خرید ارز دیجیتال ال تی او نتورک | فروش LTO Network | قیمت LTO

از زمان پیدایش فناوری بلاک چین، کاربردهای گوناگونی برای این فناوری مطرح شده‌اند. اغلب این کاربردها در زمینه تمرکززدایی از فرایندهای مالی هستند. بااین‌حال، برخی از پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین به‌دنبال ارائه راهکارهایی برای توسعه فرایندهای سازمانی رفته‌اند. یکی از شبکه‌های بلاک چینی که قصد دارد تا راه‌حل‌هایی مفید را برای کسب‌و‌کارها ارائه دهد، ال تی او نتورک (LTO Network) با توکن بومی LTO است. این مسئله باعث شده تا سرمایه‌گذاران نیز به خرید ال تی او (LTO) علاقه‌مند شوند. به همین خاطر، در این مقاله، ضمن بررسی پروژه LTO Network، به عوامل موثر بر قیمت ال تی او نتورک می‌پردازیم. همچنین، نحوه خرید و فروش ال تی او نتورک را در صرافی اکسبیتو برای شما توضیح می‌دهیم.


قیمت ارز دیجیتال ال تی او نتورک LTO

قیمت ارز دیجیتال ال تی او نتورک LTO

با مراجعه به تاریخچه قیمت ال تی او نتورک، اولین نرخ توکن LTO را در فوریه 2020، برابر با 0.04 دلار مشاهده می‌کنیم. قیمت ال تی او نتورک در این سال، روند صعودی آرامی را در پیش گرفته و سال را در 0.13 دلار به پایان می‌رساند.


در سال 2021، قیمت ال تی او نتورک نیز مانند اغلب رمز ارزها با رشد مواجه می‌شود؛ به‌طوری که قیمت LTO را در ماه مارس برابر با 0.8 دلار می‌بینیم که اوج تاریخی LTO Network نیز به حساب می‌آید. بااینکه تا ماه ژوئن، قیمت ال تی او نتورک به 0.17 دلار سقوط می‌کند، اما در ماه نوامبر موفق می‌شود که دوباره خود را به 0.47 دلار برساند.


در سال 2022، شاهد کاهش قیمت ال تی او نتورک هستیم و تنها یکبار در ماه مارس موفق می‌شود که تا 0.26 دلار رشد پیدا کند و در باقی اوقات در حدود 0.08 تا 0.1 دلار به سر می‌برد. این وضعیت در سال 2023 نیز ادامه پیدا می‌کند.


خرید و فروش ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در ایران

ال تی او نتورک (LTO Network) با ایجاد بلاک چینی دولایه سعی کرده تا راه‌حل‌های غیرمتمرکزی را به سازمان‌‌ها ارائه دهد؛ به همین خاطر، امکان خرید و فروش ال تی او نتورک (LTO) در بسیاری از صرافی‌های سرشناس دنیا، مانند بایننس، کوکوین، گیت آی او و... فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها، ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌‌اند و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. از سوی دیگر، امکان خرید و فروش ال تی او نتورک با ریال نیز در هیچ‌کدام از این صرافی‌ها فراهم نیست.


در نتیجه، برای خرید و فروش ال تی او نتورک (LTO) به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو امکان خرید و فروش ال تی او نتورک و سایر رمز ارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش توکن LTO در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز ال تی او نتورک را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


 ال تی او نتورک (LTO Network) چیست؟

ال تی او نتورک (LTO Network) چیست؟

ال تی او نتورک (LTO Network) یک بلاک چین هیبریدی است که سعی می‌کند تا عملکردهای غیرمتمرکزی را در اختیار کسب‌وکارها بگذارد. این بلاک چین از «قراردادهای زنده» (Live Contracts) برای بهبود فرایندهای تجاری سود می‌برد. ال تی او نتورک با ترکیب زنجیره‌های خصوصی و یک بلاک چین عمومی مبتنی بر مکانیزم اجماع «اثبات سهام استیجاری» (Leased-Proof-of-Stake) مقرراتی را برای حفاظت از داده‌های عمومی بنا می‌گذارد.


از طرفی، ال تی او نتورک طیف وسیعی از برنامه‌های کاربردی را راه‌اندازی کرده که این شبکه را به یکی از مهم‌ترین پلتفرم‌های دیفای تبدیل می‌کنند.


ال تی او نتورک (LTO Network) چگونه کار می‌کند؟

ال تی او نتورک (LTO Network) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش ال تی او نتورک (LTO Network) برویم، باید ببینیم که این پروژه چگونه کار می‌کند و چه عواملی بر روی قیمت ال تی او نتورک تاثیر می‌گذارند. شبکه ال تی او به‌دنبال افزایش کاربردهای فناوری بلاک چین از طریق بالا بردن امنیت برنامه‌ها و خودکارسازی فرایندهای تجاری است. این پروژه راه‌حل‌های تجاری را با حفظ حریم خصوصی و شفافیت عملکرد به کاربران ارائه می‌دهد.


