خرید ارز دیجیتال اسکیل نتورک | فروش SKALE Network | قیمت SKL

با گسترش فناوری بلاک چین، شبکه اتریوم به بزرگ‌ترین بستر برای ایجاد نرم‌افزارهای غیرمتمرکز تبدیل شد. بااین‌حال، اتریوم از مشکل مقیاس‌پذیری رنج می‌برد و در ساعات شلوغ، کارمزد این شبکه بسیار بالا رفته و صف‌هایی طولانی از تراکنش‌های در انتظار پردازش ایجاد می‌شوند. اگرچه اتریوم با ارائه‌ی نسخه جدید خود، به‌دنبال افزایش مقیاس‌پذیری بوده؛ اما پیش از آن، اسکیل نتورک (SKALE Network) با توکن SKL، راه‌حلی را برای رفع این مشکل اتریوم ارائه کرد. شبکه اسکیل به‌عنوان یک راه‌حل لایه 2 و با کمک زنجیره‌های الاستیک، در کل اتریوم ادغام شده و به کاربران اجازه می‌دهد که با استفاده از زنجیره‌های جانبی، هرگونه ترافیکی را دور بزنند. مزایا و ویژگی‌های اسکیل نتورک باعث شده که افراد زیادی به خرید SKL علاقه‌مند شوند. به‌خاطر همین در این مقاله، به‌سراغ این شبکه رفته‌ایم تا ببینیم که چه عواملی بر قیمت SKL تأثیر می‌گذارند و نحوه خرید و فروش اسکیل نتورک چگونه است.


قیمت ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL)

قیمت ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL)

با نگاهی به تاریخچه قیمت اسکیل نتورک، اولین قیمت SKL در دسامبر 2020، برابر با 0.07 مشاهده می‌شود. از همان موقع روندی صعودی در قیمت ارز اسکیل نتورک آغاز شده و تا مارس 2021، به 0.74 دلار می‌رسد که اوج تاریخی نرخ این ارز دیجیتال است. پس از آن، قیمت ارز SKL در دو مرحله تا 0.66 دلار و سپس تا 0.23 دلار کاهش پیدا می‌کند که این قیمت‌ها به‌ترتیب در آوریل و ژوئن 2021 به ثبت رسیده‌اند.


در دو ماه آینده، قیمت SKL موفق می‌شود که تا 0.4 دلار بالا بیاید. قیمت اسکیل نتورک تا ماه نوامبر در همین محدوده نوسان کرده و سپس، روندی نزولی را آغاز می‌کند. ارز اسکیل نتورک سال 2022 را در 0.11 دلار آغاز کرده و دو ماه بعد، به 0.24 دلار می‌رسد. از مارس تا ژوئن 2022، ارز دیجیتال اسکیل نتورک روندی نزولی را در پیش گرفته و تا 0.047 کاهش پیدا می‌کند. این قیمت، از نرخ اولیه‌ی ارز SKL هم پایین‌تر است.


قیمت اسکیل نتورک تا آخر سال 2022، به 0.019 دلار هم سقوط می‌کند که این اتفاق با کاهش قیمت کل بازار کریپتو همراه است. سال 2023، برای ارز SKL با قیمت 0.3 دلار آغاز می‌شود و این رمزارز تا ماه اکتبر هم در همین محدوده نوسان می‌کند.


خرید و فروش اسکیل نتورک (SKL) در ایران

اسکیل نتورک (SKALE Network) یکی از راه‌حل‌های لایه دوم مقیاس‌پذیر، کارآمد و مقرون‌به‌صرفه برای نرم‌افزارهای غیرمتمرکز شبکه اتریوم به حساب می‌آید؛ به همین خاطر، امکان خرید و فروش SKL در بسیاری از صرافی‌های سرشناس دنیا، مانند بایننس، بای بیت، او کی ایکس و دیجی فاینکس فراهم شده است. بااین‌حال، اغلب این صرافی‌ها، ایران را در لیست تحریم‌های خود قرار داده‌ و به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کنند. حتی اگر شما با استفاده از ابزار تغییر آی‌پی هم به این صرافی‌ها متصل شوید، با افشای هویتتان، امکان دارد که کل دارایی‌هایتان را از دست بدهید. از سوی دیگر، امکان خرید و فروش SKL با ریال نیز در هیچ‌کدام از این صرافی‌ها فراهم نیست.


