فروش و خرید آیوتا (IOTA)

آیوتا (IOTA یا MIOTA) ارز دیجیتال جدید نسل سوم شبکه توزیع می باشد که در واقع یک دفتر کل توزیع شده است. این دفتر کل توزیع شده غیرمتمرکز است و برای ثبت و اجرای تراکنش‌ های بین ماشین‌ها و دستگاه‌ها در اکوسیستم اینترنت اشیا (IoT) طراحی شده است. دفتر کل از یک ارز دیجیتال به نام MIOTA برای حسابداری تراکنش‌های شبکه خود استفاده می‌کند. نوآوری کلیدی آیوتا Tangle تنگل است، سیستمی از گره ها که برای تایید تراکنش ها استفاده می شود. آیوتا ادعا می کند که Tangle سریع تر و کارآمد تر از بلاکچین های معمولی مورد استفاده در ارزهای دیجیتال است. این ارز دیجیتال نوعی منحصر به فرد از شبکه تنگل است که برای تبادل داده میان انسان و رایانه استفاده می شود.


تنگل آیوتا درواقع نوعی بلاکچین پیشرفته و خلاقانه است که به طور خاص و اختصاصی برای محیط اینترنت اشیا (IoT) طراحی شده است. فناوری IOTA نوع جدیدی از بلاکچین است که از مدل قدیمی و سنتی آن پیشرفته تر می باشد.


ارز آیوتا (IOTA) چیست؟

آیوتا (IOTA)، مدل نسل سوم شبکه توزیع و نوعی رمزارز به‌ حساب می‌ آید. در ارز دیجیتال آیوتا، کلمه استخراج هیچ معنا و مفهومی ندارد؛ روند آن بر اساس حرکت جهت‌دار غیر مدور است. به همین علت این شبکه باقدرت هرچه‌ تمام‌ تر ادعا می‌ کند که مبادلات در آن بدون کارمزد است. نحوه عملکرد این شبکه مبتنی بر بلاک چین نیست و بر پایه تنگل عمل می‌کند. شبکه توزیع ارز آیوتا در سال 2015 توسط افرادی چون دیوید سونستبو، دومینیک شینر، سرگئی ایوانچگلو و سرگئی پوپوف معرفی و ایجاد شده است.


قیمت لحظه ای ارز آیوتا

اکسبیتو برای راهنمایی بیشتر شما کاربران قیمت هر واحد و ارزش بازاری آن را در زمان نگارش مقاله درج می کند اما به یاد داشته باشید این قیمت ها لحظه ای هستند و دارای نوسان بسیار زیاد بنابراین می توانید برای اینکه در جریان قیمت ارزدیجیتال آیوتا قرار بگیرید از همین صفحه و بالای صفحه قیمت ها را مشاهده نمایید. قیمت هر واحد IOTA در زمان نگارش مقاله 84.16$ و ارزش بازاری آن شامل 26,426,248,720$ می باشد.


قیمت IOTA به صورت لحظه ایی در حال تغییر می باشد و کاربران صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو این امکان را خواهند داشت با بهترین قیمت بازار و یا قیمت پیشنهادی خود در بازار محدود، نسبت به خرید ارز دیجیتال دیجیتال اقدام نمایند. در نظر داشته باشید که شبکه های مورد ساپورت آیوتا در حال حاضر در اکسبیتو در بهترین و سریع ترین شبکه های پشتیبانی شده در جهان میباشد و همه شرایط را برای انجام معاملات برای شما در اکسبیتو فراهم کرده ایم. همچنین می توانید نمودار ارز IOTA را در لحظه مشاهده نمایید.


خرید ارز IOTA

خرید ارز آیوتا به راحتی و در عرض چند لحظه در بهترین سایت خرید ارز آیوتا یعنی صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو انجام میشود. در صورتیکه میخواهید با ریال ارز IOTA خریداری نمایید، میتوانید با داشتن یکی از کارت های شتاب نسبت به خرید آن در لحظه اقدام نمایید. برای خرید ارز آیوتا نیاز به کیف پول ندارید و صرافی آنلاین اکسبیتو کیف پول آیوتا را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد. ضمنا شما میتوانید بعد از خرید با در نظر داشتن شرایط برداشت و سطح کاربری نسبت به دریافت کوین آیوتا خود در کیف پول های مورد نظر اقدام نمایید.


فروش ارز IOTA

فروش رمز ارز IOTA در پلتفرم معاملاتی آنلاین اکسبیتو سریع، امن و ساده می باشد. در صورتیکه قصد فروش ارز آیوتای خود را دارید میتوانید به صورت آنلاین و در هر ساعت از شبانه روز نسبت به فروش رمز ارز خود اقدام کنید؛ به منظور فروش ارز IOTA میبایست ابتدا ارز آیوتای خود را به کیف پول آنلاین خود در اکسبیتو انتقال دهید و بعد از آن نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال اقدام نمایید. در صورتیکه ارز دیجیتال IOTA را در کیف پول خود در اکسبیتو دارید نیاز به انتقال آن نیست و میتوانید در لحظه نسبت به تبدیل دارایی دیجیتال خود اقدام نمایید.


خرید و فروش آیوتا در اکسبیتو

برای خرید و فروش ارز IOTA در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد. همین حالا با طی کردن مراحل ذکر شده در ادامه از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی با اطمینان کامل و کارمد بسیار کم خرید ارز دیجیتال انجام دهید.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید آیوتا ارز دیجیتال از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. توجه نمایید که کارمزد آیوتا در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.