# خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک | فروش Oasis Network | قیمت ROSE

امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) هنوز در مراحل ابتدایی خود است و تریلیون‌ها دلار آماده ورود به این فضا هستند. گسترش دیفای به‌دلیل فقدان حریم خصوصی، امنیت و هزینه‌های بالا با چالش همراه است. در این حوزه، سیستم‌های شلوغ و گرانی را می‌بینیم که مقیاس‌پذیری آن‌ها محدود به نظر می‌رسد؛ اما با توجه به پتانسیل‌ها و قابلیت‌های دیفای، باید منتظر شبکه‌ها و سیستم‌هایی باشیم که استفاده از آن را گسترده‌تر و ایمن‌تر کنند. یکی از پروژه‌های نسبتاً جدید در حوزه دیفای، پروژه اوسیس نتورک (Oasis Network) است که روی حریم خصوصی تمرکز دارد. در واقع اوسیس نتورک یک بلاک چین لایه 1 محسوب می‌شود که می‌تواند به گسترش دیفای کمک کند. در این مطلب ضمن بررسی ابعاد مختلف اوسیس نتورک، به نحوه خرید و فروش اوسیس نتورک و عوامل موثر بر قیمت اوسیس نتورک (ROSE) خواهیم پرداخت.


قیمت ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

قیمت ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) برای اولین‌بار در تاریخ 19 نوامبر 2020 با قیمت حدود 0.06802 دلار در بازار کریپتوکارنسی‌ها لیست شد. این ارز دیجیتال در محدوده 0.03 تا 0.08 دلار در نوسان بود تا اینکه در 11 فوریه 2021 توانست به 0.1 دلار برسد؛ اما دوباره به محدوده‌ی نوسانی 0.05 تا 0.1 دلار بازگشت. قیمت اوسیس نتورک در تمام طول مدت ارائه این ارز بین 0.03 تا 0.5 دلار بوده است. اوسیس نتورک بالاترین قیمت خود را در 16 ژانویه 2022 در نرخ 0.5658 دلار ثبت کرد. همچنین کمترین قیمت اوسیس نتورک به 31 دسامبر 2022 در نرخ 0.03393 دلار برمی‌گردد. ارز دیجیتال اوسیس نتورک درحال‌حاضر (ژانویه 2024) با نرخ حدود 0.1385 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، کوکوین (Kucoin)، گیت (Gate.io)، بای بیت (Bybit) و بینگ ایکس (BingX) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ در همین راستا بیشتر کاربران ایرانی، خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند. رمز ارز اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


1_ خرید و فروش محدود


2_ خرید و فروش فوری


3_ سواپ


اوسیس نتورک (Oasis Network) چیست؟

اوسیس نتورک (Oasis Network) چیست؟

اوسیس نتورک (Oasis Network) یک شبکه بلاک چین اثبات سهام (PoS) است که به‌عنوان یک پلتفرم برای حفظ حریم خصوصی در حوزه امور مالی شفاف (Open Finance) شناخته می‌شود. این شبکه دارای قابلیت‌های حفظ حریم خصوصی بوده و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد، به‌عنوان یکی از جدیدترین قاتلین اتریوم در نظر گرفته می‌شود. در وصف بیشتر ماهیت اوسیس نتورک می‌توان گفت:


1_ اوسیس نتورک یک بلاک چین لایه یک مشابه اتریوم یا بیت کوین است؛ با این تفاوت که از ابتدا با هدف محرمانگی ایجاد شده و توان عملیاتی تا ۱۰۰۰ تراکنش در ثانیه (TPS) دارد.


2_ اوسیس نتورک به‌منظور ایجاد یک محیط امن برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) با تأکید بر حفظ حریم خصوصی و کاهش هزینه‌ها ارائه ‌شده است.


3_ اوسیس نتورک می‌تواند محیطی امن، کم‌هزینه و سریع برای توسعه‌دهندگان در بلاک ‌چین باشد.


4_ ارز دیجیتال بومی و اختصاصی پلتفرم اوسیس نتورک با نماد «ROSE» در بازار کریپتو عرضه شده و هر روزه توسط تریدرها مورد معامله قرار می‌گیرد.