در نتیجه، برای خرید و فروش اسکیل نتورک به یک صرافی معتبر ایرانی نیاز دارید. در همین راستا، صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو امکان خرید و فروش ارز SKL و سایر رمزارزها را با بهترین قیمت و کمترین کارمزد برای شما فراهم کرده است. یکی دیگر از مزایای خرید و فروش ارز اسکیل نتورک در صرافی اکسبیتو، امکان استفاده از بازارهای ریالی و تتری محسوب می‌شود؛ بنابراین، شما می‌توانید به 3 روش «خرید و فروش محدود»، «خرید و فروش فوری» و «سواپ» ارز دیجیتال اسکیل نتورک را در صرافی اکسبیتو معامله کنید.


اسکیل نتورک (SKALE Network) چیست؟

اسکیل نتورک (SKALE Network) چیست؟

اسکیل نتورک (SKALE Network) یک راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه دوم برای شبکه اتریوم است. شبکه اسکیل با ایجاد زنجیره‌های جانبی، سعی دارد که ازدحام تراکنش‌های اتریوم را برطرف کند. ازاین‌طریق، توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) می‌توانند برنامه‌ی خود را به‌طور هم‌زمان بر روی زنجیره اصلی و زنجیره‌های جانبی اسکیل نتورک توسعه دهند و از مزایای مقیاس‌پذیری این شبکه سود ببرند. به‌این‌ترتیب، این افراد ترافیک اتریوم را دور خواهند زد و تراکنش‌های خود را در محیطی قابل اعتماد، مقرون‌به‌صرفه و کارآمد پردازش خواهند کرد. برای این کار، هر نرم‌افزار غیرمتمرکز یک زنجیره‌ی اختصاصی را در اختیار خواهد داشت. تمام این زنجیره‌های اختصاصی، در کنار یکدیگر، اسکیل نتورک را تشکیل می‌دهند.


زیرساخت اسکیل نتورک طوری طراحی شده که با استفاده از «شبکه‌های زنجیره جانبی الاستیک» (Elastic Sidechain Networks) کار می‌کند. این زنجیره‌های جانبی تأخیر بسیار کمی در پردازش تراکنش‌ها دارند و می‌توانند سرعت و تعداد تراکنش‌های شبکه اتریوم را تا حد زیادی افزایش دهند. ازاین‌رو، اسکیل نتورک عملکرد نرم‌افزارهای غیرمتمرکز ساخته‌شده بر روی اتریوم را تسهیل می‌کند و باعث می‌شود که این نرم‌افزارها با برنامه‌های متمرکز مبتنی بر وب 2 به رقابت بپردازند.


اسکیل نتورک (SKALE Network) چگونه کار می‌کند؟

اسکیل نتورک (SKALE Network) چگونه کار می‌کند؟

پیش از اینکه به‌سراغ نحوه خرید و فروش SKL برویم، باید نحوه عملکرد این شبکه را توضیح دهیم تا با عوامل موثر بر قیمت اسکیل نتورک بیشتر آشنا شوید. زنجیره‌های جانبی در شبکه اسکیل به‌صورت بلاک چین‌های مستقلی هستند که به زنجیره‌ی اصلی یا مادر متصل شده‌اند. این زنجیره اصلی از اتصال دوطرفه برای تعامل با زنجیره‌های جانبی سود می‌برد. ازاین‌طریق، همه زیرشبکه‌ها می‌توانند به قراردادهای هوشمند دسترسی داشته باشند و با آن‌ها تعامل برقرار کنند. این مسئله باعث می‌شود که نرم‌افزارهای توسعه‌یافته بر روی اتریوم، به‌طور هم‌زمان از مزایای اسکیل نتورک و اتریوم استفاده کنند.


