اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال محبوب گیمرها و بازی دوستان است که از این هفته به تحلیل این رمزارز جذاب و دوست داشتنی خواهیم پرداخت. تحلیل ماهیانه، هفتگی و روزانه ارز AXS و سایر ارزهای دیجیتال دوشنبه هر هفته بر روی وبسایت اکسبیتو منتظر می‌شود و شما با دنبال کردن آن می‌توانید پیشبینی‌ها را با دقت رصد کرده و در صورت مناسب بودن فضا برای خرید و فروش، اقدام به معامله فرمایید.

📆 تحلیل ماهانه اکسی اینفینیتی| ژانویه 2023

تحلیل ماه پیش برقرار است.

AXS-M.png


تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی| هفته دوم بهمن 1401

10 بهمن 1401

تحلیل هفته پیش برقرار است.

AXS-W.png


تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 10 بهمن 1401

قیمت اکسی اینفینیتی در تایم 30دقیقه در تحلیل روزانه، بین حمایت 11 دلار و مقاومت 12/50 دلار دچار تریدینگ رنج (روند خنثی) شده است. در صورت شکست هرکدام از این حمایت یا مقاومت‌ها قیمت می‌تواند در جهت شکست به سمت بالا یا پایین ادامه حرکت بدهد.

AXS-D.png


تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی| هفته اول بهمن 1401

3 بهمن 1401
اکسی اینفینیتی در تایم فریم ۸ ساعته در بازه‌ی یک هفته، قیمت مقاومت هفته‌ی پیش ما را به سمت بالا شکسته‌است و فعلا درگیر یک مقاومت داینامیک از قبل تعیین شده‌است و چون قیمت مومنتوم رشد بالایی داشته، بعد از اینگلف ناحیه‌ی مقاومت داینامیک اکسی اینفینیتی احتمال اصلاح تا محدوده‌ی قیمتی ۷.۲۹ دلار را دارد و مقاومت پیش‌روی خودش حدود ۱۵.۷۰ دلار است.


AXS-D.png

تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 3 بهمن 1401


اکسی اینفینیتی در تایم فریم ۳۰ دقیقه در بازه‌ی یک روز، قیمت به یک مقاومت داینامیک برخورد کرده‌است و مومنتوم قدرتی قیمت به‌سمت بالا زیاد‌است و محدوده‌ی حمایتی اکسی اینفینیتی ۱۰.۲۱ و محدوده‌ی مقاومتی۱۵.۳۶دلار است. و در‌بین این دو هیچ محدوده‌ی خوب و تمیزی برای معامله نداریم و تا نزدیک‌شدن به‌این نواحی منتظر می‌مانیم.


AXS-D.png

تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی| هفته چهارم دی 1401

26 دی 1401

اکسی اینفینیتی در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی، برخلاف انتظار حرکت کرد. بعد از یک فشردگی انتظار برگشت را داشتیم اما اکسی همگام با کل بازار به سمت بالا پامپ شد و با مومنتوم بالایی به سمت بالا حرکت کرد. در حال حاضر مقاومت پیش رویش ۱۱.۴ دلار است که همبستگی با یک خط مقاومتی داینامیک بلند مدت نیز دارد که برای ما مهم است. در صورت برخورد یا رد کردن آن می‌توانید در محدوده 7.2 دلار وارد موقعیت خرید شوید.

AXS-W.png

تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 26 دی 1401

قیمت اکسی اینفینیتی در تایم فریم ۱ ساعته برای تحلیل روزانه از بالا مقاومت خاصی سر راهش ندارد و در حال فشردگی و جمع کردن نقدینگی است. در صورت شکست محدوده ۸.۷۱ دلار قیمت می‌تواند تا محدوده ۷.۹۲ دلار ریزش داشته باشد و این قیمت برای هدف‌های میان مدت می‌تواند هدف‌های مناسبی باشد.


