خرید ارز دیجیتال موباکس | فروش Mobox | قیمت MBOX

تا کنون روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از دنیای کریپتوکارنسی معرفی شده است. برخی از کاربران ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری بلندمدت را ترجیح می‌دهند و بعضی دیگر به معاملات کوتاه‌مدت اقدام می‌کنند. در کنار معامله‌گری، روش‌های جدیدتری مانند استیکینگ (Staking)، خرید و فروش ان‌اف‌تی‌ها (NFTs)، بازی‌کردن (Gaming) و... نیز به‌وجود آمده‌اند که از طریق آن‌ها می‌توانید ارزهای دیجیتال را به دست بیاورید.


در همین راستا، بازی متاورسی (واقعیت مجازی) موباکس (Mobox) ایجاد شده است تا بازیکنان (گیمرها)، توسعه‌دهندگان و کلکسیون‌داران را در کنار یکدیگر جمع کند. در واقع، موباکس، با توکن اختصاصی MBOX، می‌خواهد بازی متاورسی جدیدی را معرفی کند که کاربران آن به انواع روش‌های درآمدزایی کریپتو دسترسی دارند. از طرفی، جذابیت این پروژه، سرمایه‌گذاران زیادی را به خرید ارز دیجیتال موباکس ترغیب کرده است. به‌خاطر همین، در این مقاله می‌خواهیم ارز دیجیتال موباکس را به‌طور کامل معرفی کنیم تا با ارزش Mobox آشنا شوید و روش‌های خرید و فروش MBOX را در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو یاد بگیرید.


قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

قیمت ارز دیجیتال موباکس MBOX

با نگاهی به تاریخچه‌ی قیمت ارز دیجیتال موباکس، اولین قیمتی که برای این ارز دیده می‌شود، در آگوست 2021 و برابر با 7.54 دلار است. پس از آن، قیمت MBOX کمی کاهش پیدا می‌کند و در اکتبر 2021، قیمت 4.28 دلار را نشان می‌دهد. سپس موباکس روند صعودی شدیدی را در پیش می‌گیرد و در عرض یک ماه، به اوج قیمتی خود، یعنی 12.64 دلار می‌رسد. پس از آن، روند نزولی موباکس آغاز می‌شود و تا جولای سال 2023، قیمت 0.29 دلار را نشان می‌دهد.


خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در ایران

امکان خرید ارز دیجیتال MBOX در اغلب صرافی‌های معتبر ایالات متحده فراهم نشده است؛ البته این مسئله به معنی نامعتبربودن ارز موباکس نیست، بلکه قوانین ایالات متحده صرافی‌های این کشور را با محدودیت‌هایی مواجه می‌کند. در عوض، خرید و فروش MBOX در صرافی‌های معتبری مانند Binance، CoinW، LBank، Bitget و صرافی غیرمتمرکز Pancake Swap ارائه می‌شود.


بااین‌حال، ازآنجایی‌که اغلب صرافی‌های ارز دیجیتال دنیا، کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند و به آن‌ها خدمات ارائه نمی‌کنند، دسترسی به این صرافی‌ها، کاربران ایرانی را با چالش‌هایی مواجه می‌کند. حتی اگر با تغییر آی‌پی (IP) هم به این صرافی‌ها متصل شوید، خطر ازدست‌رفتن دارایی‌های شما و مسدودشدن حساب کاربری‌تان وجود دارد.


به‌خاطر همین، بهترین روش خرید و فروش ارز دیجیتال موباکس، برای شما، استفاده از یک صرافی ایرانی است. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش MBOX را با بهترین قیمت و پایین‌ترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از ویژگی‌های خرید و فروش ارز موباکس در صرافی اکسبیتو، امکان معامله‌ی ریالی و تتری این ارز است؛ بنابراین، شما می‌توانید با سه روش «خرید و فروش محدود» و «خرید و فروش فوری» ارز دیجیتال و «سواپ» موباکس را معامله کنید.


موباکس (Mobox) چیست؟

موباکس (Mobox) چیست؟

موباکس (Mobox) یک بازی متاورس است که بر اساس فناوری بلاک چین طراحی شده و امکان «بازی برای کسب درآمد» (Play To Earn) را برای بازیکنان فراهم می‌کند. موباکس ویژگی‌های امور مالی غیرمتمرکز (Defi) و بازی‌های بلاک چینی را ترکیب کرده تا یک پلتفرم گیم‌فای (GameFi) منحصربه‌فرد، رایگان و مبتنی بر جامعه ارائه کند. همچنین، مدیریت موباکس به‌صورت یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است و دارندگان توکن اختصاصی این پروژه، یعنی MBOX، می‌توانند در تصمیمات حاکمیتی آن مشارکت داشته باشند.