رایج‌ترین عملکرد زنجیره‌های جانبی اسکیل نتورک به‌این‌صورت است که این زیرشبکه‌ها تراکنش‌ها را در خارج از زنجیره اصلی دسته‌بندی می‌کنند و بعد از پردازش، آن‌ها را به شبکه اصلی بازمی‌گردانند. در نهایت، اتریوم نیز فقط دسته‌های کلی را اعتبارسنجی خواهد کرد. ازاین‌رو، سرعت و مقیاس‌پذیری افزایش چشمگیری خواهند داشت و کارمزدها نیز تا حد مطلوبی کاهش می‌یابند.


علاوه‌بر آن، زنجیره‌های جانبی اسکیل نتورک دارای خصوصیات زیر هستند:


 • تست: توسعه‌دهندگان می‌توانند نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) خود را بدون ایجاد خطر برای زنجیره اصلی، بر روی زنجیره جانبی آزمایش کنند. مثلاً این افراد می‌توانند برای نرم‌افزار اصلی خود که روی اتریوم قرار دارد، یک کپی بر روی زنجیره جانبی ایجاد کرده و آن را مورد آزمایش قرار دهند. در نتیجه، با از کار افتادن نرم‌افزار ثانویه، مشکلی برای نسخه اصلی به‌وجود نخواهد آمد.

 • توان عملیاتی: توسعه‌دهندگان می‌توانند نرم‌افزارهای خود را بر روی زنجیره جانبی بسازند تا در صورت ایجاد ترافیک در اتریوم، همچنان تراکنش‌های این نرم‌افزارها با سرعت بالایی پردازش شوند.

 • امنیت: درصورتی‌که مشکلی، مانند هک، برای زنجیره جانبی ایجاد شود، هیچ آسیبی به زنجیره مادر وارد نخواهد شد.

بنیان‌گذاران اسکیل نتورک (SKALE Network) چه افرادی هستند؟

اطلاع از بنیان‌گذاران اسکیل نتورک به شما کمک می‌کند که با این پروژه بیشتر آشنا شوید و با آگاهی کامل به خرید SKL اقدام کنید. اسکیل نتورک، در سال 2018، به‌طور رسمی توسط «جک او هولران» (Jack O’Holleran) و «استان کلادکو» (Stan Kladko) تأسیس شد. هردوی این افراد سابقه‌ای طولانی در زمینه فناوری بلاک چین و علوم رمزنگاری دارند.


در کارنامه هولران فعالیت‌های گسترده‌ای در امور مربوط به یادگیری ماشینی، فناوری بلاک چین و هوش مصنوعی دیده می‌شوند. درحالی‌که کلادکو نیز نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه زیرساخت‌های سازمانی و علوم رمزنگاری را در کارنامه خود دارد. علاوه‌بر آن، کلادکو یکی از مشارکت‌کنندگان اصلی در بنیاد اتریوم و بخش تحقیقات این شبکه بوده است.


چه چیزی اسکیل نتورک (SKALE Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی اسکیل نتورک (SKALE Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

ویژگی‌های منحصربه‌فرد اسکیل نتورک، این شبکه را از سایر رقبا متمایز می‌کنند و روی قیمت ارز SKL هم تأثیر می‌گذارند. اصلی‌ترین ویژگی این شبکه توانایی آن در کاهش هزینه‌های تراکنش‌های نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (dApps) است؛ یعنی زمانی که هزینه گَس (کارمزد) اتریوم افزایش می‌یابد، کاربران نرم‌افزارهای مبتنی بر اسکیل نتورک، به‌راحتی می‌توانند تراکنش‌های خود را با کمترین هزینه انجام دهند.


علاوه‌بر آن، این شبکه توان عملیاتی نرم‌افزارها را تا حد بسیار زیادی بهبود می‌بخشد و زمان نهایی شدن تراکنش‌ها را کاهش می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های اسکیل نتورک تسهیل روند ذخیره‌سازی اطلاعات در یک محیط مقیاس‌پذیر است. همچنین، کاربران می‌توانند برنامه‌های مورد نظر خود را در چنین محیط کارآمدی آزمایش کنند. در نتیجه، مقیاس‌پذیری بالا، سرعت زیاد، توان عملیاتی بهبودیافته و هزینه‌ی پایین کارمزدها ویژگی‌هایی هستند که اسکیل نتورک را منحصربه‌فرد می‌کنند.


ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKALE Network) چیست؟

توکن بومی اسکیل نتورک، SKL نام دارد. این توکن نقشی اساسی را در اقتصاد شبکه اسکیل و مکانیزم‌های حاکمیتی آن بر عهده داشته و در زمینه‌های مختلفی به کار می‌رود. ارز SKL چهار عملکرد زیر را در اسکیل نتورک تسهیل می‌کند:


امنیت و استیکینگ: افرادی که از قبل به خرید SKL اقدام کرده باشند، می‌توانند توکن‌های خود را در اختیار تأییدکنندگان شبکه قرار دهند. این تأییدکنندگان با نهایی کردن بلوک‌ها، اجرای قراردادهای هوشمند و ایمن‌سازی شبکه عملکرد اسکیل نتورک را امکان‌پذیر می‌کنند. افرادی که توکن‌های خود را در اختیار شبکه قرار می‌دهند، بابت این کار، پاداش دریافت خواهند کرد.


 • پرداخت: توسعه‌دهندگان برای پرداخت حق اشتراک زنجیره‌های جانبی اسکیل نتورک باید از ارز SKL استفاده کنند.

 • پاداش‌ها: کاربرانی که در اعتبارسنجی تراکنش‌ها و تأیید بلوک‌ها مشارکت دارند، پاداش‌ها را از اسکیل نتورک دریافت می‌کنند. این پاداش‌ها با ارز اسکیل نتورک و از محل جمع‌آوری کارمزدها و هزینه‌های توسعه‌دهندگان پرداخت خواهد شد.

 • حاکمیت و رأی‌گیری: دارندگان ارز اسکیل نتورک می‌توانند در تصمیمات حاکمیتی این شبکه مشارکت داشته باشند. این تصمیم‌گیری‌ها ازطریق رأی‌گیری انجام می‌شوند.

ارز SKL یک توکن مبتنی بر استاندارد ERC-777 است؛ یعنی می‌تواند با پلتفرم‌های سازگار با استاندارد ERC-20 تعامل داشته باشد. همچنین، این استاندارد به توکن SKL کمک می‌کند که برای برقراری ارتباط با قرارداد هوشمند، نیازی به «نمایندگان» (delegators) نداشته باشد. به‌این‌ترتیب، کاربران می‌توانند توکن‌هایشان را در کیف پول خود نگهداری کرده و فقط با دریافت یک کلید خصوصی از نمایندگان، در اعتبارسنجی اسکیل نتورک مشارکت داشته باشند. این روش استیکینگ غیرحضانتی، می‌تواند امنیت اسکیل نتورک را تا حد زیادی افزایش دهد.


توکنومیک ارز دیجیتال اسکیل نتورک SKL

توکنومیک ارز دیجیتال اسکیل نتورک SKL

ارز اسکیل نتورک عرضه کلی برابر با 7 میلیارد واحد دارد. از این تعداد توکن، تا 28 اکتبر 2023، حدود 4.9 میلیارد واحد در گردش بازار کریپتو هستند و ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز در حدود 117 میلیون دلار است. همچنین، کل واحدهای ارز SKL به‌صورت زیر تخصیص داده می‌شوند:


 • 20 درصد به بنیان‌گذاران

 • 2.4 درصد به فروش عمومی

 • 25.5 درصد فروش خصوصی

 • 33 درصد به پاداش نمایندگان

 • 19.5 درصد به خزانه شرکت

ارزش اسکیل نتورک (SKALE Network) از کجا ناشی می‌شود؟

اگرچه عوامل مختلفی بر ارزش و قیمت SKL تأثیر دارند؛ اما جنبه‌های فنی این پروژه و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آن نیز روی قیمت ارز اسکیل نتورک اثر می‌گذارند. شبکه اسکیل از نظر فناوری، ظرفیت‌های فنی، کاربردها و پذیرش توسط جامعه ارزش پیدا می‌کند. این شبکه رویکرد ویژه‌ای را در استفاده از زنجیره‌های جانبی الاستیک به کار گرفته است که به کاربران و توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا تراکنش‌های نرم‌افزارهای غیرمتمرکز را با سرعتی بالا و هزینه‌ای پایین پردازش کنند.