اوسیس نتورک (Oasis Network) چگونه کار می‌کند؟

اوسیس نتورک (Oasis Network) چگونه کار می‌کند؟

اوسیس نتورک دو ویژگی کلیدی حریم خصوصی و مقیاس پذیری بالا را پوشش می‌دهد؛ از این شبکه می‌توان برای ساخت قراردادهای هوشمند خصوصی استفاده کرد؛ چراکه می‌تواند حریم خصوصی داده‌ها را در طول پردازش حفظ کند. این شبکه همچنین بسیار مقیاس‌پذیر است و به‌راحتی بر زمان کند تراکنش و هزینه‌های بالای تراکنش که در بسیاری از شبکه‌های دیگر وجود دارند، غلبه می‌کند. شبکه اوسیس از الگوریتم اجماع اثبات سهام (PoS) بهره می‌گیرد که از گره‌های اعتبارسنجی تصادفی استفاده می‌کند. مقیاس‌پذیری شبکه اوسیس با تفکیک عملیات اجماع و محاسباتی آن از طریق دو لایه اجماع و پاراتایم به‌دست می‌آید که آن‌ها را در ادامه بررسی می‌کنیم.


لایه اجماع (Consensus Layer)

اوسیس نتورک یک مکانیزم اجماع ایمن و بسیار مقیاس‌پذیر را میزبانی می‌کند که توسط گره‌های اعتبارسنجی اجرا می‌شود. در لایه اجماع اوسیس، بلاک‌ها اعتبارسنجی شده و به بلاک چین اضافه می‌شوند. این لایه مسئول اعتبار سنجی غیرمتمرکز تراکنش‌ها از طریق مکانیزم اجماع اثبات سهام است. این لایه همچنین مقیاس‌پذیری، توان عملیاتی بالا و سیستم مدیریت اعتبارسنجی قوی را تضمین می‌کند.


لایه پاراتایم (ParaTime Layer)

لایه پاراتایم، یک «زمان‌ اجرایی» است که محاسبات را در حالت اشتراکی نشان می‌دهد. هر کسی می‌تواند پاراتایم خود را توسعه دهد و بسازد. هر پاراتایم را می‌توان به‌صورت مجزا توسعه داد تا نیازهای یک برنامه خاص را برآورده کند. پاراتایم در شبکه اوسیس می‌تواند از فناوری حفظ حریم خصوصی استفاده کرده تا به کاربران امکان دهد داده‌های خود را برای کسب درآمد به اشتراک بگذارند و درعین‌حال کاملاً محرمانه نگه‌ دارند. این قابلیت همچنین موارد استفاده جدید وب 3 مانند هویت دیجیتال و برنامه‌های کاربردی متاورس خصوصی را برای بلاک چین باز می‌کند. لایه پاراتایم قراردادهای هوشمند را به‌صورت موازی از طریق گره‌های خود به اجرا درمی‌آورد.


اجماع و اجرا در شبکه اوسیس با استفاده از دو لایه از هم جدا می‌شوند که شبکه را قادر می‌سازد چندین تراکنش را به‌صورت موازی پردازش کند. به‌این‌ترتیب، محاسبات منابع فشرده پردازش‌شده در یک پاراتایم، تراکنش‌های ساده‌تر و سریع‌تر پردازش‌شده در پاراتایم دیگر را مختل نمی‌کنند.


توکنایزد (Tokenized)

توکنایزد (Tokenized)

شبکه اوسیس نوع جدیدی از دارایی دیجیتال به نام داده‌های توکنایزد را نیز ایجاد می‌کند. این داده‌ها به کاربران امکان می‌دهند تا کنترل داده‌هایی را که تولید کرده‌اند در دست گرفته و برای قرار دادن آن‌ها در برنامه‌ها پاداش بگیرند. این موضوع سبب می‌شود تا اولین اقتصاد داده‌ای مسئولانه ایجاد شود. اوسیس نتورک می‌تواند داده‌ها را توکن کرده که نسل بعدی برنامه‌های حریم خصوصی را تقویت می‌کند و به کاربران برای ارزشی که ایجاد می‌نمایند پاداش می‌دهد. ازهمین‌رو، شبکه اوسیس، پیش‌روترین بلاک چین مقیاس‌پذیر و فعال با حریم خصوصی در جهان است.


بنیان‌گذاران اوسیس نتورک (Oasis Network) چه افرادی هستند؟

سازمان اوسیس لبز (Oasis Labs) توسعه‌دهنده اصلی اوسیس نتورک است. این سازمان در سال 2018 توسط داون سانگ (Dawn Song) استاد گروه مهندسی برق و علوم کامپیوتر در دانشگاه کالیفرنیا، برکلی (Berkeley)، تأسیس شد. تیم کنونی اوسیس نتورک متشکل از استعدادهای برتر از سراسر جهان با سابقه کار در شرکت‌هایی چون اپل (Apple)، گوگل (Google)، آمازون (Amazon)، گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، یو سی برکلی (UC Berkeley)، کارنگی ملون (Carnegie Mellon)، استنفورد (Stanford)، هاروارد (Harvard) و غیره است. تمام تیم مهندسی اصلی این پروژه دارای تحصیلات در سطوح بالا (PHD) بوده و متعهد به رشد و گسترش تأثیر شبکه اوسیس در جهان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.


