خرید ارز دیجیتال وینک لینک | فروش WINKLink | قیمت WIN

شبکه بلاک چین (Blockchain) یک شبکه غیرمتمرکز است که زنجیره‌های بلوکی خود را از دستکاری‌های شخص ثالث در امان نگه‌ می‌دارد؛ اما گاهی شبکه‌های بلاک چینی برای اجرای قراردادهای هوشمند و ارائه اطلاعات صحیح به داده‌های دنیای واقعی (خارج از بلاک چین) نیاز پیدا می‌کنند. داده‌های دنیای واقعی از طریق سیستم‌هایی به‌نام «اوراکل» به بلاک چین‌ها داده می‌شوند. البته اوراکل نیز باید به‌صورت غیرمتمرکز اجرا شود. سیستم‌های مبتنی بر اوراکل بسیاری ایجاد شده‌اند که می‌توانند اطلاعات موردنیاز بلاک چین‌ها از دنیای واقعی را تأمین کنند. یکی از شبکه‌های اوراکلی که بر روی بلاک چین ترون قرار گرفته، وینک لینک (WINKLink) نام دارد که یک سیستم غیرمتمرکز مبتنی بر اوراکل با ویژگی‌های خاص به نظر می‌رسد. ارز دیجیتال وینک لینک با نماد «WIN» در بازار کریپتو عرضه شده است. در این مطلب، ضمن بررسی ماهیت و نحوه کارکرد رمز ارز وینک، نحوه خرید وینک و عوامل مؤثر بر قیمت ارز دیجیتال وینک را بررسی خواهیم کرد.قیمت ارز دیجیتال وینک لینک WIN

ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) برای اولین‌بار در آگوست 2019 با قیمت حدود 0.0004477 دلار در بازار کریپتو عرضه شد و تا آخر آگوست در محدوده 0.00030 تا 0.00037 دلار در نوسان بود. وینک لینک در ژانویه 2020 به 0.00008735 دلار سقوط کرده و در ماه مارس کمترین قیمت تاریخی خود را در 0.00004145 دلار به ثبت رساند.


سال 2021 سال خوبی برای وینک لینک محسوب می‌شود که در آن توانست پس از یک نزول طولانی، بالاخره صعود قیمت را تجربه کند. وینک لینک بالاترین قیمت تاریخی خود را در 5 آوریل 2021 با قیمت 0.002965 دلار تجربه کرد. وینک لینک در سال 2022 در محدوده 0.0001 تا 0.0004 دلار در نوسان بود تا اینکه در اواخر 2022 به محدوده 0.00009 دلار برگشت. رمز ارز وینک لینک در سال 2023 نیز در محدوده 0.00005 تا 0.00009 دلار به نوسان پرداخت. وینک لینک درحال‌حاضر (ژانویه 2024) با نرخ حدود 0.00009753 دلار در صرافی‌ها معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در ایران

برحسب اطلاعات ثبت‌شده در وب‌سایت جامع کوین مارکت کپ (Coinmarketcap)، ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در بهترین صرافی‌های جهان معامله می‌شود. ازجمله‌ی این صرافی‌ها می‌توان بایننس (Binance)، گیت (Gate.io)، اوکی ایکس (OKX)، اچ تی ایکس (HTX)، کوکوین (KuCoin)، بیت گت (Bitget)، دیجی فینکس (DigiFinex) و بینگ ایکس (BingX) را نام برد. کاربران ایرانی به‌خاطر تحریم‌‌ها، نمی‌توانند از صرافی‌های خارجی نامبرده استفاده کنند؛ به همین دلیل، بیشتر کاربران ایرانی، خرید رمز ارز وینک لینک را از طریق صرافی‌های ایرانی انجام می‌دهند. در همین راستا، رمز ارز وینک لینک (WIN) در صرافی اکسبیتو قابل معامله است. می‌توان یکی از اصلی‌ترین مزایای خرید ارز دیجیتال از اکسبیتو را معامله در بازارهای ریالی و تتری این صرافی با بهترین قیمت و کمترین کارمزد در نظر گرفت. شما می‌توانید برای خرید رمز ارز وینک لینک در صرافی اکسبیتو از سه روش زیر استفاده کنید:


