خرید ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا | فروش Mines of Dalarnia | قیمت DAR

از زمان پیدایش فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال، روش‌های گوناگونی برای کسب درآمد از این بازار به وجود آمده‌اند و یکی از جدیدترین روش‌های به‌دست‌آوردن ارزهای دیجیتال، بازی‌کردن برای کسب درآمد (Play-To-Earn) است. اخیراً بازی‌های مختلفی به بازار معرفی شده‌اند که بر اساس فناوری بلاک چین کار می‌کنند؛ در واقع، بازیکنان در محیط این بازی‌ها، علاوه‌بر سرگرم‌شدن، می‌توانند ارزهای دیجیتال را به دست بیاورند و کسب درآمد داشته باشند.


یکی از همین بازی‌های مبتنی بر بلاک چین که در سال‌های اخیر طرف‌داران زیادی پیدا کرده، معادن دالارنیا یا ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) است. ماینس آف دالارنیا یک بازی آینده‌نگر مربوط به متاورس (واقعیت مجازی) بوده و کاربران این بازی می‌توانند با به‌دست‌آوردن دارایی‌های درون این بازی، ارز دیجیتال کسب کنند. از طرفی، توکن اختصاصی این بازی، DAR نام دارد که در بازار ارزهای دیجیتال خرید و فروش می‌شود. محبوبیت این بازی باعث شده است که بسیاری از معامله‌گران به خرید و فروش ارز دیجیتال Mines of Dalarnia علاقه‌مند شوند. به‌خاطر همین، در این مقاله به معرفی بازی معادن دالارنیا و ارزش DAR می‌پردازیم؛ بنابراین، اگر می‌خواهید با ارزش و قیمت ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا آشنا شوید و نحوه خرید و فروش DAR را در صرافی اکسبیتو بدانید، با ما همراه باشید.


قیمت ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا DAR

قیمت ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا DAR

با نگاهی به نمودار DAR در سایت Tradingview، اولین قیمت ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا در نوامبر 2021 و برابر با 3.62 دلار به دست می‌آید. پس از آن تا ژانویه‌ی 2022، قیمت DAR کاهش پیدا می‌کند و به 0.72 دلار می‌رسد. از ژانویه تا مه 2022، قیمت ماینس آف دالارنیا نوساناتی را تجربه کرده و بالاترین مقداری که نشان می‌دهد، برابر با 1.13 دلار است. پس از آن، دوباره به زیر 1 دلار بازمی‌گردد و تا آغاز سال 2023، قیمت DAR بین 0.1 تا 0.5 دلار نوسان می‌کند. در نهایت، تا جولای 2023، قیمت معادن دالارنیا در حدود 0.1 دلار باقی می‌ماند.


خرید و فروش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در ایران

بازی و ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) شهرت خوبی را در جامعه‌ی کریپتو کسب کرده‌اند و توکن اختصاصی این پروژه، یعنی DAR، در صرافی‌های گوناگونی در سطح جهان موجود است. از نوامبر 2021، امکان خرید و فروش Mines of Dalarnia در صرافی‌های معتبری مانند بایننس (Binance)، گیت آی او (Gate.io)، پنکیک سواپ (PancakeSwap)، کوینکس (CoinEx) و... فراهم شده است.


بااین‌حال، همان‌طور که می‌دانید، به‌خاطر تحریم‌ها، کاربران ایرانی برای استفاده از صرافی‌های خارجی با چالش‌هایی مواجه هستند. بسیاری از این صرافی‌ها به کاربران ایرانی خدماتی را ارائه نمی‌کنند و در هیچ‌کدام از آن‌ها، امکان پرداخت ریالی وجود ندارد. در نتیجه، برای خرید DAR و یا فروش آن، به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو امکان خرید و فروش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. برای سرمایه‌گذاری روی Mines of Dalarnia، شما می‌توانید DAR را با دو روش «خرید و فروش محدود» و «خرید و فروش فوری» در اکسبیتو معامله کنید. در ضمن، امکان خرید و فروش DAR به‌صورت ریالی و یا با ارز دیجیتال تتر (Tether) در صرافی اکسبیتو ارائه می‌شود و از این نظر، گزینه‌های مختلفی برای معامله DAR پیش روی شما قرار دارد.


ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) چیست؟

ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) چیست؟

معادن دالارنیا (Mines of Dalarnia) یا MoD یک بازی مبتنی بر بلاک چین است که به‌صورت «بازی برای کسب درآمد» (Play-To_EARN) طراحی شده و امکان به‌دست‌آوردن ارزهای دیجیتال را برای بازیکنان فراهم می‌کند. ماینس آف دالارنیا با استفاده از شبکه‌ی بلاک چین کرومیا (Chromia) طراحی شده است. شبکه‌ی اصلی ماینس آف دالارنیا در سال 2022 راه‌اندازی شد و به بلاک چین کرومیا پیوست.


بازی MoD بر اساس بلاک چین و توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) و به‌صورت ماجراجویی طراحی شده تا یک جهان متاورس (واقعیت مجازی) را به کاربران ارائه کند. جهان دالارنیا از سه سیاره تشکیل شده است:


 • Terra Simia

 • Terra Prime

 • Terra Caldera

از طرفی، بازیکنان می‌توانند مالک زمین‌ها شوند و یا اینکه آن‌ها را اجاره کنند تا بتوانند دارایی‌های نادر درون بازی را به‌ دست بیاورند. همچنین، گیمرها می‌توانند این دارایی‌ها را بفروشند و ارز دیجیتال کسب کنند و یا حتی زمین خود را اجاره بدهند.


داستان بازی ماینس آف دالارنیا در سال 11752 روایت می‌شود. محیط این بازی که یک «مجموعه‌ی فراکهکشانی» است توسط هوش مصنوعی (Al) اداره می‌شود. از سوی دیگر، فناوری جدیدی در این بازی وجود دارد، به‌نام «کپسول ترافورمیک» که باعث می‌شود تا سیارات در عرض چند ثانیه، به‌اندازه‌ی میلیون‌ها سال تکامل پیدا کنند.


بازیکنانی که مالکیت زمینی را در اختیار داشته باشند و یا اینکه آن را اجاره کنند، می‌توانند به استخراج (Mining) دارایی‌های درون بازی (NFTs) مشغول شوند. برای خرید ابزار استخراج، بازیکنان به توکن اختصاصی ماینس آف دالارنیا، یعنی DAR نیاز دارند. ارزش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا در بازی MOD بسیار زیاد است و کاربران با استفاده از این توکن، می‌توانند ابزارهای استخراج پیشرفته‌تری را بخرند.


ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) چگونه کار می‌کند؟

ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) چگونه کار می‌کند؟

پیش از آنکه به‌سراغ قیمت ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا و خرید و فروش DAR برویم، باید ببینم که این شبکه و بازی چگونه کار می‌کنند. ازآنجایی‌که معادن دالارنیا روی بلاک چین کرومیا (Chromia) راه‌اندازی شده، به اکوسیستم کرومیا نیز متصل است و می‌تواند با سایر پروژه‌های مبتنی بر کرومیا همکاری داشته باشد. از طرفی، آیتم‌های درون بازی با استفاده از توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs) از یکدیگر متمایز می‌شوند؛ به‌خاطر همین، یک بازار مخصوص ان‌اف‌تی (NFT) هم در ماینس آف دالارنیا به کاربران ارائه شده است.


بازیکنان با در اختیار داشتن زمین‌ها، می‌توانند به استخراج دارایی‌های درون بازی مشغول شوند و همچنین، باید با هیولاهای شرور مبارزه کنند. این بازیکنان برای خرید و اجاره‌ی زمین‌ها و ابزار استخراج، باید از ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا استفاده کنند؛ بنابراین، کاربردهای گسترده‌ی این ارز، یکی از عوامل تعیین‌کننده‌ی قیمت DAR هستند. از سوی دیگر، بازیکنان می‌توانند ابزارهای استخراج خود را توسعه دهند و با استفاده از آن‌ها دارایی‌های ارزشمندتری را استخراج کنند.


همچنین، بازیکنان با اجاره‌‌دادن زمین‌های خود به معدنچیان درون بازی، می‌توانند از آن‌ها مالیات بگیرند. در نتیجه، این کاربران مسئول مدیریت قطعات زمین‌های خود هستند و باید شرایط مناسب استخراج دارایی‌ها را برای معدنچیان فراهم کنند.


جهان دالارنیا (Dalarnia Universe) چیست؟

جهان دالارنیا (Dalarnia Universe) چیست؟

همان‌طور که گفتیم، ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia) یک جهان فراکهکشانی است که توسط یک هوش مصنوعی، به‌نام "Onemind"، اداره می‌شود. این هوش مصنوعی تضمین می‌کند که همه‌ی شهروندان دالارنیا در رفاه باشند و به‌خاطر پیشرفت‌های تکنولوژی، برخی از شهروندان، وان‌مایند (Onemind) را می‌پرستند.


