خرید ارز دیجیتال لینیر فایننس | فروش Linear Finance | قیمت LINA

استقبال از سیستم‌های مالی سنتی روزبه‌روز کاهش می‌یابد. این امور سنتی برای همه افراد در دسترس نیستند و محدودیت‌های زیادی را برای مردم در نظر می‌گیرند. حتی بسیار از خدمات این حوزه، فقط در ساعات اداری ارائه می‌شوند. همه این مشکلات موجب شده‌اند که کاربران زیادی به امور مالی غیرمتمرکز روی بیاورند. این روزها تبِ ارزهای دیجیتال بالا گرفته و دنیای کریپتو طرفداران زیادی یافته است. بااین‌حال، همیشه شکافی میان خدمات پولی سنتی و مدرن وجود داشت؛ تا اینکه لینیر فایننس (Linear Finance) با هدف برقراری ارتباط میان امور مالی متمرکز و غیرمتمرکز پا به عرصه گذاشت. این پروژه با ارائه ارز لینا (LINA) قصد دارد تا دسترسی به ویژگی‌های هر دو حوزه را برای کاربران امکان‌پذیر کند. این مسئله باعث شده که بسیاری از کاربران نیز به خرید ارز لینا علاقه نشان دهند. به همین خاطر، در این مقاله، ضمن معرفی کامل لینیر فایننس، عوامل موثر بر قیمت LINA را بررسی می‌کنیم و به شما خواهیم گفت که خرید و فروش ارز لینا در صرافی اکسبیتو چگونه است.


قیمت ارز دیجیتال لینیر فایننس LINA

قیمت ارز دیجیتال لینیر فایننس LINA

با مراجعه به تاریخچه قیمت ارز لینا، اولین نرخ این رمز ارز در مارس 2021، برابر با 0.13 دلار مشاهده می‌شود. جالب است که قیمت اولیه LINA اوج تاریخی این ارز دیجیتال هم به حساب می‌آید و هیچ‌گاه قیمت ارز لینا نتوانست به این محدوده برگردد.


پس از آن، قیمت LINA با یک روند نزولی شدید، کاهش یافته و تا ماه ژوئن به 0.02 دلار رسید. تا اوت 2021، قیمت ارز لینا تا 0.5 دلار هم بالا آمد؛ اما یک ماه بعد، به 0.3 دلار بازگشت. قیمت توکن LINA در نوامبر آن سال، برابر با 0.5 دلار دیده شد؛ اما سپس، یک روند نزولی ملایم را آغاز کرد. به‌این‌ترتیب، قیمت ارز لینا در ژوئن 2022 تا 0.007 دلار نیز پایین آمد و تا ابتدای سال 2023، در همین محدوده باقی ماند.


در سال 2023، قیمت ارز لینا کمی جان گرفت و تا ماه مه، به 0.2 دلار رسید؛ اما پس از آن، رشد قابل توجهی را نشان نداد و تا آخر سال، دوباره به 0.008 دلار سقوط کرد.


خرید و فروش ارز دیجیتال لینر فایننس (LINA) در ایران

لینیر فایننس (Linear Finance) یکی از اولین پروژه‌های قدرتمند دیفای است که بین سیستم‌های مالی سنتی و مدرن تعامل برقرار کرده و فرصت‌های مناسب سرمایه‌گذاری را به کاربران ارائه می‌دهد؛ به همین خاطر، خرید و فروش ارز لینا (LINA) در صرافی‌های معتبر جهان، مانند بایننس، کوین بیس، بیت مکس، ام‌اکس‌سی و... فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها از قوانین مالی ایالات متحده پیروی کرده و ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌اند. علاوه‌بر آن، امکان خرید ارز لینا با ریال، در هیچ‌کدام از این صرافی‌های بین‌المللی فراهم نشده است.


