خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل | فروش Hooked Protocol | قیمت HOOK

بااینکه سال‌ها از ظهور بیت کوین و فناوری بلاک چین می‌گذارد، هنوز رمز ارزها به‌طور گسترده مورد پذیرش عموم قرار نگرفته‌اند. همچنین، اطلاعات مردم از امور مالی غیرمتمرکز (Defi) و نسل جدید اینترنت (Web 3.0) بسیار محدود است. این مسئله لزوم آموزش در این زمینه را نشان می‌دهد. در همین راستا، پروژه‌ی هوکد پروتکل (Hooked Protocol) با توکن بومی HOOK، به‌دنبال ارائه‌ی روش‌های جدید و نوآورانه در حوزه‌ی آموزش مفاهیم مربوط به کریپتو، دیفای و وب 3 است. در واقع، هوکد پروتکل با تمرکز بر مفهوم «یادگیری برای کسب درآمد» (Learn and Earn)، قصد دارد که انگیزه‌های لازم برای آموزش دنیای کریپتو را در کاربران ایجاد کند. ویژگی‌های هوکد پروتکل باعث شده است که سرمایه‌گذاران زیادی به خرید HOOK علاقه‌مند شوند. به همین خاطر، در این مقاله از اکسبیتو، به‌سراغ این پروژه رفته‌ایم، تا ببینیم که چه عواملی بر قیمت هوکد پروتکل نقش دارند و نحوه خرید و فروش HOOK چگونه است.


قیمت ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

قیمت ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

با نگاهی به تاریخچه قیمت هوکد پروتکل، اولین قیمت ارز هوک، در دسامبر 2022، برابر با 1.19 دلار مشاهده می‌شود. قیمت توکن HOOK یک ماه بعد، در آغاز سال 2023، اوج تاریخی قیمت خود را در 2.96 دلار به ثبت می‌رساند. از آن به بعد، روند قیمت ارز HOOK نزولی شده و تا مارس 2023، به 1.81 دلار می‌رسد.


اگرچه قیمت ارز هوک تا یک ماه بعد، 0.08 دلار رشد می‌کند، اما نمی‌تواند قیمت خود را حفظ کرده و دوباره در سیر نزولی می‌افتد و این‌بار تا 0.74 دلار پایین می‌آید. این قیمت که در اوت 2023 به ثبت رسیده است، پایین‌ترین قیمت تاریخی هوکد پروتکل به حساب می‌آید. پس از آن، قیمت HOOK کمی جان می‌گیرد و تا نوامبر 2023، خود را به 0.91 دلار می‌رساند.


خرید و فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در ایران

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) یک راه‌حل مفید و نوآورانه برای گسترش دانش افراد درباره ارزهای دیجیتال است و راهکارهای بسیار مفیدی را در این زمینه ارائه می‌دهد. این مسئله باعث شده که اغلب صرافی‌های معتبر دنیا، مانند بایننس، بای بیت، بیت گت، بیت مارت، هات کوین گلوبال و... امکان خرید و فروش HOOK را برای کاربران فراهم کنند. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها از تحریم‌های بین‌المللی پیروی کرده و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. حتی اگر با ابزارهای تغییر آی‌پی هم در این صرافی‌ها ثبت‌نام کنید، با برملا شدن هویتتان، تمام دارایی خود را از دست خواهید داد. علاوه‌بر آن، هیچ‌کدام از این صرافی‌ها، امکان خرید و فروش ارز هوک را با ریال فراهم نکرده‌اند.


در نتیجه، برای خرید و فروش هوکد پروتکل به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، امکان خرید و فروش HOOK و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش توکن HOOK در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز دیجیتال هوکد پروتکل را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) یک پروژه‌ی رمزنگاری و غیرمتمرکز است که بر روی ایجاد یک لایه «ورودی» (on-ramp) به دنیای وب 3 (Web 3.0) تمرکز دارد. یعنی این پروژه می‌خواهد ورود میلیون‌ها کاربر جدید را به نسل جدید اینترنت تسهیل کند. هوکد پروتکل بر روی زنجیره هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) یا BSC راه‌اندازی شده است.


در زبان مالی، لایه on-ramp همان لایه اولیه‌ی مبادله ارزهای فیات با ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود و هوکد پروتکل از این لایه استفاده می‌کند تا محصولات خود را به کاربران ارائه کرده و این افراد را به دنیای کریپتو وارد کند. محصولات Hooked Protocol با تمرکز بر آموزش ارزهای دیجیتال و دیفای طراحی شده‌اند. به‌این‌ترتیب، این پروژه با «بازی‌وارسازی آموزشی» یا «گیمیفاید لرنینگ» (gamified learning)، امکان یادگیری در حین بازی کردن را فراهم می‌کند. ضمن اینکه کاربران با یادگیری از طریق این محصولات، می‌توانند کسب درآمد هم داشته باشند و ارز هوک (HOOK) را به دست بیاورند.