1_ خرید و فروش محدود


2_ خرید و فروش فوری


3_ سواپ


وینک لینک (WINKLink) چیست؟

وینک لینک (WINKLink) چیست؟

وینک لینک (WINKLink) که قبلاً ترون بیت (TronBet) نامیده می‌شد، اولین پلتفرم غیرمتمرکزی است که روی شبکه بلاک چین ترون (Tron) راه‌اندازی شد. وینک لینک اولین سرویس جامع اوراکل غیرمتمرکز در دنیای مبادلات ارزهای دیجیتال است که داده‌های قابل اعتماد دنیای واقعی را بر روی بلاک چین TRON قرار می‌دهد. هدف این پروژه بهره‌برداری از بازار روبه‌رشد برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (dApps) از طریق شبکه TRON است. در وصف بیشتر ماهیت پروژه وینک لینک می‌توان گفت:


1_ وینک لینک اوراکلی است که داده‌ها را بین بلاک چین و سیستم‌های مرکزی TRON به یکدیگر متصل می‌کند.


2_ وینک لینک به برنامه‌های غیرمتمرکز مبتنی بر قرارداد هوشمند (dApps) و بلاک چین‌ها اجازه می‌دهد تا داده‌های خارجی را روی زنجیره معرفی کنند.


3_ وینک علاوه‌بر ارائه تجربه بازی عالی به کاربران، به‌گونه‌ای ساخته شده که توسعه‌دهندگان می‌توانند به‌راحتی اپلیکیشن‌های جدیدی بسازند که مشارکت و پذیرش کاربران را تشویق می‌کنند.


4_ طراحی خلاقانه در بازی‌ها یکی از مهمترین کاربردهای پروژه وینک محسوب می‌شود.


5_ بلاک چین ترون به وینک اجازه می‌دهد تا از مقیاس پذیری حداکثر 2000 تراکنش در ثانیه و سرعت تراکنش 3 ثانیه‌ای برای ارائه یک تجربه غیرمتمرکز تقریباً آنی استفاده کند.


6_ توکن بومی و اختصاصی وینک لینک با نماد «WIN» در بازار کریپتو عرضه شده و هر روزه توسط تریدرها مورد معامله قرار می‌گیرد.


وینک لینک (WINKLink) چگونه کار می‌کند؟

وینک لینک (WINKLink) چگونه کار می‌کند؟

رمز ارز وینک لینک (WINK) یک اوراکل غیرمتمرکز در شبکه ترون است که به بلاک چین‌ها و قراردادهای هوشمند کمک می‌کند از داده‌های بیرونی بهره ببرند. وینک لینک قصد دارد قرار‌دادهای هوشمند را به دنیای بیرون و خارج از زنجیره متصل سازد، بدون اینکه امنیت، غیرمتمرکز بودن و اطمینان به شبکه از بین برود. هدف اصلی وینک لینک، اجازه دادن به قراردادهای هوشمند برای پیوند با داده‌های دنیای واقعی برای قراردادهای هوشمند مبتنی بر TRON با حفظ امنیت و تمرکززدایی آن‌ها است. وینک لینک از سه ماژول اصلی در معماری خود بهره می‌گیرد:


1_ ماژول اول یک منبع داده خارجی است؛ در این ماژول اطلاعاتی که باید به بلاک چین منتقل شوند، قرار دارند. به عبارت دیگر، این ماژول حاوی داده‌های بیرونی است که باید وارد بلاک چین شوند. این اطلاعات شامل داده‌های استخراج‌شده از رابط‌های برنامه‌نویسی کاربردی (API)، مبادلات، خدمات متمرکز اوراکل و... هستند. در حقیقت، این لایه داده‌هایی را که از صرافی‌های غیر‌متمرکز و صرافی‌های متمرکز و APIها وارد شبکه‌ می‌شوند، در بر می‌گیرد.


