خرید ارز دیجیتال بالانسر | فروش ‌Balancer | قیمت BAL

بالانسر (Balancer) یک صرافی غیرمتمرکز است که معاملات آن کاملاً به‌صورت اتوماتیک انجام می‌شوند. این صرافی از استخرهای نقدینگی و بازارساز خودکار در زیرساخت خود استفاده می‌کند و نیاز به دفتر سفارشات و واسطه‌های متمرکز را از میان برداشته‌ است. الگوریتم‌های صرافی بالانسر (Balancer) به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که بهترین قیمت‌های ارز دیجیتال را برای معامله به کاربران خود ارائه می‌دهند. بالانسر بر بستر بلاک چین اتریوم ایجاد شده و از توکن‌های سازگار با این شبکه پشتیبانی می‌کند. صرافی‌های غیرمتمرکز و بازارسازهای خودکار درحال گسترش حوزه نفوذ خود در دنیای مالی هستند و آینده‌ روشنی دارند.


در این مقاله شما را با این پلتفرم غیرمتمرکز بیشتر آشنا می‌کنیم و سازوکار آن را برای شما توضیح خواهیم داد. همچنین با نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) و عوامل موثر بر قیمت آن آشنا خواهید شد.


قیمت ارز دیجیتال بالانسر BAL

قیمت ارز دیجیتال بالانسر BAL

ارز دیجیتال بالانسر با نماد BAL در ماه جولای سال ۲۰۲۰ وارد بازار شد. قیمت عرضه آن ۱۳.۷۷ دلار بود. این ارز دیجیتال تا پایان سال به قیمت ۸.۵ دلار رسید؛ اما از این نقطه قدرت لازم را برای یک روند صعودی پرقدرت جمع‌آوری کرد و در ماه می سال ۲۰۲۱، با یک رشد تقریبا ۹۰۰ درصدی بالاترین قیمت خود را نشان داد. بالاترین قیمت ارز دیجیتال بالانسر (BAL) حدود ۷۱.۸۸ دلار است. با رسیدن به قله قیمتی، ارز دیجیتال بالانسر در یک روند نزولی بلندمدت قرار گرفت.


بالانسر (Balancer) در ماه می سال ۲۰۲۲ از قیمت عرضه خود پایین‌تر آمد و در پایان سال ۲۰۲۳ به پایین‌ترین قیمت خود رسید. کف قیمتی ارز دیجیتال بالانسر در طول عمر خود ۳.۱ دلار است. درحال‌حاضر که در ماه فوریه سال ۲۰۲۴ به سر می‌بریم، قیمت ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در محدود ۳.۵ دلار قرار دارد.


خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در ایران

ارز دیجیتال بالانسر (BAL) یک ارز دیجیتال مهم و شناخته‌شده در بازار ارزهای دیجیتال است. صرافی‌های بزرگی در سراسر دنیا ارز دیجیتال بالانسر را لیست کرده‌اند. ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی‌هایی مانند بایننس (Binance)، اچ تی ایکس (HTX)، صرافی اوکی ایکس (OKX)، بینگ ایکس (BingX)، بیت گت (Bitget) و بسیاری از دیگر صرافی‌ها معامله می‌شود. بااین‌حال برای کاربران ایرانی، معامله ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در این صرافی‌ها به‌دلیل تحریم‌های بین‌المللی امکان‌پذیر نیست و بهترین انتخاب، صرافی‌های ایرانی است.


صرافی ارز دیجیتال ایرانی اکسبیتو، خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) را با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مزایای صرافی اکسبیتو برای کاربران ایرانی، امکان معامله ارز دیجیتال بالانسر در بازارهای ریالی و تتری است. خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر در صرافی اکسبیتو به سه روش انجام می‌شود:


1_ خرید و فروش فوری ارز دیجیتال بالانسر (Balancer)


2_ خرید و فروش محدود ارز دیجیتال بالانسر (BAL)