این انگیزه‌ی اقتصادی در کنار بازی‌های جذاب پروتکل، کاربران را تشویق می‌کند که بازی‌های بیشتری را انجام دهند و مطالب بیشتری را در زمینه‌ی دیفای، وب 3 و ارزهای دیجیتال یاد بگیرند. در نتیجه، هوکد پروتکل علاوه‌بر آموزش، بر ارائه‌ی ابزارهای کسب درآمد نیز تمرکز کرده است. درحال‌حاضر، این پلتفرم بیش از دو میلیون کاربر فعال دارد و این مسئله نیاز کاربران به خرید ارز HOOK را نشان می‌دهد.


هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چگونه کار می‌کند؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش ارز هوک (HOOK) برویم، باید ببینیم که هوکد پروتکل چگونه کار می‌کند و چه عواملی بر قیمت HOOK تأثیر دارند. هوکد پروتکل به‌عنوان پلتفرمی با رویکردی نوآورانه در آموزش، 3 عنصر کلیدی را برای عملکرد خود در نظر گرفته است. در این بخش، این 3 عنصر را برای شما شرح خواهیم داد.


روش‌شناسی آموزشی نوآورانه (Innovative education methodology)

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از رویکردهای مبتکرانه‌ای برای ارائه‌ی خدمات آموزشی استفاده می‌کند. آکادمی هوکد یک «پورتال ویدئوی میم 30 ثانیه‌ای» (30-second Meme Video Portal) است که از طراحی‌های بصری خاص برای ارائه‌ی محتوای آموزشی استفاده می‌کند.


همچنین، در آکادمی «سنسی» (Sensei)، کاربران می‌توانند با استفاده از «چت جی پی تی» (ChatGPT) به معلمان مجازی دسترسی داشته باشند. جالب اینجاست که این افراد می‌توانند معلم‌هایی با شخصیت‌هایی خاص را انتخاب کنند تا با آن‌ها، مانند انسان‌ها، تعامل داشته باشند. علاوه‌بر آن، هوکد پروتکل نرم‌افزار غیرمتمرکز «وایلد کش» (Wild Cash) را ارائه کرده است که مفاهیم وب 3 را به‌صورت قابل درک و ساده به کاربران ارائه می‌کند. در محیط وایلد کش، کاربران می‌توانند در آزمون‌ها شرکت کنند و همچنین، با ضرب کردن توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) و ارز هوک، درآمدزایی داشته باشند.


ارجاعات اجتماعی (Social referrals)

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) برای گسترش جامعه خود، از یک سیستم ارجاع رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند. این سیستم بر اساس «گسترش نمودار اجتماعی» (social graph expansion) بنا شده است. ازاین‌طریق، کاربران می‌توانند برای خود یک گراف یا نمودار اجتماعی ایجاد کرده و دیگران را به نمودار خود اضافه کنند. برای این کار، آن‌ها می‌توانند پوسترها، کدهای ارجاع و کیو‌آرکُدهای خود را در شبکه‌های اجتماعی، مانند توییتر و فیسبوک، به اشتراک بگذارند تا زیرمجموعه‌های جدید را جذب کنند. این پوسترها و کدها از طریق نرم‌افزار غیرمتمرکز وایلد کش به دست می‌آیند. به‌این‌ترتیب، کاربران با جذب افراد جدید، با ارز HOOK پاداش دریافت خواهند کرد.


راه‌حل‌های همسوسازی برای کسب‌و‌کارها (Onboarding solutions for businesses)

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) با استفاده از زیرساخت‌های یکپارچه‎ی خود، راه‌حل‌های همسوسازی را به کسب‌و‌کارها ارائه می‌کند. ازاین‌طریق، مشاغل مختلف می‌توانند زیرساخت‌های هوکد پروتکل را با نیازهای خود ادغام کرده و خدمات مختلفی را به کاربرانشان ارائه دهند. این راه‌حل‌ها شامل نرم‌افزارهایی کاربردی هستند که موارد زیر را ارائه می‌دهند:


 • ورود به سیستم با استفاده از زیرساخت Hooked DID

 • راه‌حل‌های کیف پول رمزنگاری داخلی

 • نمودارهای ارجاعات اجتماعی

 • موتور رشد کاربران

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چه دستاوردهایی داشته است؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چه دستاوردهایی داشته است؟

اولین برنامه‌ی هوکد پروتکل (Hooked Protocol) وایلد کش (Wild Crash) بود که در اواخر سال 2022، راه‌اندازی شد. وایلد کش بزرگ‌ترین نرم‌افزار موجود در زنجیره هوشمند بایننس است که بیش از 3 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. این نرم‌افزار دروازه‌ای برای ورود به وب 3 و بازارهای مالی نوظهور است.


