خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک | فروش Oasis Network | قیمت ROSE

یکی از اهداف اصلی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال، حفظ حریم شخصی کاربران است. در واقع، پروژه‌های کریپتوکارنسی با غیر‌متمرکز کردن امور سنتی، اداره‌ی این امور را به خود کاربران واگذار می‌کنند و از این طریق، اشخاص ثالث به اطلاعات کاربری افراد دسترسی نخواهند داشت. بااین‌حال، همه‌ی پروژه‌های کریپتو در حفظ حریم خصوصی کاربران دقت کافی را ندارند و به‌خاطر همین، پروژه‌های جدیدی با هدف حفظ امنیت اطلاعات شخصی کاربران ایجاد شده‌اند. یکی از پیشروترین پروژه‌های حفظ حریم شخصی، اوسیس نتورک (Oasis Network)، با توکن بومی ROSE است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد شبکه اوسیس، این پروژه را بسیار مشهور کرده است و سرمایه‌گذاران زیادی به خرید ROSE ترغیب شده‌اند. به همین دلیل، در این مقاله به‌سراغ این پروژه‌ی کریپتو رفته‌ایم تا با ارزش ارز دیجیتال اوسیس نتورک آشنا شوید و نحوه خرید و فروش ROSE را در صرافی اکسبیتو یاد بگیرید.


قیمت ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE.

قیمت ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

با نگاهی به تاریخچه‌ی قیمت ارز دیجیتال اوسیس نتورک، اولین قیمتی که می‌بینیم، در نوامبر 2020، برابر با 0.037 دلار است. پس از آن، این ارز روندی صعودی را پیش می‌گیرد و تا مارس 2021، به 0.17 دلار می‌رسد. سپس، تا ژوئن همان سال، دوباره کاهش پیدا کرده و 0.05 دلار را نشان می‌دهد. بعد از آن، روند صعودی شدید قیمت Rose شروع می‌شود و در دسامبر 2021، بالاترین قیمت خود، یعنی 0.42 دلار را ثبت می‌کند. در نهایت، با ریزش کلی بازار کریپتو، قیمت Oasis Network نیز کاهش پیدا کرده و تا جولای 2023، در حدود 0.05 دلار باقی می‌ماند.


خرید و فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در ایران

ازآنجایی‌که شبکه اوسیس، پروژه‌ی بسیار سرشناسی است، امکان خرید و فروش ROSE در صرافی‌های معتبر جهان، مانند Binance، KuCoin، Gate.io، Coinlist و Bitfinex فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند و به کاربران ایرانی خدمات نمی‌دهند. به‌خاطر همین، کاربران ایرانی در استفاده از این صرافی‌ها با مشکل مواجه هستند و حتی خطر ازدست‌رفتن دارایی‌هایشان وجود دارد.


در نتیجه، برای خرید اوسیس نتورک به یک صرافی ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو امکان معامله ROSE را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اوسیس نتورک، می‌توانید این ارز را با دو روش «خرید و فروش محدود» و «خرید و فروش فوری» در اکسبیتو معامله کنید. علاوه‌بر آن، امکان خرید و فروش ROSE به‌صورت ریالی و تتری در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو فراهم شده است.


اوسیس نتورک (Oasis Network) چیست؟

اوسیس نتورک (Oasis Network) چیست؟

شبکه اوسیس یا اوسیس نتورک (Oasis Network) یک راه‌حل لایه‌ی 1 بلاک چین است که با هدف پشتیبانی از قراردادهای هوشمند محرمانه راه‌اندازی شده و با بلاک چین اتریوم سازگاری دارد. منظور از راه‌حل لایه‌ی 1 بلاک چین راهکاری است که باعث بهبود ساختار لایه‌ی اصلی بلاک چین می‌شود و مقیاس‌پذیری را تا حد مطلوبی بالا می‌برد. اوسیس نتورک به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد که قراردادهای هوشمندی کارآمد، محرمانه و قابل‌تأیید را راه‌اندازی کنند.