3_ مبادله یا سواپ ارز دیجیتال بالانسر (Balancer) با دیگر ارزهای دیجیتال


بالانسر (BAL) چیست؟

بالانسر (BAL) چیست؟

بالانسر (Balancer) یک صرافی غیرمتمرکز مهم و بزرگ در دنیای ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید. در سال‌های اخیر تکنولوژی بلاک چین، تغییرات مهمی را در پلتفر‌م‌های تریدینگ به وجود آورده و مکانیزم‌های تازه‌ای را معرفی کرده است. مکانیزم بازارساز خودکار (AMM) با یک زیرساخت جدید، به‌صورت اتوماتیک معاملات را در صرافی مدیریت می‌کند و دیگر نیازی به دفتر سفارشات و شخصی به‌عنوان بازارساز وجود ندارد.


پلتفرم غیرمتمرکز بالانسر (Balancer) از این تکنولوژی تازه نهایت بهره را برده و به یکی از برجسته‌ترین صرافی‌های غیرمتمرکز بر بستر شبکه اتریوم تبدیل شده است. بالانسر با امکانات خود، به مبارزه با صرافی‌های متمرکز برخاسته و معاملات توکن‌های اتریومی را در محیطی غیرمتمرکز و با کارایی بالا ارائه می‌دهد. برای توصیف بیشتر این صرافی می‌توان گفت:


بالانسر (BAL) چیست؟

 • صرافی غیرمتمرکز بالانسر به کاربران خود امکان داده تا ارزهای دیجیتال را به‌صورت جفت‌ارز معامله کنند یا با سپرده‌گذاری در استخرهای نقدینگی، سود به دست بیاورند. علاوه‌بر امکان سرمایه‌گذاری در استخرهای از پیش ساخته‌شده، کاربران می‌توانند استخرهای نقدینگی تازه‌ای نیز به این پلتفرم اضافه کنند و نقدینگی آن را افزایش دهند.

 • پلتفرم بالانسر (Balancer) در سال ۲۰۱۸ شروع به کار کرده و از آن زمان درحال توسعه است. این صرافی با پیشرفت‌ها و توسعه خود، توانسته به یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌ها در شبکه اتریوم تبدیل شود. از نظر ارزش کل قفل‌شده (TVL) اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و دیفای، بالانسر در رده‌های بالای مارکت قرار دارد. ارزش کل قفل‌شده به میزان دارایی‌ای گفته می‌شود که در پلتفرم‌های دیفای سپرده‌گذاری شده است؛ هرچه این ارزش بیشتر باشد، نشان‌دهنده فعالیت بیشتر در یک شبکه خواهد بود.

 • استخرهای نقدینگی بخش مهمی از صرافی بالانسر (Balancer) به شمار می‌آیند. این استخرها در واقع قراردادهای هوشمندی برای انجام معاملات و مبادله توکن‌ها هستند. قراردادهای هوشمند مانند قراردادهای عادی کار می‌کنند؛ با این تفاوت بزرگ که اتوماتیک اجرا شده و روی بلاک چین ثبت می‌شوند. استخرهای نقدینگی پلتفرم بالانسر به‌دلیل انعطاف بالا و پشتیبانی از توکن‌های زیاد، از بقیه متمایز هستند.

 • توکن کاربردی صرافی بالانسر با نماد BAL معامله می‌شود. این توکن برای مشارکت در حاکمیت پلتفرم یا دریافت پاداش و پرداخت کارمزدها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بالانسر (Balancer) چگونه کار می‌کند؟

بالانسر (Balancer) چگونه کار می‌کند؟

بالانسر (Balancer) یک شکل مدرن از صرافی‌های غیرمتمرکز با بازارساز خودکار است. مهم‌ترین اجزای آن قراردادهای هوشمند و استخرهای نقدینگی هستند. هر استخر نقدینگی دارای نسبت مشخصی از دارایی‌های دیجیتال بوده و این درصد همیشه ثابت می‌ماند و کار بازارساز خودکار، ثابت نگه‌داشتن آن با اضافه یا کم کردن دارایی‌ها است.


