خرید ارز دیجیتال کارتسی | فروش Cartesi | قیمت CTSI | اکسبیتو

برنامه‌نویسی یک دانش گسترده است که از دهه‌ها قبل موفق به ارائه برنامه‌های کاربردی بسیاری شده بود. زبان‌های برنامه‌نویسی بسیاری وجود دارند که برنامه‌نویسان برای سال‌های متمادی از آن‌ها استفاده می‌کردند؛ با ظهور فناوری بلاک چین، زبان‌های برنامه‌نویسی جدیدی مانند سالیدیتی (Solidity)، وایپر (Vyper)، گو (GO) و... ایجاد شدند که لازمه ورود به فعالیت‌های کریپتو بودند. برنامه‌نویسان گذشته برای ورود به فضای بلاک چین به دانش برنامه‌نویسی جدید نیاز داشتند که کار را برای آن‌ها دشوار می‌کرد؛ اما یکی از پروژه‌های بلاک چینی به‌نام کارتسی (Cartesi) با ارائه ماشین مجازی مبتنی بر سیستم‌عامل لینوکس، فضای ورود به بلاک چین برای توسعه‌دهندگان مسلط به زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف را فراهم ساخت. ارز دیجیتال کارتسی با نماد CTSI در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب، ضمن بررسی ماهیت و نحوه کارکرد رمز ارز کارتسی، نحوه خرید کارتسی و عوامل مؤثر بر قیمت کارتسی را بررسی خواهیم کرد.


قیمت ارز دیجیتال کارتسی CTSI

قیمت ارز دیجیتال کارتسی CTSI

ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) برای اولین‌بار در تاریخ 23 آوریل 2020 با قیمت حدود 0.05717 دلار در بازار کریپتوکارنسی‌ها ارائه شد و کمترین قیمت تاریخی خود را در 10 می 2020 با نرخ 0.02675 دلار ثبت کرد. کارتسی در آگوست 2020 توانست به 0.10 دلار برسد؛ اما پس از آن یک روند نزولی را در پیش گرفت؛ به‌طوری‌ که تا پایان سال 2020 بین 0.03 تا 0.06 دلار در نوسان بود.


کارتسی با ورود به سال 2021 یک روند صعودی را در پیش گرفت و در 5 می 2021 مرز 1 دلار را رد کرد. بالاترین قیمت تاریخی کارتسی نیز به 9 می 2021 در نرخ 1.7493 دلار برمی‌گردد. کارتسی در سال‌های 2022 و 2023 بیشتر بین قیمت‌های 0.1 تا 0.3 دلار نوسان می‌کرد. ارز دیجیتال کارتسی (CTSO) درحال‌حاضر (فوریه 2024) با قیمت حدود 0.27 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، کوین بیس (Coinbase)، کوکوین (KuCoin)، بیت هامب (Bithumb)، گیت (Gate.io)، بینگ ایکس (BingX)، یونی سواپ (Uniswap v3) و کراکن (Kraken) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید رمز ارز کارتسی را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند.


در همین راستا، رمز ارز کارتسی (CTSI) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز کارتسی در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


1_ خرید و فروش محدود


2_ خرید و فروش فوری


3_ سواپ


کارتسی (Cartesi) چیست؟

کارتسی (Cartesi) چیست؟

کارتزی یا کارتسی (Cartesi) یک راه‌حل لایه ۲ است که پشته‌های نرم‌افزار اصلی را به بلاک چین می‌آورد و dApps را مقیاس‌پذیر و کاربرپسند می‌کند. این شبکه می‌تواند امنیت داده‌ها را نیز فراهم سازد. در واقع کارتسی یک پروژه ارز دیجیتال و پلتفرم بلاک چین است که بر روی فعال کردن برنامه‌های کاربردی مقیاس‌پذیر برای اجرای خارج از زنجیره فعالیت دارد. در وصف بیشتر پروژه کارتسی می‌توان گفت:


1_ کارتسی یک پلتفرم لایه دوم برای توسعه و استقرار برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز مقیاس‌پذیر است.


2_ کارتسی سیستم عامل لینوکس (Linux) را همراه با زیرساخت بلاک چین ارائه می‌دهد؛ یعنی برنامه‌های غیرمتمرکز یا dApps اجازه دارند تا در زبان‌های برنامه‌نویسی آشنا مانند پایتون (Python) بدون نیاز به نوشتن کد سالیدیتی (Solidity) توسعه یابند.


