خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل | فروش Hooked Protocol | قیمت HOOK

اینترنتی که به‌طور معمول استفاده می‌کنیم، با عنوان فناوری وب 2 (Web 2.0) شناخته می‌شود. اصولاً پلتفرم‌های وب 2 توسط شرکت‌های بزرگ و یا افراد سرشناس اداره می‌شوند؛ بنابراین، این افراد درباره‌ی اینترنت تصمیم می‌گیرند و حتی به اطلاعات کاربران نیز دسترسی دارند. بااین‌حال، در سال‌های اخیر، نسل جدید اینترنت، به نام وب 3 (Web 3.0) مطرح شده است. هدف وب 3 واگذاری مدیریت پلتفرم‌های مختلف به خود کاربران است، تا از این طریق، اینترنتی دموکراتیک پایه‌گذاری شود. در همین راستا، نیاز به آموزش و اطلاع‌رسانی در زمینه‌ی نسل جدید اینترنت ضروری به نظر می‌رسد. به‌خاطر همین، پروژه‌ی هوکد پروتکل (Hooked Protocol) با ارز دیجیتال HOOK آمده است تا روش‌های جدیدی را برای آموزش وب 3 ارائه کند. در نتیجه، باید با ارزش ارز دیجیتال هوکد پروتکل آشنا شویم و نحوه خرید و فروش HOOK را در صرافی اکسبیتو یاد بگیریم.


قیمت ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

قیمت ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

با نگاهی به تاریخچه‌ی قیمت ارز دیجیتال هوکد پروتکل، اولین قیمت HOOK در دسامبر 2022، برابر با 1.19 دلار دیده می‌شود. پس از آن، در عرض یک ماه، قیمت Hooked Protocol به اوج خود یعنی 2.96 دلار می‌رسد. سپس، با یک روند نزولی، در مارس 2023، به 1.81 دلار کاهش پیدا می‌کند. تا ماه آوریل در همان محدوده نوسان کرده و سپس دوباره با کاهش قیمت ارز هوک مواجهیم. در نهایت، در ژوئیه‌ی 2023، قیمت هوکد پروتکل در محدوده‌ی 0.96 دلار باقی می‌ماند.


خرید و فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در ایران

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) یکی از پروژه‌های معتبر کریپتو است و امکان خرید و فروش هوک (HOOK) در بسیاری از صرافی‌های معتبر دنیا، مانند Binance، Bybit، Bitget، LBank و... فراهم شده است. بااین‌حال، به‌خاطر تحریم‌های جهانی علیه ایران، کاربران ایرانی برای خرید و فروش HOOK در صرافی‌های خارجی با مشکلاتی مواجه هستند. همچنین، امکان پرداخت ریالی در این صرافی‌های خارجی فراهم نیست.


در نتیجه، برای خرید و فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل به یک صرافی ایرانی معتبر نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش Hooked Protocol را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش هوکد پروتکل در صرافی اکسبیتو، امکان پرداخت ریالی و یا تتری است؛ بنابراین، شما می‌توانید با 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز دیجیتال هوک را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟

هوکد پروتکل یا هوک پروتکل (Hooked Protocol) پلتفرمی اجتماعی و بازی‌سازی‌شده (Gamified) است که می‌خواهد سرعت پذیرش نسل جدید اینترنت (وب 3) را بالا ببرد. هوکد پروتکل برای فراگیرشدن وب 3، از روش‌های زیر استفاده می‌کند:


 • ارائه‌ی منابع آموزشی

 • سفارشی‌سازی یادگیری

 • ارائه‌ی زیرساخت‌های وب 3 به کسب‌و‌کارهای مختلف

بنیان‌گذاران هوکد پروتکل با بررسی وب 3، سه مشکل اساسی عدم انگیزه‌ی کافی در کاربران، پیچیدگی ورود به سیستم‌ها و نیاز به دسکتاپ برای ورود را شناسایی کردند. در نتیجه، با استفاده از روش آموزش بازی‌سازی‌شده می‌خواهند کاربران را به استفاده از وب 3 ترغیب کنند و مشکلات موجود را از میان بردارند. همچنین، آن‌ها معتقدند که تشویق مالی به پذیرش وب 3 توسط کاربران کمک زیادی می‌کند.