بالانسر نیز مانند دیگر بازارسازهای خودکار، بهترین مسیر را برای تبدیل ارزهای دیجیتال در نظر می‌گیرد تا کاربر کمترین کارمزد را بپردازند. به‌عنوان مثال، ممکن است برای تبدیل توکن اتر (ETH) به توکن BAL، آن را به‌صورت مستقیم تبدیل کرده (ETH -> BAL) و یا ابتدا آن را به استیبل کوین تتر و سپس به توکن BAL سواپ کند (ETH -> USDT -> BAL).


ارزش هر استخر نقدینگی به درصد هر توکنی است که در آن قرار دارد. اگر بخواهیم نگاهی دقیق‌تر به فرایند مبادله ارزهای دیجیتال در صرافی بالانسر (Balancer) بیندازیم به شکل زیر است:


 • به‌عنوان مثال فرض کنید یک استخر نقدینگی در صرافی بالانسر دارای ۲۵ درصد از توکن ‌BAL، حدود ۲۵ درصد از استیبل کوین تتر (USDT) و ۵۰ درصد اتریوم (ETH) باشد.

 • اگر قیمت توکن BAL حدود ۵۰ درصد افزایش پیدا کند، ارزش این استخر هم به همین اندازه بالا می‌رود. بازارساز خودکار برای متعادل کردن ارزش استخر، مقدار این توکن را کم می‌کند تا دوباره ۲۵ درصد از ارزش استخر را تشکیل دهد.

 • توکن‌های BAL اضافی که از استخر بیرون آمده‌اند به تریدرها و سرمایه‌گذاران فروخته می‌شوند.

 • کسانی که نقدینگی پلتفرم را فراهم کرده‌اند نیز از کارمزد این معاملات درصد سود خود را برداشت می‌کنند.

استخر‌های نقدینگی (Liquidity pools) در صرافی بالانسر (Balancer)

استخر‌های نقدینگی (Liquidity pools) در صرافی بالانسر (Balancer) به ۳ دسته تقسیم می‌شوند:


1_ استخرهای عمومی (Public pools): همه کاربران می‌توانند در این استخرها سپرده‌گذاری کرده یا از آن‌ها ارز دیجیتال برداشت کنند. درصد‌ ارزهای دیجیتال در استخرهای نقدینگی عمومی ثابت و از پیش تعیین شده‌اند و نمی‌توان آن‌ها را تغییر داد. استخرهای عمومی برای کاربرانی که سرمایه‌ اندکی دارند، مناسب است و به آن‌ها سود خوبی پرداخت می‌کند.


2_ استخرهای خصوصی (private pools): این استخرها همان‌طور که از نامشان پیداست، تنها به سازنده آن‌ها تعلق دارند. سازنده این استخر می‌تواند تمام پارامتر‌های آن را از قبیل نسبت دارایی‌ها، کارمزدها و انواع دارایی مشخص کند. استخرهای خصوصی برای مدیران دارایی با پورتفولیوهای بزرگ مناسب است و به آن‌ها امکان می‌دهد تا از دارایی خود کارمزد خوبی دریافت کنند.


3_ استخرهای هوشمند (Smart pools): استخرهای هوشمند قابل برنامه‌ریزی هستند و به‌عنوان پلی میان دو استخر قبلی به شمار می‌آیند. امکانات مختلفی را می‌توان به استخرهای هوشمند اضافه کرد؛ از قبیل تغییر در نسبت دارایی‌ها، میزان کارمزدها و افرادی که امکان سپرده‌گذاری در استخر را دارند.


بنیان‌گذاران بالانسر (Balancer) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران بالانسر (Balancer) چه افرادی هستند؟

پروتکل بالانسر در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت بلاک ساینس (BlockScience) شروع به توسعه کرد. این پروژه در سال ۲۰۲۰ از بلاک ساینس جدا شد و شرکت خود را با نام بالانسر لبز (Balancer Labs) تاسیس کرد. بنیان‌گذاران این پروژه عبارت‌اند از:


1_ نفر اول در توسعه بالانسر فرناندو مارتینلی (Fernando Martinelli) است. او در دنیای غیرمتمرکز و ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک کارآفرین شناخته می‌شود و پروژه‌های زیادی را توسعه داده است.