موباکس با گردهم آوردن گیمرها، توسعه‌دهندگان و کلکسیونرها، روش‌های کسب درآمد گوناگونی را به کاربران ارائه کرده است:


 • بازیکنان با انجام مراحل بازی می‌توانند ارز دیجیتال کسب کنند.

 • کاربران با استفاده از توکن MBOX می‌توانند در استخراج نقدینگی مشارکت داشته باشند.

 • علاقه‌مندان به توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) و کلکسیونرها نیز می‌توانند به خرید و فروش ان‌اف‌تی‌ها اقدام کنند.

موباکس (Mobox) چگونه کار می‌کند؟

پلتفرم موباکس (Mobox) توانسته است که به آمار بیش از 3 میلیون کاربر و بیش از 1.3 میلیون NFT دست پیدا کند. این محبوبیت و شهرت موباکس، نشان‌دهنده‌ی ارزش موباکس است و می‌تواند روی قیمت MBOX نیز تأثیر بگذارد. بااین‌حال، برای اینکه با ارزش Mobox بیشتر آشنا شوید، باید نحوه‌ی عملکرد این بازی را به‌طور کامل بررسی کنیم.


ییلد فارمینگ (Yield Farming) در موباکس

همان‌طور که گفتیم، موباکس (Mobox) با ترکیب ویژگی‌های دیفای و بازی‌های بلاک چینی، می‌خواهد یک پلتفرم گیم‌فای (GameFi) را به کاربران کریپتو ارائه کند. در همین راستا، یکی از مفاهیم جدید و جالب دیفای که به موباکس نیز راه پیدا کرده، ییلد فارمینگ (Yield Farming) است. ییلد فارمینگ که به‌صورت «کشت سود» نیز معنا می‌شود، به فرایندی اشاره دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تا ارزهای دیجیتال خود را در پلتفرم‌ها قفل کنند و بابت آن پاداش بگیرند. در واقع، ییلد فارمینگ یا استخراج نقدینگی، به توسعه‌دهندگان پلتفرم‌های دیفای کمک می‌کند تا نقدینگی موردنیاز پروژه‌ی خود را جمع‌آوری کنند.


در همین راستا، موباکس از یک سری قرارداد هوشمند باعنوان "Crates" یا «جعبه‌ها» استفاده می‌کند تا بازدهی پروتکل‌های مختلف مالی دیفای در اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس (BSC) بالاتر برود. برای رسیدن به این هدف، موباکس از چهار استراتژی «تک توکن» (Single Token) و هشت استراتژی «توکن‌های ارائه‌کننده‌ی نقدینگی» (LP) استفاده می‌کند؛ بنابراین، کاربران می‌توانند توکن‌های ارائه‌کننده‌ی نقدینگی (LP) را به‌صورت "MBOX-BNB" و از طریق صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ (Pancake Swap) در اختیار پلتفرم موباکس بگذارند. در نتیجه، ییلد فارمینگ هم یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری روی موباکس محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاران می‌توانند این روش را با خرید و فروش MBOX ترکیب کنند و سود بیشتری را به دست بیاورند.


موباکس (Mobox) چگونه کار می‌کند؟

استخراج توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) در موباکس

موموها (MOMOs) توکن‌های غیرقابل‌تعویض انحصاری پلتفرم موباکس (Mobox) هستند. هر کدام از موموها یک «کلید توکن» منحصربه‌فرد دارند که به کاربران کمک می‌کند تا صندوقچه‌های گنج را باز کنند. با بازکردن صندوقچه‌ها، کاربران می‌توانند موموهای جدید را روی زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) ایجاد و ضرب کنند.


علاوه‌بر آن، کاربران می‌توانند در استخراج (Mining) موموها شرکت کنند. منظور از استخراج مومو، فرایندی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا موموهای خود را به‌صورت روزانه با شبکه به اشتراک بگذارند و پاداش دریافت کنند. همچنین، از این طریق، بازیکنان می‌توانند «کلید توکن» را استخراج کرده و یا اینکه این کلیدها را از صرافی پنکیک سواپ بخرند.


