فروش و خرید اتم (ATOM)

ارز دیجیتال کازماس درواقع معرفی کننده توکن اتم بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره توکن اتم با اکسبیتو همراه باشید. هدف اصلی این ارز دیجیتال به وجود آوردن اینترنت بلاکچین است. به عبارتی دیگر ساخت شبکه ای بهتر از بلاکچین ها که قادر به برقراری ارتباط غیرمتمرکز با یکدیگر هستند. در واقع اتم توکن تولید شده از کوین کازماس است با این تفاوت که ویژگی استیکینگ دارد و اجازه حق رای را به کاربران استیک کنندگان می دهد.


توکن اتم چیست؟

ارز دیجیتال اتم که بر بستر لاکچین کازماس یا همان cosmos می باشد، شامل ویژگی های بسیار زیادی مانند پشتیبانی از استیکینگ و سیستم پاداش به کاربران می باشد که سبب محبوبیت این توکن شده است. این توکن جهت قدرت دادن به اکوسیستم فین تک و تعامل با دیگر بلاکچین های موجود طراحی و پیاده سازی شده است.


این ارز دیجیتال یک زنجیره اثبات سهام است و به عبارات ساده تر می توانیم به این مورد اشاره کنیم که دارندگان توکن ATOM می توانند توکن های اتم خود را به علت حفظ شبکه و دریافت بیشتر اتم به عنوان پاداش به اشتراک بگذارند. این توکن ویژگی های دیگری هم دارد که سیستم گسترده بلاکچینی آن را محبوب کرده است. ویژگی های این توکن را به عنوان راه حل مشکلات برای سایر رمز ارزها می توان ارائه داد. به طور مثال می توانیم به قابلیت همکاری بین بلاکچین ها، حق مالکیت، مقیاس پذیری و سهولت استفاده اشاره کرد.


قیمت ارز اتم

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال اتم و دیگر ارزهای دیجیتال را می توانید در قسمت مارکت، در بهترین صرافی ارز دیجیتال ایران یعنی اکسبیتو مشاهده نمایید. درج قیمت رمز ارز atom به طور لحظه ای امکان پذیر نمی باشد، زیرا رمز ارز اتم دارای نوسان قیمتی است و قیمت ثابت و مشخصی در یک ساعت هم ندارد. اما برای کاربرانی که در لحظه نگارش مقاله، آن را مطالعه می کنند قیمت هر واحد توکن اتم و ارزش بازار آن را درج می نماییم. ارزش بازار این توکن در این لحظه 7,763,699,864$ و قیمت هر واحد آن 27.11$ می باشد.

cosmos atom


خرید ارز Atom

برای خرید ارز دیجیتال اتم میتوانید از اکسبیتو استفاده نمایید. بدین منظور کافیست پس از ایجاد حساب کاربری یک کارت بانکی به اسم خودتان در سیستم ثبت نمایید و پس از شارژ ریالی کیف پول نسبت به خرید اتم اقدام نمایید. خرید اتم هم در قسمت تبدیل و هم در قسمت بازارها وجود دارد و کاربران اکسبیتو این امکان را دارند در هر دو بخش نسبت به خرید و فروش ارز دیجیتال اتم اقدام نمایند. اتم یک رمزارز آینده دار در نیای کریپتو کارنسی ها به شمار میاید و بسیاری از تحلیل گران ارز دیجیتال atom را دارای آینده خوبی میدانند.


فروش ارز دیجیتال اتم کازماس

برای فروش اتم پس از ورود به اکانت خود میتوانید در بخش بازار ها دارایی های خود را بفروشید و ریال برداشت نمایید. همچنین برای مشاهده وضعیت قیمتی و تحلیل روند قیمت و تصمیم گیری صحیح در مورد فروش دارایی خود میتوانید از امکانات بازار حرفه ای استفاده نمایید. در صورتیکه دارایی شما در کیف پول دیگیری غیر از اکسبیتو قرار دارد کافی است ابتدا ارز اتم خود را به اکسبیتو منتقل نمایید.


خرید و فروش ارز دیجیتال atom در صرافی آنلاین اکسبیتو

برای خرید و فروش ارز دیجیتال atom (اتم) در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بکذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید توکن اتم (ATOM) از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. تعداد زیاد صرافی ارز ATOM و دیگر رمزارزها، امروزه باعث شده است که انتخاب صرافی آنلاین ارز دیجیتال به سختی صورت پذیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما، استفاده از پلتفرم معاملاتی دانش بنیان اکسبیتو است که امنیت بسیار بالا و کیف پول رایگان و کارمزد معاملاتی بسیار پایینی را برای کاربرانش فراهم کرده است.


توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید. میتوانید کارمزد تراکنش ها را در همان صفحه سطوح کاربری مشاهده کنید.