در نتیجه، برای خرید و فروش ارز لینا به یک صرافی آنلاین معتبر ایرانی نیاز دارد. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش LINA و سایر ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش ارز لینا در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز لینا را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


لینیر فایننس (Linear Finance) چیست؟

لینیر فایننس (Linear Finance) چیست؟

لینیر فایننس (Linear Finance) قصد دارد تا دسترسی به سرمایه‌گذاری‌های سنتی و مدرن را به‌صورت هم‌زمان فراهم کند. این پروژه از یک «پروتکل دارایی دلتا وان» (Delta-one Asset Protocol) با ویژگی‌های زیر، در این زمینه بهره می‌برد:


 • غیرحضانتی (Non-custodial)

 • سازگار با قابلیت میان‌زنجیره‌ای (Cross-chain Compatible)

این پروژه با استفاده از پروتکل دلتا وان، می‌خواهد تجربه فراگیر و دموکراتیکی را در اختیار کاربران بگذارد. تیم ارائه‌دهنده ارز لینا دانش شرکت‌های سنتی مدیریت دارایی را با تجربیات پروژه‌های کریپتو ترکیب می‌کند تا بازاری ایمن و منصفانه را به همه افراد ارائه دهد. همچنین، Linear قصد دارد تا سرعت فعالیت‌های مالی را افزایش داده و هزینه‌های جاری کاربران را نیز پایین بیاورد. لینیر و ارز لینا یکی از اولین پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین اتریوم هستند که از قابلیت «میان‌زنجیره‌ای» استفاده می‌کنند.


یکی از نوآوری‌های لینیر فایننس «لیکوئیدها» (Liquids) به حساب می‌آیند که دارایی‌هایی مصنوعی بوده و توسط کاربران ایجاد، معامله و مدیریت می‌شوند. لیکوئیدها می‌توانند شامل ارزهای دیجیتال (Cryptocurrencies)، کالاهای اولیه (Commodities) و شاخص‌های تماتیک (Thematic Indexes) باشند؛ ازاین‌طریق، کاربران قادر هستند که سبدهای سرمایه خود را با طیف وسیعی از دارایی‌های متنوع تشکیل دهند. در همین راستا، لینیر فایننس پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای مالی گوناگونی را نیز در اختیار افراد گذاشته است.


لینیر فایننس (Linear Finance) چگونه کار می‌کند؟

لینیر فایننس (Linear Finance) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید ارز لینا برویم، باید ببینیم که Linear Finance چگونه کار می‌کند و چه عواملی بر روی قیمت LINA تأثیر می‌گذارند. این پروژه نرم‌افزارها و پلتفرم‌های گوناگونی را ارائه می‌دهد تا دسترسی کاربران را به انواع دارایی‌ها امکان‌پذیر کند. در این میان، ارز لینا نقشی کلیدی را در اقتصاد Linear بر عهده دارد.


لینیر بیلدر (Linear Buildr)

لینیر بیلدر (Linear Buildr) یک نرم‌افزار غیرمتمرکز است که بر اساس استخر وثیقه و نقدینگی کار می‌کند. کاربران با سپرده‌گذاری ارز لینا (LINA) در این استخرها، قادر هستند که لیکوئیدها را بسازند. البته Linear قصد دارد که در آینده، ترکیبی از ارز لینا و سایر رمز ارزها را به‌عنوان وثیقه بپذیرد.


کاربران برای ایجاد توکن‌های لیکوئید، باید وثیقه مضاعفی را بپردازند؛ یعنی ارزش توکن‌های LINA ارائه‌شده باید بیشتر از لیکوئیدِ دریافتی باشد. در ابتدا، وثیقه باید به‌صورت 500 برابری ارائه شود تا در صورت بروز هرگونه تغییری در قیمت، توکن لیکوئید ارزش خود را در طول زمان حفظ کند. بااین‌حال، به‌مرور، اعضای جامعه‌ی «لینیر دائو» (LinearDAO) اجازه دارند که به کاهش میزان وثیقه رأی دهند.


