خرید ارز دیجیتال وو نتورک | فروش WOO Network | قیمت WOO

وو نتورک (WOO Network) یک اکوسیستم بزرگ از پلتفرم‌های متمرکز و غیرمتمرکز برای فراهم کردن نقدینگی است. نقدینگی نقش مهمی در بازارهای مالی ایفا می‌کند. هرچه نقدینگی یک بازار بالاتر باشد، سرعت انجام معاملات افزایش می‌یابد و لغزش قیمتی نیز کاهش پیدا خواهد کرد. پلتفرم وو نتورک با کمک تکنولوژی بلاک چین به تریدرها، صرافی‌ها، موسسات مالی و پلتفرم‌های دیفای (DeFi) امکان می‌دهد تا از نقدینگی و سرعت بالا در انجام معاملات خود سود ببرند. در این مقاله وو نتورک و توکن بومی آن را که با نماد WOO معامله می‌شود، به شما معرفی می‌کنیم. همچنین با نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی اکسبیتو و عوامل موثر بر قیمت آن آشنا خواهید شد.


قیمت ارز دیجیتال وو نتورک WOO

قیمت ارز دیجیتال وو نتورک WOO

ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) نقش بسیار مهمی را در این اکوسیستم بازی می‌کند. این ارز دیجیتال در تاریخ ۳ اکتبر سال ۲۰۲۰ در اختیار معامله‌گران قرار گرفت و به میزان ۳ میلیارد توکن صادر شد. قیمت این توکن در ابتدای ورود به بازار ۰.۰۵ دلار بود. ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) هنگام ورود به بازار با استقبال خوبی مواجه نشد و در ابتدای سال ۲۰۲۱ به کف قیمتی خود در قیمت ۰.۰۲ دلار رسید. بااین‌حال توانست خود را به‌خوبی ریکاوری کند و در یک روند صعودی شارپ و پرقدرت قرار بگیرد.


وو نتورک این روند صعودی را در طول سال ۲۰۲۱ ادامه داد و در ماه نوامبر قله قیمتی خود را در قیمت ۱.۶ دلار تجربه کرد. با رسیدن به قله قیمتی، وو نتورک (WOO) هم مانند دیگر ارزهای دیجیتال وارد فاز نزولی شد که تا پایان سال ۲۰۲۲ ادامه داشت. درحال‌حاضر (ژانویه 2024)، این ارز دیجیتال در محدوده قیمت ۰.۴ دلار معامله می‌شود.


خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در ایران

خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در ایران

ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی‌های مهم و بین‌المللی زیادی در سراسر جهان لیست شده است و امکان معامله آن به‌راحتی وجود دارد. صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز زیادی از جمله وو ایکس (WOO X)، بایننس (Binance)، کراکن (Kraken)، کوکوین (Kucoin)، مکسی (MEXC) و… خدمات معامله و خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک را ارائه می‌دهند. در ایران و به‌دلیل تحریم‌های بین‌المللی، امکان دسترسی به خرید و فروش وو نتورک در صرافی‌های خارجی وجود ندارد. به همین دلیل، بهترین گزینه برای خرید وو نتورک (WOO) استفاده از خدمات صرافی‌های ایرانی است.


صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک را با بهترین قیمت و در سریع‌ترین زمان ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با کمترین کارمزد ارز دیجیتال وو نتورک را در صرافی اکسبیتو معامله کنند. ۳ روش برای خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی اکسبیتو وجود دارند:


1- خرید و فروش فوری ارز دیجیتال وو نتورک (WOO Network)


2- خرید و فروش محدود ارز دیجیتال وو نتورک (WOO)


3- سواپ یا مبادله ارز دیجیتال وو نتورک


وو نتورک (WOO Network) چیست؟

وو نتورک (WOO Network) چیست؟

وو نتورک یک شبکه نقدینگی بزرگ برای تریدرها، موسسات مالی، صرافی‌ها و… است. وو نتورک به همه امکان می‌دهد تا به‌صورت مساوی به منابع دسترسی داشته باشند و بتوانند استراتژی‌های معاملاتی خود را با کمترین هزینه و حتی بدون کارمزد اعمال کنند. این مسئله یکی از بزرگترین مزایای وو نتورک (WOO Network) بوده که تاکنون در میان پلتفرم‌های تریدینگ سابقه نداشته است.