در ابتدا، تمرکز هوکد پروتکل بر ارائه‌ی روش‌های آموزشی به کاربران بود؛ اما پس از آن، تصمیم گرفت که زیرساخت‌هایی را نیز برای دسترسی کسب‌و‌کارها به وب 3 فراهم کند. از این طریق، توسعه‌دهندگان و کاربران به استفاده از نسل جدید اینترنت ترغیب می‌شوند و می‌توان به آینده‌ی این فناوری امیدوار بود.


هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چگونه کار می‌کند؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چگونه کار می‌کند؟

پیش از آنکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل برویم، باید ببینیم که این پلتفرم چگونه کار می‌کند و چه چیزی باعث اعتبار و ارزش ارز دیجیتال هوک (HOOK) می‌شود. هوکد پروتکل برای گسترش استفاده از وب 3، از یک سیستم آموزش مخصوص استفاده می‌کند. این سیستم آموزشی از ویژگی‌های یادگیری گیم‌فای و همچنین، یک شبکه‌ی اجتماعی غیرمتمرکز و جامع استفاده می‌کند.


یادگیری بازی‌‌سازی‌شده (Gamified Learning)

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از یک روش آموزش نوآورانه استفاده می‌کند تا کاربران به استفاده از وب 3 ترغیب شده و درباره‌ی این فناوری بیشتر یاد بگیرند. آکادمی هوکد (Hooked Academy) به کاربران کمک می‌کند که با موضوعات زیر آشنا شوند:


 • ارزهای دیجیتال

 • توکن‌های غیرقابل‌تعویض (NFTs)

 • بازی برای کسب درآمد (Play-To-Earn)

علاوه‌بر آن، درگاه آموزش هوکد پروتکل به‌صورت یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) اداره می‌شود و از منحنی‌های آموزشی و بازی‌های متنوع برای بهبود یادگیری کاربران استفاده می‌کند.


ساختار هوکد پروتکل

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از پرداخت جوایز و پاداش‌هایی برای ترغیب کاربران به استفاده از وب 3 و یادگیری بیشتر استفاده می‌کند. در همین راستا، هوک پروتکل بازی «وایلد کش» (Wild Cash) را راه‌اندازی کرده است. این بازی به‌صورت یک نرم‌افزار غیرمتمرکز و «یادگیری برای کسب درآمد» (Learn and Earn) ایجاد شده و ویژگی‌های زیر را دارد:


 • آزمون برای کسب درآمد (Quiz-To-Earn): کاربران جدید می‌توانند در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و با پاسخ‌دادن به سوالات، درآمد کسب کنند.

 • بازی استخراج «اثبات کار و زمان» (PoWT): در واقع، PoWT یک بازی استخراج است که از مکانیزم سنتی اثبات کار (PoW) برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌کند. در نتیجه، کاربران با استفاده از زمان و انرژی خود می‌توانند این بازی را انجام داده و درآمد کسب کنند.

 • ارجاع اجتماعی (Social Referral): کاربران می‌توانند نمودارهای اجتماعی خود را در زمینه‌ی وب 3 با دیگران به اشتراک بگذارند و درآمد کسب کنند.

 • استیکینگ و سواپ (Stake and Swap): با استفاده از کیف پول هوکد، کاربران با مفاهیمی مانند استیک‌کردن (Staking)، سواپ (Swap)، ثبت سفارش، مبادله و نقل‌و‌انتقال توکن‌ها آشنا می‌شوند.

راه‌حل‌های هوکد پروتکل برای راه‌اندازی وب 3

هوک پروتکل یا هوکد پروتکل به‌عنوان دروازه‌ای به وب 3 (Web 3.0) عمل کرده و از راه‌حل‌های افزایش پذیرش (Onboarding) برای ساده‌سازی ورود به جهان وب 3 استفاده می‌کند. در همین راستا، این پلتفرم از «توکن سول باند» (Soulband Token) کمک می‌گیرد تا کاربران جدید از هویت دیجیتالی مستقل و منحصربه‌فرد خود بهره‌مند شوند. در واقع، توکن‌های سول باند یا SBT برای بیان هویت و شهرت غیرقابل‌انتقال استفاده می‌شوند و کاربران می‌توانند از این توکن‌ها برای بیان اطلاعات و رزومه‌ی خود استفاده کنند. علاوه‌بر آن، کیف پول هوکد (Hooked) به کاربران کمک می‌کند که تراکنش‌های وب 3 را مدیریت کنند. این کیف پول رابط کاربری ساده و جذابی دارد.