چه چیزی اوسیس نتورک (Oasis Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی اوسیس نتورک (Oasis Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

پتانسیل اوسیس نتورک بی‌حدو‌حصر به نظر می‌رسد. اوسیس نتورک پروژه‌ای است که حقیقتاً ارزش توجه دارد و می‌تواند به یکی از سیستم‌های کاربردی در وب 3 تبدیل شود. از جمله وجوه برتری اوسیس نتورک می‌توان به چنین مواردی رجوع کرد:


1_ اوسیس نتورک حریم خصوصی، مقیاس‌پذیری و تطبیق‌پذیری را ارائه می‌کند. این پروژه به‌صورت کلی مانند ترکیبی از پولکادات (Polkadot) و اتریوم (Ethereum) به نظر می‌رسد؛ اما با ارائه دادن قابلیت‌های حفظ حریم خصوصی، پا را فراتر نهاده و به یک پلتفرم کاربردی‌تر از گزینه‌های پیش تبدیل شده است.


2_ اوسیس نتورک با عملکرد جداگانه‌ای که در لایه اجماع و لایه پاراتایم ایجاد کرده، مقیاس‌پذیری بالاتری را فراهم می‌کند؛ بنابراین ضمن حفظ حریم خصوصی کاربران می‌تواند تراکنش‌های آن‌ها را با سرعت بالایی نیز انجام دهد.


3_ در لایه پاراتایم اوسیس نتورک، گره‌ها ملزم به استفاده از یک محیط اجرای مورد اعتماد (Trusted Execution Environment)، به‌اختصار «TEE»، هستند که به‌عنوان یک محصول امن برای اجرای قراردادهای هوشمند عمل کرده و محرمانگی این شبکه را تضمین می‌کند.


چه چیزی اوسیس نتورک (Oasis Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

4_ حریم خصوصی داده‌ها در اوسیس نتورک، طیف وسیعی از موارد استفاده جدید را در بلاک چین باز می‌کند. این شبکه به داده‌های شخصی یا حساس (مانند صورت‌حساب‌های بانکی، اطلاعات سلامت و شماره‌های امنیت اجتماعی) اجازه می‌دهد تا به‌صورت ایمن توسط برنامه‌های ساخته‌شده در شبکه استفاده شوند. این موضوع در بلاک چین‌های فعلی مانند اتریوم یا بیت کوین ایمن نیست.


5_ شبکه Oasis را می‌توان در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، اینترنت اشیا (IoT)، مدیریت هویت دیجیتال، مراقبت‌های بهداشتی، آموزش و پژوهش استفاده کرد. توانایی اوسیس نتورک برای اطمینان از محرمانه بودن داده‌ها و پردازش حجم زیادی از تراکنش‌ها، آن را به یک راه‌حل ایده‌آل برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها تبدیل می‌کند.


6_ شبکه اوسیس با حفظ سازگاری با اتریوم، اجرای کارآمد و محرمانه قراردادهای هوشمند را فراهم کرده است. توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌راحتی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) و پلتفرم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) را بر روی بلاک چین اوسیس بسازند.


ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) چیست؟

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) چیست؟

ارز دیجیتال بومی و اختصاصی اوسیس نتورک با نماد «ROSE» شناخته می‌شود که در نوامبر 2020 راه‌اندازی شد. این توکن کاربردهای بسیاری در اوسیس نتورک دارد. به‌صورت کلی می‌توان کاربردهای ROSE در داخل و خارج از شبکه اوسیس را به‌صورت زیر بیان کرد:


1_ نماد محرمانگی اوسیس نتورک: وقتی اوسیس نتورک بیشتر از هر چیز با قابلیت حفظ حریم خصوصی خود شناخته می‌شود، توکن ROSE با این ایده تطابق بسیاری دارد. این توکن نماینده شبکه اوسیس و دخیل در حفظ محرمانگی آن بوده که نام آن نیز بر همین اساس انتخاب شده است. در واقع، گل رز (ROSE) به‌عنوان رازداری در طول تاریخ شناخته شده؛ به همین خاطر، اوسیس نتورک آن را برای نام توکن بومی خود انتخاب کرده است.


2_ پرداخت هزینه‌های تراکنش: باید برای پرداخت هزینه‌های تراکنش در سرتاسر اوسیس نتورک از توکن ROSE استفاده کرد. کاربران برای تعامل با شبکه، از جمله استقرار قراردادهای هوشمند، اجرای تراکنش‌ها و استفاده از برنامه‌های کاربردی (dApps)، باید توکن‌های ROSE را نگه‌ داشته یا خرج کنند.