علاوه‌بر آن، جهان دالارنیا از سه سیاره و یک ماه تشکیل شده است و همه‌ی شهروندان، بازی را از ماه شروع می‌کنند.


لونا پراکسیس (Luna Praxis)

لونا پراکسیس (Luna Praxis) ماه جهان دالارنیا است و به‌صورت یک منطقه‌ی تمرینی برای بازیکنان جدید عمل می‌کند. لونا پراکسیس توسط سیارک‌ها نابود و متروکه شده است؛ اما در اعماق زمین‌های آن مواد معدنی فراوانی برای استخراج وجود دارند. بازیکنان برای استخراج این مواد معدنی به کسب مجوزی نیاز ندارند؛ بنابراین، با جستجوی مناطق مختلف لونا پراکسیس و یافتن زمین‌های مناسب برای استخراج، می‌توانند تجربه کسب کنند.


ترا پرایم (Terra Prime)

زمانی که بازیکنان ماه را ترک می‌کنند، برای ورود به ترا پرایم (Terra Prime)، باید پاسپورت ماینینگ بگیرند. این پاسپورت به‌صورت ان‌اف‌تی (NFT) ارائه شده و قیمت آن 20 دلار است. در ابتدا، سیاره‌ی ترا پرایم بایر و بی‌ارزش بود و به‌خاطر همین، هوش مصنوعی وان‌مایند کپسول‌هایی را در این سیاره رها کرد تا زمین‌های آن ارزش پیدا کنند. در حال حاضر، ترا پرایم به یک سیاره‌ی سرسبز و پر از مواد معدنی تبدیل شده است. انسان‌ها اولین ساکنان این سیاره هستند؛ اما نژاد جدیدی از تکامل نسل میمون‌ها، به نام سیمیان‌ها (Simians)، نیز به این سیاره اضافه شده‌اند.


ترا سیمیا (Terra Simia)

ترا سیمیا (Terra Simia) سرزمین جدید سیمیان‌ها است؛ اما همه‌ی شهروندان دالارنیا می‌توانند در آن ساکن شوند. ترا سیمیا سیاره‌ای بایر و بی‌آب‌وعلف است؛ اما مواد معدنی کمیابی در آن یافت می‌شوند. سیمیان‌ها باهوش هستند؛ اما مانند انسان‌ها از سرزمین خود مراقبت نمی‌کردند و همه‌ی منابع آن را استخراج کردند و حالا سرزمین آن‌ها به این صورت درآمده است. در نتیجه، سیمیان‌ها و انسان‌ها در کنار یکدیگر تلاش می‌کنند تا منابع باقی‌مانده را استخراج کنند.


ترا کالدرا (Terra Caldera)

ترا کالدرا (Terra Caldera) آخرین و مرموزترین سیاره‌ای است که دچار تغییر و تحول شد. زمانی که انسان‌ها روی کالدرا فرود آمدند، دهانه‌ی بزرگی را کشف کردند. این دهانه بسیار مرموز است و انسان‌ها راز آن را کشف نکرده‌اند. بااین‌حال، ترا کالدرا پر از کریستال و موادمعدنی باارزش است. همچنین، این سیاره تونل‌های زیادی دارد که انسان‌ها می‌توانند از طریق آن رفت‌و‌آمد کنند و هیچ‌کس از علت پیدایش این تونل‌ها خبر ندارد.


بنیان‌گذار ماینس آف دالارنیا چه کسی است؟

اطلاع از مدیران و بنیان‌گذاران این پروژه‌ی کریپتو برای درک ارزش Mines of Dalarnia و تصمیم‌گیری درباره‌ی خرید DAR اهمیت زیادی دارد. ماینس آف دالارنیا توسط استودیوی بازی‌سازی «ورکینمن اینتراکتیو» (Workinman Interactive) راه‌اندازی شد. این استودیو که در روچستر نیویورک مستقر است، از 40 توسعه‌دهنده‌ی نرم‌افزار تشکیل شده که بازی‌های مختلفی را تا کنون پایه‌گذاری کرده‌اند. مدیرعامل استودیو ورکینمن «جیسون آرنا» (Jason Arena) است.


جیسون آرنا این استودیو را در سال 2006 راه‌اندازی کرد و محصولاتی را به شرکت‌هایی، مانند دیزنی و مارول استودیو، می‌فروخت. در ابتدا، این استودیو روی جلوه‌های ویژه‌ی سینمای هالیوود تمرکز داشت و از سال 2019، به‌سمت طراحی بازی‌های مبتنی بر بلاک چین حرکت کرد. دراین‌بین، ماینس آف دالارنیا موفق‌ترین پروژه‌ی استودیو ورکینمن محسوب می‌شود.


ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) چیست؟

ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) چیست؟

توکن اختصاصی ماینس آف دالارنیا، DAR است. ارزش DAR در ماینس آف دالارنیا بسیار زیاد است و به مدیریت پروژه و رشد اقتصادی آن کمک می‌کند. DAR یک توکن «بین پلتفرمی» محسوب می‌شود و با استفاده از دو پلتفرم اتریوم (استاندارد ERc-20) و زنجیره هوشمند بایننس (استاندارد BEP-20) راه‌اندازی شده است.


توکنومیک ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا DAR

در تاریخ 20 اکتبر 2021، 3 درصد از کل واحدهای DAR در لانچ پول بایننس (Binance Launchpool) لیست شد تا سرمایه‌ی اولیه‌ی پروژه‌ی ماینس آف دالارنیا تأمین شود. این 3 درصد، برابر با 24 میلیون DAR بود که به‌صورت زیر تقسیم شد:


 • 80 درصد برای پاداش استیکینگ BNB

 • 20 درصد برای پاداش استیکینگ BUSD

زمان جمع‌آوری سرمایه‌ی اولیه برای ماینس آف دالارنیا به‌مدت 2 روز ادامه داشت. در نهایت، عرضه کل واحدهای DAR به 800 میلیون واحد خواهد رسید که این توکن‌ها به‌صورت زیر اختصاص داده می‌شوند:


 • 26 درصد برای پایه‌گذاری و بازاریابی

 • 22 درصد برای تیم اصلی و مشاوران

 • 20 درصد برای پاداش بازی

 • 15 درصد برای فروش خصوصی

 • 14 درصد برای نقدینگی و توسعه‌ی اکوسیستم

 • 3 درصد برای لانچ پول بایننس

موارد استفاده از ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا DAR

برای سرمایه گذاری روی ماینس آف دالارنیا (DAR) باید موارد کاربرد DAR را بدانید. این مسئله به شما کمک می‌کند که ارزش DAR را به‌خوبی درک کنید. DAR بخش اصلی اقتصاد پروژه‌ی معادن دالارنیا یا ماینس آف دالارنیا است و کاربردهای گوناگونی دارد:


 • ارز مورداستفاده در بازی: بازیکنان می‌توانند با استفاده از DAR قطعات زمین و یا معادن را بخرند و دارایی‌های ارزشمند را استخراج کنند. همچنین، این افراد می‌توانند این زمین‌ها را اجاره بدهند و بابت آن ارز دیجیتال DAR دریافت کنند.

 • تشویق بازیکنان: بازیکنانی که مأموریت‌های درون بازی را انجام دهند و در رقابت‌ها شرکت کنند، جوایزی را با توکن DAR دریافت می‌کنند.

 • تصمیمات حاکمیتی: ماینس آف دالارنیا هم مانند بسیاری از پلتفرم‌ها از نظرسنجی‌ها برای تصمیمات حاکمیتی استفاده می‌کند و دارندگان DAR می‌توانند در این نظرسنجی‌ها شرکت کنند.

 • پاداش استیکینگ: با خرید ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا و یا کسب DAR با روش‌های دیگر، امکان استیکینگ (Staking) این ارز فراهم می‌شود. در نتیجه، کاربرانی که ارز DAR را در اختیار خود شبکه می‌گذارند و در اعتبارسنجی آن شرکت می‌کنند، پاداش استیکینگ را دریافت خواهند کرد.

چه چیزی ماینس آف دالارنیا را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی ماینس آف دالارنیا را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد این بازی مبتنی بر بلاک چین، ارزش DAR را نشان می‌دهد و به‌طور مستقیم روی قیمت Mines of Dalarnia تأثیر می‌گذارد. ویژگی‌های معادن دالارنیا عبارت‌اند از:


 • حاکمیت غیرمتمرکز: هدف ماینس آف دالارنیا تبدیل‌شدن به یک سیستم چندلایه است که شرایط بازی را برای بازیکنان فراهم می‌کند و به همه‌ی کاربران اجازه‌ می‌دهد که در تصمیمات حاکمیتی مشارکت کنند.

 • بازی برای کسب درآمد: بازیکنان با انجام مأموریت‌ها و رقابت‌های ماینس آف دالارنیا جوایزی را با ارز DAR دریافت می‌کنند. همچنین، آن‌ها می‌توانند زمین‌هایی را بخرند و در آن‌ها NFTها را استخراج کنند.