زمانی که قیمت ارز لینا افزایش یابد، کاربران می‌توانند لیکوئیدهای بیشتری را بسازند؛ اما اگر قیمت ارز لینا پایین بیاید، این افراد مجبور هستند که لیکوئید خود را بسوزانند یا به مقدار LINA وثیقه‌شده بیفزایند. علاوه‌بر آن، با استفاده از نرم‌افزار لینیر بیلدر، امکان سپرده‌گذاری ارز لینا و دریافت استیبل کوین این پروژه نیز وجود دارد. این استیبل کوین، lUSD نامیده شده و هم‌قیمت دلار است.


صرافی لینیر (Linear Exchange)

یکی دیگر از محصولات این پروژه، صرافی لینیر (Linear Exchange) است. این نرم‌افزار قصد دارد تا به فرایندهای مالی‌‌ای که در سیستم‌های سنتی بسیار کُند هستند، سرعت ببخشد. چنین فرایندهایی با استفاده از توکن‌های لیکوئید، در عرض چند ثانیه، نهایی می‌شوند. علاوه‌بر آن، با به دست آوردن استیبل کوین lUSD، از طریق لینیر بیلدر یا سایر صرافی‌ها، امکان خرید و فروش سریع لیکوئیدهای ارزهای دیجیتال، کالاها و شاخص‌ها فراهم خواهد شد. این معاملات بدون محدودیت نقدینگی (Unlimited Liquidity) و با لغزش قیمت یا اسلیپیج صفر (Zero Slippage) صورت می‌گیرند.


برخلاف پلتفرم‌های سنتی، صرافی لینیر به دفتر سفارش وابسته نیست؛ در عوض، کاربران معاملات خود را با استفاده از قرارداد هوشمند Linear انجام می‌دهند. این قرارداد توسط «استخر استقراض» (debt pool) پشتیبانی می‌شود.


بااینکه لینر فایننس بر روی شبکه اتریوم حضور دارد؛ اما ساخت لیکوئیدها توسط بلاک چین‌هایی با کارایی و توان عملیاتی بالاتر صورت می‌گیرد. همچنین، لینیر از اوراکل‌های قیمتی برای دریافت بهترین نرخ بازار بهره می‌برد؛ ازاین‌طریق، خطر حملات «فرانت رانینگ» (frontrunning) کاهش می‌یابد.


لینیر سواپ (Linear Swap)

لینیر سواپ (Linear Swap) نرم‌افزار غیرمتمرکزی است که قابلیت تبادل میان‌زنجیره‌ای را در اکوسیستم‌های مختلف دیفای فعال می‌کند. لینیر سواپ بر روی بلاک چین اتریوم حضور دارد و همچنین، با زنجیره هوشمند بایننس و پولکادات نیز ادغام شده است. با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان ارز لینا، لیکوئیدها و استیبل کوین این پروژه را به فرمت‌های سایر بلاک چین‌ها تبدیل کرد. این کار با هزینه بسیار پایینی انجام می‌شود.


لینیر والت (Linear Vault)

نرم‌افزار لینیر والت (Linear Vault) به کاربران کمک می‌کند تا درآمد غیرفعال داشته باشند. این افراد می‌توانند با سهام‌گذاری استیبل کوین لینیر (lUSD) و توکن‌های نقدینگی (LP)، پاداش مستمر دریافت کنند. این پاداش‌ها به‌صورت lUSD، BUSD و LINA ارائه می‌شوند.


قسمتی از این پاداش‌ها حاصل کارمزدهای دریافتی صرافی لینیر بوده و بخشی دیگر با افزایش قیمت ارز لینا به دست می‌آید. درآمد کاربران از لینیر والت به‌صورت هفتگی پرداخت خواهد شد.