2_ ماژول دوم گره وینک لینک است؛ یعنی در این لایه نود‌های وینک لینک قرار دارند که وظایف مهمی را در شبکه انجام می‌دهند. این قسمت بر درخواست‌های زنجیره‌ای نظارت کرده، پردازش وظایف را انجام داده، داده‌ها را از منابع خارجی به‌ دست آورده و نتیجه را روی بلاک چین منتشر می‌کند. به عبارت دیگر، نودهای وینک لینک درخواست‌های روی زنجیره را بررسی کرده، وظایف محوله را اجرا می‌کنند، داده‌ها را از منابع بیرونی می‌گیرند و در نهایت نتایج را در بلاک‌ چین منتشر خواهند کرد.


3_ ماژول سوم همان بلاک چین ترون است که ویژگی‌های کلی شبکه ترون را منعکس می‌کند. کلیه فعالیت‌های وینک لینک برحسب استانداردهای این شبکه اجرا می‌شوند.


لایه‌لایه بودن پلتفرم وینک لینک باعث شده که بتوان هر قسمت را به‌صورت جداگانه ارتقا داد. علاوه‌بر این، وینک لینک به‌عنوان یک سرویس اوراکل غیرمتمرکز، نیاز به واسطه‌ها و اشخاص ثالث یا استفاده از یک سیستم غیرقابل اعتماد را حذف می‌کند.


فعالیت‌ گره‌ها در اوراکل وینک لینک

فعالیت‌ گره‌ها در اوراکل وینک لینک

اوراکل وینک لینک ترون از گره‌های (node) زیادی تشکیل شده ‌است. هر گره منبع اطلاعاتی خود را دارد که اوراکل داده‌ها را از آن‌ها جمع‌آوری کرده و به آدرس مورد نظر ارسال می‌کند. اوراکل وینک لینک می‌تواند اطلاعات را از نودهای مختلف و متفاوت گردآوری کرده و با این کار داده‌های دقیق‌تری را فراهم سازد. وینک لینک با رساندن داده‌ها به آدرس‌های مشخص‌شده، از قرارداد هوشمند کارمزد دریافت می‌کند. اوراکل وینک لینک داده‌ها را برای چنین مواردی در دسترس قرار می‌دهد:


1_ داده‌های قیمتی برای پلتفرم‌های دیفای: اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مالی برای تبادل توکن‌های خود به قیمت‌های دقیق نیاز دارند. همچنین، اپلیکیشن‌هایی که در حوزه وام‌دهی غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند یا دیگر سرویس‌های مالی دیفای نیز نیازمند قیمت‌های دقیق هستند. اوراکل وینک لینک، سیستم و قیمت‌هایی باثبات و قابل اعتماد را برای چنین پروژه‌هایی فراهم می‌کند.


2_ داده‌های متفرقه برای برنامه‌های غیرمتمرکز: اوراکل وینک لینک به توسعه‌دهندگان مختلف امکان می‌دهد تا به داده‌های دنیای واقعی به‌صورت نامحدود در هر زمینه‌ای دسترسی داشته باشند. این اوراکل قراردادهای هوشمند را به دنیای واقعی متصل می‌کند تا بتوانند اطلاعات دقیق و مورد نظر خود را دریافت کنند.


3_ داده‌های اتفاقی برای توسعه‌دهندگان: وینک لینک برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، داده‌هایی اتفاقی (Random) را فراهم می‌کند تا نتایج بهتر و منصفانه‌تری در پروژه خود کسب نمایند. وینک‌ لینک یک رندوم ایمن و قابل تأیید را در اختیار برنامه‌نویسان قرار می‌دهد تا اوراکل‌ها بتوانند نیازهای مختلف اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) را برای اعداد تصادفی برآورده کنند.


وین پاور (WinPower)

کسانی که از اوراکل وینک استفاده می‌کنند با اندیکاتوری به‌ نام وین پاور شناسایی خواهند شد. وین پاور براساس تعداد توکن‌هایی که کاربر در اختیار دارد محاسبه می‌شود؛ به‌این‌ترتیب، هرچه کاربر توکن بیشتری داشته باشد، وین پاور بیشتری جمع‌آوری می‌کند؛ بنابراین، هر روز، بسته به میزان وین پاور کاربر، سیستم تعداد مشخصی توکن را ارائه می‌دهد؛ در نتیجه تعداد توکن‌های هر شخص متناسب با مقدار وین پاور او خواهد بود. اگرچه وینک لینک می‌تواند محیطی برای توسعه بازی باشد، اما هنوز بازی خاصی در درون آن اجرا نشده، بلکه این اوراکل درحال‌حاضر فقط منبعی برای توسعه‌دهندگان است تا بتوانند برنامه‌های مورد نظر خود را ایجاد کنند.


