسان کرده و سپس، در عرض یک ماه، به اوج قیمتی خود در 12.64 دلار می‌رسد. بااین‌حال، ارز موباکس نمی‌تواند در این محدوده باقی بماند و در دسامبر 2021، برابر با 5.18 دلار دیده می‌شود. این روند نزولی ادامه پیدا می‌کند؛ به‌طوری که قیمت ارز MOBOX تا ژانویه 2022، به 2.69 دلار می‌رسد که از قیمت اولیه آن نیز کمتر است.


در نهایت، ارز موباکس سال 2022 را با 0.37 دلار به پایان می‌رسد و در سال 2023 نیز نمی‌تواند به بالای 0.5 دلار حرکت کند.


خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در ایران

موباکس (MOBOX) یکی از پروژه‌های نوآور و جذاب دنیای کریپتو است که امور مالی غیرمتمرکز، ارزهای دیجیتال، توکن‌های غیرقابل تعویض و بازی برای کسب درآمد را با یکدیگر ادغام می‌کند؛ ازاین‌رو، خرید و فروش موباکس در بسیاری از صرافی‌های معتبر بین‌المللی، مانند بایننس، بی‌باکس، تپ‌بیت، بیت‌گت و... فراهم شده است. بااین‌حال، کشور ایران با تحریم‌های جهانی مواجه شده و اغلب این صرافی‌ها به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. حتی اگر شما با هویت جعلی و تغییر آی‌پی نیز در این پلتفرم‌ها عضو شوید، در صورت برملا شدن هویتتان، احتمال دارد که حساب کاربری‌تان با تمام موجودی‌اش، مسدود گردد.


به‌این‌ترتیب، برای خرید و فروش موباکس به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارد. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش موباکس و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش MBOX در صرافی آنلاین معتبر اکسبیتو، امکان پرداخت ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز دیجیتال موباکس را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


موباکس (MOBOX) چیست؟

موباکس (MOBOX) چیست؟

موباکس (MOBOX) یک پلتفرم «گیم‌فای» (GameFi) مبتنی بر جامعه است که بر روی «زنجیره هوشمند بایننس» (BSB) راه‌اندازی شده و مزایای توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs)، امور مالی غیرمتمرکز (Defi) و بازی برای کسب درآمد (Play to Earn) را ترکیب می‌کند. کاربران این پلتفرم می‌توانند با کسب توکن بومی آن، یعنی ارز موباکس (MBOX)، به درآمدزایی بپردازند. در واقع، موباکس اکوسیستمی جامع را پایه‌گذاری کرده که پای فرایندهای اقتصادی را به صنعت سرگرمی باز می‌کند.


موباکس که در آوریل 2021 راه‌اندازی شده است، به کاربران اجازه می‌دهد تا در «استیکینگ» (Staking) و «ضرب کردن توکن غیرقابل تعویض» (NFT Minting) شرکت کنند و محصولات خود را در بازار این اکوسیستم به فروش برسانند. همچنین، آن‌ها می‌توانند در توسعه این بازی (Game) و گیم‌پلی (Gameplay) اجتماعی نقش داشته باشند. ازاین‌طریق، توسعه‌دهندگان به ابزارهایی دسترسی می‌یابند که امکان ساختن بازی‌های منحصربه‌فرد را برایشان فراهم می‌کند. در این بازی‌ها، ارز موباکس به‌عنوان ابزاری برای مدیریت اقتصاد گیمینگ عمل خواهد کرد.


کاربران با اتصال کیف پول، ایمیل و شماره تلفن خود قادر هستند که به امکانات موباکس دسترسی داشته باشند. رابط کاربری این پلتفرم بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید، ios و ویندوز نصب می‌شود.


موباکس (MOBOX) چگونه کار می‌کند؟

موباکس (MOBOX) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ آموزش نحوه خرید موباکس (MBOX) برویم، باید ببینیم که این پروژه چگونه کار می‌کند و چه عواملی بر روی قیمت موباکس اثر می‌گذارند. به همین خاطر، در این بخش، به جنبه‌های مختلف پلتفرم MOBOX خواهیم پرداخت.