وایلد کش برای تشویق کاربران به یادگیری، با استفاده از تجربیات «بازی‌وارسازی» (Gamification) طراحی شده و خدمات زیر را ارائه می‌کند:


 • آزمون برای کسب درآمد (Quiz to Earn)

 • بازی استخراج اثبات کار و زمان (Proof of Work and Time Mining Game) یا بازی PoWT

 • ارجاعات اجتماعی (Social referrals)

 • استیکینگ و مبادله از طریق کیف پول هوکد (Staking and swapping via Hooked Wallet)

کاربرانی که در این فعالیت‌ها شرکت می‌کنند، ضمن آشنایی با مکانیزم‌های معروف وب 3، دیفای و کریپتو، می‌توانند ارز هوک را هم به‌عنوان پاداش به دست بیاورند و کسب درآمد داشته باشند.


بنیان‌گذاران هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چه افرادی هستند؟

آشنایی با بنیان‌گذاران هوکد پروتکل (Hooked Protocol) باعث می‌شود که با این پروژه بیشتر آشنا شوید و برای خرید ارز HOOK تصمیم بهتری بگیرید. اغلب اعضای تیم هوکد پروتکل ناشناس هستند؛ اما اطلاعاتی محدود درباره‌ی 3 نفر از اعضای این پروژه در دسترس است. این افراد عبارت‌اند از:


 • جیسون وای (Jason Y): او بنیان‌گذار هوکد پروتکل است و بیش از 10 سال سابقه در زمینه‌ی استراتژی رشد و اینترنت مصرف‌کننده دارد. علاوه‌بر آن، جیسون وای چندین محصول را با بیش از 100 میلیون کاربر راه‌اندازی کرده و به‌عنوان مدیرعامل اوبر و فیسبوک نیز فعالیت داشته است.

 • جس ال (Jess L): او مدیر ارشد اجرایی هوکد پروتکل است و تجاربی در زمینه بازاریابی، استراتژی و توسعه کسب‌و‌کارها دارد. علاوه‌بر آن، جس ال کارمند سابق اوبر و گوگل به حساب می‌آید و در بسیاری از شرکت‌های فناوری‌های پیشرو، در منطقه سیلیکون ولی، فعالیت داشته است.

 • مایک وای (Mike Y): او مدیر ارشد فناوری هوکد پروتکل است و در زمینه‌ی توسعه‌ی محصولات مصرفی و مهندسی خدمات مالی در مقیاس بزرگ، تخصص دارد.

چه چیزی هوکد پروتکل (Hooked Protocol) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی هوکد پروتکل (Hooked Protocol) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد هوکد پروتکل (Hooked Protocol)، این پلتفرم را از سایر پروژه‌های کریپتو متمایز می‌کنند و می‌توانند روی قیمت توکن HOOK هم تأثیر داشته باشند. به‌خاطر همین، باید این ویژگی‌ها را بشناسید تا بتوانید با آگاهی کامل به خرید هوکد پروتکل اقدام کنید. این پلتفرم ابزارها و ویژگی‌های بسیار کارآمدی را برای تسهیل ورود کاربران به دنیای وب 3 ارائه کرده است. این موارد عبارت‌اند از:


 • کیف پول هوکد (Hooked Wallet): یک ولت رمزنگاری است که امکان ذخیره‌سازی، معامله و مبادله آیتم‌های موجود در هوکد پروتکل را فراهم می‌کند.

 • ذخیره‌سازی داده‌ها بر روی زنجیره (On-chain data storage): داده‌های مربوط به هوکد پروتکل بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ذخیره می‌شوند و در دسترس همگان قرار می‌گیرند.

 • دروازه ورود جامعه برای رشد سریع (Fast-growing community gateway): محصولات منحصربه‌فرد هوکد پروتکل برای کاربران انگیزه‌های مالی ایجاد می‌کنند تا روزبه‌روز بر جامعه‌ی وب 3 افزوده شود.

 • یادگیری اجتماعی بازی‌وارسازی‌شده (Gamified Social Learning): این پلتفرم بین یادگیری، رسانه‌های اجتماعی، بازی کردن و کسب درآمد تعامل برقرار کرده است.