علاوه‌بر آن، این مسئله که هنوز اتریوم با مشکل مقیاس‌پذیری و کارمزدهای بالا دست‌و‌پنجه نرم می‌کند، به اسکیل نتورک که یک راه‌حل لایه دوم است، ارزش می‌دهد. در واقع، شبکه اسکیل باعث گسترش استفاده از قراردادهای هوشمند اتریوم شده و توسعه‌دهندگان را به‌جای مراجعه به پلتفرم‌های دیگر، بر بستر اتریوم نگه می‌دارد.


ازاین‌رو، به‌روزرسانی‌ها، پیشرفت‌ها و پذیرش اسکیل نتورک نقشی اساسی در تعیین ارزش و قیمت SKL دارند.


مزایا و معایب اسکیل نتورک (SKALE Network) کدام‌اند؟

اسکیل نتورک، مانند همه پروژه‌های کریپتو، در کنار مزایایش، معایبی نیز دارد. اطلاع از مزایا و معایب این شبکه به شما کمک می‌کند که بیشتر با آن آشنا شوید و با شناخت کامل به خرید SKL اقدام کنید. به‌خاطر همین، در این بخش، مزایا و معایب اسکیل نتورک را بررسی خواهیم کرد.


مزایا و معایب اسکیل نتورک (SKALE Network) کدام‌اند؟

اسکیل نتورک (SKALE Network) چگونه ایمن می‌شود؟

ارز SKL نقشی مهم در ایمن‌سازی شبکه اسکیل بر عهده دارد. این شبکه از یک مدل «اعتبارسنجی استخر» (pool validation) استفاده می‌کند. استخر اعتبارسنجی باعث می‌شود که گره‌های کوچک‌تر اعتبارسنج در معرض آسیب قرار نگیرند؛ چراکه معمولاً گره‌های کوچکتر، بیشتر در معرض رفتار مخرب قرار می‌گیرند.


در این شبکه، تعداد زیادی گره قرار دارند که به هرکدام از آن‌ها مقادیر گوناگونی از ارز SKL اختصاص داده شده است. انتخاب هریک از این گره‌ها به‌صورت خودکار انجام می‌شود. این انتخاب خودکار باعث خواهد شد که اعتبارسنج‌ها مدام تغییر کنند و امنیت بالاتری در اسکیل نتورک فراهم شود.


توکن‌هایی که برای اعتبارسنجی در شبکه به اشتراک گذاشته می‌شوند، در یک قرارداد هوشمند قفل خواهند شد. این قرارداد هوشمند توسط مدیران اسکیل نتورک مدیریت و محافظت می‌شود. این قرارداد هوشمند بر تورم توکن‌ها در شبکه نظارت دارد و به‌صورت ماهانه پاداش‌ها را به اعتبارسنج‌ها پرداخت می‌کند.


ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) را کجا ذخیره کنیم؟

برای سرمایه‌گذاری روی اسکیل نتورک، پس از خرید SKL، به کیف پولی برای نگهداری از توکن‌های خود نیاز دارید. در انتخاب کیف پول مناسب برای اسکیل نتورک، باید به مواردی مانند شبکه‌های انتقال، امنیت، قابلیت ادغام، کلیدهای خصوصی و... توجه داشته باشید. به‌خاطر همین، در این بخش، بهترین کیف پول‌هایی را که پس از خرید اسکیل نتورک، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، معرفی خواهیم کرد. این کیف پول‌ها عبارت‌اند از:


 • تراست ولت (Trust Wallet)

 • متامسک (MetaMask)

 • لجر (Ledger)

 • آیم توکن (imToken)

 • توروس (Torus)

 • کوین بیس (Coinbase)

 • توکن پاکت (TokenPocket)

 • آی توکن ولت (iToken Wallet)