محصولات اصلی شبکه وو نتورک در ۳ سرویس اصلی خلاصه می‌شوند:


1- اولین سرویس وو ایکس (WOO X) نام دارد که یک صرافی ارز دیجیتال متمرکز است. وو ایکس محصول اصلی وو نتورک (WOO Network) به شمار می‌آید. معاملات در این صرافی با کمترین کارمزد و دسترسی به بالاترین نقدینگی انجام می‌شوند. از طرفی کاربران می‌توانند محیط تریدینگ خود را شخصی‌سازی کنند.


 • کارمزد پایین:کارمزدها معمولا فاکتوری مهم برای انتخاب صرافی توسط تریدرها به شمار می‌آیند. کاربرانی که در پلتفرم وو ایکس معامله می‌کنند، می‌توانند با استیک کردن ۱۸۰۰ توکن WOO در این پلتفرم، کارمزدهای خود را پایین بیاورند و از تخفیف قابل ملاحظه‌ای برخوردار شوند.

 • نقدینگی بالا: فاکتور مهم دیگر سرعت بالای انجام معاملات در صرافی است. پلتفرم وو ایکس از نقدینگی وو نتورک استفاده می‌کند و انواع سفارشات کوچک تا خیلی بزرگ را به‌راحتی انجام می‌دهد. وو نتورک نقدینگی خود را از طریق معاملات تریدرهای حرفه‌ای، صرافی‌های مختلف، بازارسازها و موسسات به دست می‌آورد. بزرگترین فراهم‌کننده نقدینگی در صرافی وو ایکس (WOO X) شرکت کرونوس ری‌سرچ (Kronos Research) است. این شرکت به‌صورت اختصاصی بر روی بازارسازی در بازارهای مالی کار می‌کند.

محیط تریدینگ شخصی‌سازی‌شده

 • محیط تریدینگ شخصی‌سازی‌شده: وو ایکس به کاربران امکان می‌دهد تا محیط تریدینگ خود را شخصی‌سازی کنند. آن‌ها می‌توانند انواع ویجت‌ها، چارت‌ها و دیگر المان‌های لازم را به محیط کاربری خود اضافه کرده و به ابزارهای زیادی دسترسی داشته باشند. این امکانات به آنها کمک می‌کند تا تجربه بهتری از تریدینگ را پشت‌سر بگذارند.

2- دومین سرویس مهم وو نتورک وو فای (WOO Fi) است که خدمات صرافی غیرمتمرکز و استیکینگ ارزهای دیجیتال را ارائه می‌دهد. ووفای با استفاده از مکانیزم بازارساز خودکار بر بستر زنجیره هوشمند بایننس کار می‌کند. این صرافی غیرمتمرکز ۳ سرویس اصلی را برای کاربران خود فراهم می‌کند:


 • مبادله ارزهای دیجیتال: کاربران می‌توانند ارزهای دیجیتال خود را در استخرهای نقدینگی با هم مبادله کنند. وو فای با بررسی قیمت‌ها در صرافی‌های بزرگ و متمرکز مانند بایننس، سعی دارد تا دقیق‌ترین قیمت‌ها را در این استخرها فراهم سازد. از طرفی با پاداش دادن توکن به سپرده‌گذاران، استخرهایی را که نقدینگی کمتری دارند، پر می‌کند.

 • کسب درآمد: کاربران می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های نقدینگی صرافی‌های غیرمتمرکز دیگر سود بیشتری به دست بیاورند. ازاین‌طریق، سود آنها دو برابر می‌شود و فرصت‌های کسب سود بیشتری پیدا خواهند کرد.