2_ مارتینلی با استخدام مایک مک دونالد (Mike McDonald) پروژه بالانسر را بنا نهاد. مایک مک دونالد به‌عنوان مدیر ارشد فناوری در پلتفرم بالانسر فعالیت می‌کند.


3_ کریستین استون (Kristin Stone) مدیر ارشد عملیات بالانسر، قبلا در صرافی بزرگ کوین بیس مدیر محصول بوده است.


چه چیزی بالانسر (Balancer) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی بالانسر (Balancer) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

⚠️بالانسر هم مثل همه صرافی‌های غیرمتمرکز دیگر به تریدرها امکان می‌دهد تا ارزهای دیجیتال را مبادله و خرید و فروش کنند. نکته اصلی این صرافی‌ها، غیرمتمرکز بودن و از بین بردن نقش واسطه و ناظر بر معاملات است. قراردادهای هوشمند برنامه‌نویسی‌شده با دقت تمام بر معاملات نظارت دارند و بدون اشکال آن‌ها را اجرا می‌کنند.

امکانات پلتفرم بالانسر (Balancer) شباهت زیادی به صرافی‌های معروف و محبوبی مانند یونی سواپ (Uniswap) و کرو (Curve) دارند؛ با این تفاوت که جزئیاتی آن‌‌ها را متمایز می‌کنند:


1_ اولین وجه تمایز بالانسر با دیگر صرافی‌های غیرمتمرکز انعطاف‌پذیری و ساختار قابل تغییر استخرهای آن است. کارمزد معاملات این صرافی میان سپرده‌گذاران استخرهای نقدینگی تقسیم می‌شود. هر کاربر بر اساس میزان ارزی که در استخرها سپرده‌گذاری کرده است، از کارمزدها سود می‌برد. تفاوت اصلی بالانسر، امکان تعیین کارمزد معاملات برای هر استخر است. یعنی سازنده استخر می‌تواند تعیین کند که چه مقدار کارمزد برای معاملات دارایی‌های درون استخرش در نظر گرفته شود. این کارمزد بین ۰.۰۰۰۱ تا ۱۰ درصد متغیر است.


2_ بالانسر از استخرهایی با چندین دارایی پشتیبانی می‌کند. دارندگان استخرها می‌توانند تا ۸ ارز را به استخر خود اضافه کنند که در نوع خود بی‌سابقه است. ازاین‌طریق، امکان مدیریت دارایی و ایجاد یک سبد دارایی متنوع به وجود می‌آید که به‌صورت خودکار و بر اساس معاملات تنظیم می‌شود.


3_ تریدرها برای مبادله توکن‌های خود در صرافی بالانسر توکن BAL دریافت می‌کنند. بالانسر یکی از معدود صرافی‌‌های غیرمتمرکز بوده که برای معاملات کاربران خود مشوق در نظر گرفته است. معامله‌گران بر اساس میانگین کارمزد معاملات جفت‌ارز اتریوم و بالانسر (ETH/BAL)، پاداش دریافت می‌کنند. این ویژگی تازه به کمک جامعه بالانسر و به‌دلیل کارمزدهای بالای شبکه اتریوم به این صرافی اضافه شد.


4_ کنترل صرافی بالانسر توسط توکن حاکمیتی آن BAL انجام می‌شود. هولدرهای آن به طرح‌های پیشنهادی رای می‌دهند و برای رای دادن هیچ کارمزدی پرداخت نمی‌کنند.


5_ استخرهای نقدینگی مختلف، فرصت‌های آربیتراژی زیادی را فراهم می‌سازند. در صورت پیدا کردن اختلاف قیمتی یک دارایی میان دو استخر، می‌توان به‌راحتی «مبادله آنی» (Flash Swap) انجام داد. برای این کار نیازی به داشتن دارایی مورد نظر نیست و تنها با اطلاع دادن به پلتفرم، امکان برداشت سود از این فرصت آربیتراژی وجود دارد.