 • کیف پول اختصاصی اکسبیتو

علاوه‌بر کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری فوق، پس از خرید اسکیل نتورک، می‌توانید از کیف پول اختصاصی‌تان در صرافی اکسبیتو نیز برای نگهداری از توکن‌های خود استفاده کنید. کیف پول اکسبیتو از قوی‌ترین پروتکل‌های امنیتی استفاده کرده تا ایمنی بالایی را برای دارایی‌های شما فراهم کند. همچنین، با نگهداری ارز SKL در این کیف پول، می‌توانید هزینه نقل‌و‌انتقال رمزارزهای خود را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو با کمترین قیمت و با سرعت بالایی انجام می‌شود. برای خرید ارز SKL در صرافی اکسبیتو، کافی است که مراحل زیر را دنبال کنید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. (احراز هویت اکسبیتو به‌راحتی و با سرعت زیادی انجام می‌شود. احراز هویت اکسبیتو دارای دو مرحله است. مرحله اول که تنها 1 دقیقه طول می‌کشد، امکان خرید و فروش اسکیل نتورک و سایر رمزارزها را برای شما فراهم می‌کند. مرحله دوم احراز هویت اکسبیتو نیز برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر این صرافی است. در ضمن، برای اطلاع از این مراحل، می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه کنید.)


3_ اطلاعات کارت یا حساب بانکی خود را برای واریز نقدی ارائه دهید. (واریز پول توسط اکسبیتو به‌صورت نامحدود انجام می‌شود.)


4_ برای خرید اسکیل نتورک با ریال، مبلغ مورد نظر را به حساب خود در اکسبیتو واریز کرده و برای خرید SKL با تتر، مقدار USDT مد نظرتان را به کیف پول اختصاصی خود در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و تکمیل مراحل خرید اسکیل نتورک، مقدار SKL مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید به‌راحتی توکن‌های خود را به آدرس دیگری منتقل کرده و یا در کیف پول اکسبیتو از آن‌ها نگهداری کنید.


فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش SKL، معادل ریالی و یا تتری آن، به کیف پول اختصاصی‌‌تان در صرافی اکسبیتو منتقل شده و شما با سرعت زیادی می‌توانید وجه خود را برداشت کنید. برای فروش اسکیل نتورک در صرافی اکسبیتو، مراحل زیر را انجام دهید:


1_ در صرافی اکسبیتو ثبت‌نام کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.


2_ به حساب کاربری‌ خود وارد شده و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید.


3_ اطلاعات کارت و یا حساب بانکی‌ خود را برای واریز نقدی ارائه دهید.


4_ ارز دیجیتال اسکیل نتورک را به صرافی اکسبیتو منتقل کنید. (درصورتی‌که ارز SKL در کیف پول اختصاصی شما در صرافی اکسبیتو قرار دارد، نیازی به انجام این مرحله نخواهید داشت.)


5_ سفارش فروش SKL را در صرافی اکسبیتو ثبت کنید.


پس از فروش اسکیل نتورک، معادل ریالی و یا تتری آن (به انتخاب شما) به کیف پول اختصاصی‌تان در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا می‌توانید با ثبت درخواست تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو، وجه ریالی خود را با سرعت زیادی برداشت کنید و یا اینکه تترهای خود را به آدرس دیگری انتقال دهید.


تسویه حساب آنی اسکیل نتورک (SKL) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب ریالی پس از خرید اسکیل نتورک در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو، به‌صورت تسویه حساب آنی یا واریز آنی پول به حساب بانکی انجام می‌شود. تسویه حساب آنی SKL و سایر رمزارزها یکی از محبوب‌ترین خدمات صرافی اکسبیتو است که تنها 3 ثانیه تا 1 دقیقه طول می‌کشد. صرافی اکسبیتو برای تسویه حساب آنی از 14 بانک معتبر کشور استفاده می‌کند. به همین خاطر، شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، درخواست تسویه حساب آنی اسکیل نتورک را ثبت کرده و تا سقف 50 میلیون تومان در روز، وجه خود را از اکسبیتو برداشت کنید.


درصورتی‌که در مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک (SKL) و سایر رمزارزها با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید. همچنین، همکاران ما در تیم پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته پاسخ‌گوی سوالات شما هستند.