3_ وثیقه: توکن Rose می‌تواند به‌عنوان وثیقه برای دسترسی به برنامه‌ها و خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) در شبکه اوسیس استفاده شود. این موضوع به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از توکن‌های ROSE خود به‌عنوان وثیقه، وام بگیرند، وام دهند و در سایر فعالیت‌های مالی شرکت نمایند.


ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) چیست؟ (2)

4_ سرمایه‌گذاری توسط گره‌های اعتبارسنجی: دارندگان توکن ROSE می‌توانند توکن‌های خود را برای مشارکت در اجماع شبکه و ایمن‌سازی آن به اشتراک بگذارند. استیکرها مسئول اعتبارسنجی تراکنش‌ها، حفظ یکپارچگی شبکه و کسب پاداش‌های استیکینگ هستند. توکن ROSE برای کارمزد تراکنش، سهامداری و تفویض اختیار به گره‌ها در لایه اجماع استفاده می‌شود. کاربران با قرار دادن ROSE می‌توانند بلاک چین اوسیس را ایمن کرده و تا 20 درصد پاداش کسب کنند.


5_ حاکمیت: دارندگان توکن ROSE توانایی مشارکت در اداره شبکه اوسیس را دارند. آن‌ها می‌توانند با رأی خود، روی ارتقای پروتکل، تغییرات پارامترها و سایر تصمیمات مهم مرتبط با توسعه شبکه و جهت‌گیری آینده آن نقش داشته باشند. هرکس که توکن ROSE بیشتری دارد، حق رای بالاتری هم خواهد داشت.


6_ معامله در بازار کریپتوکارنسی‌ها: توکن ROSE در خارج از بلاک چین اوسیس می‌تواند توسط سرمایه‌گذاران و تریدرها خریداری شود. حتی اگر شخصی به‌صورت مستقیم از شبکه اوسیس استفاده نکند، می‌تواند روی توکن بومی آن سرمایه‌گذاری کرده یا از نوسان قیمت آن در بازار سود بگیرد. همین حالا می‌توان قیمت اوسیس نتورک را به‌صورت لحظه‌ای در اکسبیتو مشاهده کرد.


توکنومیک ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

توکنومیک ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

عرضه کلی توکن‌های ROSE برابر با 10 میلیارد واحد است که حدود 1.5 میلیارد واحد آن در گردش قرار دارند. توزیع توکن‌های ROSE به قرار زیر انجام شده است:


1_ حدود 23.5 درصد برای جوایز استیکینگ


2_ حدود 23 درصد برای حامیان پروژه


3_ حدود 5 درصد برای شرکای استراتژیک و ذخیره


4_حدود 18.5 درصد برای جامعه و خود شبکه


5_ حدود 10 درصد وقف بنیاد


6_ حدود 20 درصد برای مشارکت‌کنندگان اصلی در پروژه


مزایا و معایب اوسیس نتورک (Oasis Network) کدامند؟

برای اینکه بتوانید در مورد سرمایه‌گذاری روی یک پروژه تصمیم قطعی بگیرید، باید در کنار ویژگی‌ها، از محدودیت‌های آن پروژه نیز آگاه باشید؛ در همین راستا می‌توانید مزایا و معایب اوسیس نتورک را در جدول زیر مشاهده کنید:


مزایا و معایب اوسیس نتورک (Oasis Network) کدامند؟

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های اوسیس نتورک خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای ROSE، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید ROSE از آن‌ها استفاده کنید، موارد زیر هستند:


1_ لجر (Ledger)


2_ ترزور (Trezor)


3_ بیت فای (BitFi)


4_ اتمیک والت (Atomic wallet)


5_تراست والت (Trust Wallet)


6_کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید ROSE از کیف پول اختصاصی خود در صرافی آنلاین ارز دیجیتال اکسبیتو استفاده نمایید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال ROSE را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت لحظه‌ای اوسیس نتورک را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید اوسیس نتورک یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها یک دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش ارز اوسیس نتورک و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید اوسیس نتورک به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از طرفی دیگر، برای خرید اوسیس نتورک به‌صورت قیمت تتری نیز باید مقدار تتر مد نظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید رمز ارز اوسیس نتورک، مقدار ROSE مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش اوسیس نتورک، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی طی شوند:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت وجه


4_ انتقال ارز اوسیس نتورک به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که ROSE را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن نیست.)


5_ ثبت سفارش فروش ارز اوسیس نتورک در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش اوسیس نتورک، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش ROSE را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش اوسیس نتورک می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در هریک از مراحل خرید و فروش اوسیس نتورک یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.