گیم‌فای (GameFi)

برای بازی کردن در این گیم‌فای، شما باید ارز موباکس را به اشتراک بگذارید تا بتوانید توکن KEY را به دست آورید. این توکن‌ها کلیدی برای باز کردن قفل توکن‌های غیرقابل تعویضی (NFTs) هستند که شخصیت‌های درون بازی را تشکیل می‌دهند. البته برای دسترسی به شخصیت‌های قدرتمندتر، به پرداخت ارز موباکس بیشتری نیاز خواهید داشت.


علاوه‌بر اینکه گیمرها با انجام این بازی‌ها می‌توانند ارز موباکس را کسب کنند، توسعه‌دهندگان نیز قادر هستند در محیط این پلتفرم، بازی‌های جدیدی را بسازند. این توسعه‌دهندگان در درآمد گیمرهای بازی‌هایشان سهمی خواهند داشت.


بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT Market)

موباکس (MOBOX) یک بازار غیرمتمرکز را ارائه می‌دهد که در آن، کاربران می‌توانند به تجارت توکن‌های غیرقابل تعویض بپردازند. همچنین، امکان وام دادن و اجاره کردن NFTها نیز در این بازار فراهم شده است. ابزار اصلی انتقال ارزش در این بازار ارز موباکس بوده و کاربران با خرید موباکس، می‌توانند NFTهای محبوبشان را تهیه کنند. علاوه‌بر آن، امکان استفاده از این توکن‌های غیرقابل تعویض در محیط پلتفرم‌های دیگر نیز فراهم شده است.


مومو (MOMO)

مومو (MOMO)

مومو یک نوع توکن غیرقابل تعویض (NFT) منحصربه‌فرد است که در محیط پلتفرم موباکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر مومو به‌صورت یک شخصیت حیوانی مربعی‌شکل طراحی شده و می‌توان از آن برای فعالیت در بازی‌های مختلف استفاده کرد. در واقع، موموها ابزاری برای کسب ارز موباکس به حساب می‌آیند. به هر مومو به‌صورت تصادفی مقداری «قدرت» اختصاص یافته که این قدرت می‌تواند در طول بازی افزایش یابد.


بازی‌های داخلی (Built-In Games)

به‌جز بازی‌هایی که توسط توسعه‌دهندگان راه‌اندازی شده‌اند، خود موباکس (MOBOX) نیز 6 بازی داخلی را به گیمرها ارائه کرده است. این بازی‌ها از قوانین گیم‌پلی موباکس پیروی می‌کنند و شامل سناریوهای بازی‌سازی گوناگونی هستند. این بازی‌ها عبارت‌اند از:


بازی‌های داخلی (Built-In Games)

 • کلش آف مولند (Clash of Moland): یک بازی استراتژیک جنگی محسوب می‌شود که سرشار از عناصر فانتزی است. در این بازی، گیمرها یک شخصیت لُرد را در اختیار دارند و با ساختن قلعه‌ها و استخدام قهرمانان، باید به جنگ با سایر جناح‌ها بپردازند.

 • موموورس (MOMOverse): یک متاورس یا واقعیت مجازی است که به گیمرها، توسعه‌دهندگان، تولیدکنندگان محتوا و مجموعه‌داران اجازه می‌دهد تا با یکدیگر تعامل برقرار کنند. ازاین‌طریق، این افراد می‌توانند به کسب درآمد بپردازند و ارز موباکس را به دست آورند.

 • چینز آرنا (ChainZ Arena): این بازی که مبتنی بر استخراج (Mining) است، بر اساس بلاک چین‌های اتریوم، ترون و ایاس کار می‌کند. در چینز آرنا، کاربران می‌توانند تجربه‌ای منحصربه‌فرد را در حوزه ماینینگ داشته باشند و درآمد غیرفعال کسب کنند.

 • مولند دیفنس (MOland Defense): یک بازی دفاعی «آینده‌نگر» (futuristic) است که در آن، گیمرها باید از یک برج مراقبت نمایند. در مولند دیفنس، شما به یک فرمانده تبدیل شده و ارتش تشکیل می‌دهید. سپس، با اتخاذ استراتژی‌های دفاعی، از برج خود، در برابر دشمنان، محافظت خواهید کرد.

 • بلاک براولر (Block Brawler): در این بازی، گیمرها با انواع چالش‌های هیجان‌انگیز مواجه می‌شوند. ازاین‌طریق، می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را به دست آورند.