علاوه‌بر آن، شبکه اوسیس راه‌حلی مقیاس‌پذیر و جامع را ارائه کرده است و اولین راه‌حل حریم خصوصی با کارمزد پایین محسوب می‌شود. همچنین، از دیگر ویژگی‌های اوسیس نتورک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:


 • آسان بودن توسعه‌ی قراردادهای هوشمند

 • پاداش‌های بالا برای استیکینگ (Staking)

 • گزینه‌های مختلف کسب درآمد برای کاربران

اوسیس نتورک (Oasis Network) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ خرید و فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (Oasis Network) برویم، باید ببینیم که این شبکه چگونه کار می‌کند. شبکه اوسیس از دو لایه تشکیل شده است:


 • لایه‌ی اول: لایه‌ی اجماع است که با استفاده از الگوریتم اثبات سهام (PoS) تراکنش‌های شبکه را تأیید می‌کند. همچنین، این لایه وظیفه‌ی رأی‌گیری‌های حاکمیتی و تشکیل شورا را برعهده دارد.

 • لایه‌ی دوم: لایه پردازش محاسباتی (ParaTime Layer) است و چندین محیط محاسباتی را به‌طور هم‌زمان اجرا می‌کند.

این دو لایه به‌طور مجزا عمل می‌کنند و از این طریق، امکان پردازش چندین تراکنش به‌طور هم‌زمان و انجام محاسبات پیچیده و بزرگ فراهم می‌شود. در اغلب بلاک چین‌ها، مانند بیت کوین و اتریوم، تراکنش‌ها پشت‌سرهم انجام می‌شوند و در اوقات شلوغی شبکه، به‌دلیل ایجاد صف‌های طولانی، زمان پردازش تراکنش‌ها بسیار طولانی می‌شود؛ اما لایه‌های شبکه اوسیس از ایجاد صف جلوگیری می‌کنند و این شبکه می‌تواند 1000 تراکنش را در ثانیه پشتیبانی کند.


علاوه‌بر آن، اوسیس نتورک با هدف ایجاد حریم خصوصی و قراردادهای محرمانه پایه‌گذاری شده است؛ بنابراین، گره‌هایی که قراردادهای هوشمند را اجرا می‌کنند، باید امنیت بالایی داشته باشند. به‌خاطر همین، با استفاده از قراردادهای هوشمند خصوصی اوسیس، داده‌های رمزنگاری‌شده به لایه‌ی پردازش محاسباتی می‌روند و در این لایه رمزگشایی می‌شوند. سپس، داده‌ها در این لایه پردازش شده و دوباره رمزگذاری می‌شوند. در نهایت، این اطلاعات به بلاک چین می‌روند و روی آن ثبت می‌شوند. در نتیجه، این قراردادها روشی بسیار خوب برای حفظ اطلاعات خصوصی اشخاص و شرکت‌های گوناگون هستند.


بنیان‌گذاران اوسیس نتورک (Oasis Network) چه افرادی هستند؟

شناخت بنیان‌گذاران این پروژه، به شما کمک می‌کند که با اعتبار و ارزش ارز Oasis Network بیشتر آشنا شوید و درباره‌ی خرید ROSE بهترین تصمیم را بگیرید. بنیان‌گذاران شبکه اوسیس، تیمی متشکل از کارشناسان برتر شرکت‌های معتبری، مانند اپل، گوگل، آمازون و... هستند. اکثر مهندسان این تیم دارای مدرک دکترا بوده و از تخصص خود برای پیشرفت پروژه‌ی اوسیس استفاده می‌کنند. در نتیجه، اوسیس نتورک را می‌توان یک پروژه‌ی دانشگاهی بین‌المللی دانست که از برترین استعدادهای جهان سود می‌برد. علاوه‌بر آن، شرکت‌های دیگری، مانند Accel، Polychain، Pantera و... شرکای تجاری اوسیس نتورک محسوب می‌شوند.