 • توکن گلد هوکد (Hooked Gold Token): توکن HGT، یکی از رمزارزهایی است که در نرم‌افزار وایلد کش وجود دارد و با انجام فعالیت‌های مختلف به دست می‌آید.

 • آن‌لاکد اچ‌جی‌تی (Unlocked HGT): توکن uHGT، نوعی ارز HGT است که می‌توان آن را در محیط وایلد کش، با استیبل کوین BUSD مبادله کرد. ازاین‌طریق، کاربران می‌توانند HGTهای کسب‌شده را به uHGT تبدیل کرده و از دارایی‌های خود، در برابر نوسانات زیاد بازار کریپتو، محافظت کنند.

 • توکن سال‌باند (Soulbound Token): توکن SBT، نوعی گذرنامه دیجیتالی یا نشانه‌ی هویتی است که قابل انتقال نیست. با استفاده از این توکن، کاربران هویت خود را به دیگران نشان می‌دهند و ازاین‌طریق، جامعه‌ای بر مبنای اعتماد شکل می‌گیرد.

ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) چیست؟

ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) چیست؟

در پاسخ به این سوال که ارز HOOK چیست، باید گفت که هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از یک ساختار دو توکنی (dual-token) سود می‌برد و دراین‌بین، ارز هوک (HOOK) توکن حاکمیتی این پروژه است. این ارز دیجیتال با استفاده از استاندارد BEP-20، بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ایجاد شده و عرضه کل آن برابر با 500 میلیون واحد است.


ازآنجایی‌که هوکد پروتکل توکن‌های مختلفی دارد، سعی کرده است که وظایف مختلف را بین این توکن‌ها تقسیم کند. ازاین‌طریق، جلوی تورم ارزهای بومی این پروژه گرفته می‌شود. ازاین‌رو، کاربردهای زیر برای ارز HOOK در نظر گرفته شده‌اند:


 • مدیریت پلتفرم (Platform Administration): افرادی که به خرید HOOK اقدام کرده و این توکن را در اختیار داشته باشند، می‌توانند مسیر آینده پلتفرم هوکد پروتکل را تعیین کنند. این تصمیم‌گیری‌ها از طریق نظرسنجی‌های حاکمیتی انجام می‌شوند. افرادی که در این نظرسنجی‌ها مشارکت می‌کنند، شانس شرکت در ایردراپ ارز هوک را به دست می‌آورند.

 • استیکینگ (Staking): دارندگان ارز HOOK می‌توانند توکن‌های خود را در شبکه سهام‌گذاری کرده و درآمد غیرفعال داشته باشند. به‌این‌ترتیب، افرادی که از قبل، به خرید هوکد پروتکل اقدام کرده‌اند، می‌توانند استیکینگ و هولدینگ را با هم ادغام کنند و سود بیشتری به دست بیاورند.

 • پرداخت کارمزد (gas fee payment): هوکد پروتکل از فناوری «رول‌آپ» (Rollup) استفاده می‌کند تا تراکنش‌ها را دسته‌بندی کرده و برای پردازش، به بلاک چین لایه 1 ارسال کند. ازاین‌طریق، زیرساخت مناسبی برای توسعه‌ی نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) مقرون‌به‌صرفه و کارآمد فراهم می‌شود. توسعه‌دهندگانی که قصد ایجاد این نرم‌افزارها را دارند، باید هزینه‌ی راه‌اندازی را با ارز HOOK بپردازند. ضمن اینکه دسترسی به آیتم‌های درون نرم‌افزارها نیز تنها با ارز هوک امکان‌پذیر است.

 • توکن‌های غیرقابل تعویض انحصاری (exclusive NFTs): کاربران برای شرکت در رویدادهای انحصاری مربوط به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs)، باید از توکن HOOK استفاده کنند.

توکنومیک ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

توکنومیک ارز دیجیتال هوکد پروتکل HOOK

گفتیم که ارز هوک (HOOK) عرضه‌ی کلی برابر با 500 میلیون واحد دارد. از این تعداد توکن، تا دوم نوامبر 2023، 58 میلیون واحد در گردش بازار کریپتو قرار دارند. علاوه‌بر آن، تعداد عرضه‌ی محدود این ارز دیجیتال و خاصیت ضدتورمی آن نشان می‌دهند که با نزدیک شدن به پایان عرضه، می‌تواند توقع داشت که قیمت توکن HOOK افزایش پیدا کند. درحال‌حاضر، ارز هوک ارزش بازاری در حدود 54 میلیون دلار داشته و حجم معاملات روزانه‌ی آن نیز در حدود 8 میلیون دلار است.