بازار توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) در موباکس

توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) پلتفرم موباکس، مومو (MOMO) نام دارند و کاربران می‌توانند این ان‌اف‌تی‌ها را در محیط بازی موباکس به دست بیاورند. به‌خاطر همین، این پلتفرم، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) را با عنوان "Mobox NFT Marketplace" برای خرید و فروش توکن‌های غیرقابل‌تعویض ارائه کرده است.


هر بازیکن در محیط بازی موباکس یک نرخ هش (Hash Rate) دارد و هرچه این نرخ هش بالاتر برود، امکان استخراج ان‌اف‌تی‌ها بیشتر می‌شود. هنگامی که کاربران موباکس، موموها را در لیست فروش صرافی موباکس قرار می‌دهند، نرخ هش آن مومو از نرخ هش کاربری آن‌ها کم می‌شود و در عوض، وقتی که مومو را می‌خرند، به نرخ هش آن‌ها اضافه می‌شود.


از سوی دیگر، کاربران می‌توانند موموهای خود را در یک بسته به فروش برسانند و از این طریق، در کارمزد فروش این توکن‌ها صرفه‌جویی کنند. همچنین، کاربران می‌توانند موموهای خود را به‌صورت روزانه و با مبلغی کمتر از 1 دلار به بازیکنان دیگر اجاره دهند.


حضور توسعه‌دهندگان بازی در پلتفرم موباکس

در حالت کلی، توسعه‌دهندگان برای ساختن یک بازی جدید باید هزینه‌های زیادی را به سازندگان این بازی‌ها بپردازند. بااین‌حال، پلتفرم موباکس (Mobox) با ارائه‌ی ابزارها و خدمات مختلفی به توسعه‌دهندگان، روشی آسان و مقرون‌به‌صرفه را برای ساخت بازی‌های مبتنی بر بلاک چین پیشنهاد کرده است. این توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از توکن MBOX و توکن‌های غیرقابل‌تعویض MOMO، بازی‌های خود را راه‌اندازی کرده و از این توکن‌ها در محیط بازی خود استفاده کنند. علاوه‌بر آن، این بازی‌های جدید، در دسترس جامعه‌ی کاربری موباکس قرار می‌گیرند و این مسئله، به شناخته‌شدن این بازی‌ها کمک می‌کند. از سوی دیگر، ارائه‌ی این روش ساده و کاربردی برای ایجاد بازی‌ها، به شهرت موباکس کمک زیادی می‌کند و باعث افزایش ارزش ارز دیجیتال MBOX می‌شود.


بازی‌های موجود در پلتفرم موباکس (Mobox)

بازی‌های موجود در پلتفرم موباکس (Mobox)

پلتفرم موباکس (Mobox) بازی‌های مختلفی را به گیمرها ارائه کرده است. تنوع این بازی‌ها باعث شده که موباکس به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های گیم‌فای تبدیل شود و سرمایه‌گذاران زیادی به خرید MBOX تمایل نشان دهند. به‌خاطر همین، در این بخش، به معرفی بازی‌های گوناگون موباکس می‌پردازیم.


بازی Block Brawler

بازی "Block Brawler" یک بازی «نقش آفرینی» (RPG) و هیجان‌انگیز است که به‌صورت «زمان واقعی» (Real Time) انجام می‌شود. بازیکنان می‌توانند با شرکت در مبارزات و مأموریت‌های این بازی، امتیاز و پاداش دریافت کنند. این بازی به دو صورت «بازیکن در برابر بازیکن» (PvP) و «بازیکن در برابر محیط بازی» (PvE) انجام می‌شود. علاوه‌بر آن، بازیکنان می‌توانند با توجه به نرخ هشی که دارند، ابزارها و امتیازات جدیدی را به دست بیاورند.


بازی Token Master

توکن مستر (Token Master) یک بازی عجیب است که در آن، بازیکنان توکن‌های یکدیگر را می‌دزدند! توکن مستر به‌صورت چند فصل ارائه می‌شود و در پایان هر فصل، بازیکنان برتر جوایزی را با ارز دیجیتال MBOX دریافت می‌کنند. در این بازی نیز، بازیکنان برای پیشرفت، به توکن‌ها و نرخ هش نیاز دارند و همچنین، توکن‌های مومو به بازیکنان کمک می‌کنند که امتیازات بیشتری را کسب کنند.