 • توکن مستر (Token Master): در توکن مستر کاربران بر سر جمع‌آوری دارایی‌های دیجیتالی به رقابت می‌پردازند. در پایان هر فصل، رتبه‌بندی گیمرها منتشر می‌شود و هرکسی که بالاترین رتبه را کسب کند، ارز موباکس را به‌عنوان جایزه دریافت خواهد کرد.

بنیان‌گذاران موباکس (Mobox) چه افرادی هستند؟

آشنایی با بنیان‌گذاران این پروژه به شما کمک می‌کند تا با ارز MOBOX بیشتر آشنا شوید و با آگاهی کامل به خرید موباکس اقدام نمایید. بر اساس اعلامیه این پلتفرم، ارز موباکس توسط تیمی متشکل از 30 نفر توسعه‌دهنده و کارشناس باتجربه در صنعت بازی‌های اجتماعی راه‌اندازی شده است. بااین‌حال، هیچ اطلاعاتی در مورد این افراد در دسترس نیست و ما نمی‌دانیم که تجربه آن‌ها، شامل کدام پروژه‌ها می‌شود. البته پروژه موباکس، وایت پیپر (Whitepaper) نیز دارد و این مسئله یک ویژگی به حساب می‌آید. منظور از وایت پیپر، مقاله‌ای است که جنبه‌های فنی پروژه را برای کاربران شرح می‌دهد.


چه چیزی موباکس (MOBOX) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی موباکس (MOBOX) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد موباکس (MOBOX) این پروژه را نسبت به سایر رقبا متمایز می‌کنند؛ به همین خاطر، باید پیش از خرید موباکس، از این موارد آگاه باشید. ویژگی‌های این پلتفرم عبارت‌اند از:


 • ترکیبی از مزایای امور مالی غیرمتمرکز (Defi)، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و بازی‌های بلاک چینی (Blockchain Gaming) فرصتی استثنایی را برای علاقه‌مندان به بازی و ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند.

 • به دست آوردن ارز موباکس در بازی‌های مختلف این پلتفرم ساده است؛ بااین‌حال، اغلب بازی‌ها نیاز به سرمایه‌گذاری اولیه دارند. به‌این‌ترتیب، قبل از بازی کردن، باید به خرید موباکس اقدام نمایید.

 • کار با این پلتفرم آسان بوده و بازی‌های آن نیز ساده هستند.

 • موباکس ابزارهایی را برای ساخت بازی‌ها و NFTها در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌دهد.

 • از طریق این پلتفرم، توسعه‌دهندگان بازی‌های کامپیوتری می‌توانند شهرتی برای خودشان دست‌و‌پا کنند.

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) چیست؟

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) چیست؟

ارز موباکس (MBOX) توکن بومی پلتفرم MOBOX محسوب می‌شود که بر اساس استاندارد BEP-20 و بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است. ارز دیجیتال موباکس یک توکن منصفانه به حساب می‌آید؛ زیرا بنیان‌گذاران این پروژه در طول فروش‌های عمومی یا خصوصی، این توکن‌ها را به سرمایه‌گذاران واگذار نکرده‌اند.


این پروژه ارز MOBOX را طبق یک جدول زمان‌بندی پنج ساله به بازار توزیع می‌کند. در هر سال، میزان عرضه ارز موباکس کاهش می‌یابد، تا در نهایت کل عرضه به 1 میلیارد برسد. البته احتمال دارد که جامعه این بازی تصمیم بگیرند تا در نهایت، 50 میلیون واحد MBOX را به عرضه اضافه کنند. علاوه‌بر آن، این پلتفرم یک استخر توکن‌سوزی را با 80 درصد از هزینه‌های پلتفرم راه‌اندازی کرده است تا درصورتی‌که قیمت موباکس به کمتر از میانگین 72 ساعته‌اش رسید، با توکن‌سوزی، قیمتش افزایش یابد.


یکی از کاربردهای ارز موباکس، آزادسازی توکن veMBOX است. کاربران با قفل کردن MBOX برای یک دوره زمانی مشخص، می‌توانند توکن veMBOX را دریافت کنند. این توکن قابل خرید و فروش نیست؛ اما اگر کاربران آن را در اختیار داشته باشند، درآمد غیرفعالشان از پلتفرم 3 برابر می‌شود و همچنین، می‌توانند در تصمیمات حاکمیتی پروژه مشارکت نمایند. علاوه‌بر آن، ارز موباکس را می‌توان در راستای تجارت با سایر کاربران و معامله اقلام درون بازی‌ها به کار گرفت.