کارتسی (Cartesi) چیست؟

3_ کارتسی فرصت‌هایی را در محدودیت‌های Web3 باز می‌کند و اجازه می‌دهد نسل جدیدی از پلتفرم‌های بازی، خدمات مالی، شبکه‌های اجتماعی و dApp‌های جدید کشف شوند.


4_ کارتسی می‌خواهد با استفاده از رول‌آپ‌های دسکارتس (Descartes Rollups) که نسخه‌ای از رول‌آپ‌های آپتیمیستیک (optimistic rollup) هستند، مشکل مقیاس‌پذیری و کارمزدهای بالا در بلاک چین را حل کند.


5_ ماشین مجازی کارتسی یک سیستم عامل لینوکس را راه‌اندازی می‌کند و به توسعه‌دهندگان Web3 امکان دسترسی به چندین دهه کتابخانه کد موجود زبان‌های برنامه‌نویسی و ابزارهای منبع باز را می‌دهد.


6_ کارتسی به توسعه‌دهندگان اجازه خواهد داد که از محدودیت‌های طراحی ماشین مجازی اتریوم (EVM) فراتر بروند، درحالی‌ که همچنان ضمانت‌های امنیتی قوی اتریوم و مقاومت در برابر سانسور را به ارث می‌برند.


7_ ارز دیجیتال بومی و اختصاصی پلتفرم کارتسی با نماد «CTSI» در بازار کریپتو ارائه شده و هر روزه توسط تریدرها معامله می‌شود.


کارتسی (Cartesi) چگونه کار می‌کند؟

کارتسی (Cartesi) چگونه کار می‌کند؟

دنیای تکنولوژی شاهد یک اتحاد نوآورانه با کارتسی است که قابلیت‌های قوی برنامه‌نویسی لینوکس را با ویژگی‌های امنیتی بی‌نظیر بلاک چین در هم می‌آمیزد. کارتسی قصد دارد شکاف بین فناوری بلاک چین و محاسبات دنیای واقعی را پر کرده و ساخت dAppهای پیچیده و محاسباتی فشرده را برای توسعه‌دهندگان آسان‌تر کند. در ادامه مفاهیمی را بررسی می‌کنیم که چگونگی کارکرد این شبکه را نشان می‌دهند:


اجماع اثبات سهام کارتسی (PoS)

بلاک چین کارتسی از روش اجماع اثبات سهام (PoS)‌ استفاده می‌کند و شرکت‌کنندگان می‌توانند سکه‌های CTSI خود را برای مشارکت در اعتبارسنجی و ایجاد بلوک در این پلتفرم به اشتراک بگذارند. قرار دادن سکه‌های CTSI شامل قفل کردن آن‌ها در کیف پول برای مدت زمان مشخصی است و کسانی که توکن‌های خود را قرار می‌دهند، سکه‌های اضافی CTSI به عنوان انگیزه‌ای برای ایمن کردن شبکه پاداش می‌گیرند. کارتسی با استفاده از PoS، به‌صورت تصادفی گره‌ها (اعتبارسنج‌ها) را برای شرکت در اعتبارسنجی بلوک انتخاب می‌کند و شانس انتخاب شدن به‌عنوان اعتبارسنج متناسب با تعداد سکه‌های CTSI است؛ این روش تضمین می‌کند که شبکه ایمن و کارآمد باقی خواهد ماند.


اجزای سیستم‌عامل کارتسی

اجزای سیستم‌عامل کارتسی

سیستم عامل کارتسی از اجزای زیر تشکیل شده است:


1_ ماشین کارتسی (The Cartesi Machine): ماشین کارتسی به‌عنوان هسته فناوری این پلتفرم، یک ماشین مجازی است که امکان انجام محاسبات با استفاده از سیستم‌عامل لینوکس را فراهم می‌کند. ماشین کارتسی محاسبات مربوط به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) را پیش از انتشار در بلاک چین، اجرا خواهد کرد.


2_ رول‌آپ‌های کارتسی (Cartesi Rollups): رول‌آپ‌های کارتسی یک راهکار مقیاس‌پذیری است که از ماشین کارتسی در چارچوب رول‌آپ آپتیمیستیک استفاده می‌کند. (رول آپ‌های آپتیمیستیک - Optimistic Rollup – گروهی از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری هستند که تراکنش‌ها در آن‌ها تجمیع شده و با هزینه‌ای کم به‌صورت دسته‌ای در یک قرارداد هوشمند ارسال می‌شوند. تمام فرایند پردازش آن‌ها به‌صورت خارج زنجیره اجرا شده و معاملات آن‌ها بعداً به‌صورت آنچین تسویه می‌شوند.)