شبکه ال تی او با جداسازی اشتراک‌گذاری داده‌ها از اعتبارسنجی تراکنش‌ها، دو لایه بلاک چین عمومی و خصوصی را ایجاد کرده است. به‌این‌ترتیب، اکوسیستمی جامع پدید می‌آید که با کسب‌وکارهای امروزی مطابقت دارد و می‌تواند خدمات تجاری گوناگون را غیرمتمرکز سازد.


 ال تی او نتورک (LTO Network) چگونه کار می‌کند؟

برخی از جنبه‌های کلیدی فنی ال تی او نتورک عبارت‌اند از:


 • اشتراک‌گذاری داده‌های خصوصی (Private data sharing): در شبکه ال تی او می‌توان به‌جای اشتراک‌گذاری داده‌ها با کل شبکه، آن‌ها را با گره‌هایی خاص در میان گذاشت.

 • زنجیره‌های خصوصی بدون مجوز (Permissionless private chains): زنجیره‌های رویداد (event-chains) را می‌توان برای پشتیبانی از هرگونه منطق تجاری سفارشی‌سازی کرد.

 • زنجیره‌ عمومی انکر-آپتیمزم (Anchor-optimized public chain): زنجیره عمومی ال تی او نتورک امکان ذخیره‌سازی مقادیر فراوانی از داده‌های سازمانی را فراهم کرده است.

 • قراردادهای زنده خوانا برای انسان (Human-readable Live Contracts): قراردادهای ال تی او نتورک به‌صورت الگوهای گرافیکی ارائه شده‌اند تا همه افراد غیرفنی نیز بتوانند آن‌ها را درک کنند.

داده‌های لینک‌شده (Linked data): این داده‌ها را می‌توان از زنجیره خصوصی حذف کرد و فقط در صورت وجود داشتن تقاضا، آن‌ها را ارائه داد. همچنین، زنجیره عمومی فقط کد هش این داده‌ها را ذخیره می‌کند.


 چه چیزی ال تی او نتورک (LTO Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی ال تی او نتورک (LTO Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد LTO Network این پروژه را نسبت به سایر بلاک چین‌ها متمایز می‌کنند و بر روی قیمت ال تی او نتورک نیز اثر می‌گذارند. به همین دلیل، پیش از اقدام به خرید ال تی او نتورک (LTO) باید از آن‌ها مطلع باشید.


به‌طور کلی، ال تی او نتورک دارای دو ویژگی‌ منحصربه‌فرد است:


 • قراردادهای زنده با استفاده آسان (easy-to-use live contracts): این قراردادها به کاربران اجازه می‌دهند تا به‌راحتی توافق‌نامه‌هایی را در زمان واقعی ایجاد کنند. وقتی شرایط قرارداد فراهم باشد و طرفین معامله به توافق برسند، سیستم ال تی او نتورک به‌صورت خودکار یک زنجیره بلوکی را ایجاد کرده تا تاریخچه رویداد و وضعیت فعلی قرارداد را به ثبت برساند. وقتی قرارداد با موفقیت برآورده شود، یکی از طرفین پیامی را برای بلاک چین می‌فرستد و طرف دیگر آن را امضا می‌کند تا بلاک چین بفهمد که قرارداد با موفقیت پیاده‌سازی شده است. داده‌های این قراردادها صرفاً به‌صورت خصوصی برای طرفین در دسترس هستند.

 • مکانیزم بلاک چین هیبریدی با انکوریج (hybrid blockchain mechanism with anchorage): بلاک چین ال تی او نتورک به دو بخش خصوصی و عمومی تقسیم می‌شود. بخش خصوصی برای داده‌های تجاری، مانند اتوماسیون و تبادلات مالی، در نظر گرفته می‌شود. سطح عمومی نیز با استفاده از مکانیزم اجماع و پرداخت پاداش با توکن LTO به گره‌ها، امنیت لایه خصوصی را فراهم می‌کند.

ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) چیست؟

ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) چیست؟

توکن بومی پروژه ال تی او نتورک (LTO Network) با نماد اختصاری LTO شناخته می‌شود. این رمز ارز نقشی کلیدی در اقتصاد ال تی او نتورک و پیاده‌سازی اهداف سازمانی آن بر عهده دارد. کاربردهای توکن LTO عبارت‌اند از:


 • سهام‌گذاری ارز ال تی او نتورک برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها و کسب پاداش از این طریق

 • ادغام با قراردادهای هوشمند ال تی او نتورک برای فراهم ساختن توافق‌نامه‌های تجاری

 • پرداخت هزینه استفاده از خدمات این شبکه

توکنومیک ارز دیجیتال ال تی او نتورک LTO

توکنومیک ارز دیجیتال ال تی او نتورک LTO

عرضه کلی واحدهای ارز ال تی او نتورک (LTO) برابر با 500 میلیون واحد است. از این تعداد تا کنون (فوریه 2024)، حدود 425 میلیون توکن در گردش بازار کریپتو قرار گرفته‌اند. ارزش بازار این رمز ارز نیز در حدود 43 میلیون دلار بوده و حجم معاملات روزانه آن به 2.9 میلیون دلار می‌رسد.


از طرفی، کل واحدهای LTO به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 14.34 درصد به فروش سید (Seed)

 • 16.37 درصد به فروش خصوصی

 • 18.37 درصد به فروش عمومی

 • 20.85 درصد به تیم اصلی

 • 22.41 درصد به مشاوران

 • 24.03 درصد به بنیاد

 • 26.91 درصد به شبکه

 • 28.86 درصد به به‌روزرسانی‌ها

مزایا و معایب ال تی او نتورک (TLO Network) کدامند؟

تا اینجای مقاله درباره ویژگی‌های ال تی او نتورک صحبت کردیم. بااین‌حال، شما باید معایب این پروژه را نیز بشناسید. به همین دلیل، در جدول زیر، مزایا و معایب ارز LTO را برای شما توضیح می‌دهیم.


مزایا و معایب ال تی او نتورک (TLO Network) کدامند؟

ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری بر روی ارز LTO، پس از خرید ال تی او نتورک، به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای ال تی او نتورک، باید به مواردی مانند امنیت، کارمزد و شبکه‌های انتقال، توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌های ال تی او نتورک را به شما معرفی می‌کنیم:


 • متامسک

 • تراست ولت

 • آی توکن ولت

 • توکن پاکت

 • اکسودوس

 • لجر

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر این موارد، پس از خرید ال تی او نتورک، می‌توانید توکن‌های LTO خود را در کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو نگهداری کنید. کیف پول اکسبیتو امنیت بسیار بالایی دارد و به شما کمک می‌کند که هزینه‌ی انتقال ارز ال تی او نتورک را کاهش دهید.


 خرید ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو با کمترین قیمت و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید LTO Network در صرافی اکسبیتو، کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو به‌راحتی و با سرعت زیادی انجام می‌شود. احراز هویت اکسبیتو دارای دو مرحله است. مرحله اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، امکان خرید و فروش ال تی او نتورک و سایر رمز ارزها را برای شما فراهم می‌کند. مرحله دوم احراز هویت اکسبیتو نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر این صرافی است. همچنین، برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3- اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4-برای خرید ال تی او نتورک (LTO) با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کرده و برای خرید LTO Network با تتر، مقدار USDT مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5- پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید ال تی او نتورک، مقدار LTO مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید به‌راحتی توکن‌های LTO خود را به آدرس دیگری منتقل کرده و یا در کیف پول اکسبیتو از ارز ال تی او نتورک نگهداری کنید.


فروش ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ال تی او نتورک (LTO) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش ال تی او نتورک، معادل ریالی و یا تتری آن، به کیف پول اختصاصی‌‌تان در صرافی اکسبیتو منتقل شده و شما با سرعت زیادی می‌توانید وجه حاصل از فروش LTO را برداشت کنید. برای فروش ال تی او نتورک در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1- در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2- به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3- اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز نقدی ارائه دهید.


4- ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که ارز ال تی او نتورک در کیف پول اختصاصی شما در صرافی اکسبیتو قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5- سفارش فروش ال تی او نتورک را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


6- پس از فروش ال تی او نتورک، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل می‌شود.


7- حالا می‌توانید با ثبت درخواست تسویه حساب آنی توکن LTO در صرافی اکسبیتو، وجه ریالی حاصل از فروش ال تی او نتورک را با سرعت برداشت کنید و یا اینکه تترهای خود را به آدرس دیگری انتقال دهید.


تسویه حساب آنی ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از فروش ال تی او نتورک (LTO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. تسویه حساب آنی LTO Network و سایر رمز ارزها یکی از محبوب‌ترین خدمات صرافی اکسبیتو است که تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد. صرافی اکسبیتو برای تسویه حساب آنی ال تی او نتورک از 14 بانک معتبر کشور استفاده می‌کند. به همین خاطر، شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، درخواست تسویه حساب آنی ال تی او نتورک را ثبت کرده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز، وجه حاصل از فروش LTO را از اکسبیتو برداشت نمایید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال ال تی او نتورک (LTO) و سایر رمز ارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.