انجین (Enjin) یک نرم افزار بلاک چین است که در سال 2009 به وجود آمد و هدف آن ایجاد فضایی بود تا کاربران و گیمر‌ها بتوانند کالاهای مجازی را برای بازی‌ها مدیریت و ذخیره کنند. به علاوه اکوسیستم انجین متشکل از محصولاتی است که افراد، مشاغل و توسعه دهندگان می‌توانند از آنها برای توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی NFT استفاده کنند.


توکن ENJ مبتنی بر استاندارد ERC-20 بوده و در سال 2017 توسط Enjin راه اندازی شد. تمامی تراکنش‌ها در این اکوسیستم توسط توکن بومی (ENJ) انجام می‌شود که شامل خرید و فروش NFT است. برای اطلاع از قیمت هفتگی و ماهانه این ارز با ما همراه باشید.


📆تحلیل ماهانه انجین کوین| مـِی 2023

انجین کوین در تایم ۷روزه برای تحلیل ماهانه، قیمت در‌حال رسیدن به محدوده‌ی حمایتی مهم 0.1969 دلار است. از طرفی قبل از رسیدن به محدوده‌ی حمایتی، نیاز به پاکسازی محدوده‌های مقاومتی سطح بالاتری را دارد. اولین محدوده‌ی مقاومتی مهم برای انجین کوین در تحلیل ماهانه، محدوده‌ی 0.6430 دلار است.


ENJ-M.png

تحلیل هفتگی انجین کوین| هفته‌‌‌‌ی اول خرداد 1402

1خرداد


انجین کوین در تایم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، قیمت بعد از رد کردن محدوده‌ی مقاومتی 0.51 دلار به سمت پایین در‌حال ریزش است و این یک پولبک عمیق برای قیمت محسوب می‌شود. از طرفی قیمت به‌صورت فشرده و کمپرس در حال نزدیک شدن به محدوده‌ی حمایتی مهم 0.2671 دلار است. محدوده‌ی مقاومتی در اسکیل هفتگی که قبل از رسیدن به محدوده‌ی حمایتی، قیمت باید آن را تست کند 0.4443 دلار است.


ENJ-W.png

تحلیل روزانه انجین کوین| 1خرداد 1402

انجین کوین در تایم 15 دقیقه برای تحلیل روزانه، از پایین هیچ محدوده‌ی حمایتی مد‌نظری برای قیمت وجود ندارد و در حال حاضر محدوده‌ی مقاومتی، 0.3512 دلار است.


ENJ-D.png