کارتسی رول‌آپ (Cartesi Rollups)

کارتسی رول‌آپ (Cartesi Rollups)

کارتسی بر ارائه یک سیستم عامل واقعی برای توسعه‌دهندگان بلاک چین تمرکز دارد. کارتسی برای اولین‌بار به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از دهه‌ها توسعه نرم‌افزار از صنعت اصلی استفاده کنند. با در نظر گرفتن این هدف، کارتسی رول‌آپ (Cartesi Rollups) نه‌تنها مشکل مقیاس‌پذیری را با استفاده از چارچوب «Optimistic Rollups» حل می‌کند، بلکه از شبیه‌ساز ماشین کارتسی برای افزایش بهره‌وری و پیچیدگی برنامه استفاده می‌کند؛ همچنین به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد قراردادهای هوشمند خود را با استفاده از هر پشته نرم‌افزاری کدنویسی نمایند که درحال‌حاضر برای لینوکس در دسترس است. می‌توانید کارتسی رول‌آپ را به‌عنوان یک سیستم‌عامل ویژه در نظر بگیرید که زندگی شما را آسان‌تر می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های محاسباتی سنگین ایجاد کنید. کارتسی همچنین آزادی انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی، کتابخانه‌ها و ابزارهای دلخواه را برای شما فراهم می‌کند.


زنجیره جانبی نوتر (Noether Side Chain)

زنجیره جانبی Noether برای ذخیره‌سازی داده‌ها و حافظه خارج از بلاک چین اصلی کارتسی استفاده می‌شود. این زنجیره با گذشت زمان، داده‌هایی که استفاده نمی‌شوند را حذف کرده تا به کاهش هزینه‌های گس و افزایش مدیریت ذخیره‌سازی کمک کند. فراهم کردن دسترسی‌پذیری داده برای برنامه‌ها در کارتسی بر عهده این زنجیره است؛ در واقع این زنجیره می‌تواند داده‌هایی که فقط در کوتاه‌مدت مورد نیاز هستند را به‌صورت موقت ثبت و ذخیره کرده و سپس آن‌ها را حذف کند تا سبب صرفه‌جویی در فضا و ایجاد کارایی در درازمدت برای بلاک چین شود.


کیت توسعه نرم‌افزار دسکارتس (Descartes SDK)

کیت توسعه نرم‌افزار دستکارتس کارتسی پلتفرم را قادر می‌سازد تا مقیاس‌پذیری محاسباتی بسیار زیادی را بدون به خطر انداختن تمرکززدایی فراهم کند؛ این کار با پیاده‌سازی رول آپ‌های خارج از زنجیره انجام می‌شود. کیت توسعه نرم‌افزار دسکارتس محاسبات خارج از زنجیره را نیز فعال می‌کند و شرکت‌کنندگان DApp کسانی هستند که به‌جای گره‌های کامل در بلاک چین‌های سنتی رایج، موارد لازم را تأیید می‌کنند. این سیستم کارمزد تراکنش را حذف می‌کند.


بازی غیرمتمرکز (Decentralized Gaming)

کارتسی چشم‌انداز بازی را متحول می‌کند و توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا بازی‌های بلاک چین همه‌جانبه با تعامل، امنیت و انصاف پیشرفته ایجاد کنند.


محاسبات خارج از زنجیره (Off-chain Computation)

محاسبات خارج از زنجیره (Off-chain Computation)

کارتسی به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا محاسبات پیچیده را خارج از زنجیره و خارج از شبکه بلاک چین انجام دهند؛ این رویکرد محدودیت‌های مقیاس‌پذیری بسیاری از بلاک‌ چین‌های موجود را با کاهش بار محاسبات روی زنجیره برطرف می‌کند. کارتسی درحالی‌که محاسبات خارج از زنجیره اتفاق می‌افتند، با استفاده از شواهد رمزنگاری برای تأیید صحت محاسبات در زنجیره اطمینان می‌دهد که نتایج قابل تأیید هستند.


ماشین مجازی مبتنی بر لینوکس (Linux-Based Virtual Machine)

همانطور که گفته شد، کارتسی یک ماشین مجازی مبتنی بر لینوکس را معرفی کرده که خارج از زنجیره عمل می‌کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند محاسبات را در محیط‌های برنامه‌نویسی آشنا، مانند سی پلاس پلاس (C++)، راست (Rust) یا پایتون (Python) اجرا کنند که مهاجرت برنامه‌های موجود به پلتفرم کارتسی را آسان‌تر می‌کند.


هوش مصنوعی و یادگیری ماشین (AI and Machine Learning)

قابلیت‌های محاسباتی خارج از زنجیره کارتسی به برنامه‌های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در بلاک چین، تجزیه و تحلیل داده‌ها، مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده و موارد دیگر قدرت می‌بخشد.