بنیان‌گذاران هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چه افرادی هستند؟

شناخت بنیان‌گذاران این پروژه‌ی کریپتو، به شما کمک می‌کند که با ارزش ارز دیجیتال هوکد پروتکل بیشتر آشنا شوید و درباره‌ی خرید HOOK تصمیم درستی بگیرید. تیم مؤسس این پروژه از سه فرد کلیدی تشکیل شده است:


 • جیسون وای (Jason Y.)؛ مؤسس پروژه که حدود 10 سال تجربه را در زمینه‌ی استراتژی رشد و اینترنت مصرف‌کننده در شرکت‌های "Uber" و "META" در کارنامه دارد.

 • مایک وای (Mike Y.)؛ مدیر ارشد فناوری که پیش‌ازاین، در زمینه‌ی خدمات مالی کلان و توسعه‌ی محصولات مصرف‌کننده تجربه‌ی زیادی را کسب کرده است.

 • جس ال (Jess L.)؛ مدیر ارشد بازاریابی که تجربه‌ی همکاری را در سازمان‌های پیشرو در فناوری، مانند "Uber" و "Google"، در کارنامه‌ی خود دارد.

چه چیزی هوکد پروتکل (Hooked Protocolo) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های هوکد پروتکل (Hooked Protocol)، این پروژه‌ را از سایر رقبا متمایز کرده و ارزش ارز دیجیتال هوک (HOOK) را مشخص می‌کند. نرم‌افزار غیرمتمرکز هوکد پروتکل، وایلد کش (Wild Cash) نام دارد که خدمات منحصربه‌فردی را برای «یادگیری برای کسب درآمد» ارائه می‌کند. ماهانه، حدود 3 میلیون کاربر از این نرم‌افزار استفاده کرده و از طریق توکن‌های سول باند (Saulband Tokens)، هویت مستقل خود را در وب 3 ایجاد می‌کنند. وایلد کش با شبیه‌سازی وب 3 و ارائه‌ی یک محیط گیم‌فای (بازی‌سازی‌شده) و همچنین با ارائه‌ی ویدیوهای آموزشی، کاربران را با نسل جدید اینترنت آشنا می‌کند.


در نتیجه، ویژگی‌های نرم‌افزار غیرمتمرکز وایلد کش عبارت‌اند از:


 • رابط کاربری ساده و جذاب

 • کیف پول کاربردی و آموزشی

 • محیط بازی‌سازی‌شده

 • آزمون‌های کسب درآمد

 • بازی استخراج ارز دیجیتال

 • یادگیری استیکینگ و مبادله

و...


ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) چیست؟

ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) چیست؟

ساختار هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از دو توکن کاربردی تشکیل شده است:


 • هوک (HOOK): نشان اختصاری توکن بومی و اصلی هوکد پروتکل است.

 • اچ‌جی‌تی (HGT): توکن‌ کاربردی و داخلی هوکد پروتکل است که از HOOK حمایت می‌کند.

ساختار دو توکنی به افزایش نقدینگی، بهره‌وری و تضمین پایداری اکوسیستم هوکد پروتکل کمک می‌کند. از طرفی، ارز دیجیتال هوک (HOOK) یک توکن ضدتورم یا تورم‌زدا است که عرضه‌ی کل آن، برابر با 500 میلیون واحد خواهد بود. منظور از تورم‌زدا این است که احتمال کاهش واحدهای این توکن برای جلوگیری از تورم وجود دارد. کاربردهای توکن HOOK عبارت‌اند از:


 • حاکمیت: دارندگان توکن هوک می‌توانند در نظرسنجی‌ها و تصمیمات حاکمیتی این پروژه مشارکت داشته باشند.

 • کارمزدها: توکن هوک (HOOK) به‌عنوان کارمزد یا هزینه گس (Gas) در نرم‌افزارهای غیرمتمرکز استفاده می‌شود و عملکرد تراکنش‌ها را بهبود می‌بخشد.