بنیان‌گذاران وینک لینک (WINKLink) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران وینک لینک (WINKLink) چه افرادی هستند؟

وینک لینک از آن پروژه‌هایی است که تیم توسعه ناشناسی دارد؛ اما با اطمینان می‌توان گفت که تیم وینک متشکل از طراحان بازی توانمندی است که می‌خواهند در طراحی بازی‌های باکیفیت با استارت‌آپ‌های مختلف پیش قدم شوند. توسعه‌دهندگان وینک مانند خود پلتفرم به‌صورت غیرمتمرکز در سراسر جهان حضور دارند. گروهی از افرادی که در طراحی بازی و توسعه اپلیکیشن متخصص هستند، اعضای تیم سازنده را تشکیل می‌دهند. اگرچه تیم توسعه وینک سعی دارد ناشناس بماند، اما در برخی از منابع محدود، سه نفر به‌عنوان بنیان‌گذاران اولیه این اوراکل در نظر گرفته می‌شوند که دارای اسامی زیر هستند:


1_ ان یانگ (N Yang) رئیس پروژه وینک لینک


2_ آیدن لویی (Aiden Lui) فعال بخش اداره و توسعه وینک لینک


3_ جکی لی (Jacky Li) مسئول بخش فنی پروژه وینک لینک


در‌حال‌حاضر، افرادی از سراسر جهان برای توسعه بیشتر پلتفرم Wink با یکدیگر همکاری می‌کنند که توسعه غیرمتمرکز مبتنی بر اجماع را برای اوراکل وینک ایجاد کرده‌اند.


چه چیزی وینک لینک (WINKLink) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی وینک لینک (WINKLink) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

وینک لینک به‌عنوان یک اوراکل مبتنی بر شبکه ترون، خود یک پروژه منحصربه‌فرد است؛ اما با توجه به اینکه شبکه‌های اورکل غیرمتمرکز دیگری نیز وجود دارند که بر روی سایر بلاک چین‌ها اجرا می‌شوند، این پروژه رقیبان بسیاری دارد. در هر صورت این پروژه ویژگی‌های خاص و منحصر به خود را ارائه داده است. دلایل تمایز اوراکل وینک عبارتند از:


1_ تولید اعداد تصادفی

وینک لینک قادر به تولید اعداد تصادفی قابل اعتماد برای توسعه‌دهندگان در جریان تولید برنامه‌های غیرمتمرکز است. اعداد تصادفی در قرارداد‌های هوشمند برای اهداف مختلفی استفاده می‌شوند؛ برای مثال در بازی‌های کریپتویی، تولید خاصیت توکن‌های NFT بر پایه شانس و... کاربرد دارند. جالب است بدانید که در بلاک چین نمی‌توان اعداد تصادفی تولید کرد؛ چراکه الگوریتم‌های تولید اعداد تصادفی توسط نود‌های اعتبارسنج شبکه قابل ویرایش و دستکاری خواهند بود؛ بنابراین اوراکل‌ها مهم‌ترین ابزار‌هایی هستند که برای تولید اعداد تصادفی می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. وینک لینک در این زمینه فعال بوده و می‌تواند اعداد تصادفی مورد نیاز را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دهد.


2_ اجرا بر بستر شبکه ترون

بیشتر اوراکل‌ها و سیستم‌های مکمل بلاک چین بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شوند. اگرچه اتریوم یک شبکه قدرتمند با قابلیت‌های ویژه است، اما هنوز مشکلاتی همچون محدودیت مقیاس‌پذیری و بالا بودن هزینه دارد. شبکه ترون به‌عنوان یک شبکه سبک، کارآمد و سریع شناخته می‌شود؛ بنابراین وینک لینک به‌عنوان یک اوراکل که بر روی ترون قرار دارد، یک اوراکل متفاوت و قدرتمند در صنعت کریپتو خواهد بود.


ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) چیست؟

ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) چیست؟

رمز ارز وین (WIN) در شبکه ترون با استاندارد «TRC-20» و در شبکه بایننس با استاندارد «BEP-20» قرار دارد. توکن وینک دارای کاربردهای مشخصی است که عبارتند از:


1_ پرداخت: توسعه‌دهندگان برنامه‌های غیرمتمرکز برای دریافت اطلاعات از نودهای پلتفرم وینک باید ارز دیجیتال WIN را پرداخت نمایند؛ همچنین از این توکن برای سایر پرداخت‌های مربوط به وینک استفاده می‌شود. مشوق: گره‌هایی که داده‌های قابل اعتماد را در اوراکل وینک ارائه می‌کنند، توکن‌های WIN را پاداش می‌گیرند؛ این موضوع سبب تشویق کاربران برای همکاری در پلتفرم وینک می‌شود.


2_ حاکمیت: توکن WIN یک توکن حاکمیتی است؛ به این معنی که دارندگان این توکن می‌توانند در مورد تصمیمات وینک حق رأی داشته باشند. هرکس که توکن WIN بیشتری دارد، حق رأی بالاتری هم خواهد داشت.


3_تبادل: توکن WIN در خارج از پلتفرم وینک در بازار ارزهای دیجیتال مبادله می‌شود. تریدرها از نوسان قیمت این توکن در بازار سود می‌گیرند. همین حالا می‌توان برای مشاهده قیمت وینک و خرید وینک از صرافی اکسبیتو اقدام کرد.


توکنومیک ارز دیجیتال وینک لینک WIN

توکنومیک ارز دیجیتال وینک لینک WIN

عرضه کل توکن‌های وین (WIN) حدود ۹۹۹ میلیارد واحد است که از این تعداد حدود ۹۶۰ میلیارد واحد آن در گردش قرار دارند؛ این مقدار ۹۶ درصد از کل عرضه توکن WIN را در برمی‌گیرد. توزیع توکن وین (WIN) به این شکل صورت گرفته ‌است:


1_ حدود ۳.۷۵ درصد به ذخایر توکن


2_ حدود 5 درصد به لانچ پد


3_ حدود 7 درصد به توسعه پلتفرم وینک لینک


4_ حدود 9 درصد به همکاری‌ها در حوزه گیمینگ و بازی


5_ حدود ۶.۲۵ به شرکای استراتژیک


6_ حدود 5 درصد به ایردراپ


7_ حدود 12 درصد به کامیونیتی ارز دیجیتال وینک لینک


8_ حدود 15 درصد به فروش اولیه توکن‌ها به‌صورت خصوصی


9_ حدود 10 درصد به تیم توسعه‌دهنده


10_ حدود 27 درصد به خود پلتفرم وینک لینک


مزایا و معایب وینک لینک (WINKLink) کدامند؟

تا به اینجا فقط به بررسی ویژگی‌ها و مزایای وینک لینک پرداخته‌ایم؛ اما در جدول زیر می‌توان علاوه بر مزایا، معایب این پروژه را نیز مشاهده کرد:


مزایا و معایب وینک لینک (WINKLink) کدامند؟

ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) را کجا ذخیره کنیم؟

شما برای نگهداری از توکن‌های وینک لینک خود، به یک کیف پول دیجیتالی نیاز خواهید داشت. در انتخاب کیف پول دیجیتالی مناسب برای WIN، باید به مواردی چون مقدار کارمزد، نوع شبکه‌ی انتقال و امنیت آن کیف پول توجه داشته باشید. بهترین کیف پول‌هایی که درحال‌حاضر می‌توانید پس از خرید وینک لینک از آن‌ها استفاده کنید، شامل موارد زیر هستند:


1_ لجر (Ledger)


2_ ترزور (Trezor)


3_ اکسودوس (Exodus)


4_ مای سلیوم (MyCelium)


5_ کیپ کی (Keepkey)


6- تراست والت (Trust Wallet)


7_ کیف پول اختصاصی صرافی اکسبیتو


شما می‌توانید علاوه‌بر کیف پول‌های بین‌المللی، پس از خرید وینک لینک از کیف پول اختصاصی خود در صرافی اکسبیتو استفاده کنید. این کیف پول امنیت بالایی دارد؛ همچنین به شما کمک می‌کند تا هزینه‌ی انتقال WIN را کاهش دهید.