بازی Trade Action

ترید اکشن (Trade Action) یک بازی شبیه‌ساز بازارهای مالی است که در 3 حالت ارائه می‌شود:


 • Simple Trade: یک بازی شبیه‌ساز معاملات هفتگی است که بازیکنان با انجام معاملات هفتگی امتیازاتی را کسب می‌کنند. هر بازیکنی که در معاملات درآمد بیشتری کسب کند، امتیاز بیشتری می‌گیرد و به رتبه‌ی بالاتری می‌رسد. از سوی دیگر، این بازی معاملات آزمایشی را به کاربران ارائه می‌کند، تا بدون ریسک بازار بتوانند درآمد کسب کنند. در نتیجه، هدف این بازی ارائه‌ی تجربه‌ی معامله‌گری بدون تحمل ریسک بازار است.

 • Leverage Mania: این بازی شبیه معاملات اهرم‌دار است و کاربران می‌توانند معاملات آزمایشی یا بازی‌های تجاری را با اهرم 1000 انجام دهند و امتیازاتی را به دست بیاورند.

 • Bull and Bear: این بازی برای حدس‌زدن نوع حرکت بازار طراحی شده است. در واقع، بازیکنان با پیش‌بینی حرکت آینده‌ی نمودار قیمت، می‌توانند به‌سرعت امتیازاتی را کسب کنند.

چه چیزی موباکس را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی موباکس را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ترکیبی از امور مالی غیرمتمرکز (Defi)، بازی‌های مبتنی بر بلاک چین و توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) فرصت‌های منحصربه‌فردی را برای علاقه‌مندان مبتدی و حرفه‌ای ارزهای دیجیتال فراهم می‌کند. از طرفی، کسب توکن‌های MBOX در بازی‌های مختلف این پلتفرم، تقریباً کار ساده‌ای است.


از سوی دیگر، موباکس توانسته که محیط جذابی را برای علاقه‌مندان به NFT فراهم کند. همچنین، توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از موباکس بازی‌های اختصاصی خود را راه‌اندازی کنند. همه‌ی این موارد، این پلتفرم را به یک بازی جامع و منحصربه‌فرد تبدیل کرده و ارزش ارز دیجیتال موباکس را نشان می‌دهند.


بنیان‌گذاران موباکس (Mobox) چه افرادی هستند؟

شناخت بنیان‌گذاران این پروژه، به شما کمک می‌کند که اعتبار موباکس را شناسایی کرده و با اعتماد بیشتری به خرید MBOX اقدام کنید. موباکس (Mobox) در سال 2021، توسط تیمی متشکل از 30 نفر از متخصصین حوزه‌ی بازی‌های اجتماعی و معتبر جهان راه‌اندازی شده است. این تیم حرفه‌ای، تجربه‌ای گسترده در زمینه‌ی کدنویسی قراردادهای هوشمند دارند و توانسته‌اند که بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه را توسط پلتفرم خود مدیریت کنند.


ارز دیجیتال موباکس (MBOX) چیست؟

ارز دیجیتال موباکس (MBOX) چیست؟

توکن اختصاصی پلتفرم موباکس، MBOX نام دارد و روی شبکه‌ی هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است. این توکن کاربردی، بخشی ضروری از پلتفرم موباکس است و برای پرداخت پاداش‌ها و موارد دیگر درون بازی استفاده می‌شود. در نتیجه، کاربردهای MBOX عبارت‌اند از:


 • پرداخت پاداش‌های مختلف بازی

 • مشارکت در نظرسنجی‌های حاکمیتی

 • ارائه‌ی پیشنهاداتی برای اداره‌ی پلتفرم

 • پرداخت پاداش ییلد فارمینگ

 • استفاده از MBOX برای فعال‌کردن آیتم‌های درون بازی

توکنومیک ارز دیجیتال موباکس MBOX

توکن MBOX در زنجیره‌ی هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است و تعداد کل واحدهای آن برابر با 1 میلیارد توکن است. این واحدها به‌صورت زیر اختصاص داده می‌شوند:


 • 51 درصد به جامعه‌ی موباکس

 • 21 درصد به مشارکت‌کنندگان

 • 8 درصد به شرکای اصلی

 • 20 درصد به تیم اصلی

چگونه ارز دیجیتال موباکس (MBOX) را ذخیره کنیم؟

پس از خرید MBOX به کیف پولی نیاز دارید تا بتوانید این ارز را ذخیره کنید. در انتخاب یک کیف پول مطمئن، مواردی مانند امنیت، کارمزد و شبکه‌های انتقال اهمیت زیادی دارند. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که برای ذخیره‌ی موباکس مناسب هستند، به شما معرفی می‌کنیم:


 • Atomic Wallet

 • MetaMask

 • CoinHub

 • Binance Chain Wallet

 • Coin98

 • Coinomi

خرید ارز موباکس (MBOX) برای بازی Mobox

خرید ارز موباکس (MBOX) برای بازی Mobox

همان‌طور که گفتیم، پلتفرم موباکس (Mobox) از بازی‌های مختلفی تشکیل شده است. برخی از این بازی‌ها توسط خود پروژه راه‌اندازی شده و بعضی دیگر را توسعه‌دهندگان با استفاده از ابزارها و زیرساخت‌های موباکس ایجاد کرده‌اند. نقطه‌ی اشتراک همه‌ی این بازی‌ها، استفاده از زیرساخت‌ها و همچنین، ارز دیجیتال موباکس (MBOX) است.