 • استیک کردن: هولدرها توکن بومی شبکه وو نتورک یعنی WOO، با استیک کردن این توکن، قسمتی از کارمزدها و درآمد پلتفرم وو فای را از آن خود خواهند کرد. این درآمد به‌دلیل مشارکت در حفظ امنیت پلتفرم و بالا بردن نقدینگی آن به کاربران داده می‌شود.

3- سومین سرویس وو نتورک، وو ترید (WOO Trade) است. موسسات مالی و شرکت‌ها می‌توانند از طریق وو ترید، از نقدینگی شبکه وو نتورک در محصولات خود استفاده کنند.


وو نتورک (WOO Network) چگونه کار می‌کند؟

وو نتورک (WOO Network) چگونه کار می‌کند؟

وو نتورک با استفاده از الگوریتم تریدینگ و استراتژی‌های پوششی، به جمع‌آوری نقدینگی در بازار می‌پردازد. شرکت کرونوس ری‌سرچ (Kronos Research) در این فرایند به وو نتورک کمک می‌کند و زیرساخت‌های لازم را فراهم می‌سازد. نقدینگی وو نتورک از صرافی‌های متمرکز، پلتفرم‌های تریدینگ، شبکه‌های دیفای مانند اتریوم، بایننس چین، پالیگان و آوالانچ جمع‌آوری می‌شود. مشتریان وو نتورک می‌توانند مستقیما به API این شبکه متصل شده و یا از طریق محصولات آن مانند وو فای (WOOFi) و وو ایکس (WOO X) به امکانات آن دسترسی پیدا کنند. امکان اتصال غیرمستقیم از طریق پلتفرم‌های دیگر مانند وان اینچ (1 inch) یا پاراسواپ نیز وجود دارد.


بنیان‌گذاران وو نتورک (WOO network) چه افرادی هستند؟

بنیان‌گذاران وو نتورک (WOO network) چه افرادی هستند؟

وو نتورک (WOO) در سال 2019 توسط شرکت کرونوس ری‌سرچ (Kronos Research) به وجود آمد. کرونوس ری‌سرچ یک شرکت معاملات الگوریتمی و کمّی است که به مدت طولانی به‌عنوان یک بازارساز پیشرو در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال فعالیت می‌کند. این شرکت حجم معاملات بالایی در حدود 5 تا 10 میلیارد دلار به‌صورت روزانه دارد.


در طول سال‌های سال تجربه در تریدینگ ارزهای دیجیتال، تیم کرونوس ری‌سرچ یک مشکل کلیدی را در تمام صرافی‌های ارز دیجیتال مشاهده کرد. آن مشکل نقدینگی ناکافی و غیرنقد در بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال متمرکز و غیرمتمرکز بود.


در نتیجه اقدام به راه‌اندازی وو نتورک (WOO) کرد که اکنون مجموعه‌ای از محصولات را ارائه می‌دهد. این محصولات تازه، نقدینگی بهینه‌تری را با هزینه‌های کم یا حتی نزدیک به صفر برای کاربران خود فراهم می‌کند. بایننس لبز (Binance Labs) هم در ژانویه 2022 با سرمایه‌گذاری 12 میلیون دلاری در وو نتورک به توسعه هرچه بیشتر آن کمک کرد.


چه چیزی وو نتورک (WOO Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

چه چیزی وو نتورک (WOO Network) را منحصربه‌فرد می‌کند؟

یکی از مهم‌ترین نکات مثبت وو نتورک نسبت به دیگر پلتفرم‌های تریدینگ ارز دیجیتال، تجربه بالای تیم توسعه‌دهنده آن در حوزه مالی است. اعضای تیم وو نتورک (WOO Network) از تجربه مالی و فنی قابل توجهی در شرکت‌های مختلف مانند دویچه بانک (Deutsche Bank)، شرکت بی ان پی (BNP) و سیتادل (Citadel) برخوردارند. همچنین، تنوع محصولات آن تمام بازار را دربرمی‌گیرد. محصولات و شرکت‌های زیرمجموعه وو نتورک (WOO) شامل موارد زیر هستند:


 • شبکه وو نتورک: این شبکه برای مشتریان نهادی و موسسات طراحی شده تا عمق نقدینگی دفتر سفارشات خود را افزایش دهند. همچنین بتوانند با صرافی‌های برتر و دیگر پلتفرم‌های تریدینگ رقابت کنند. وو نتورک شکاف میان سفارشات خرید و فروش تریدرها را کاهش می‌دهد.

