فروش و خرید فایل کوین (FIL)

فایل کوین یک سیستم برای ذخیره کردن اطلاعات است که به‌طور غیرمتمرکز کار می‌کند. ایده Filecoin در آزمایشگاه تحقیقاتی به نام Protocol Labs که توسط یک دانشمند کامپیوتر به نام Juan Benet تأسیس شد، ارائه شد. پروژه فایل کوین در طول چند سال انجام شد. در سال 2017، توسعه‌دهندگان این پروژه 257 میلیون دلار سرمایه جذب کردند و در سال 2020 شبکه اصلی فایل کوین را راه‌اندازی کردند. پروژه فایل کوین یک ارز دیجیتال هم به همین نام دارد. فایل کوین که با نماد اختصاری FIL در بازار ارزهای دیجیتال معامله می‌شود، از طریق ماین کردن یا استخراج به دست می‌آید. در ادامه بیشتر با این ارز دیجیتال آشنا می‌شویم.


ارز دیجیتال فایل کوین چیست؟

ارز دیجیتال فایل کوین یک رمز ارز است که حجم معاملات آن در تاریخ 25 بهمن 1400 بیش از 311 میلیارد دلار بوده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال در همان روز 3.31 میلیارد دلار بوده و در رتبه 38 در سایت کوین مارکت کپ coinmarketcap قرار گرفته است. در کل حدود دو میلیارد ارز دیجیتال فایل کوین وجود دارد که تعداد 168.90 میلیون از آن در بازار در حال گردش است. همان‌طور که اشاره کردیم، فایل کوین یک سیستم غیرمتمرکز است که به کاربران فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهد. در این سیستم که مانند یک بازار آزاد عمل می‌کند، یک سری افراد فضای ذخیره‌سازی به دیگران ارائه می‌دهند و افراد دیگر هم برای خرید این فضاها اقدام می‌کنند. بنابراین افرادی که فضای ذخیره‌سازی فراهم می‌کنند، قیمت آن را هم تعیین می‌کنند. این فضاهای ذخیره‌سازی برای این مورداستفاده قرار می‌گیرند که کاربران بتوانند پروژه‌ها و یا ارزهای دیجیتال خود را ذخیره کنند و در مواقع موردنظر، آن‌ها را از این فضاها خارج کنند.


قیمت ارز دیجیتال FIL

قیمت ارز دیجیتال FIL مانند سایر ارزهای دیجیتال نوسان دارد. این ارز دیجیتال در تاریخ 25 بهمن 1400 به قیمت 20.59 دلار به فروش رسیده است. سیستم‌ها و شرکت‌هایی مانند آمازون که فضای ذخیره‌سازی ارائه می‌دهند، درآمد زیادی دارند. این موضوع نشان می‌دهد که تقاضای زیادی برای این خدمات وجود دارد. سیستم‌های غیرمتمرکز که این کار را انجام می‌دهند، باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های کاربران می‌شوند. به نظر می‌رسد فایل کوین هم که جزئی از این سیستم‌هاست، آینده خوبی داشته باشد و ما نیز شاهد افزایش قیمت ارز دیجیتال فایل کوین باشیم.


بررسی ارز دیجیتال Filecoin

از زمان معرفی Filecoin در سال 2020 تا به امروز، این ارز دیجیتال محبوبیت زیادی در بین سرمایه‌گذاران پیدا کرده است. بدیهی است که صرافی‌های زیادی از این ارز دیجیتال پشتیبانی کنند. کاربران ایرانی برای خرید ارز دیجیتال Filecoin می‌توانند از طریق صرافی ایرانی اکسبیتو اقدام کنند. برای خرید این ارز دیجیتال از طریق صرافی اکسبیتو باید ابتدا در این صرافی یک حساب کاربری ایجاد کنید. با داشتن حساب کاربری به‌راحتی می‌توانید ارز FIL یا هر ارز دیجیتال دیگری را خریداری کنید. در صرافی‌های دیگر و مخصوصاً صرافی‌های خارجی باید برای خرید فایل کوین، در ابتدا ارزهای دیجیتال دیگری را خریداری کرده و آن‌ها را به فایل کوین تبدیل کنید، اما در صرافی اکسبیتو می‌توانید با ریال هر ارز دیجیتالی که می‌خواهید بخرید.


تحلیل قیمت ارز دیجیتال فایل کوین و فروش آن در اکسبیتو

برای فروش ارز دیجیتال فایل کوین، در ابتدا باید یک صرافی معتبر با امنیت بالا انتخاب کنید. بعدازآن می‌توانید با خیالی آسوده معاملات خود را انجام دهید. یکی از صرافی‌های معتبری که می‌توانید ارز فایل کوین را در آن به فروش برسانید، صرافی ایرانی اکسبیتو است. این صرافی برای کاربران ایرانی بسیار کاربردی است. برای فروش ارزهای دیجیتال در صرافی اکسبیتو، باید در سایت آن ثبت‌نام کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس مراحل را به ترتیب طی کرده و ارزهای دیجیتال خود را به فروش برسانید.

Analysis and review of digital file price of filecoin (fil)


نحوه معامله ارز فایل کوین در اکسبیتو (معامله خرید و فروش)

خرید و فروش ارزهای دیجیتال فقط از طریق صرافی امکان‌پذیر است. با در نظر گرفتن این موضوع، ما در اینجا نحوه خریدوفروش ارزهای دیجیتال را در صرافی اکسبیتو به شما آموزش می‌دهیم. بعد از خواندن این قسمت، به‌راحتی می‌توانید نسبت به خریدوفروش رمز ارز فایل کوین اقدام کنید.


برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

تمام این مراحل به‌راحتی و با سرعت بالا در سایت صرافی اکسبیتو انجام می‌شود.


خرید ارز دیجیتال Filecoin از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

کاربران ایرانی می‌توانند برای اطمینان از معاملات در بازار ارزهای دیجیتال از صرافی اکسبیتو استفاده کنند. رضایت مشتریان این صرافی میزان امنیت و اعتبار آن را نشان می‌دهد. اگر شما هم می‌خواهید در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنید، اما برای انتخاب صرافی دودل هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از صرافی آنلاین اکسبیتو استفاده کرده و تجربیات خوبی را در بازار ارزهای دیجیتال به دست بیاورید. برای اطمینان می‌توانید نظرات کاربران را ببینید و بعد نسبت به ثبت‌نام در این صرافی و خریدوفروش ارزهای دیجیتال اقدام کنید. پس‌ازاینکه به مشتری این صرافی تبدیل شدید، با گذشت زمان می‌توانید از امکانات ویژه و به‌روز این صرافی نهایت استفاده را ببرید.