ارز دیجیتال بایننس یا BNB به عنوان یکی از کوین‌های پرطرفدار بازار، ثبات بسیار زیادی دارد. این کوین با ارزش بازاری حدود 45 میلیارد دلار، جزو پنج کوین اول بازار قرار دارد. حجم معاملات روزانه این کوین حدودا 557 میلیون دلار دارد و به همین دلیل هم تحلیل بایننس اهمیت بسیار زیادی بر سرمایه گذاران و تریدرها دارد. در این مقاله به بررسی ماهانه، هفتگی و روزانه آن خواهیم پرداخت.


تحلیل بایننس هفتگی | هفته دوم آذر

7 آذر 1401
بایننس‌کوین بعد از واکنش به محدوده حمایتی هفته گذشته، با مومنتوم بسیار زیادی حدود 25درصد رشد کردتا به محدوده مقاومتی رسید. این محدوده رشد قیمتی بایننس‌کوین را متوقف کرد و حالا این رمزارز در فاز اصلاحی قرار گرفته است. در حال حاضر محدوده حمایتی 243 دلار و محدوده مقاومتی این رمزارز 212 دلار است.

bnb-w.png

تحلیل بایننس روزانه | 7 آذر 1401

ارز دیجیتال بایننس در بازه یک ساعته که به مدت یک روز اعتبار دارد، بعد از ریزش شدیدی که دیروز تجربه کرد، تمام محدوده‌های حمایتی خود را شکست و هم اکنون فقط یک محدوده حمایت 274 دلاری دارد. محدوده مقاومت این ارز دیجیتال 310 دلار است.

bnb-d.png

تحلیل بایننس هفتگی | هفته اول آذر

30 آبان 1401

بایننس در تایم 8 ساعته بعد از ریزش اخیر خود در محدوده‌ی حمایتی 250 دلار گیر افتاده است ولی در اصل این محدوده‌ی برای نقدینگی در قیمت پایین‌تر درست شده است. محدوده حمایتی 243 و 228 دلار و محدوده مقاومتی 312 و 348 دلار است.

بایننس هفتگی

تحلیل بایننس روزانه | 30 آبان 1401

بایننس در تایم یک ساعته بعد از ریزش با مومنتوم نزدیک به محدوده حمایتی 253 قرار گرفته است. در این ناحیه منتظر تاییدیه می‌مانیم و محدوده مقاومتی 268 دلار است که همبستگی کامل با مقاومت دینامیکی خود دارد.

بایننس روزانه

تحلیل بایننس هفتگی | هفته آخر آبان

23 آبان 1401
بایننس در بازه هشت ساعته که به مدت یک هفته اعتبار دارد، صعودی پر قدرت و سپس نزولی پرقدرت را شاهد بود. قیمت ارز دیجیتال بایننس بین دو محدوده‌ی حمایتی و مقاومتی قرار گرفته است. تشخیص روند احتمالس مشخص نیست. در این ناحیه بازار، ما باید منتظر وضعیت بمانیم و تصمیمی برای معامله نگیریم.


bnb-w.png

تحلیل بایننس هفتگی | هفته سوم آبان

16 آبان 1401
بایننس بعد از حرکت صعودی خود به ناحیه مقاومتی برخورد کرده و توانست در آن نفوذ کند. هم اکنون بایننس در حال ریزش و جمع آوری نقدینگی است. ناحیه مقاومتی که می‌تواند تست کند در راستای فرار از ریزش 350 دلار و حمایت آن 309 دلار هستند. این مسئله اهمیت بسیار زیادی بر قیمت ارزهای دیجیتال دارد.

بایننس هفته سوم آبان

تحلیل بایننس هفتگی | هفته دوم آبان

9 آبان 1401
بایننس در بازه چهارساعته قدرت حرکتی به سمت بالا داشته است و در حال فشرده‌سازی تا ناحیه مقاومتی 322 دلار است. محدوده حمایتی 294 دلار می‌باشد. محدوده حمایتی بایننس نیاز به تاییدیه ورود دارد و به صورت سر ضرب وارد معامله نمی‌شویم. محدوده مقاومتی پیش رو، محدوده مقاومتی قوی محسوب نمی‌شود ولی واکنس قیمت در این محدوده وجود دارد.

تحلیل هفتگی بایننس

تحلیل بایننس هفتگی | هفته اول آبان

3 آبان 1401
در بازه هفتگی ارز دیجیتال بایننس مانند هفته گذشته پس از اصلاح بازار، آینده‌ی صعودی برای آن پیش بینی می‌شود. تحلیل هفته گذشته ی این ارز دیجیتال نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است.

bnb-w.png

تحلیل بایننس هفتگی | هفته آخر مهر

25 مهر 1401
ارز دیجیتال بایننس بعد از رشد چند ماه اخیر، دچار یک اصلاح بازار یا اصلاح قیمت شده است. قدرت حرکتی قیمت بایننس با توجه به چند هفته قبل قوی‌تر و بهتر شده است. در این هفته انتظار صعود قیمت را داریم و محدوده‌ی مقاومتی ما 293 دلار و322 دلار است؛ محدوده حمایتی این ارز دیجیتال 245 است.

تحلیل هفتگی بایننس

تحلیل بایننس ماهانه | مهر 1401

18 مهر 1401
بایننس در یک بازه زمانی هفتگی که به مدت یک ماه اعتبار دارد، زیر یک خط مقاومتی متحرک قرار گرفته است و واکنش زیادی به این خط مقاومتی دارد. بنابراین در حال حاضر واکنش زیادی در چارت وجود ندارد. قیمت بایننس، اگر بالای مقاومت متحرک تثبیت شود؛ احتمال رشد تا محدوده‌ی 373 دلار وجود داشته و محدوده حمایتی 230 دلار برای اهمیت دارد.

تحلیل ماهانه بایننس - مهرماه


تحلیل بایننس هفتگی | هفته سوم مهر

در هفته سوم مهر، ارز دیجیتال بایننس کوین، در بازه هفتگی در بی‌تصمیمی قرار دارد. در محدوده‌ی 273 یک ناحیه حمایتی دیده می‌شود و در چارت بالای ناحیه حمایت، نقدینگی وجود دارد. با توجه به محدوده مقاومتی پیش رو، محتمل است که قیمت تا 322 دلار در مقاومت باشد.

تحلیل هفتگی بایننس - هفته سوم مهر ماه

تحلیل بایننس روزانه | 18 مهر ۱۴۰۱

در بازه‌ی روزانه (چهار ساعته)، ارز دیجیتال بایننس به محدوده‌ی حمایتی با بازه زمانی time frame بالاتر برخورد کرده و در حال رکورد زدن بین محدوده‌ی حمایتی و مقاومتی قرار دارد. محدوده‌ی حمایتی ما 275 دلار و محدوده‌ی مقاومت 281 دلار هستند. ما در این نواحی به قیمت دیدگاه داریم ولی در محدوده‌ی حمایتی ما محدوده نسبتا قوی حساب می‌شود. ترجیح بر این است که به سرعت وارد معامله نمی‌شویم و منتظر تاییدیه می‌مانیم.

تحلیل روزانه بایننس - 18 مهر