 • دسترسی: این توکن به کاربران کمک می‌کند که به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و رویدادهای اجتماعی (Events) دسترسی داشته باشند.

 • بازی‌ها: توکن HOOK به‌عنوان پاداش بازی‌ها استفاده می‌شود تا کاربران را به یادگیری وب 3 ترغیب کند.

توکنومیک ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

تعداد کل واحدهای هوک (HOOK) 500 میلیون است که به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 20 درصد به فروش خصوصی

 • 5 درصد به فروش بایننس لانچ‌پد

 • 25 درصد به جامعه‌ی هوکد پروتکل

 • 30 درصد به اکوسیستم

 • 20 درصد به تیم اختصاصی

مزایا و معایب هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟ پلتفرم هوکد پروتکل (Hooked Protocol) هنوز درحال‌توسعه است و در کنار مزایایش، معایبی نیز دارد. اطلاع از مزایا و معایب این پروژه به شما کمک می‌کند که با ارزش Hooked Protocol بیشتر آشنا شوید و درباره‌ی خرید ارز دیجیتال HOOK تصمیم درستی بگیرید.


مزایا و معایب هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟

ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال هوکد پروتکل، پس از خرید هوک (HOOK) به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای هوکد پروتکل، باید به مواردی مانند امنیت، سرعت، کارمزدها و... توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌های HOOK را به شما معرفی می‌کنیم:


 • MetaMask

 • TokenPocket

 • Assure Wallet

 • SafePal

 • Coinhub

 • OKX Wallet

 • SimpleHold Wallet

 • Binance Wallet

علاوه‌بر آن، پس از خرید هوکد پروتکل می‌توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو نگهداری کنید. این کیف پول کاربردی، امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی نقل‌و‌انتقال هوک را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی اکسبیتو بسیار ساده است و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید HOOK در صرافی اکسبیتو، فقط باید مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری خود وارد شده و مراحل احراز هویت اکسبیتو را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو بسیار ساده است و سرعت بالایی دارد. احراز هویت در صرافی اکسبیتو در دو مرحله انجام می‌شود. مرحله‌ی اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، به شما امکان خرید و فروش هوکد پروتکل و سایر رمز ارزها را می‌دهد. مرحله‌ی دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. در نتیجه، برای اطلاع از این مراحل می‌توانید به بخش احراز هویت در اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز پول ارائه کنید. (واریز پول توسط صرافی اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) می‌توانید از بازارهای ریالی و تتری اکسبیتو استفاده کنید. برای خرید ریالی هوکد پروتکل باید مبلغ موردنظرتان را به صرافی اکسبیتو واریز کنید و برای خرید تتری هوک باید مقدار تتر مدنظرتان را به کیف پول خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل، مقدار HOOK موردنظرتان به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود.


فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی اکسبیتو بسیار آسان است و با بهترین قیمت فروش انجام می‌شود. پس از فروش Hooked Protocol در صرافی اکسبیتو، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل شده و شما به‌راحتی می‌توانید وجه خود را برداشت کنید. برای فروش ارز دیجیتال هوک در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را بسازید.


2_ به حساب کاربری‌تان وارد شوید و احراز هویت اکسبیتو را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات حساب یا کارت بانکی خود را برای واریز پول ارائه دهید.


4_ ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که ارز HOOK را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ سفارش فروش هوکد پروتکل را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6_ پس از فروش HOOk، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا به‌راحتی و با سرعت زیاد می‌توانید تسویه حساب آنی را در اکسبیتو انجام دهید و وجه خود را برداشت کنید.


تسویه حساب آنی هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی پس از فروش هوکد پروتکل (HOOK) و سایر ارزهای دیجیتال در صرافی اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. پس از فروش Hooked Protocol، شما به‎راحتی و با سرعت زیاد، می‌توانید تسویه حساب آنی را در اکسبیتو انجام دهید. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور و به‌صورت 24 ساعته انجام می‌دهد. تسویه حساب آنی اکسبیتو، پس از فروش هوکد پروتکل، تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد.


در صورتی که در مراحل خرید و فروش هوکد پروتکل (HOOK) و سایر رمز ارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. علاوه‌بر آن، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت تمام‌وقت پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.