فروش و خرید ارز دیجیتال استلار (Stellar) | بهترین قیمت ارز XLM و تبدیل سریع بدون کارمزد

استلار ارز دیجیتال همتا به همتا می باشد که همانند بیت کوین غیرمتمرکز و از تکنولوژی بلاکچین استفاده می کند. تولید کننده این ارز دیجیتال درواقع تولید کننده ریپل هم می باشد و در زمانی که از تیم ریپل جدا شد، استلار را در سال 2014 راه انداری و معرفی کرد. این شبکه متن باز است و هدف آن آسان کردن ذخیره پول و جابجایی و انتقال آسان است. تمامی جزيیات تراکنش ها در بلاکچین استلار در یک منبع با نام دفتر کل ذخیره می شوند. تصمیمات و کارهای تایید شده این شبکه از طریق اجماع استلار انجام می شود.


هدف استلار در واقع بزرگتر از ریپل است و علت جدایی آن از ریپل هدف های غیرمشترکی بود که این دو رمز ارز داشتند. ارز دیجیتال استلار به منظور آسان نمودن تراکنش ها با کارمزد بسیار پایین و سرعت بسیار بالا و پایان دادن به پول های کاغذی است و بلعکس هدف ریپل با همکاری با بانک و موسسات مالی است به صورت که تبادل های مالی در این بلاکچین انجام می شود.


استلار چیست؟

استلار چیست؟

رمز ارز استلار، شبکه متن باز جهت ذخیره و جا به جایی آسان تر پول در سراسر دنیا می باشد. شبکه این ارز دیجیتال غیرمتمرکز است و لازم به ذکر است که هیچ نهادی بر آن تاثیرگذار نبوده است. شرکت های مختلفی چه کوچک و استارتاپی و چه شرکت های بزرگ از این کوین برای جا به جایی و دسترسی به بازار های مالی استفاده می کنند. واحد پرداخت این شبکه لومن یا همان Lumen می باشد که با XLM نشان داده می شود. کارمزد و زمان انجام تراکنش در این شبکه بسیار کم و سریع می باشد به گونه ای که یک تراکنش در حدود ۶ ثانیه انجام می شود.


قیمت لحظه ای استلار

ارز XLM یک رمزارز یا ارز دیجیتال است که برای خرید و فروش ارز XLM باید از طریق ریال و دلار یا همان تتر اقدام نمایید. قیمت ارز استلار استیبل نیست و در سال ۲۰۲۱ رشد خیره کننده ایی را به خود دیده است و نوسانات زیادی دارد و در رده سی‌ام بهترین ارزهای دیجیتال در صرافی های آنلاین رمز ارز قرار دارد. ارزش بازار این کوین در زمان درج مقاله 4,854,333,103$ و قیمت ارز استلار 0.1954$ می باشد. برای آگاهی از قیمت امروز استلار و دیگر ارزهای دیجیتال در هر لحظه می توانید از طریق بهترین صرافی خرید ارز دیجیتال یعنی اکسبیتو اقدام نماید. برای مشاهده قیمت لحظه‌ایی ارز دیجیتال استلار میتوانید از طریق همین صفحه و در بالای صفحه اقدام نمایید.


خرید ارز استلار

خرید ارز استلار

خرید ارز دیجیتال استلار در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته انجام میپذیرد و کاربران این امکان را خواهند داشت با استفاده از کیف پول های ریال و تتر خود به خرید xlm اقدام نمایند. پس از خرید این ارز دیجیتال موجودی در کیف پول کاربران افزایش میابد و کاربران قادر خواهند بود که نسبت به انتقال آن اقدام نمایند. در اکسبیتو قیمت ارز استلار به صورت لحظه‌ایی همگام با بازارهای جهانی تغییر میکند لذا دقت داشته باشید که در صورتیکه برای خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام می نمایید قیمت لحظه ایی آن ها را همیشه میتوانید از اکسبیتو مشاهده کنید و بهترین معامله را انجام دهید.


فروش رمز ارز استلار

فروش استلار از طریق واریز به کیف پول امن اکسبیتو و در شبکه های مختلف و تبدیل آن به دارایی مقصد امکان پذیر میباشد. کاربران میتوانند با انتقال دارایی های خود به کیف پول اکسبیتو و تبدیل آن به ریال یا تتر اقدام نمایند. کارمزد انتقال استلار لومنز بسته به شبکه انتقال آن متفاوت می باشد و این موضوع میتواند در زمان انتقال باعث کاهش هزینه های انتقال کاربران را فراهم آورد. کاربران پس از تایید شبکه استلار میتوانند دارایی خود را در اکسبیتو مشاهده نمایند.


خرید و فروش استلار در صرافی آنلاین اکسبیتو

خرید و فروش استلار در صرافی آنلاین اکسبیتو

برای خرید و فروش در اکسبیتو می بایست مراحل کوتاهی را طی نمایید تا بتوانید از معاملات امن اکسبیتو صرافی ارز دیجیتال بهره مند شوید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. اکسبیتو همواره در تلاش است بستری امن را جهت خرید و فروش ارز دیجیتال برای کاربران فراهم سازد و روش های خرید و فروش محدود و بازار را در اختیار شما بگذارد.


  • ورود و ثبت نام در سایت اکسبیتو (برای شروع ثبت نام و احراز هویت باید وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.)

  • تکمیل فرایند احراز هویت و ثبت نام در اکسبیتو (برای کسب اطلاعات بیشتر درباره احراز هویت در اکسبیتو بر روی لینک کلیک کنید.)

  • واریز و برداشت ریال در کیف پول (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت ریال انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • واریز و برداشت کریپتو کارنسی (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اینکه چگونه باید واریز و برداشت کریپتوکارنسی انجام دهید،‌ می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

  • افزودن کارت و یا حساب بانکی (جهت افزودن اطلاعات بانکی خود می توانید بر روی لینک کلیک کرده و مطالعه نمایید.)

خرید ارز استلار از بهترین صرافی آنلاین ایرانی

اکسبیتو صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد که می توانید با خیالی آسوده سرمایه خود را وارد این پلتفرم معاملاتی کنید و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایید. تعدا د صرافی استلار و دیگر رمزارزها، امروزه باعث شده است که انتخاب صرافی آنلاین ارزدیجیتال به سختی صورت پذیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما برای شما، استفاده از پلتفرم معاملاتی دانش بنیان اکسبیتو است که امنیت بسیار زیاد و کیف پول رایگان و کارمزد معاملاتی بسیار پایینی را برای کاربرانش فراهم کرده است.


توجه نمایید که کارمزد معاملات در زمان انجام آن در پلتفرم معاملاتی اکسبیتو کسر میشود و کارمزدها بر اساس سطوح کاربری متفاوت می باشد. در صورتیکه میزان معاملات شما افزایش یابد کارمزد کسر شده کاهش می باید و شما جزو مشتریان ویژه اکسبیتو می شوید.