چه چیزی اوسیس نتورک (Oasis Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی اوسیس نتورک (Oasis Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های مختلف شبکه اوسیس (Oasis Network) این پلتفرم را منحصربه‌فرد می‌کنند و می‌توانند روی ارزش و قیمت ROSE نیز تاثیر بگذارند. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:


 • مقیاس‌پذیری: شبکه اوسیس از دو لایه‌ی مختلف تشکیل شده است و این لایه‌ها باعث انعطاف‌پذیری و مقیاس‌پذیری آن شده و شبکه را در برابر به‌روزرسانی‌های آینده کارآمد می‌کند. این لایه‌ها به اوسیس نتورک کمک می‌کنند که مقیاس‌پذیری بالایی داشته باشد و هزینه‌ی راه‌اندازی قراردادهای هوشمند و نرم‌افزارهای غیرمتمرکز را پایین بیاورد.

 • حریم خصوصی: لایه‌ی پردازش محاسباتی اوسیس نتورک، حریم خصوصی را قابل‌تنظیم می‌کند و به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند که کنترل کاملی بر اطلاعات شخصی خود داشته باشند. این مسئله، شبکه اوسیس را به پیشروترین بلاک چین حریم شخصی تبدیل کرده است.

 • پایه‌ای برای وب 3: اوسیس نتورک می‌خواهد که به‌عنوان زیرساختی برای نسل جدید اینترنت، یعنی وب 3 (Web 3.0) معرفی شود. قابلیت‌های مختلف این شبکه، دقیقاً همان ویژگی‌های موردنیاز وب 3 هستند و به‌خاطر همین، ایجاد نرم‌افزارها و پلتفرم‌های وب 3 با استفاده از اوسیس نتورک بسیار مطلوب است.

مزایا و معایب اوسیس نتورک (Oasis Network) چیست؟

اطلاع از مزایا و معایب شبکه اوسیس به شما کمک می‌کند که این پروژه را بهتر بشناسید و بتوانید درباره‌ی سرمایه‌گذاری روی ROSE تصمیم درستی بگیرید.


مزایای اوسیس نتورک (Oasis Network)

مزایای شبکه اوسیس عبارت‌اند از:


 • کسب سود بیشتر: با استیک کردن ارز دیجیتال ROSE می‌توانید سود خوبی کسب کنید؛ به‌خاطر اینکه، این شبکه از الگوریتمی استفاده می‌کند که باعث بهبود عملکرد اعتبارسنجی می‌شود.

 • ارزش بازار پایین: با توجه به اهمیت پروژه‌ی اوسیس نتورک و ارزش بازار پایین آن، می‌توان انتظار داشت که این ارز در آینده رشد خوبی داشته باشد.

 • شرکای قوی: تاکنون، شرکت‌های معتبری به‌عنوان شرکای تجاری شبکه اوسیس معرفی شده‌اند که نشان‌دهنده‌ی اهمیت این پروژه است.

معایب اوسیس نتورک (Oasis Network)

از آنجایی که فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال نوظهور هستند، همه‌ی پروژه‌های کریپتو در کنار مزایایشان، معایبی نیز دارند. معایب اوسیس نتورک نیز عبارت‌اند از:


 • جامعه‌ی کوچک: اوسیس نتورک نسبت به سایر رقبایی که در زمینه‌ی حریم خصوصی فعالیت می‌کنند، تازه‌کار است و برای کسب یک جامعه‌ی کاربری بزرگ، راه درازی را در پیش دارد.

 • رقبای قدرتمند: بااینکه شبکه‌ی اوسیس فعالیت بسیار خوب و موفقی داشته؛ اما رقبای قدرتمندی مانند Monero، Zcash و Decerd را در مسیر خود می‌بیند.

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) چیست؟

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) چیست؟

ارز دیجیتال ROSE توکن بومی پلتفرم اوسیس نتورک است. این توکن کاربردی برای پرداخت هزینه‌ها و کارمزدهای شبکه‌ی اوسیس استفاده می‌شود و همچنین، کاربران می‌توانند با استیک کردن این ارز در خود شبکه، پاداش مشارکت در اعتبارسنجی را دریافت کنند. این پاداش نیز با ارز دیجیتال ROSE پرداخت می‌شود.