خرید ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید وینک لینک در صرافی اکسبیتو فرایند آسانی دارد. همچنین می‌توان قیمت وینک لینک را به‌صورت 24 ساعته، در اکسبیتو مشاهده کرد. خرید رمز ارز وینک یا هر ارز دیجیتال دیگر از اکسبیتو با کمترین قیمت و به‌سرعت انجام می‌شود. برای خرید وینک در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را طی کنید:


1_ ثبت‌نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری در آن


2_ ورود به حساب کاربری‌ اکسبیتو و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت صرافی اکسبیتو با سرعت بالا و در دو مرحله قابل انجام است. مرحله‌ی اول تنها 1 دقیقه طول می‌کشد و به شما اجازه خرید و فروش وینک لینک و سایر ارزهای دیجیتال را می‌دهد. مرحله‌ی دوم برای دسترسی به امکانات پیشرفته‌تر صرافی اکسبیتو در نظر گرفته شده و برای اطلاع از آن می‌توانید به بخش احراز هویت اکسبیتو مراجعه نمایید.)


3_ ثبت اطلاعات کارت بانکی برای واریز وجه (واریز وجه در اکسبیتو به‌صورت نامحدود قابل انجام است.)


4_ پس از طی کردن مراحل فوق، برای خرید رمز ارز وینک به‌صورت ریالی، باید مبلغ مورد نظر خود را به صرافی اکسبیتو واریز نمایید. از سوی دیگر، برای خرید وینک لینک به‌صورت تتری نیز باید مقدار تتر مورد نظر خود را به کیف پولتان در اکسبیتو انتقال دهید.


5_ پس از ثبت سفارش و خرید ارز دیجیتال وینک لینک، مقدار WIN مورد نظر به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل شده و در داشبورد حساب کاربری‌تان قابل مشاهده خواهد بود.


فروش ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش رمز ارز وینک لینک در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت فروش و به‌سرعت انجام می‌شود. پس از فروش وینک لینک، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل خواهد شد. برای فروش وینک در صرافی اکسبیتو، باید چنین مراحلی را پشت‌سر بگذارید:


1_ ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری در اکسبیتو


2_ ورود به حساب کاربری و تکمیل مرحله اول احراز هویت صرافی اکسبیتو


3_ وارد کردن اطلاعات کارت بانکی برای برداشت پول


4_ انتقال ارز دیجیتال وینک لینک (WIN) به کیف پول اختصاصی‌ اکسبیتو (درصورتی‌که WIN را در کیف پول اکسبیتو نگهداری می‌کنید، نیازی به انتقال آن ندارید.)


5_ ثبت سفارش فروش وینک لینک در صرافی اکسبیتو


6_ پس از فروش وینک لینک، معادل ریالی یا تتری آن به کیف پول شما در اکسبیتو منتقل می‌شود. حالا شما به‌راحتی و با سرعت می‌توانید تسویه حساب آنی را انجام داده و وجه حاصل از فروش WIN را از اکسبیتو برداشت نمایید.

تسویه حساب آنی وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی وینک لینک (WIN) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

پس از فروش وینک لینک می‌توان برای تسویه حساب آنی در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو اقدام کرد. صرافی اکسبیتو تسویه حساب آنی را توسط 14 بانک معتبر کشور تا سقف 50 میلیون تومان در روز انجام می‌دهد. همچنین، امکان تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته وجود دارد. پس از ثبت تسویه حساب آنی در اکسبیتو، بین 3 ثانیه تا یک دقیقه بعد، وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.


اگر در طی مراحل خرید و فروش وینک لینک یا سایر ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شدید، می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه نمایید. همچنین، همکاران ما در واحد پشتیبانی اکسبیتو به‌صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته به‌صورت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستند.