خرید ارز دیجیتال مجیک | فروش MAGIC | قیمت MAGIC

در سال‌های اخیر، فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال به حوزه‌های مختلفی راه پیدا کرده‌اند. یکی از زمینه‌هایی که به‌طور گسترده تحت‌تأثیر فناوری بلاک چین قرار گرفته، اینترنت است. در واقع، نسل جدید اینترنت، با عنوان وب 3 (Web 3) شامل بخش‌های مختلفی مانند بازی برای کسب درآمد، شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز و... می‌شود. یکی از پلتفرم‌های جالبی که در دنیای وب 3 ظهور کرده، ترژر (Treasure) با توکن اختصاصی مجیک (MAGIC) است. این پلتفرم قصد دارد که تحولی در حوزه‌ی بازی‌های دیجیتالی ایجاد کرده و امکان کسب درآمد از راه بازی‌کردن را برای کاربران فراهم کند. استقبال گسترده از پلتفرم ترژر باعث شده است که سرمایه‌گذاران زیادی به خرید ارز دیجیتال مجیک روی بیاورند. به‌خاطر همین، در این مقاله، به‌سراغ این پروژه‌ی کریپتو رفته‌ایم تا به شما بگوییم که ارز دیجیتال مجیک چیست و نحوه خرید و فروش MAGIC در صرافی اکسبیتو چگونه است.


قیمت ارز دیجیتال مجیک MAGIC

قیمت ارز دیجیتال مجیک MAGIC

با نگاهی به تاریخچه قیمت ارز دیجیتال مجیک، اولین قیمت MAGIC را در 2022، کمتر از 0.5 دلار مشاهده می‌کنیم. از همان موقع، روندی صعودی در قیمت مجیک آغاز می‌شود و تا آغاز سال 2023، به 1.32 دلار می‌رسد. این روند تا یک ماه بعد ادامه پیدا می‌کند و در فوریه‌ی 2023، قیمت ارز MAGIC را در 1.51 دلار مشاهده می‌کنیم که اوج تاریخی ارزش این ارز است.


پس از آن، قیمت ارز دیجیتال MAGIC روند نزولی آرامی را آغاز می‌کند و تا اوت 2023، دوباره به کمتر از 0.5 دلار بازمی‌گردد. در دو ماه آینده، قیمت مجیک کمی جان می‌گیرد و می‌تواند خود را به 0.57 دلار برساند.


خرید و فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در ایران

پلتفرم ترژر (Treasure) یکی از پروژه‌های سرشناس کریپتو محسوب می‌شود و به‎خاطر همین، خرید و فروش MAGIC در صرافی‌های معتبر جهان، مانند Binance، Coinbase، BitMart، Uniswap و... فراهم شده است. بااین‌حال، به‌خاطر تحریم‌های جهانی علیه ایران، کاربران ایرانی نمی‌توانند به‌راحتی به خدمات این صرافی‌ها دسترسی داشته باشند و حتی خطر ازدست‌رفتن دارایی‌هایشان نیز وجود دارد. علاوه‌بر آن، امکان خرید MAGIC با ریال، در هیچ‌کدام از صرافی‌های جهانی فراهم نشده است.


در نتیجه، برای خرید و فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش مجیک و سایر ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش MAGIC در صرافی اکسبیتو، امکان پرداخت ریالی و تتری است؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سوآپ» ارز دیجیتال مجیک را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


ترژر (Treasure) چیست؟

ترژر (Treasure) چیست؟

ترژر (Treasure) یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد محسوب می‌شود که بر بستر بلاک چین آربیتروم (Arbitrum) راه‌اندازی شده است. این پلتفرم با هدف توسعه بازی‌های جامعه‌محور و گسترش استفاده از متاورس، پایه‌گذاری شده و به‌دنبال ایجاد انقلابی در صنعت بازی است. ترژر قصد دارد که بازی‌هایی منصفانه‌تر، شفاف‌تر و ارزشمندتر را به گیمرها ارائه کند.