ارز دیجیتال بالانسر (BAL) چیست؟

ارز دیجیتال بالانسر (BAL) چیست؟

توکن بومی پلتفرم بالانسر نقش مهمی در مدیریت و حاکمیت آن ایفا می‌کند. این توکن بر بستر بلاک چین اتریوم و با استاندارد ERC-20 صادر شده است. هولدرهای آن می‌توانند در پلتفرم رای‌گیری بالانسر شرکت کنند و به طرح‌ها و تصمیمات مطرح‌شده رای دهند؛ ازاین‌طریق، در آینده پلتفرم نقش مستقیمی خواهند داشت. ویژگی‌های دیگر این توکن عبارت‌اند از:


 • توکن حاکمیتی BAL قدرت را در اکوسیستم بالانسر توزیع می‌کند تا هیچ نیروی متمرکزی بر عملیات اجرایی آن تسلط نداشته باشد. توزیع قدرت ویژگی‌ اصلی پلتفرم‌های غیرمتمرکز است و راه را بر فساد و تمرکز قدرت می‌بندد.

 • مکانیزم تشویقی پلتفرم بالانسر از طریق توکن BAL اجرا می‌شود. کاربرانی که دارایی خود را در استخرهای نقدینگی بالانسر سپرده‌گذاری می‌کنند، این توکن را به‌عنوان مشوق دریافت کرده و بر دارایی خود می‌افزایند.

 • ارزش توکن BAL به میزان توسعه پلتفرم بالانسر و پذیرش آن بستگی دارد. هرچه افراد بیشتری از این پلتفرم استفاده کنند، تقاضا برای توکن‌های BAL نیز افزایش می‌یابد و قیمت آن بیشتر می‌شود.

توکنومیک ارز دیجیتال بالانسر BAL

توکنومیک ارز دیجیتال بالانسر BAL

ارز دیجیتال بالانسر (BAL) سقف عرضه دارد و کل عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است. این توکن‌ها به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • ۲۵ میلیون توکن BAL به تیم پروژه بالانسر، توسعه‌دهندگان اصلی، سرمایه‌گذاران و مشاوران آن اختصاص دارند.

 • ۵ میلیون توکن به صندوق اکوسیستم بالانسر واریز شده و برای پیدا کردن شرکای جدید و استراتژیک به کار می‌روند.

 • ۵ میلیون توکن برای تامین سرمایه در پلتفرم خرج خواهند شد. از این سرمایه برای برنامه‌های توسعه‌ای در آینده و عملیات اجرایی استفاده می‌شود.

 • توکن‌های باقی‌مانده که حدود ۶۵ درصد از کل عرضه را در بر می‌گیرند، برای ماینرهای نقدینگی یا کاربرانی که در استخرها سپرده‌گذاری می‌کنند کنار گذاشته شده‌اند. این توکن‌ها با نرخ ۱۴۵ هزار توکن در هفته آزاد می‌شوند. بر اساس این زمان‌بندی، حدود ۹ سال طول خواهد کشید تا تمام توکن‌ها به بازار بیایند.

مزایا و معایب بالانسر (BAL) کدامند؟

بالانسر مزایای زیادی را برای کاربران خود فراهم می‌کند، اما در کنار این مزایا معایب و نقاط منفی نیز به‌همراه دارد. در این جدول مزایا و معایب این پلتفرم را برای شما توضیح داده‌ایم:


مزایا و معایب بالانسر (BAL) کدامند؟

ارز دیجیتال بالانسر (BAL) را کجا ذخیره کنیم؟

برای ذخیره ارز دیجیتال بالانسر شما به یک کیف پول امن و مطمئن نیاز دارید. امنیت، پشتیبانی از ارزها و شبکه‌های مختلف به‌همراه رابط کاربری ساده و جذاب، از نکاتی هستند که باید برای انتخاب یک کیف پول در نظر بگیرید. برای ذخیره ارز دیجیتال بالانسر (BAL) و انتقال آن، کیف پول‌های زیادی در بازار وجود دارند. بهترین کیف پول‌ها برای این ارز دیجیتال عبارت‌اند از:


1_ تراست ولت (Trust Wallet)


2_ متامسک (MetaMask)


3_ لجر (Ledger)


4_ کیف پول اختصاصی اکسبیتو


صرافی اکسبیتو به‌عنوان یک صرافی ایرانی، کیف پول اختصاصی خود را دارد و کاربران می‌توانند توکن‌های BAL خود را در این کیف پول ذخیره کرده و انتقال دهند. کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو امنیت بالایی دارد و یکی از مهم‌ترین مزایای آن تخفیف در کارمزد انتقال ارز است.


خرید ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

امکان خرید ارز دیجیتال بالانسر با قیمت مناسب و کمترین کارمزد در صرافی اکسبیتو فراهم شده است. شما می‌توانید در هر لحظه از شبانه‌روز و در سریع‌ترین زمان توکن BAL را خریداری کنید. مراحل خرید ارز دیجیتال بالانسر در صرافی اکسبیتو عبارت‌اند از:


1_ ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت در صرافی اکسبیتو به دو مرحله تقسیم می‌شود. با تکمیل مرحله اول که کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد، می‌توانید خرید و فروش خود را شروع کنید. در مرحله دوم امکانات بیشتری برای شما فراهم می‌شود. برای اطلاع دقیق‌تر از این فرایند، به بخش احراز هویت در صرافی اکسبیتو مراجعه فرمایید.)


3_ ثبت شماره کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه توسط صرافی اکسبیتو بدون سقف و نامحدود است.)


4_ برای خرید بالانسر به ریال، باید مبلغ مورد نیاز را به حساب خود در صرافی واریز کنید. درصورتی‌که بخواهید ارز دیجیتال بالانسر را در بازار تتری بخرید، باید مقدار تتر مورد نظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال بالانسر (BAL)


6_ پس از ثبت سفارش و نهایی شدن خرید، ارز دیجیتال بالانسر به کیف پول شما در صرافی واریز می‌شود و می‌توانید آن را در داشبورد کاربری‌تان مشاهده کنید.


فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی اکسبیتو فرایند ساده‌ای دارد. پس از اتمام فرایند فروش، معادل تتری یا ریالی آن به کیف پول شما در صرافی واریز می‌شود و می‌توانید با تسویه حساب آنی وجه خود را از صرافی برداشت نمایید. مراحل فروش ارز دیجیتال BAL در صرافی اکسبیتو به شرح زیر هستند:


1_ ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت


3_ ثبت اطلاعات حساب بانکی برای دریافت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال بالانسر (BAL) به کیف پول شما در صرافی (درصورتی‌که ارز خود را در صرافی اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال نخواهید داشت.)


5_ ثبت سفارش فروش BAL در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش ارز دیجیتال بالانسر، وجه حاصل از آن به‌صورت ریال یا تتر به کیف پول شما واریز می‌شود. حالا شما می‌توانید به‌سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن وجه خود را با تسویه حساب آنی برداشت کنید.


تسویه حساب آنی بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی بالانسر (BAL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از فروش ارز دیجیتال بالانسر (BAL) در صرافی اکسبیتو به‌صورت آنی انجام می‌شود؛ یعنی اگر بخواهید وجوه ریالی خود را از صرافی اکسبیتو دریافت کنید، بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد و این وجه به حساب شما واریز می‌شود. تسویه حساب آنی صرافی اکسبیتو به‌صورت شبانه‌روزی و از طریق ۱۴ بانک معتبر کشور امکان‌پذیر بوده و سقف آن ۵۰ میلیون تومان در روز است.


اگر مشکلی در خرید و فروش ارز دیجیتال بالانسر یا تسویه حساب آنی دارید، می‌توانید به بخش سوالات متداول صرافی اکسبیتو مراجعه کنید. همکاران ما در تیم پشتیبانی صرافی اکسبیتو نیز همیشه پاسخگوی سوالات شما هستند.