 • وو ایکس: وو ایکس یک پلتفرم معاملاتی بدون هزینه است که به معامله‌گران حرفه‌ای و نهادی بهترین نقدینگی را برای اجرای معاملات می‌دهد. این ویژگی شامل ماژول‌های کاملاً قابل تنظیم برای سفارشی‌سازی فضای کاری است.

 • ووفای: یک مجموعه محصولات بوده که هدف آن گسترش شبکه نقدینگی وو نتورک (WOO Network) به دیفای است. ووفای قصد دارد برای کاربران امور مالی غیرمتمرکز بهترین قیمت‌ها، کمترین هزینه‌ها و فرصت‌های تولید سود جذاب، اما ایمن را فراهم کند.

وو ونچرز (WOO Ventures) بازوی سرمایه‌گذاری پلتفرم وو نتورک (WOO) به حساب می‌آید. این شرکت به‌دنبال ایجاد شراکت‌های استراتژیک با پروژه‌ها و اکوسیستم‌ها است. 50 درصد از بازدهی حاصل از تمام سرمایه‌گذاری‌ها به دارندگان توکن WOO بازگردانده می‌شود.


ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) چیست؟.

ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) چیست؟

توکن اصلی شبکه وو نتورک با نماد WOO در بازار معامله می‌شود. این توکن به‌عنوان یک عضو متحدکننده برای همه محصولات و خدمات متمرکز و غیرمتمرکز این شبکه عمل می‌کند و نقش مهمی دارد. حداکثر عرضه آن 3 میلیارد توکن است. این میزان عرضه به‌تدریج با سوزاندن ماهانه توکن‌ها کاهش می‌یابد تا زمانی که 50 درصد از حداکثر عرضه سوزانده شود.


WOO یک توکن کاربردی است که در بلاک چین‌های مختلفی از قبیل فانتوم، آربیتروم، سولانا، پالیگان، آوالانچ، اتریوم و بایننس چین حضور دارد. توکن WOO دسترسی به معاملات بدون کارمزد پلتفرم وو ایکس (WOO X)، تخفیف‌های معاملاتی، استیکینگ، ایردراپ‌ها و ابزارهای حاکمیتی را فراهم می‌کند. کاربردهای توکن WOO در شبکه وو نتورک عبارت‌اند از:


1- حاکمیت: هولدرهای توکن WOO در پلتفرم‌های ووفای و وو ایکس و همچنین هر کسی که حداقل 1800 توکن WOO را در کیف پول خود نگه دارد، می‌توانند در حاکمیت وو نتورک شرکت کنند. این هولدرها در دائوی (DAO) وو نتورک حق رای دارند. دائو یک سازمان غیرمتمرکز و خودگردان است. این سازمان توسط اعضای آن کنترل می‌شود و اعضای آن براساس میزان توکنی که هولد می‌کنند، می‌توانند در تصمیم‌گیری‌ها رای دهند.


توکنومیک ارز دیجیتال وو نتورک WOO

2- استیکینگ: با استیک کردن توکن های WOO، کاربران می‌توانند هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش داده و حتی از معاملات بدون کارمزد در پلتفرم وو ایکس (WOO X) لذت ببرند. معامله‌گرانی که حجم معاملات زیادی در پلتفرم وو ایکس (WOO X) دارند نیز می‌توانند با استیک کردن توکن WOO امکانات معاملاتی خود را افزایش داده و هزینه‌ها را کاهش دهند.


3- توزیع درآمد: پلتفرم وو ونچرز (WOO Ventures) بخشی از درآمدهای خود را به دارندگان توکن‌های WOO پرداخت می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن WOO در پلتفرم ووفای (WOOFi) از کارمزدهای هر دو محصول سواپ (swap) و اِرن (Earn) درآمد به دست آورند.