در واقع، ترژر اکوسیستمی است که به گیمرها اجازه می‌دهد تا از بازی کردن درآمد کسب کنند و کنترل دارایی‌هایشان را در اختیار بگیرند. این پلتفرم تضمین می‌کند که بازی‌های ارائه‌شده منصفانه باشند و حتی گیمرها بدون داشتن مهارت و سرمایه هم بتوانند از آن‌ها درآمد کسب کنند. البته باید به این نکته توجه داشت که ترژر هنوز درحال توسعه است و در آینده به یک اکوسیستم جامع برای بازی‌های جامعه‌محور تبدیل خواهد شد.


تا کنون، 12 بازی در این پلتفرم راه‌اندازی شده‌اند و توسعه‌دهندگان می‌توانند با استفاده از زیرساخت‌های ترژر، بازی‌های جدیدی را راه‌اندازی کنند. در نتیجه، تنوع بازی‌های این پلتفرم، گزینه‌های زیادی را پیش روی گیمرها قرار می‌دهد تا همه‌ی افراد با سلیقه‌های متفاوت، بازی مورد علاقه‌ی خود را پیدا کرده و در کنار سرگرمی، درآمد نیز کسب کنند.


ترژر (Treasure) چگونه کار می‌کند؟

ترژر (Treasure) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش مجیک برویم، باید ببینیم که ترژر چگونه کار می‌کند، تا شما با عوامل موثر بر قیمت مجیک آشنا شوید و برای خرید MAGIC تصمیم درستی بگیرید. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم، باید ویژگی‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهیم.


بازی غیرمتمرکز (Decentralized Gaming)

تمرکز اصلی پلتفرم ترژر (Treasure) بر روی خاصیت تمرکززدایی است. ازاین‌طریق، این پلتفرم قصد دارد که مدیریت بازی‌های کامپیوتری را به خود گیمرها واگذار کند. برخلاف بازی‌های سنتی که توسعه‌دهندگان این بازی‌ها بر اساس علایق شخصی‌شان همه‌ی آیتم‌ها را مدیریت می‌کردند، در ترژر، کنترل کامل بازی‌ها به خود بازیکنان سپرده می‌شود.


بازی برای کسب درآمد (Play to Earn)

ترژر مفهوم جذابی را به‌عنوان «بازی برای کسب درآمد» (Play to Earn) مطرح کرده است. ازاین‌طریق، گیمرها می‌توانند در کنار سرگرمی و بازی کردن، جوایزی را با توکن MAGIC دریافت کنند. علاوه‌بر توکن مجیک، گیمرهایی که به‌طور فعالانه در بازی‌های اکوسیستم مشارکت داشته باشند، امکان کسب توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) را هم دارند. این ویژگی‌ها به کاربران کمک خواهند کرد که مهارت‌های بازی کردن خود را به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند.


انصاف و شفافیت (Fairness and Transparency)

ترژر بر پایه‌ی انصاف بنا شده است و قصد دارد که تجربه‌ی بازی کردن را برای همه‌ی افراد دارای مهارت‌ها و منابع مالی گوناگون، فراهم کند. در واقع، ادغام مبتکرانه‌ی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و سازمان خودمختار غیرمتمرکز ترژر (Treasure DAO)، به بازیکنان اجازه می‌دهد که از فرصت‌های برابری برخوردار شوند. به‌این‌ترتیب، NFTها به‌عنوان دارایی‌های دیجیتالی درون بازی‌ها عمل کرده و ترژر دائو نیز به کاربران اجازه می‌دهد که برای آینده‌ی این پلتفرم تصمیم‌گیری کنند.


امنیت و مقیاس‌پذیری (Security and Scalability)

ترژر بر روی بلاک چین قدرتمند آربیتروم ساخته شده است؛ بنابراین، سطح بالایی از امنیت و مقیاس‌پذیری برای این پلتفرم فراهم می‌شود. این مسئله به گیمرها کمک می‌کند که با خیال راحت به بازی کردن بپردازند و از حفظ ارزش و امنیت دارایی‌هایشان مطمئن باشند.


بازی‌های هیجان‌انگیز (Thrilling Games)

ترژر (Treasure) شامل طیف وسیعی از بازی‌ها است که هرکدام ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. این بازی‌ها شامل ژانرهای مختلفی مانند اکشن-ماجراجویی، استراتژیک، نقش‌آفرینی و… می‌شوند. به‌این‌ترتیب، گیمرها با سلیقه‌های مختلف می‌توانند از این بازی‌ها لذت ببرند.


توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs)

ترژر از پتانسیل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) برای ایجاد انقلابی در نحوه مالکیت و انتقال دارایی‌های درون بازی استفاده می‌کند. با استفاده از NFTها، امکان مالکیت، تجارت و جمع‌آوری آیتم‌های منحصربه‌فرد درون بازی‌ها فراهم می‌شود. بنابراین، این توکن‌ها اقتصاد بازی‌های Treasure را بهبود می‌بخشند.


ترژر (Treasure) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

ترژر (Treasure) از چه بخش‌هایی تشکیل شده است؟

بخش‌های مختلف اکوسیستم ترژر (Treasure) نشان‌دهنده‌ی قدرت و عملکرد این پروژه هستند و می‌توانند روی قیمت MAGIC هم اثر بگذارند. به‌خاطر همین، پیش از اقدام به خرید مجیک، باید از این بخش‌ها اطلاع پیدا کنید. به‌ همین منظور، در این بخش، به عناصر مختلف اکوسیستم ترژر خواهیم پرداخت.


بریج ورلد (Bridge World)

بریج ورلد (Bridge World) یک بازی استراتژیک است که به‌عنوان سطح پایه‌ی اکوسیستم ترژر نیز عمل می‌کند. این بازی اقتصاد ترژر را بهبود می‌بخشد و زیرساختی را برای ایجاد بازی‌های دیگر فراهم می‌کند. در واقع، بریج ورلد متاورس مرکزی Treasure است و جهان‌های مجازی دیگر باید به آن متصل شوند.


مجیک (MAGIC)

مجیک (MAGIC) از بریج ورلد سرچشمه می‌گیرد و به تمام متاورس‌ها و بازی‌های جدید راه پیدا می‌کند. در واقع، مجیک مکانی است که ستاره‌های جدید در آن متولد می‌شوند. ازآنجایی‌که این نقش را در پلتفرم ترژر، توکن بومی آن بر عهده دارد، نام آن را مجیک گذاشته‌اند؛ یعنی مجیک به بازی‌های جدید کمک می‌کند تا بر بستر این پلتفرم راه‌اندازی شوند.


لژیون‌ها (Legions)

در بریج ورلد، بازیکنان کلیدی لژیون نام دارند. این بازیکنان توسط NFTها مشخص می‌شوند و هرکدام ماموریت‌های مختلفی را دنبال می‌کنند. به‌این‌ترتیب، شما با خرید ارز دیجیتال MAGIC و یا به‌دست‌آوردن آن در بازی، می‌توانید سطح لژیون‌های خود را افزایش دهید.


ترژرها (Treasures)

ترژرها گنج‌های درون بازی‌ها هستند که توسط لژیون‌ها به دست می‌آیند. در واقع، تمام منابع طبیعی درون این بازی‌ها یک گنج هستند و امکان خرید آن‌ها وجود دارد. درحال‌حاضر، ده‌ها گنج مختلف در دنیای متاورس ترژر وجود دارند که می‌توانند شامل قاطر، منابع خدادادی، الماس و... باشند. پس، شما با خرید ارز دیجیتال مجیک و یا کسب آن در بازی‌ها، می‌توانید گنج‌ها را بخرید و از آن‌ها برای ارتقای سطح لژیون خود استفاده کنید.