لینیر دائو (Linear DAO)

سازمان خودمختار غیرمتمرکز لینیر (Linear DAO) روشی حاکمیتی برای تصمیم‌گیری در مورد مسائل حیاتی این پروژه است. به‌این‌ترتیب، دارندگان ارز لینا می‌توانند در نظرسنجی‌ها مشارکت داشته باشند و درباره به‌روزرسانی‌های آینده لینیر فایننس تصمیم بگیرند. همچنین، این افراد کارمزدها، پاداش‌ها و سایر جنبه‌های سرمایه‌گذاری را نیز مدیریت خواهند کرد.


در این سازمان غیرمتمرکز، «شورای لینیر» (Linear Council) نیز وجود دارد که اعضای آن از بین بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران ارز لینا انتخاب می‌شوند. آن‌ها بر عملکرد و تصمیمات دائو نظارت کرده و دروازه‌ای میان جامعه و پروتکل Linear به حساب می‌آیند. این شورای 4 نفره، می‌تواند تصمیمات خطرناک و آسیب‌زا را مردود اعلام کند. اعضای دائو باید با رأی دادن، شورای 4 نفره را برای مدت 3 ماه انتخاب نمایند. پس از تعیین اعضا، شورا به‌مدت 21 روز وقت دارد تا درباره توکن‌های نقدینگی مورد تأیید لینیر تصمیم‌گیری کند؛ هرکدام از اعضا که در این فرایند مشارکت نداشته باشند، به‌طور خودکار حذف خواهند شد.


بنیان‌گذاران لینیر فایننس (Linear Finance) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران لینیر فایننس (Linear Finance) چه افرادی هستند؟

آشنایی با بنیان‌گذاران لینیر فایننس به شما کمک می‌کند که این پروژه را بهتر بشناسید و با دید بهتری به خرید ارز لینا اقدام کنید. لینیر فایننس در سال 2020، توسط «کوین تای» (Kevin Tai) و «دری ان‌جی» (Drey Ng) راه‌اندازی شد و سرمایه‌ی اولیه‌ای را در حدود 1.8 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.


تای مدیرعامل پروژه لینیر بوده و از «دانشگاه کالیفرنیا برکلی» (UC Berkeley) فارغ‌التحصیل شده است. او کار خود را در «سیلیکون ولی» (Silicon Valley) آغاز کرد و حدود 20 میلیارد دلار معاملات خرید و واگذاری را انجام داد. تای بیش از یک دهه بر روی «بدهی وثیقه» (Collateralized Debt) و «محصولات ساختاریافته» (Structured Products) در بانک‌هایی مانند «کردیت سوئیس» (Credit Suisse) و «استاندارد چارترد» (Standard Chartered) کار کرد.


ان‌جی نیز مدیر ارشد فناوری پروژه لینیر بوده و دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر است. او سابقه فعالیت تجاری در «دویچه بانک» (Deutsche Bank) و «اچ‌اس‌بی‌سی» (HSBC) را در کارنامه دارد. همچنین، پیش از اینکه ان‌جی به حوزه بلاک چین روی بیاورد، رهبری بخش محصولات یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه‌‌دهنده توکن امنیتی در آسیا را با نام «لیکوئیفای» (Liquefy) بر عهده داشت.


علاوه‌بر این افراد، پروژه لینیر از «آئدرئون مارشال» (Aedreon Marshall) در نقش مدیر ارشد بازاریابی و «جاناتان لی» (Jonathan Lei) در سمت توسعه‌دهنده بلاک چین نیز سود می‌برد. این دو نفر از اعضای مهم لینیر فایننس به حساب می‌آیند.


چه چیزی لینیر فایننس (Linear Finance) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی لینیر فایننس (Linear Finance) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد لینیر فایننس (Linear Finance) این پلتفرم را از سایر رقبا متمایز می‌کنند و بر روی قیمت ارز لینا نیز تأثیر می‌گذارند. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:


 • لیکوئیدها یا دارایی‌های مصنوعی نوآوری ویژه‌ای محسوب می‌شوند که توسط لینیر به دنیای کریپتو وارد شده‌اند.

