خرید چیلیز و فروش CHZ | قیمت چیلیز

چیلیز یک پلتفرم برای طرفداران ورزش است که به آن‌ها اجازه می‌دهد توکن‌های طرفداری از تیم خود را خریداری کنند و از مزایایی که با توکن به دست می‌آید، استفاده کنند. بسیاری از افراد علاقه‌مند به فوتبال و سایر ورزش‌های تیمی علاقه دارند با خرید ارز دیجیتال چیلیز در راستای طرفداری از تیم مورد علاقه خود قدمی بردارند. اگر شما هم به خرید، فروش و یا معامله ارز دیجیتال چیلیز علاقه دارید، به خواندن ادامه دهید.


چیلیز چیست؟

CHZ یک ارز دیجیتال روی بلاک‌چین اتریوم است که به طرفداران ورزش‌ها و سرگرمی‌های مختلف این امکان را می‌دهد تا از طریق توکن‌سازی کسب درآمد کنند و فعالیت‌های خود را در اختیار دیگران قرار دهند. چیلیز به عنوان یک توکن که بر بستر ERC-20، برای اولین پلتفرم تعامل طرفداران به کمک بلاک‌چین، Socios، ارز ارائه می‌کند. بازار Socios به طرفداران این امکان را می‌دهد که توکن‌های طرفداری مشخص یا ان اف تی را بخرند و معامله کنند و در نظرسنجی‌های مرتبط با باشگاه شرکت کنند یا بر آن تأثیر بگذارند.

چیلیز چیست؟َ

قبل از چیلیز، علاقه‌مندان به ورزش به تماشای بازی‌ها و خرید کالا برای حمایت از تیم‌های مورد علاقه خود محدود می‌شدند. با استفاده از فناوری بلاک‌چین، آن‌ها اکنون حضور فعال‌تری با تأثیر مستقیم بر تصمیمات تیم دارند. به عنوان مثال، توکن‌های هوادار ممکن است در تصمیم‌گیری‌های ترکیب اولیه، نام استادیوم یا حتی طرح‌های یکنواخت به کاربران تأثیر بگذارد.تولد چیلیز

پروژه چیلیز با هدف ایجاد بستری برای علاقه مندان به ورزش و سرگرمی برای تعامل با تیم‌های مورد علاقه خود تاسیس شد. تیم پشتیبان چیلیز دنیایی را متصور شد که در آن کاربران می‌توانند بر آرای سازمانی نفوذ مستقیم داشته باشند، با دیگران ارتباط برقرار کنند و به کسب درآمد از فعالیت‌ها کمک کنند. برای این کار نیاز به بودجه بود. در سال ۲۰۱۸، چیلیز با موفقیت ۶۶ میلیون دلار جمع‌آوری کرد و متعاقباً در صرافی‌های بزرگ ارزهای دیجیتال، از جمله بایننس و کوکوین، فهرست شد.


مقدار قابل توجهی از این مبلغ برای ایجاد Socios - برنامه پاداش و تعامل با طرفداران پروژه - استفاده شد که بعداً در سال 2019 راه‌اندازی شد. بلافاصله پس از آن، باشگاه‌های ورزشی بزرگ به این پلتفرم پیوستند که توجه زیادی را به خود جلب کرد. برخی از آنها شامل پاری سن ژرمن، اف سی بارسلونا و اتلتیکو مادرید بودند. این در نهایت منجر به پیوستن تیم های بین المللی مانند پرتغال و آرژانتین شد.


خالق چیلیز

چیلیز در سال 2018 توسط الکساندر دریفوس، که در حال حاضر به عنوان مدیرعامل فعالیت می‌کند، تاسیس شد. این پروژه در واقع زیرمجموعه سازمان ورزش و سرگرمی مستقر در مالت Mediarex Group است که در سال 2006 تشکیل شد. تیم چیلیز بیش از 250 متخصص از ملیت‌های مختلف و حرفه‌های بین‌صنعتی را تشکیل می‌دهد. برخی از این نام‌ها در جایگاه های برجسته عبارتند از:

خالق چیلیز کیست؟

سوسیوس چیست؟

Socios پلتفرم تعاملی دیجیتالی است که ارز دیجیتال (CHZ) روی آن اجرا می‌شود. این بر روی زیرساخت زنجیره جانبی چیلیز ساخته شده است که بر روی بلاک‌چین اتریوم اجرا می‌شود. Socios اولین محصول مصرف کننده چیلیز در نظر گرفته می‌شود که به طرفداران ورزش امکان می‌دهد با تیم‌ها درگیر شوند و واجد شرایط دریافت مزایا و جوایز انحصاری باشند.