AXS-D.png

تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی| هفته سوم دی 401

20 دی 1401

اکسی اینفینیتی بعد از برخورد به حمایت5.90 ‌دلار، کاملا فشرده به سمت بالا ریکاوری شده است که این حرکت روند صعودی قوی برای برگشت قیمت محسوب نمی‌شود. انتظار ریزش از همین نواحی مقاومتی 7.78 دلار را داریم. قیمت به مقاومت 77.5 دلار که از قبل مشخص شده بود برخورد کرده است. منتظر واکنش قیمت به خط روند هفتگی هستیم. محدوده حمایتی 5.9 دلار است که محدوده قوی محسوب نمی‌شود، چون از سمت قیمت چندین بار مصرف شده و سفارشی در این محدوده وجود ندارد.

AXS-W.png


تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 20 دی 1401

اکسی اینفینیتی در تایم یک‌ساعته در تحلیل روزانه بعد از برخورد به مقاومت هفتگی 77.7 دلار به سمت پایین ریجکت شده است. اگر محدوده حمایتی7.6 دلار به سمت پایین شکسته شود قیمت میتواند تا محدوده 6.6 دلار ریزش داشته باشد که این محدوده حمایتی قوی محسوب می‌شود.

AXS-D.png


تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی| هفته دوم دی

12 دی 1401

اکسی اینفینیتی در در تایم فریم ۸ ساعته برای تحلیل هفتگی به یک محدوده مقاومتی نسبتا قوی 5.88 دلار برخورد کرده است. در صورت شکست این ناحیه، امکان ریزش قیمت تا پایین تر از محدوده‌ی 4.92 دلار وجود دارد. محدوده مقاومتی پیش‌روی اکسی اینفینیتی 7.54 دلار است.

AXS-W.png


تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 12 دی 1401

اکسی اینفینیتی در تایم فریم یک ساعته و برای تحلیل روزانه، به محدوده‌ی حمایت هفتگی ۵.۹۱ دلار برخورد کرده‌ است. در‌حال حاضر این رمز ارز بعد از برخورد به این محدوده به سمت بالا ریکاوری شده‌است. محدوده‌‌های مقاومتی پیش‌رو‌ی اکسی اینفینیتی ۶.۶۸ و ۶.۸۶ دلار هستند.

AXS-D.png


📆 تحلیل ماهانه اکسی اینفینیتی | دسامبر 2022

اکسی اینفینیتی در تحلیل ۷ روزه برای تحلیل یک ماهه به یک حمایت بسیار قوی برخورد کرده که منشاء لگ صعودی سال ۲۰۲۲ آن است. برخورد با این حمایتی با شدو (Shadow) انجام شده و در حال حاضر هیچ تائیدیه‌ای مبنی بر ورود نیست و منتظر تریگر ورود هستیم. اولین مقاومت پیش روی این رمزارز برای ماه آینده قیمت ۱۴ دلار است و حمایتی که به آن برخورد کرده ۴ دلار و ۱۳ سنت(۴.۱۳) است.

AXSUSDTM.png

تحلیل هفتگی اکسی اینفینیتی | هفته اول دی

5 دی 1401

Axie در تایم ۴ ساعته برای تحلیل در بازه‌ی یک هفته، بعد از ریزش با مومنتوم دچار یک تریدینگ رنج (بی‌روندی) شده و در حال حاضر بر روی مقاومت۶.۷۳ دلار در حال درجا زدن است. که اگر این حمایت از دست برود قیمت این رمز ارز می‌تواند تا محدوده قیمت ۶.۱۸ دلار پایین بیاید. مقاومت‌های پیش روی AXS ۷.۵۸ دلار و ۷.۸۶ دلار است.


AXSUSDTW.png

تحلیل اکسی اینفینیتی روزانه | 5 دی1401

قیمت اکسی اینفینیتی در تایم‌فریم یک ساعته و برای تحلیل یک روزه، در حال ریزش به صورت فشرده است . ناحیه حمایتی ۶.۷۲ دلار و محدوده ی مقاومتی ۷.۰۱ دلار است. برای انجام معاملات در بازار اکسی باید منتظر واکنش قیمت به سطوح بمانیم.


AXSUSDTD.png