توکن MBOX در تمام این بازی‌ها به‌عنوان توکن کاربردی استفاده می‌شود و به شما کمک می‌کند که به ابزارها و امکانات بازی‌ها دسترسی داشته باشید و بتوانید جوایز بیشتری را کسب کنید. حالا اگر بخواهید که با دست‌های پُر به این بازی‌ها وارد شوید و به امکانات مختلف دسترسی داشته باشید و بتوانید سود خوبی کسب کنید، بهتر است که از قبل، مقداری ارز MBOX را خریداری کنید. خرید ارز موباکس، برای شما کار بسیار راحتی است و می‌توانید با پرداخت ریالی و یا تتری، توکن کاربردی MBOX را از صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو خریداری کنید. سپس، با انتقال ارز موباکس به کیف پولتان و اتصال کیف پول به بازی موباکس، به‌راحتی می‌توانید از توکن‌هایتان در محیط بازی استفاده کنید.


خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو بسیار ساده است و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید MBOX در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ ثبت‌نام در اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


به حساب کاربری خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت در اکسبیتو با سرعت بالا و به‌راحتی انجام می‌شود. احراز هویت در اکسبیتو، دو مرحله دارد. مرحله‌ی اول تنها یک دقیقه طول می‌کشد و به شما امکان خرید و فروش موباکس و سایر رمزارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم احراز هویت اکسبیتو برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر است و برای اطلاع از این مرحله، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


2_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز پول به حسابتان، ارائه کنید. (واریز پول توسط صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


3_ برای خرید ارز دیجیتال MBOX می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری اکسبیتو استفاده کنید. اگر می‌خواهید موباکس را با پرداخت ریالی بخرید، باید مبلغ موردنظر خود را به اکسبیتو واریز کنید و یا اگر می‌خواهید ارز MBOX را با تتر بخرید، باید مقدار تتر موردنظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


4_ پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش و خرید ارز موباکس، مقدار MBOX موردنظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. در ضمن، می‌توانید ارز موباکس را در کیف پول مطمئن و کاربردی خود در اکسبیتو نگهداری کنید و کارمزدهای نقل‌و‌انتقال موباکس را کاهش دهید.


فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو (1)

فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، با بهترین قیمت فروش انجام می‌شود و سرعت بالایی دارد. پس از فروش موباکس، به‌سرعت می‌توانید معادل ریالی یا تتری آن را به کیف پول خود منتقل کنید؛ بنابراین، برای فروش موباکس در صرافی اکسبیتو، به‌صورت زیر عمل کنید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل احراز هویت


3_ ارائه‌ی اطلاعات مربوط به کارت یا حساب بانکی


4_ انتقال ارز دیجیتال موباکس (MBOX) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو (درصورتی‌که ارز موباکس را در کیف پول خود در اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش MBOX در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو پس از فروش ارز دیجیتال موباکس، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، وجه خود را از صرافی اکسبیتو برداشت کنید.


تسویه فوری موباکس (MBOX) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از فروش ارز موباکس (MBOX) و سایر رمزارزها، در اکسبیتو، به‌صورت تسویه آنی یا انتقال آنی به حساب بانکی انجام می‌شود. پس از فروش MBOX در بازار اکسبیتو، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، تسویه حساب آنی را انجام دهید. صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو تسویه حساب آنی را با استفاده از 12 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان و به‌صورت 24 ساعته انجام می‌دهد. تسویه حساب ریالی آنی اکسبیتو، تنها بین 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش MBOX و یا سایر ارزهای دیجیتال، با مشکلی مواجه شدید و یا هر سوال دیگری داشتید، می‌توانید به بخش سوالات متداول صرافی اکسبیتو مراجعه کنید و یا اینکه با همکاران ما در پشتیبانی اکسبیتو تماس بگیرید. تیم پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخ‌گوی سوالات شما است.