تیم‌های ورزشی توکن‌های طرفدار مارک‌دار را در اپلیکیشن Socios منتشر می‌کنند که دارندگان توکن‌ها می‌توانند در فعالیت‌های تصمیم‌گیری عمده شرکت کنند. برای اطمینان از رعایت آرای دارندگان، از قراردادهای هوشمند برای ذخیره داده‌ها استفاده می‌شود. سپس کاربران می‌توانند توکن های خود را - که با CHZ خریداری می‌شوند - در بازار Socios معامله کنند.


چیلیز چگونه کار می‌کند؟

توکن‌های هواداران چیلیز حق رای را فعال می‌کنند و به کاربران امتیازات انحصاری را برای باشگاه‌های تیم در برنامه Socios ارائه می‌دهند. برای به دست آوردن توکن های فن، کاربران ابتدا باید CHZ را در یک صرافی ارز دیجیتال خریداری کنند. علاوه بر این، توکن CHZ به عنوان ارز در بازار تعامل طرفداران Socios عمل می‌کند که دارندگان می‌توانند از آن برای خرید ان اف تی استفاده کنند.

امروزه از چیلیز به عنوان استانداردی برای بسیاری از توکن‌ها در باشگاه های ورزشی استفاده می‌شود. کل شبکه به بلاک‌چین اتریوم وابسته است، که تمام تراکنش‌هایی را که انجام می‌شود، ایمن و محاسبه می‌کند. هنگامی که توکن‌های فن در Socios خریداری می‌شوند، ارز دیجیتال CHZ به توکن‌های غیرقابل تعویض ERC-721 تبدیل می‌شود.


اثبات اعتبار (PoA)

توکن‌های فن در زنجیره جانبی Socios از طریق الگوریتم اجماع اثبات اقتدار ایجاد و تأیید می‌شوند. Proof of Authority یا همان اثبات اعتبار متفاوت از سایر الگوریتم‌های اجماع مانند Proof of Work یا Proof of Stake عمل می‌کند، در عوض به تعداد کمتری از تأییدکننده‌های تأیید شده به جای شبکه توزیع‌شده از گره‌های ناشناس برای حمایت از درستی شبکه تکیه می‌کند.


در حالی که PoA به عنوان یک روش اجماع غیرمتمرکز در نظر گرفته می‌شود، اغلب توسط شبکه های بلاک‌چین که به دنبال گره‌های مقیاس پذیرتر و کارآمدتر هستند، استفاده می‌شود. Energy Web Token و VeChain (VET) نمونه هایی از پلتفرم های دیگری هستند که از مکانیسم اجماع اثبات اقتدار استفاده می‌کنند.


اوراکلز

چیلیز از همکاری با شبکه غیرمتمرکز اوراکل Chainlink خبر داده است، سرویسی که داده های دنیای واقعی را برای قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد. هدف چیلیز از طریق این مشارکت، ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض (ان اف تی) منحصربه‌فرد با هدف بزرگداشت رویدادهای خاص مانند نقاط عطف بازیکنان یا پیروزی‌های قهرمانی در زمان واقعی است.