4- ارائه نقدینگی و کشت سود: توکن WOO این امکان را به کاربران می‌دهد تا به استخرهای نقدینگی و مزارع کشت سود در صرافی‌هایی مانند یونی سواپ (UniSwap)، پنکیک سواپ (PancakeSwap) و سوشی سواپ (SushSwap) دسترسی داشته باشند و سود کسب کنند.


5- وام دادن و قرض گرفتن: کاربران می‌توانند توکن WOO خود را به‌عنوان وثیقه برای وام‌های رمزنگاری استفاده کرده و آن را به سایر کاربران وام دهند.


کپی تریدینگ

6- کپی تریدینگ: در آینده، دارندگان توکن WOO قادر خواهند بود تا استراتژی‌های معاملاتی بسیار حرفه ای را از معامله‌گران برتر تقلید کنند.


7- سوزاندن توکن WOO: شبکه WOO هر ماه 50 درصد از درآمد پلتفرم را به خرید و سوزاندن WOO اختصاص می‌دهد.


توکنومیک ارز دیجیتال وو نتورک WOO

عرضه کلی توکن‌های ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) سه میلیارد واحد است. تمام این توکن‌ها در تاریخ ۳۰ دسامبر سال ۲۰۲۰ وارد بازار شدند. از آن زمان تاکنون حدود ۲۴ درصد از این توکن‌ها در فرایند توکن‌سوزی از بین رفته‌اند و عرضه کل ارز دیجیتال وو نتورک به 2.23 میلیارد عدد رسیده است. نحوه توزیع این توکن‌ها به‌صورت کلی، به‌شکل زیر بوده:


 • 50درصد از کل عرضه به‌عنوان پاداش به کاربران اکوسیستم وو نتورک داده می‌شود.

 • 20 درصد از این توکن‌ها به تیم توسعه‌دهنده آن اختصاص دارد.

 • 20 درصد در فرایند فروش به کاربران عرضه می‌شود.

 • 5 درصد از کل عرضه به مشاوران داده شده است.

 • 5 درصد هم به فراهم کردن نقدینگی در پلتفرم اختصاص دارد.

مزایا و معایب وو نتورک (WOO Network) کدامند؟


اکوسیستم ارز دیجیتال وو نتورک خدمات بسیاری را به کاربران خود ارائه می‌دهد و مزایای زیادی دارد. در جدول زیر علاوه‌بر مزایا، معایب این پلتفرم را هم برای شما توضیح داده‌ایم:


مزایا و معایب وو نتورک

ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) را کجا ذخیره کنیم؟

برای نگهداری و انتقال ارز وو نتورک (WOO) شما به یک کیف پول مناسب نیاز دارید. برای انتخاب کیف پول مناسب باید نکات مختلفی را در نظر بگیرید؛ از قبیل امنیت، راحتی استفاده، امکانات و کارمزدهای پرداختی. در این قسمت ما به شما کیف پول‌های مناسبی را معرفی می‌کنیم که برای ارز دیجیتال وو نتورک به کار می‌روند.


1- کیف پول آنلاین و نرم‌افزاری تراست ولت (Trust Wallet)


2- کیف پول آنلاین متامسک (MetaMask)


3- کیف پول سخت‌افزاری لجر (Ledger)


4- کیف پول توروس (Torus)


5- کیف پول توکن پاکت (TokenPocket)


6- کیف پول اختصاصی صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو


علاوه‌بر انواع کیف پول‌های خارجی و بین المللی، کیف پول داخلی صرافی اکسبیتو خدمات مختلفی را برای ذخیره و جابه‌جایی ارز دیجیتال وو نتورک به شما ارائه می‌کند. با استفاده از این کیف پول می‌توانید به‌راحتی توکن‌های WOO خود را جابه‌جا کرده و از امنیت بالا و هزینه معاملات پایین بهره ببرید.