توکن‌سازی دارایی‌ها (Tokenization of Assets)

کارتسی ایجاد و مدیریت دارایی‌های توکن‌شده، از املاک و مستغلات گرفته تا هنر دیجیتال، دموکراتیزه کردن مالکیت را ساده می‌کند.


پلتفرم کارتسی به‌دلیل عملکرد گره خارج از زنجیره، تنها به یک بلاک چین محدود نمی‌شود. کارتسی می‌تواند روی اکثر زنجیره‌های اصلی از جمله زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، اتریوم (Ethereum) و متیک (Matic) به اجرا درآید. در کارتسی محاسبات پیچیده و فشرده خارج از زنجیره انجام می‌شود، درحالی‌که رول‌آپ‌های کارتسی از اجزای اصلی بلاک چین برای امنیت و نهایی کردن تراکنش‌ها استفاده می‌کنند. کارتسی همچنین از یک محیط اجرای مبتنی بر لینوکس برای نوشتن قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند.


بنیان‌گذاران کارتسی (Cartesi) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران کارتسی (Cartesi) چه افرادی هستند؟

در سال 2018، یک ایده بلندپروازانه در ذهن چهار آینده‌نگر شکل گرفت که در ابتدا به‌عنوان یک بازار هوش مصنوعی غیرمتمرکز برای متخصصان داده تصور می‌شد، اما بعداً به‌سمت رسیدگی به مقیاس پذیری و چالش‌های زیرساختی بلاک چین تغییر کرد. چهار مغز متفکری که پروژه کارتسی را توسعه دادند عبارتند از:


1_ اریک دی مورا (Erick de Moura): دی مورا مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران پروژه کارتسی است که با داشتن سابقه‌ای قوی در نرم‌افزار و کارآفرینی، مدیرعامل پروژه کارتسی شد. وی فارغ‌التحصیل رشته ارشد مهندسی برق و کامپیوتر از دانشگاه «UCLA» است. وی قبل از پروژه کارتسی به‌عنوان متخصص در انجمن بلاک چین اتحادیه اروپا فعالیت داشت. دی مورا همچنین در گذشته به‌عنوان طراح نرم افزار برای شرکت «WNGs Telecom»، توسعه‌دهنده نرم‌افزار در خلیج آریزونا و مهندس پروژه فناوری محور وبرادار (WebRadar) کار کرده است.


2_ دیگو نهاب (Diego Nehab): دیگو نهاب یکی دیگر از بنیان‌گذاران کارتسی است. وی با مدرک دکترای گرافیک کامپیوتری پرینستون، سمت مدیر ارشد فناوری در کارتسی را بر عهده گرفت. وی همچنین سابقه سه سال فعالیت به‌عنوان محقق در مرکز تحقیق و توسعه مایکروسافت را در کارنامه دارد.


3_ آگوستو تکسیرا (Augusto Teixeira): آگوستو تکسیرا، یکی دیگر از افراد تأثیرگذار در توسعه کارتسی و مدیر ارشد علمی این پروژه است. وی به‌خاطر نقشش در ایجاد پروژه بلاک چینی آیوتا (IOTA) شهرت دارد.


4_ کالین استیل (Colin Steil): کالین استیل، با سابقه تجاری غنی از انکور تایوان تا تأسیس بنیاد جوانان کانادا در چین، سمت مدیر ارشد عملیات در کارتسی را بر عهده دارد. وی در رشته اقتصاد و کسب‌وکارهای خارجی در دانشگاه آلبرتا (Alberta) تحصیل کرده است.


در‌حال‌حاضر سیستم حاکمیتی کارتسی به‌صورت آفچین (خارج از زنجیره) فعالیت دارد. بنیاد کارتسی شبکه بلاک چین و اجزای آن را اداره می‌کنند که بنیان‌گذاران، شرکا و اعضای جامعه پروژه را تشکیل می‌دهد. این بنیاد در نظر دارد تا سیستم حاکمیت را به تدریج غیرمتمرکزتر کند.


چه چیزی کارتسی (Cartesi) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی کارتسی (Cartesi) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

کارتسی یک پروژه ویژه در بلاک چین محسوب می‌شود. اگرچه شبکه‌های بلاک چینی بسیاری وجود دارند که در زمینه افزایش مقیاس‌پذیری و کاهش کارمزدها در بلاک چین فعالیت می‌کنند، اما کارتسی در این بین ویژگی‌ها و وجوه تمایز خود را دارد. دلایل برتری کارتسی عبارتند از:


1_ کارتسی با ارائه یک ماشین مجازی مبتنی بر لینوکس، مقیاس‌پذیری بلاک چین را بهبود می‌بخشد و توسعه‌دهندگان را در دسترس‌تر می‌کند.