توکنومیک ارز دیجیتال اوسیس نتورک ROSE

توکن ROSE عرضه‌ی کلی برابر با 10 میلیارد واحد دارد و این واحدها به‌صورت زیر اختصاص داده شده‌اند:


 • 23 درصد به حامیان پروژه

 • 18.5 درصد به اکوسیستم و جامعه‌ی اوسیس

 • 20 درصد به شرکای اصلی

 • 10 درصد به بنیاد

 • 5 درصد به شرکای استراتژیک و رزرو اختصاصی

 • 23.5 درصد به پرداخت پاداش استیکینگ

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (Rose) را کجا ذخیره کنیم؟

ارز دیجیتال اوسیس نتورک (Rose) را کجا ذخیره کنیم؟

پس از خرید ارز دیجیتال Oasis Network به کیف پولی برای ذخیره کردن توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب، باید به مواردی مانند کارمزد، شبکه‌ی انتقال، امنیت و... توجه داشته باشید. برای ذخیره کردن ROSE می‌توانید از کیف پول‌های سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و کیف پول‌های مبتنی بر وب استفاده کنید. در این بخش، بهترین کیف پول‌های ROSE را به شما معرفی می‌کنیم:


 • سخت‌افزاری: Ledger

 • مبتنی بر وب: RockX و Chorus One Anthem

 • نرم‌افزاری: Bitpie

همچنین می‌توانید از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو برای نگهداری از ROSE استفاده کنید. این کیف پول کاربردی، امنیت بالایی دارد و با نگهداری ارزهای خود در آن، هزینه‌ی نقل‌و‌انتقال رمزارزها را کاهش خواهید داد.


 • کیف پول اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی اکسبیتو ساده است و بسیار سریع انجام می‌شود. فقط کافی است که برای خرید ROSE مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2_ ورود به حساب کاربری خود در اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت در اکسبیتو سریع و آسان است و در دو مرحله انجام می‌شود. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه می‌دهد که ارز ROSE و سایر رمزارزها را خرید و فروش کنید. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر است و برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید بخش احراز هویت اکسبیتو را مطالعه کنید.)


3_ ارائه‌ی اطلاعات حساب یا کارت بانکی برای واریز پول (واریز پول در صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_برای خرید ROSE می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. درصورتی‌که می‌خواهید اوسیس نتورک را با پرداخت ریالی بخرید، باید مبلغ موردنظر را به اکسبیتو واریز کنید و برای خرید تتری ROSE کافی است که مقدار تتر مدنظرتان را به کیف پولتان در اکسبیتو منتقل کنید.


5_ پس از تکمیل سفارش و خرید Rose، ارزهای شما به کیف پول شخصی‌تان در اکسبیتو منتقل می‌شود.


فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی اکسبیتو، با بهترین قیمت فروش انجام می‌شود و سرعت بسیار بالایی دارد. پس از فروش اوسیس نتورک، می‌توانید به‌سرعت معادل ریالی و یا تتری آن را برداشت کنید. در نتیجه، برای فروش ROSE در اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری خود و تکمیل مراحل احراز هویت


3_ ارائه‌ی اطلاعات حساب یا کارت بانکی برای واریز پول


4_ انتقال ارز ROSE به کیف پولتان در اکسبیتو (اگر ارز اوسیس نتورک را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش ROSE در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش ارز دیجیتال اوسیس نتورک، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود و شما می‌توانید به‌سرعت و به‌راحتی درخواست تسویه حساب را ثبت کنید. (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت آنی و توسط 14 بانک معتبر کشور انجام می‌شود.)


تسویه حساب آنی اوسیس نتورک (ROSE) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب اوسیس نتورک (ROSE) و سایر رمزارزها در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، به‌صورت آنی ریالی یا انتقال آنی به حساب بانکی انجام می‌شود. پس از فروش Oasis Network در صرافی اکسبیتو، می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، درخواست برداشت آنی را ثبت کنید. صرافی اکسبیتو تسویه حساب اوسیس نتورک و سایر رمزارزها را تا سقف 50 میلیون تومان، به‌صورت آنی انجام می‌دهد. تسویه حساب آنی صرافی اکسبیتو توسط 14 بانک معتبر کشور و به‌صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود و تنها 3 ثانیه تا نهایتاً 1 دقیقه طول می‌کشد.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش اوسیس نتورک (ROSE) یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکلی مواجه شدید و یا هرگونه سوالی داشتید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام هفته پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.