 • لینیر با بهره‌گیری از کارشناسان دو حوزه مالی سنتی و مدرن، به کاربران خود اجازه می‌دهد که بر روی طیف وسیعی از دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

 • Linear یکی از اولین پروژه‌های دیفای است که از قابلیت میان‌زنجیره‌ای بهره می‌برد.

 • لینیر بر روی اتریوم ساخته شده؛ اما از پلتفرم‌های دیگر نیز برای ساخت لیکوئیدها کمک می‌گیرد تا هزینه پردازش تراکنش‌ها را پایین آورده و کارایی عملیاتی را افزایش دهد.

 • صرافی لینیر با استفاده از نرم‌افزارهای الگوریتمی و تسویه‌حساب فوری، محیط قدرتمندی را برای انجام معاملات فراهم کرده است.

 • بهره‌گیری از اوراکل قیمتی در این صرافی، مزیت بزرگی برای ارائه نرخ‌های لحظه‌ای بازار محسوب می‌شود.

ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) چیست؟

ارز لینا (LINA) توکن بومی پروژه لینیر فایننس به حساب می‌آید که با استاندارد ERC-20 و بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده است. ارز لینا نقشی اساسی را در اقتصاد Linear ایفا می‌کند. کاربردهای LINA عبارت‌اند از:


 • استیکینگ: کاربران با استیکینگ یا سهام‌گذاری ارز لینا، می‌توانند در ایمن‌سازی تراکنش‌های لینیر فایننس مشارکت داشته باشند و بابت این کار، پاداش دریافت کنند.

 • لیکوئید: با وثیقه‌گذاری ارز لینا، می‌توان لیکوئیدهای گوناگون را ایجاد کرد.

 • حاکمیت: در اختیار داشتن توکن LINA مزیتی برای مشارکت در تصمیمات حاکمیتی لینیر فایننس و رأی دادن به پیشرفت‌های آتی این پروژه محسوب می‌شود.

 • مبادله: از طریق قابلیت میان‌زنجیره‌ای لینیر، می‌توان دارایی‌ها را بین بلاک چین‌های مختلف جابه‌جا و مبادله کرد.

توکنومیک ارز دیجیتال لینیر فایننس LINA

توکنومیک ارز دیجیتال لینیر فایننس LINA

عرضه کل ارز لینا (LINA) برابر با 10 میلیارد توکن بوده که درحال‌حاضر (ژانویه 2024)، حدود 5.9 میلیارد واحد از آن‌ها در گردش بازار کریپتو قرار دارند. همچنین، ارزش بازار ارز لینا در حدود 51 میلیون دلار بوده و حجم معاملات روزانه آن به 7 میلیون دلار می‌رسد.


علاوه‌بر آن، کل واحدهای ارز لینا به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 7 درصد به فروش خصوصی

 • 0.6 درصد به فروش عمومی

 • 2.4 درصد به فروش Seed

 • 10 درصد به تیم پروژه

 • 5 درصد به مشاوران

 • 5 درصد به نقدینگی

 • 10 درصد به اکوسیستم

 • 5 درصد به جامعه

 • 15 درصد به ذخیره‌سازی

 • 40 درصد به پاداش استیکینگ

ارزش لینیر فایننس (Linear Finance) از کجا ناشی می‌شود؟

ارزش لینیر فایننس (Linear Finance) از کجا ناشی می‌شود؟

لینیر فایننس (Linear Finance) برای افرادی که به‌دنبال یک سبد سرمایه متنوع هستند، بسیار ارزشمند است؛ چراکه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا از طریق لیکوئیدها، بر روی طیف وسیعی از دارایی‌ها سرمایه‌گذاری کنند. همچنین، گستردگی نرم‌افزارهای Linear سرمایه‌گذاری را برای افراد، بسیار ساده کرده و آن‌ها نیازی به استفاده از سایر پلتفرم‌ها نخواهند داشت.