همچنین، تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 20 درصد به فروش خصوصی

 • 5 درصد به بایننس لانچ‌پد

 • 25 درصد به انجمن

 • 30 درصد به اکوسیستم و خزانه‌داری

 • 20 درصد به تیم مدیریتی

مزایا و معایب هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟

اطلاع از مزایا و معایب هوکد پروتکل (Hooked Protocol) به شما کمک می‌کند که با عوامل موثر بر قیمت توکن HOOK بیشتر آشنا شده و با شناخت کامل به خرید ارز هوک اقدام کنید. این پروژه نیز مانند اغلب پلتفرم‌های کریپتو، در کنار مزایایش، معایبی دارد. به‌خاطر همین، در این بخش، به مزایا و معایب هوکد پروتکل خواهیم پرداخت.


مزایا و معایب هوکد پروتکل (Hooked Protocol) چیست؟.png

امنیت هوکد پروتکل (Hooked Protocol) از کجا ناشی می‌شود؟

هوکد پروتکل (Hooked Protocol) بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) راه‌اندازی شده است و امنیت خود را از این شبکه می‌گیرد. این شبکه از مکانیزم «گواه اثبات اعتبار سهام» (PoSA) برای تأمین امنیت، پردازش تراکنش‌ها و افزودن بلوک‌های جدید به زنجیره سود می‌برد. درحال‌حاضر، زنجیره هوشمند بایننس یکی از سریع‌ترین، ارزان‌ترین و ایمن‌ترین شبکه‌های بلاک چین است.


ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری روی هوکد پروتکل، پس از خرید HOOK، به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ارز هوک، باید به مواردی مانند شبکه‌های انتقال، کارمزد تراکنش، قابلیت ادغام با نرم‌افزارها و... توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید ارز HOOK مورد استفاده قرار می‌گیرند، معرفی خواهیم کرد. این کیف پول‌ها عبارت‌اند از:


 • متامسک (MetaMask)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • سیف پل (SafePal)

 • کوین هاب (Coinhub)

 • او کی ایکس ولت (OKX Wallet)

 • سیمپل هولد ولت (SimpleHold Wallet)

 • بایننس ولت (Binance Wallet)

 • کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو

علاوه‌بر کیف پول‌های نامبرده، پس از خرید هوکد پروتکل، می‌توانید از کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو، برای نگهداری از ارزهای دیجیتال خود استفاده کنید. کیف پول اکسبیتو امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی نقل‌و‌انتقال ارز هوک را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو با کمترین قیمت و با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شود. برای خرید ارز هوک در صرافی اکسبیتو، باید مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را بسازید.


2_ به حساب کاربری‌تان وارد شوید و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو به‌راحتی و با سرعت بالایی انجام می‌شود. این احراز هویت دو مرحله دارد. مرحله اول احراز هویت اکسبیتو که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، امکان خرید و فروش ارز HOOK و سایر رمزارزها را برای شما فراهم می‌کند. مرحله دوم نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر اکسبیتو است. در ضمن، برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید ارز هوکد پروتکل با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کرده و برای خرید HOOK با تتر، مقدار USDT مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید ارز هوکد پروتکل، مقدار HOOK مورد نظر به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید این ارز دیجیتال را به آدرس دیگری انتقال دهید و یا اینکه با استفاده از کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو، از ارزهای خود محافظت کنید.


فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش ارز HOOK، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب خودتان) به کیف پول اختصاصی‌ شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد و شما می‌توانید با سرعت زیادی وجه خود را برداشت کنید. برای فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را پشت‌سر بگذارید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری‌ در اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت


3_ ارائه‌ی اطلاعات کارت یا حساب بانکی برای واریز پول


4_ انتقال ارز هوک (HOOK) به صرافی اکسبیتو (اگر توکن‌های HOOK را در کیف پول خود در اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انجام این مرحله ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش ارز HOOK در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش ارز HOOK، معادل ریالی و یا تتری آن به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید با ارائه‌ی درخواست تسویه حساب آنی، وجه ریالی خود را با سرعت از اکسبیتو برداشت کرده و یا اینکه تترهای خود را به آدرس کیف پول دیگری انتقال دهید.


تسویه حساب آنی هوکد پروتکل (HOOK) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب اکسبیتو، پس از فروش ارز دیجیتال هوکد پروتکل (HOOK) به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور انجام می‌دهد و این تسویه حساب تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد. به‌این‌ترتیب، شما می‌توانید تسویه حساب آنی اکسبیتو را تا سقف 50 میلیون تومان در روز، به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته انجام دهید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش هوکد پروتکل (HOOK) و سایر ارزهای دیجیتال با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو، به‌صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته، پاسخگوی سوالات شما هستند.