کارتریج‌ها (Cartridges)

منظور از کارتریج‌ها، بازی‌ها و یا متاورس‌هایی است که بر روی پلتفرم ترژر ساخته شده‌اند. همه‌ی این بازی‌ها از طریق توکن MAGIC به یکدیگر متصل می‌شوند. برخی از بازی‌های فعلی و آینده‌ی ترژر عبارت‌اند از:


 • LIFE

 • Smolverse

 • Bridgeworld

 • BattleFly

 • The Beacon

 • Toadstoolz

 • Knight of the Ether

جامعه (Community)

در لایه‌ی جامعه، جوامع کوچک متعددی حضور دارند. هرکدام از این جوامع توسط یک توسعه‌دهنده ایجاد و شخصی‌سازی شده است. بااین‌حال، همه‌ی آن‌ها از توکن MAGIC برای توسعه‌ی اقتصاد خود استفاده کرده‌اند.


زیرساخت (Infrastructure)

لایه‌ی زیرساخت به‌صورت نیروگاهی برای اقتصاد کل پلتفرم ترژر عمل می‌کند. علاوه‌بر آن، در این لایه، ابزارهایی قرار دارند که به توسعه‌دهندگان برای ایجاد بازی‌های جدید کمک می‌کنند. همچنین، لایه‌های دیگری مانند کارتریج‌ها و جامعه، برای ادامه‌ی فعالیت خود به این لایه متکی هستند. لایه‌های مختلف ترژر با استفاده از ارز دیجیتال مجیک به یکدیگر متصل می‌شوند.


تروو (Trove)

تروو فروشگاه اختصاصی ترژر است که امکان خرید گنج‌ها، کلکسیون‌ها و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) را برای بازیکنان فراهم می‌کند. در واقع، Trove یک بازار تخصصی محسوب می‌شود که بر روی بلاک چین آربیتروم ایجاد شده است. ازاین‌طریق، کاربرانی که از قبل به خرید MAGIC و یا ETH اقدام کرده‌ باشند، می‌توانند محصولات موجود در این بازار را تهیه کنند.


مجیک سوآپ (MagicSwap)

مجیک سوآپ دروازه‌ا‌ی برای مبادله‌ی MAGIC با سایر توکن‌ها است؛ بنابراین، کاربران با خرید ارز دیجیتال مجیک، می‌توانند از طریق مجیک سوآپ، این توکن را با سایر دارایی‌های موجود در بازی‌ها مبادله کنند.


بنیان‌گذاران مجیک (MAGIC) چه افرادی هستند؟

اطلاع از بنیان‌گذاران این پروژه به شما کمک می‌کند که با ارز دیجیتال مجیک بیشتر آشنا شوید و برای خرید MAGIC تصمیم بهتری بگیرید. پلتفرم ترژر (Treasure) و ارز دیجیتال MAGIC توسط «جان پتن» (John Patten)، «گارپ» (Gaarp) و «کارل وونگ» (Karel Vuong) پایه‌گذاری شده‌اند. بااین‌حال، اطلاعات کاملی درباره‌ی کارنامه‌ی این افراد در دسترس نیست.


ترژر و ارز دیجیتال مجیک توسط یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) اداره می‌شوند که دارای 36 عضو اصلی است. این اعضا توسط جامعه‌ی ترژر انتخاب می‌شوند و همگی دارای تجربیات گسترده‌ی در حوزه‌های گوناگون هستند. در بین این افراد، اقتصاددانان، بازاریابان و گیمرهای مشتاقی مشاهده می‌شوند.