ارزش ارز لینا (LINA) از کاربردهای فراوان آن ناشی می‌شود. توکن LINA در زمینه‌های گوناگونی، مانند وثیقه، مبادله، حاکمیت و... به کار گرفته شده و این موارد می‌توانند بر روی قیمت ارز لینا نیز تأثیر مثبتی بگذارند.


مزایا و معایب لینیر فایننس (Linear Finance) کدامند؟

تا اینجای مقاله، با ویژگی‌های پروژه لینیر و ارز لینا آشنا شدید؛ اما باید در کنار مزایا، معایب این پروژه را نیز بشناسید، تا با آگاهی کامل به خرید LINA اقدام کنید. به همین خاطر، در جدول زیر، مزایا و معایب Linear به‌طور کامل، برای شما توضیح داده خواهند شد:


مزایا و معایب لینیر فایننس (Linear Finance) کدامند؟

ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی LINA، پس از خرید ارز لینا، به کیف پولی برای ذخیره‌سازی توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز لینا، باید به عوامل مختلفی مانند کارمزدها، شبکه‌های انتقال، وضعیت کلیدهای خصوصی و قابلیت ادغام با نرم‌افزارهای غیرمتمرکز توجه داشته باشید. به همین دلیل، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید ارز لینا، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد:


 • تراست ولت (Trust Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • لجر (Ledger)

 • کوین بیس (Coinbase)

 • آی توکن ولت (iToken Wallet)

 • آیم توکن (imToken)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر کیف پول‌های نامبرده، شما می‌توانید از کیف پول اختصاصی‌ خود در صرافی اکسبیتو نیز برای نگهداری از ارز لینا استفاده کنید. کیف پول اکسبیتو از قدرتمندترین پروتکل‌های امنیتی بهره می‌برد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی نقل‌و‌انتقال LINA را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز لینا (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو به‌سادگی و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید LINA در اکسبیتو، فقط باید مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری خود وارد شده و مراحل احراز هویت اکسبیتو را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو بسیار ساده بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. احراز هویت صرافی اکسبیتو دارای 2 مرحله است. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، به شما امکان خرید و فروش ارز لینا و سایر رمز ارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو در نظر گرفته شده است. در ضمن، برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت صرافی اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز لینا می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری اکسبیتو استفاده نمایید. برای خرید LINA با ریال باید مبلغ مورد نظرتان را به صرافی اکسبیتو واریز کنید و برای خرید ارز لینا با قیمت تتر باید مقدار USDT مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و فروش ارز لینا، مقدار LINA مورد نظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید توکن‌های خریداری‌شده را در کیف پول اکسبیتو نگهداری کنید و یا آن‌ها را به آدرس دیگری انتقال دهید.


فروش ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال لینیر فایننس (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز لینا (LINA) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش ارز لینا، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل شده و سپس، شما می‌توانید با سرعت زیادی وجه خود را از این صرافی برداشت کنید. برای فروش LINA در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز نقدی ارائه دهید.


4_ ارز لینا را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که توکن‌های LINA در کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو قرار دارند، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش ارز لینا را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش ارز لینا، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول اختصاصی شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا با ثبت درخواست برداشت آنی می‌توانید وجه خود را به‌سرعت برداشت کنید و یا اینکه تترهایتان را به آدرس دیگری انتقال دهید.


تسویه حساب آنی لینیر فایننس (LINA) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ارز لینا (LINA) در صرافی اکسبیتو به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو از 14 بانک معتبر کشور برای واریز آنی پول بهره می‌برد. تسویه حساب آنی اکسبیتو تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول کشیده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز صورت می‌گیرد. به‌این‌ترتیب، شما به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته می‌توانید تسویه حساب آنی اکسبیتو را انجام داده و وجه خود را با سرعت بسیار زیادی از این صرافی برداشت نمایید.


اگر در فرایند خرید و فروش ارز لینا (LINA) و یا سایر رمز ارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول صرافی اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، پاسخگوی سوالات شما هستند.