ویژگی‌های چیلیز

چیلیز اولین در نوع خود است که پلتفرم مشارکت طرفداران و پاداش‌های مقیاس پذیر را معرفی می‌کند. برخلاف برنامه‌های معمولی مبتنی بر طرفداران، هدف اصلی آن تبدیل طرفداران "منفعل" به طرفداران "فعال" با تعامل مستقیم است. برخی از ویژگی‌هایی که چیلیز را متمایز می‌کند شامل موارد زیر است:

ویژگی چیلیز

  • یکپارچه سازی ان اف تی
  • توکن‌های طرفداری
  • تعامل طرفداران برپایه بلاک‌چین
  • حق رای انحصاری
  • حق تصمیم گیری
  • بازار معامله ارز دیجیتال

اکوسیستم چیلیز

توکن چیلیز به عنوان یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم وجود دارد و هم در زنجیره هوشمند بایننس به عنوان یک توکن BEP2 کار می‌کند. به غیر از توکن‌های CHZ، چیلیز سه توکن دیگر را نیز ارائه می‌کند که نقش خودشان را دارند.


توکن‌های طرفداری

توکن‌های طرفداری، دارایی‌های دیجیتالی هستند که بر روی بلاک‌چین چیلیز ساخته شده‌اند و در اپلیکیشن Socios خریداری می‌شوند. دارندگان این توکن‌ها حقوق ویژه‌ای برای رای دادن در نظرسنجی‌های تیمی دارند که به تصمیم‌گیری‌های مربوط به هواداران کمک می‌کند و همچنین آن‌ها واجد شرایط شناسایی مبتنی بر تعامل و پاداش می‌شوند.


توکن قفسه (locker)

هنگامی که تیم‌های ورزشی مایل به پیوستن به چیلیز باشند، درخواست آن‌ها باید پردازش شود. پس از تایید، یک قفسه ایجاد می‌شود که در آن سرمایه گذاران توکن‌های CHZ خود را پس از چهار ماه نگه می‌دارند و آنها را با توکن‌های قفسه مبادله می‌کنند. سپس توکن‌های قفل را می‌توان با توکن‌های طرفدار با 10% CHZ بازپرداخت تعویض کرد. این‌ توکن‎ها معمولاً بیشتر از توکن CHZ ارزش دارند. اگر پلتفرم نتواند توکن‌های فن خود را راه اندازی کند، پلتفرم مبلغ CHZ را بازپرداخت می‎کند.

توکن قفسه چیست؟

ان اف تی‌های ERC-1155 چیلیز

ERC-1155 استانداردی برای ایجاد توکن‎های قابل تعویض و غیرقابل تعویض در یک پروتکل است. در سال 2020، چیلیز با توسعه دهنده بلاک‎چین انجین برای ایجاد کلکسیون‎های برند برای باشگاه‌های ورزشی همکاری کرد. این منجر به ایجاد ان اف تی های چیلیز مبتنی بر اتریوم برای کاربرانشان شد. هدف ERC-1155 افزایش عملکرد یک توکن است که می‌تواند به عنوان یک ERC-20 و ERC-721 به طور همزمان عمل کند. می‌توانید مجموعه‌های دیجیتال چیلیز را در بازار انجین با استفاده از CHZ یا رمز بومی انجین ENJ خریداری کنید.


ارز دیجیتال چیلیز (CHZ)

چیلیز (CHZ) دارای عرضه در گردش 6 میلیارد و حداکثر عرضه 8,888,888,888 است. ارزش بازار فعلی 1.1 میلیارد دلار است. با توجه به اینکه موارد استفاده هر یک از این توکن‌ها متفاوت است، از بابت افزایش تورم نگرانی زیادی وجود ندارد. این توکن‌ها توسط افراد مختلفی از جمله سرمایه‌داران و علاقه‌مندان به فوتبال ایجاد شده است.


خرید چیلیز از صرافی ایرانی

برای بسیاری از افراد علاقه مند به حوزه ارز دیجیتال و فوتبال، چیلیز یک انتخاب مهم است. با توجه به قابلیت‌های شگفت‌انگیز چیلیز، شما می‌توانید این توکن را خریداری کنید و در دراز مدت از مزایای توکن طرفداری و اکوسیستم چیلیز بهره‌مند شوید. صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی با شارژ کردن حساب خود چیلیز را خریداری کنید. شما همچنین می‌توانید چیلیز را با تتر یا سایر ارزهای دیجیتال سواپ کنید. اگر قصد خرید ارز دیجیتال چیلیز را دارید، با ما همراه باشید. اکسبیتو به شما امکان خریدی سریع و بدون دردسر را می‌دهد.