چه چیزی ترژر (Treasure) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی ترژر (Treasure) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ترژر به‌عنوان یک بازی منحصربه‌فرد معرفی شده و ویژگی‌های خاص آن، روی قیمت ارز دیجیتال مجیک هم تأثیر می‌گذارند و اطلاع از آن‌ها، پیش از خرید ارز MAGIC، ضروری است. برخی از ویژگی‌های بارز ترژر عبارت‌اند از:


 • دسترسی منصفانه به بازی‌های مبتنی بر بلاک چین

 • ادغام توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) با سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) ترژر

 • قابلیت انتقال دارایی‌ها بین بازی‌های گوناگون

 • امنیت و مقیاس‌پذیری بالا

 • ایجاد جوامع کوچک‌تر شخصی‌سازی شده در لایه‌ی جامعه

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) چیست؟

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) چیست؟

توکن مجیک (Magic) مهم‌ترین عنصر در پلتفرم ترژر (Treasure) است و به‌عنوان ارز دیجیتال اختصاصی این پروژه، اقتصاد آن را بهبود می‌بخشد. این توکن‌ به کاربران اجازه می‌دهد که به ابزارهای مختلفی دسترسی داشته باشند و تعامل خوبی را با پلتفرم ترژر برقرار کنند. برخی از مهم‌ترین کاربردهای توکن مجیک عبارت‌اند از:


 • شرکت در بازی‌ها

 • مشارکت در تصمیمات حاکمیتی

 • به‌دست‌آوردن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs)، مانند اسلحه، زره و زمین

 • افزایش انرژی و سطح بازی

 • ارائه‌ی پیشنهاداتی برای بهبود پلتفرم

توکنومیک ارز دیجیتال مجیک MAGIC

توکنومیک ارز دیجیتال مجیک MAGIC

تعداد کل توکن‌های مجیک به 339 میلیون واحد محدود شده است و این عرضه‌ی محدود باعث می‌شود که با افزایش نیاز جامعه به این توکن، قیمت MAGIC افزایش پیدا کند. این مسئله برای سرمایه‌گذاران اهمیت زیادی دارد و هنگام خرید ارز دیجیتال مجیک باید به آن توجه داشته باشید.


از طرفی، کل واحدهای ارز مجیک به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 10 درصد به تیم سازنده

 • 15 درصد به صندوق توسعه اکوسیستم

 • 17 درصد به مشوق‌های تأمین نقدینگی

 • 25 درصد به استخراج درون بازی‌ها

 • 33 درصد به خزانه‌ی پلتفرم

چه چیزی به ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) ارزش می‌دهد؟

چه چیزی به ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) ارزش می‌دهد؟

میزان عرضه و تقاضا برای این ارز دیجیتال، ارزش و قیمت مجیک را تعیین می‌کند. ازآنجایی‌که این توکن عرضه‌ی محدودی دارد، با افزایش تقاضا برای خرید MAGIC، می‌توان انتظار داشت که قیمت آن افزایش پیدا کند. از طرفی، باید به این نکته توجه داشته باشید که گیمرها برای دسترسی به آیتم‌های درون بازی‌های ترژر، به MAGIC نیاز دارند. پس، با رشد اکوسیستم ترژر و شهرت بازی‌های آن، متقاضیان خرید مجیک بیشتر شده و قیمت ارز دیجیتال MAGIC نیز بالاتر خواهد رفت.


مزایا و معایب مجیک (MAGIC) کدام‌اند؟

پلتفرم ترژر و ارز دیجیتال مجیک، مانند همه‌ی پروژه‌های کریپتو، در کنار مزایایشان، معایبی نیز دارند. اطلاع از مزایا و معایب آن‌ها به شما کمک می‌کند که با پلتفرم ترژر بیشتر آشنا شوید و برای خرید ارز مجیک تصمیم درستی بگیرید.


مزایا و معایب مجیک (MAGIC) کدام‌اند؟

ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال مجیک، پس از خرید MAGIC، به کیف پولی برای محافظت از رمزارزهای خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای مجیک، باید به مواردی مانند امنیت، کارمزدها و شبکه‌های انتقال توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید ارز مجیک می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد:


 • تراست والت (Trust Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • لدجر (Ledger)

 • آیم توکن (imToken)

 • توروس (Torus)

 • کوین بیس (Coinbase)

 • توکن پاکت (Token Pocket)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر کیف پول‌های سرد و گرمی که نام بردیم، پس از خرید ارز دیجیتال مجیک، می‌توانید از کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو، برای نگهداری از توکن‌های خود استفاده کنید. کیف پول اکسبیتو امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی نقل‌و‌انتقال magic را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) برای بازی ترژر (Treasure)

بازی‌های مختلفی با استفاده از زیرساخت‌های ترژر راه‌اندازی شده‌اند و تعداد آن‌ها روبه‌افزایش است. همه‌ی این بازی‌ها به توکن مجیک وابسته‌ هستند. بازیکنانی که توکن MAGIC را در اختیار داشته باشند، می‌توانند به آیتم‌های مختلف درون بازی دسترسی پیدا کرده و مدام سطح کاربری‌شان را افزایش دهند. اگرچه با انجام مراحل بازی، امکان به‌دست‌آوردن این توکن فراهم شده است؛ اما طبیعتاً افرادی که مقدار بیشتری از مجیک را در اختیار داشته باشند، زودتر پیشرفت می‌کنند و درآمدزایی بهتری خواهند داشت.


در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) را برای شما فراهم کرده است. در نتیجه، به‌راحتی و با پرداخت ریالی و یا تتری می‌توانید به خرید مجیک در اکسبیتو اقدام کنید. سپس، با انتقال توکن‌های خود به محیط پلتفرم ترژر، به آیتم‌های مختلف بازی‌ها دسترسی خواهید داشت.


خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی اکسبیتو با کمترین قیمت و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید MAGIC در صرافی اکسبیتو، فقط کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت در اکسبیتو سرعت بسیار بالایی دارد و در 2 مرحله انجام می‌شود. شما به‌راحتی می‌توانید در کمتر از 1 دقیقه مرحله‌ی اول احراز هویت اکسبیتو را پشت‌سر بگذارید و امکان خرید و فروش مجیک و سایر ارزهای دیجیتال را به دست بیاورید. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. همچنین، برای اطلاع از این مراحل می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ ارائه‌ی مشخصات حساب یا کارت بانکی برای واریز پول (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید مجیک با ریال باید مبلغ مورد نظرتان را به صرافی اکسبیتو واریز کنید و برای خرید MAGIC با تتر باید مقدار تتر مد نظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال مجیک، مقدار MAGIC مورد نظر، به کیف پول حساب کاربری شما در اکسبیتو منتقل می‌شود.


فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و با سرعت زیادی انجام می‌شود. پس از فروش MAGIC معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل شده و شما به‌سرعت می‌توانید وجه خود را برداشت کنید. برای فروش مجیک در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری خود و تکمیل مراحل احراز هویت


3_ ارائه‌ی اطلاعات حساب یا کارت بانکی برای واریز پول


4_ انتقال مجیک (MAGIC) به کیف پول خود در صرافی اکسبیتو (اگر توکن‌های مجیک را در کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش MAGIC در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو


6_ پس از فروش ارز دیجیتال MAGIC، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود و شما می‌توانید با تسویه حساب آنی، وجه خود را به‌سرعت برداشت کنید.


تسویه حساب آنی مجیک (MAGIC) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از فروش ارز دیجیتال مجیک (MAGIC) و سایر رمزارزها، در صرافی اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. پس از فروش MAGIC در صرافی اکسبیتو، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، تسویه حساب آنی را انجام دهید. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر و تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. تسویه حساب آنی اکسبیتو، پس از فروش مجیک و سایر ارزهای دیجیتال، به‌صورت 24 ساعته انجام می‌شود و فقط 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش مجیک (MAGIC) و سایر رمزارزها با مشکلی مواجه شدید و یا اینکه هرگونه سوالی داشتید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. در ضمن، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام‌ روزهای هفته، پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.