 • استیکینگ: پروژه‌ی MoD به کاربرانی که به بازی‌کردن علاقه‌ای ندارند، امکان استیکینگ DAR را ارائه کرده است تا آن‌ها هم از این طریق، کسب درآمد داشته باشند.

مزایا و معایب ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia)

از آنجایی که فناوری بلاک چین درحال‌توسعه است، همه‌ی پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین، در کنار مزایایشان، معایبی نیز دارند. در نتیجه، باید مزایا و معایب ماینس آف دالارنیا را هم بررسی کنیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را درباره‌ی خرید و فروش Mines of Dalarnia بگیریم.


مزایا و معایب ماینس آف دالارنیا (Mines of Dalarnia)

چگونه ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) را ذخیره کنیم؟

احتمالاً برای سرمایه گذاری روی Mines of Dalarnia و خرید DAR به‌دنبال کیف پولی برای ذخیره و نگهداری از آن می‌گردید. هنگام انتخاب کیف پول باید به ویژگی‌هایی مانند امنیت، راحتی، کارمزدها و... توجه کنید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید Mines of Dalarnia می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی می‌کنیم:


 • Trust Wallet

 • MetaMask

 • Ledger

 • imToken

 • Torus

 • Coinbase

 • TokenPocket

 • iToken Wallet

خرید ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید و فروش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی اکسبیتو بسیار راحت است و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید DAR در صرافی اکسبیتو، فقط باید مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری خود وارد شوید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت در صرافی اکسبیتو بسیار آسان است و سرعت بالایی دارد. احراز هویت در اکسبیتو در دو سطح انجام می‌شود. سطح اول که فقط 1 دقیقه طول می‌کشد، امکان خرید و فروش ارزها را برای شما فراهم می‌کند. سطح دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر است و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی احراز هویت در اکسبیتو، می‌توانید بخش احراز هویت را مطالعه کنید.)


3_ ارائه‌ی اطلاعات کارت و حساب بانکی برای واریز پول (واریز پول در صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز دیجیتال Mines of Dalarnia می‌توانید از بازارهای ریالی و یا بازارهای تتری در اکسبیتو استفاده کنید. اگر می‌خواهید با پرداخت ریالی DAR را بخرید، باید مبلغ موردنظرتان را به اکسبیتو واریز کنید و برای خرید تتری، باید مقدار تتر مدنظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو منتقل کنید.


5_ پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش و خرید DAR، مقدار ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیای موردنظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. ازآنجایی‌که کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو امنیت بالایی دارد، می‌توانید DAR را در همین کیف پول نگهداری کنید.


فروش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، با بهترین قیمت فروش انجام می‌شود و سرعت بسیار بالایی دارد. پس از فروش DAR، بلافاصله می‌توانید معادل ریالی و یا تتری آن را به کیف پول خود منتقل کنید. در نتیجه، برای فروش Mines of Dalarnia در صرافی اکسبیتو باید مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری در صرافی اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت


3_ ارائه‌ی اطلاعات کارت یا حساب بانکی


4_ انتقال ارز دیجیتال ماینس آف دالارنیا (DAR) به کیف پولتان در صرافی اکسبیتو (درصورتی‌که ارز DAR را در کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش ارز دیجیتال DAR در بازار صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش ارز ماینس آف دالارنیا (DAR)، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، وجه خود را از صرافی اکسبیتو برداشت کنید. (واریز وجه در اکسبیتو از طریق 9 بانک و به‌صورت آنی انجام می‌شود.)


تسویه فوری ماینس آف دالارنیا (DAR) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ماینس آف دالارنیا (DAR) و انواع ارزهای دیجیتال، در صرافی اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی ریالی یا انتقال آنی به حساب بانکی انجام می‌شود. پس از فروش راحت ماینس آف دالارنیا در بازار اکسبیتو، شما می‌توانید به‌راحتی و با سرعت زیاد، تسویه حساب آنی را انجام دهید. صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو با استفاده از 12 بانک معتبر کشور و در تمام ساعات شبانه‌روز تسویه‌حساب آنی را تا سقف 50 میلیون تومان انجام می‌دهد. تسویه حساب ریالی آنی در اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا حداکثر 1 دقیقه طول می‌کشد.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش DAR و یا هر ارز دیجیتال دیگری، با مشکلی مواجه شدید و یا اینکه هرگونه سوالی در این زمینه دارید، می‌توانید بخش سوالات متداول خرید و فروش را در اکسبیتو مطالعه کنید و یا با پشتیبانی صرافی اکسبیتو تماس بگیرید. همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در هفت روز هفته پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.