2_ اگرچه اکثر قراردادهای هوشمند از زبان برنامه‌نویسی Solidity استفاده می‌کنند؛ بااین‌حال، همه توسعه‌دهندگان با این امر آشنا نیستند، بنابراین ایجاد DApp در یک بلاک چین به آموزش و یادگیری بیشتری نیاز دارد. کارتسی ایجاد برنامه غیرمتمرکز با زبان‌های برنامه‌نویسی بیشتری را امکان‌پذیر می‌کند.


3_ کارتسی به‌عنوان یک راه‌حل لایه 2 عمل کرده و از امنیت بلاک چین‌های موجود استفاده می‌کند. کارتسی درعین‌حال مقیاس‌پذیری و کارایی هزینه را برای محاسبات پیچیده ارائه می‌دهد.


ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) چیست؟

ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) چیست؟

ارز دیجیتال بومی و اختصاصی پلتفرم کارتسی با نماد «CTSI» شناخته می‌شود که در حقیقت یک توکن با استاندارد «ERC-20» در شبکه اتریوم است. توکن CTSI جدا از تقویت شبکه اثبات سهام و زنجیره‌های جانبی Noether آن، برای ایجاد انگیزه گره‌ها و تأیید بلوک‌ها نیز استفاده می‌شود. شرکت‌کنندگان پلتفرم کارتسی از CTSI برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها استفاده می‌کنند.


توکن CTSI همچنین به کاربران قدرت حکمرانی و به سهامداران قدرت رأی می‌دهد. توکن CTSI همچنین خارج از پلتفرم کارتسی در بازار کریپتوکارنسی‌ها معامله می‌شود. تریدرها از نوسان قیمت این توکن در بازار سود می‌گیرند. همین حالا می‌توانید برای مشاهده قیمت کارتسی یا خرید کارتسی از اکسبیتو اقدام نمایید.


توکنومیک ارز دیجیتال کارتسی CTSI

توکنومیک ارز دیجیتال کارتسی CTSI

عرضه کل توکن‌های CTSI برابر با 1.000.000.000 واحد است که از این تعداد حدود 723.3 میلیون واحد آن در گردش قرار دارند. توزیع توکن‌های CTSI به‌صورت زیر انجام شده است:


1_حدود 0.67 درصد به فروش استراتژیک


2_ حدود 5 درصد به فروش خصوصی


3_ حدود 2 درصد به فروش سید (Seed)


4_ حدود 10 درصد فروش لانچ پد در Binance


5_ حدود 25 درصد به ذخیره ماینینگ


6_ حدود 40.22 درصد به صندوق تحقیق و توسعه پروژه


7_ حدود 15 درصد به تیم پروژه


8_ حدود 2.11 درصد به مشاوران


مزایا و معایب کارتسی (Cartesi) کدامند؟

تا به اینجا فقط به بررسی ویژگی‌ها و مزایای کارتسی پرداخته‌ایم؛ اما در جدول زیر می‌توان علاوه‌بر مزایا، معایب این پروژه را نیز مشاهده کرد:


مزایا و معایب کارتسی (Cartesi) کدامند؟

ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های کارتسی خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای CTSI، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید کارتسی از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


1_ لجر (Ledger)


2_ ترزور (Trezor)


3_ تراست والت (Trust Wallet)


4_ مای اتر والت (My Ether Wallet)


5_ اتمیک والت (Atomic Wallet)


6_ گواردا والت (Guarda Wallet)


7_ کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید کارتسی از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال CTSI را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید کارتسی در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت کارتسی را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید کارتسی یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید رمز ارز کارتسی در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش کارتسی و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود قابل انجام است.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید رمز ارز کارتسی به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از سوی دیگر، برای خرید رمز ارز کارتسی به‌صورت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پولتان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال کارتسی، مقدار CTSI مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری‌تان قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال کارتسی در صرافی اکسبیتو نیز با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش کارتسی، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش کارتسی در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را پشت‌سر بگذارید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال کارتسی (CTSI) به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که CTSI را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش کارتسی در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش کارتسی، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش CTSI را از اکسبیتو برداشت نمایید.


تسویه حساب آنی کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی کارتسی (CTSI) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش کارتسی می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در طی مراحل خرید و فروش کارتسی یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.