خرید ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

خرید ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی اکسبیتو با بهترین قیمت و کمترین کارمزد صورت می‌گیرد. شما می‌توانید قیمت ارز‌ دیجیتال وو نتورک را به صورت ۲۴ ساعته در صرافی اکسبیتو مشاهده کنید و در زمان مناسب به خرید آن بپردازید.


مراحل خرید ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی اکسبیتو:


1- ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2- ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت (احراز هویت در صرافی اکسبیتو در دو مرحله انجام می‌شود. مرحله اول احراز هویت سریع است و به شما امکان می‌دهد تا در صرافی به خرید و فروش ارز دیجیتال وو نتورک بپردازید. این مرحله در سریع‌ترین زمان و در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود. با تکمیل مرحله دوم احراز هویت به امکانات بیشتری دسترسی خواهید داشت. برای اطلاع از فرایند دقیق احراز هویت می‌توانید به بخش مورد نظر در صرافی اکسبیتو مراجعه کنید.)


3- ثبت اطلاعات حساب و کارت بانکی برای واریز وجه ( واریز وجه در صرافی اکسبیتو به صورت نامحدود انجام می‌شود و سقفی ندارد.)


4- گام بعدی ثبت سفارش خرید ارز دیجیتال وو نتورک در اکسبیتو است. خرید وو نتورک (WOO) در بازارهای تتری و ریالی انجام می‌شود. برای خرید ریالی وو نتورک باید حساب خود را به مقدار مورد نظر شارژ کرده و اگر بخواهید با تتر خرید کنید، باید معادل تتری خرید خود را به کیف پول صرافی اکسبیتو انتقال دهید.


5- پس از تکمیل خرید وو نتورک، این ارز دیجیتال به کیف پول شما در صرافی اکسبیتو منتقل می‌شود و امکان مشاهده موجودی شما در حساب کاربری‌تان وجود دارد.


فروش ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

فروش ارز دیجیتال وو نتورک در صرافی اکسبیتو به‌صورت سریع و امن انجام می‌شود. شما می‌توانید ارز دیجیتال وو نتورک خود را با بهترین قیمت و در کمترین زمان به فروش برسانید و وجه حاصل از آن را با تسویه حساب آنی دریافت کنید.


مراحل فروش ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو:


1- ثبت نام در صرافی اکسبیتو و ایجاد حساب کاربری


2- ورود به حساب کاربری و تکمیل مراحل احراز هویت


3- ورود اطلاعات حساب بانکی و کارت بانکی برای دریافت پول


4- انتقال ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) به کیف پول صرافی اکسبیتو؛ درصورتی‌که ارز خود را در بیرون از صرافی نگهداری می‌کنید.


5- ثبت سفارش فروش وو نتورک و دریافت معادل ریالی یا تتری آن در کیف پول صرافی (در‌صورتی‌که بخواهید وجه مورد نظر را برداشت کنید، تسویه حساب در صرافی اکسبیتو به‌صورت آنی انجام می‌شود.)


تسویه حساب آنی وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

تسویه حساب آنی وو نتورک (WOO) در صرافی ارز دیجیتال اکسبیتو

زمانی که ارز دیجیتال وو نتورک خود را به فروش رساندید، می‌توانید به‎صورت آنی وجه آن را دریافت کنید. تسویه حساب آنی در صرافی اکسبیتو از طریق ۱۴ بانک معتبر و تا سقف ۵۰ میلیون تومان به‌صورت روزانه انجام می‌شود. تسویه حساب وو نتورک ۲۴ ساعته و در تمام روزهای هفته صورت می‌گیرد. از زمان درخواست شما برای تسویه حساب تا زمان واریز وجه به حساب شما تنها بین ۳ ثانیه تا یک دقیقه طول خواهد کشید.


در صورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید به بخش سوالات متداول اکسبیتو مراجعه کنید و یا اینکه مشکل خود را با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی در میان بگذارید. کارشناسان صرافی اکسبیتو به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته پاسخگوی سوالات شما کاربران گرامی هستند.