در واقع، هدف اصلی ارز MOBOX ایجاد انگیزه در کاربران پلتفرم است تا در جنبه‌های گوناگون این پروژه شرکت کنند. در ضمن، موباکس به‌صورت یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) پایه‌گذاری شده تا کاملاً توسط جامعه‌اش مدیریت شود.


توکنومیک ارز دیجیتال موباکس MBOX

توکنومیک ارز دیجیتال موباکس MBOX

گفتیم که ارز موباکس (MBOX) عرضه‌ای 1 میلیاردی دارد. از این تعداد توکن، تا کنون (دسامبر 2023)، حدود 275 میلیون واحد در گردش بازار قرار گرفته‌اند. حجم کل بازار ارز موباکس در حدود 98 میلیون دلار بوده و معاملات روزانه آن نیز به 23 میلیون دلار می‌رسد. همچنین، کل واحدهای ارز MOBOX به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 51 درصد به جامعه موباکس

 • 21 درصد به مشارکت‌کنندگان

 • 8 درصد به شرکای استراتژیک

 • 20 درصد به تیم اصلی

مزایا و معایب موباکس (MOBOX) چیست؟

تا اینجای مقاله، درباره ویژگی‌های موباکس (MOBOX) صحبت کردیم؛ بااین‌حال، این پلتفرم نیز مانند اغلب پروژه‌های کریپتو، در کنار مزایایش، معایبی دارد. به همین خاطر، در این بخش، مزایا و معایب موباکس را بررسی می‌کنیم تا با دید بهتری به خرید موباکس اقدام نمایید.


مزایا و معایب موباکس (MOBOX) چیست؟

چشم‌انداز موباکس (MOBOX) چگونه است؟

پیش از خرید موباکس، باید ببینیم که چشم‌انداز آتی این پروژه به چه شکل است. برای درک این موضوع، برنامه‌های موباکس را به دو بخش، می‌توان تقسیم کرد.


ویژگی‌های پیاده‌سازی‌شده

این موارد عبارت‌اند از:


 • کیف پول‌های متمرکز و غیرمتمرکز برای ارز موباکس

 • صرافی غیرمتمرکز برای توکن غیرقابل تعویض مومو (MOMO NFT)

 • جعبه‌های رازآمیز توکن‌های غیرقابل تعویض مومو (MOMO NFT Mystery BOXes) در بازار بایننس

 • تبدیل شدن به باارزش‌ترین اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس

برنامه‌های آینده

چشم‌انداز موباکس شامل موارد زیر است:


 • ایجاد پُل‌های میان‌زنجیره‌ای برای انتقال توکن‌های غیرقابل تعویض به بلاک چین‌های دیگر

 • پلتفرمی اختصاصی برای ساخت موموها

 • تبدیل شدن به اولین ارائه‌دهنده شخص ثالث رابط برنامه‌نویسی (API) بازی‌های مبتنی بر بلاک چین

 • گسترش سناریوی بازی‌ها

موباکس با چه پروژه‌هایی همکاری می‌کند؟

موباکس با چه پروژه‌هایی همکاری می‌کند؟

MOBOX شرکای قدرتمندی دارد که این مسئله می‌تواند بر روی قیمت ارز موباکس نیز تأثیر مثبتی بگذارد. این پروژه‌ها عبارت‌اند از: ییلد گیلد گیمز (YGG): این پروژه اهداف مشترکی با موباکس دارد و به همین خاطر، در زمینه گسترش بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، با MOBOX همکاری می‌کند.


 • ام دکس (MDEX): همکاری میان موباکس و ام دکس به کاربران اجازه می‌دهد تا با اشتراک‌گذاری توکن veMBOX، درآمد غیرفعال بیشتری کسب نمایند. بااین‌حال، ابتدا کاربران باید به خرید موباکس اقدام کرده و سپس با این ارز، veMBOX به دست آورند.

 • ایپ سواپ (Apeswap): از تمام توکن‌های غیرقابل تعویض ایپ سواپ می‌توان در محیط موباکس استفاده کرد.

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) را کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی MBOX، پس از خرید موباکس، به کیف پولی برای نگهداری از رمز ارزهای خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز موباکس، باید به مواردی مانند امنیت، کارمزد تراکنش‌ها، قابلیت‌های مضاعف و… توجه داشته باشید. به همین خاطر، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید موباکس، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد:


 • تراست ولت (Trust Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • لجر (Ledger)

 • آیم توکن (im Token)

 • کوین بیس (Coinbase)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر انواع ولت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری خارجی، می‌توانید از کیف پول اکسبیتو نیز برای نگهداری از ارز موباکس استفاده کنید. کیف پول اکسبیتو از بهترین پروتکل‌های امنیتی برای محافظت از دارایی‌های شما بهره برده است. همچنین، شما می‌توانید از داخل کیف پول اکسبیتو به خرید و فروش موباکس نیز اقدام نمایید.


خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) برای بازی موباکس

پلتفرم موباکس (MOBOX) بازی‌هایی را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید در کنار سرگرمی، درآمد کسب کنید. بااین‌حال، اغلب این بازی‌ها به سرمایه‌گذاری اولیه نیاز دارند؛ یعنی شما باید مقداری توکن MBOX را در اختیار داشته باشید تا قهرمانان و آیتم‌های درون بازی را فعال نمایید. البته پس از آن، درآمدزایی از بازی‌های موباکس کار دشواری نبوده و به‌راحتی قادر هستید که سود خوبی را به دست آورید.


به‌این‌ترتیب، ابتدا باید به خرید موباکس اقدام کرده و سپس، با ارز MOBOX، توکن‌های غیرقابل تعویض بازی را آزاد نمایید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید موباکس را به‌راحتی و با سرعت زیادی برای شما فراهم کرده است. خرید موباکس در اکسبیتو با کمترین قیمت و پایین‌ترین کارمزد انجام می‌شود. ازاین‌طریق، شما می‌توانید با پرداخت ریالی، ارز موباکس را تهیه کرده و سپس، درآمد خوبی را از بازی کردن داشته باشید.


خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو بسیار ساده بوده و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید موباکس در اکسبیتو، فقط باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید.


2_ به حساب کاربری خود وارد شده و مراحل احراز هویت اکسبیتو را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو بسیار ساده بوده و با سرعت بالایی انجام می‌شود. احراز هویت صرافی اکسبیتو دارای 2 مرحله است. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه به طول می‌انجامد، به شما امکان خرید و فروش موباکس و سایر رمز ارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. در ضمن، برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4- برای خرید موباکس می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری اکسبیتو استفاده کنید. برای خرید ارز MOBOX با ریال باید مبلغ مورد نظرتان را به حساب کاربری خود واریز کرده و برای خرید موباکس با قیمت تتر باید مقدار USDT مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و فروش ارز دیجیتال موباکس، مقدار MBOX مورد نظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید این ارز موباکس را در کیف پول اکسبیتو نگهداری کنید و یا اینکه آن‌ها را به آدرس دیگری انتقال دهید.


فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش موباکس (MBOX) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش ارز موباکس، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل شده و شما به‌سرعت می‌توانید وجه خود را از این صرافی برداشت کنید. برای فروش موباکس در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز نقدی ارائه دهید.


4_ ارز دیجیتال موباکس را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که ارز MOBOX در کیف پول اکسبیتو قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش موباکس را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش MBOX، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. حالا با ثبت درخواست برداشت آنی می‌توانید وجه ریالی خود را با سرعت به حساب بانکی‌تان منتقل کرده و یا اینکه تترهایتان را به آدرس دیگری انتقال دهید.


تسویه حساب آنی موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی، پس از فروش موباکس (MBOX) در صرافی اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو از 14 بانک معتبر کشور برای واریز آنی پول بهره می‌برد. تسویه حساب آنی اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد و تا سقف 50 میلیون تومان در روز قابل انجام است. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته، درخواست تسویه حساب آنی را در اکسبیتو ثبت کرده و وجه خود را با سرعت بسیار بالایی از این صرافی برداشت کنید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش موباکس (MBOX) و یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته‌ پاسخگوی سوالات شما هستند.